Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 35   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kóbor "házikedvencek"  (Megtekintve 98097 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #90 Dátum: 2012. Március 11. - 23:21:01 »

Pedig nem lehetett egy daliás termet a sógorod, mert (ha jól emlékszem) Gedó 48 kiló alatt bokszolt.

Igen, papírsúlyban! Egy szál bele volt, az is hosszában!
Amikor először találkoztam vele a Megyeri úton azt hittem ő az öltözőőr! Akkor hittem el, hogy bokszoló mikor felment a ringbe! Vigyorog
Nem kaptatok még ti kis embertől nagy pofont...egy gyors állcsúcsérintés és a Tejútrendszer feltárul...annakidején egy edzésen volt szerencsém Kokó súlycsoportjának országos (ifi) harmadik helyezettjével kesztyűzni,akkor még csak 50 kilóval voltam nehezebb de mégis. OOO
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #91 Dátum: 2012. Március 12. - 09:37:48 »

Idézet egykori bokszedzőmtől:

"A sok hülye azt hiszi, a bokszoló azért üt nagyot, mert ő a bokszoló. Lófaszt! A bokszoló azért üt nagyot, mert egész testét beleviszi az ütésbe."

Amikor bokától felfelé minden megy előre, persze nem ugyanaz, mint amikor a kocsmai erősgyerek alkarral kaszál, széttárt kézzel, előrenyújtott fejjel.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Snoopy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 267


WWW
« Új üzenet #92 Dátum: 2012. Március 12. - 10:46:23 »

" Jó agárnak golyó a vége..."

Csak, ha a gazda tilosban jár vele.
Az agár, ami magának vadászik és önállóan kijár az nem jó agár!
Az ilyeneket régen is jobblétre szenderítették.
Naplózva

"Adja a magyarok Istene, hogy ősi, nemes
      kedvtelésünk: az agarászat újra felviruljon!"
                       (Csanádi Jenő)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #93 Dátum: 2012. Március 12. - 11:03:06 »

Szervusz .
Etető vonszalék készítése a zsákmányból (kötélen húzva) ami vagy láda csapdában végződik vagy nem.
Üdv:HSanyi
Jobb, ha egy 30-06-osban végződik.
A károkozást dokumentálni, a tetoválás vagy chip(ha van) alapján tulajdonost beazonosítani és beperelni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #94 Dátum: 2012. Március 12. - 18:44:13 »

Sajnos errefelé is volt rá példa, hogy két fajtatiszta vadászkutya garázdálkodott elég sikeresen, dámbika is került a számlájukra. Aztán utolérte őket a sorsuk.Én az összes kutyát, amit meglőttem sajnáltam. Vadász és pásztorkutyát nem is lőttem (ami meg volt jelölve többet is visszavittem a gazdához). Egyszer az egyik főnököm egy öreg magyarvizslát akart meglövetni velem, - megtagadtam a "parancsot".Később annak is meglett a gazdája.
A jóvérű rossz útra tért vadászkutyákat pedig különösen sajnálom.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 12. - 19:03:56 írta Boar » Naplózva

Erdő az én templomom...
Tshibo
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22



« Új üzenet #95 Dátum: 2012. Március 12. - 18:54:49 »

Ott a pont Boar -nál!

 Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #96 Dátum: 2012. Március 12. - 21:59:02 »

Idézet egykori bokszedzőmtől:

"A sok hülye azt hiszi, a bokszoló azért üt nagyot, mert ő a bokszoló. Lófaszt! A bokszoló azért üt nagyot, mert egész testét beleviszi az ütésbe."

Amikor bokától felfelé minden megy előre, persze nem ugyanaz, mint amikor a kocsmai erősgyerek alkarral kaszál, széttárt kézzel, előrenyújtott fejjel.


Ennél már csak a karate ütés szarabb, mert az az orrodon keresztül a tarkódat célozza!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #97 Dátum: 2012. Március 12. - 23:59:34 »

Ennél már csak a karate ütés szarabb, mert az az orrodon keresztül a tarkódat célozza!
És akkor még nem is beszéltünk az ifa kerékkulcsról... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #98 Dátum: 2012. Március 13. - 06:45:27 »

Gondolom, Gewehr sem arra gondolt, hogy a törvényes úton hagyná magát pofára ejteni...

Példaeset, már elévült.
Az egyik sógorom fiatal korában bokszoló volt.
Ha valaki emlékszik még Gedó György nevére, akkor érti, hogy mit jelent: anno pontozással megverte Debrecenben.
A hősidőkben panelházban laktak.