Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 80   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gondolatok a vadászat helyzetéről  (Megtekintve 141862 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #225 Dátum: 2010. December 28. - 15:06:57 »

Mit vársz attól a néptől, amelyiknek a "liberális" szitokszó, káromkodás. Az ilyen birkáknak diktatúra kell, az kell, hogy megmondják nekik, mit gondolhatnak, miről álmodhatnak, mikor mehetnek el sz.rni. Nem

Ez a szó az elmúlt 16 évben egyet jelentett egyik parlamenti párttal, ami korunk legkártékonyabb képződménye volt! Szerintem!
Diktatúra talán nem, de egy jó vezető nagyon hiányzik!
Naplózva
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #226 Dátum: 2010. December 28. - 16:07:06 »

Szia!

Nekem 1977 óta jár a Nimród,ezért vagyok szkeptikus!

Üdv
Laci
Szia!
1977-ben még reménykedni sem mertem abban, hogy határsáv engedély nélkül lemehetünk a Fertő tóra strandolni, vagy fel, Brennbergbányára. Ma, ha  kedvem szottyan gyalog átsétálok  Ausztriába. 1988 májusában, amikor először léptem át a határt Sopronnál valutakiviteli engedéllyel a zsebemben, nem gondoltam azt, hogy 1989 április elejétől ez is megszűnik. Azt sem gondoltam, hogy pár év elteltével munkanélküli leszek, bár mikor először kellett dolgoznom, de szerettem volna az lenni. Ördög  Csak irigyeltem a nálunk "felnőttebb" nyugatiakat, akik ha akarták kifőzhették a saját gyümölcscefréjüket. Már azt is lehet, igaz én most sem teszem, inkább profira bízom, de megtehetném. Sok-sok példát lehetne még felsorolni. Talán egy-két év elteltével a mostani problémáink is megoldódnak. Vagy legalább egy részük.
Erdőjáró jut ilyenkor eszembe:a "Titán nemzedék" Ördög
Üdv: fomec Wave
Naplózva
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #227 Dátum: 2010. December 28. - 16:11:57 »

Mit vársz attól a néptől, amelyiknek a "liberális" szitokszó, káromkodás. Az ilyen birkáknak diktatúra kell, az kell, hogy megmondják nekik, mit gondolhatnak, miről álmodhatnak, mikor mehetnek el sz.rni. Nem

Ne felejtse el senki, hogy a magyar nemzet eredetileg - mint minden természeti nép - természetszerető, nemes lelkű, barátot és nőt szerető volt (Ezt az utolsó megjegyzést a Diesel féle avatóbeszéd miatt szúrtam csak ide, remélem néhányan tudják, miről beszélek.)
Azt se felejtse el senki, hogy a mai állapotokat egy hosszan tartó butítási idő (hogy mi okból, ne firtassuk, mert tökéletesen úgysem tudja senki) után érte el az átlag.
Azt meg végképp ne felejtse el senki, hogy nemzetünk további szidása és becsmérlése nem javít semmit a helyzetén, de inkább tovább rontja azt. Ezért kérek ezúton és ezennel mindenkit, hogy csakis és kizárólag saját ( és pártoktól mentes nemzetünk) érdekünkben ezt a rossz szokásunkat hagyjuk abba, és ki-ki saját mikrokörnyezetében próbálja meg visszaállítani a normális lelki és szellemi állapotokat, mert ennyi igenis mindenkin múlik. Nem kell semmit sem megváltani, az nem a mi dolgunk, de tartsuk magunkat ahhoz, hogy a magyar nemzet igenis egy nemes, nagylelkű nép volt (aki nem hiszi, olvassa el a Yotengritet), és újra az lehet, ha egyenként és összességében így fogunk gondolkodni és cselekedni. Akkor is, ha sokan nem így tesznek. Csak annyit tegyünk, amennyii rajtunk áll. MÉG MA!!
(ÉS egyáltalán nem lkészülök a parlamentbe, ez pedig nem kortesbeszéd volt  Ördög)
Üdv mindenkinek.
L.
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #228 Dátum: 2010. December 28. - 16:32:03 »

Lajos, én akkor is Rád szavazok! Igen
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #229 Dátum: 2010. December 28. - 18:38:35 »

Azért milyen ügyesek is vagyunk mi!
Alig pár hozzászólás  alatt eljutunk a vadászattól, a fegyvertartástól a Liberális pártig?

Olyan jó lenne, ha legalább ezen a rohadt fórumon nem ezeket olvasnám! Higgyétek el, én itt rohadtul leszarom, hogy ki miben bízik!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #230 Dátum: 2010. December 28. - 20:51:23 »

Azért milyen ügyesek is vagyunk mi!
Alig pár hozzászólás  alatt eljutunk a vadászattól, a fegyvertartástól a Liberális pártig?

Olyan jó lenne, ha legalább ezen a rohadt fórumon nem ezeket olvasnám! Higgyétek el, én itt rohadtul leszarom, hogy ki miben bízik!

 Igen Igen
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #231 Dátum: 2010. December 28. - 21:14:39 »

Ne felejtse el senki, hogy a magyar nemzet eredetileg - mint minden természeti nép - természetszerető, nemes lelkű, barátot és nőt szerető volt (Ezt az utolsó megjegyzést a Diesel féle avatóbeszéd miatt szúrtam csak ide, remélem néhányan tudják, miről beszélek.)
Azt se felejtse el senki, hogy a mai állapotokat egy hosszan tartó butítási idő (hogy mi okból, ne firtassuk, mert tökéletesen úgysem tudja senki) után érte el az átlag.
Azt meg végképp ne felejtse el senki, hogy nemzetünk további szidása és becsmérlése nem javít semmit a helyzetén, de inkább tovább rontja azt. Ezért kérek ezúton és ezennel mindenkit, hogy csakis és kizárólag saját ( és pártoktól mentes nemzetünk) érdekünkben ezt a rossz szokásunkat hagyjuk abba, és ki-ki saját mikrokörnyezetében próbálja meg visszaállítani a normális lelki és szellemi állapotokat, mert ennyi igenis mindenkin múlik. Nem kell semmit sem megváltani, az nem a mi dolgunk, de tartsuk magunkat ahhoz, hogy a magyar nemzet igenis egy nemes, nagylelkű nép volt (aki nem hiszi, olvassa el a Yotengritet), és újra az lehet, ha egyenként és összességében így fogunk gondolkodni és cselekedni. Akkor is, ha sokan nem így tesznek. Csak annyit tegyünk, amennyii rajtunk áll. MÉG MA!!
(ÉS egyáltalán nem lkészülök a parlamentbe, ez pedig nem kortesbeszéd volt  Ördög)
Üdv mindenkinek.
L.

 Wave
Naplózva
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #232 Dátum: 2010. December 29. - 08:24:26 »

"Vadászfórum / Beszélgető / Általános társalgó - Nyugodtan társaloghatsz bármiről ebben a fórumban. "
L.
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #233 Dátum: 2010. December 29. - 11:24:05 »

Én a postásban bízom, hogy a jövő hónapban is jön ...! Amúgy rendes gyerek (nem vadászik) . Ördög Ördög Vigyorog Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16592



« Új üzenet #234 Dátum: 2010. December 29. - 11:47:23 »

Én a postásban bízom...
Ezzel sok háziasszony is így van... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #235 Dátum: 2010. December 29. - 13:21:56 »

Ezzel sok háziasszony is így van... Ördög
Nálunk már vagy  20 éve hölgy a postás.  Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16592



« Új üzenet #236 Dátum: 2010. December 29. - 14:00:49 »

Nálunk már vagy  20 éve hölgy a postás.  Ördög
Azzal is jó jár valaki... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #237 Dátum: 2010. December 29. - 14:39:49 »

Naponta küldj valamit magadnak ! Vigyorog ----- Egyszer csak-csak bejön... Vállat von Vigyorog Ördög
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9917



« Új üzenet #238 Dátum: 2010. December 29. - 14:56:58 »

Naponta küldj valamit magadnak ! Vigyorog ----- Egyszer csak-csak bejön... Vállat von Vigyorog Ördög

Csak az asszony ne legyen otthon  Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #239 Dátum: 2010. December 29. - 16:18:24 »

Csak az asszony ne legyen otthon  Stoel
Erről jut eszembe (vadászemberről szól), hogy egy kedves ismerősöm miután eltörte a kezét azt mondta: "Nekem most úgy a jó, hogy én vagyok alul......az asszony meg Szegeden! Ördög
L.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 80   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: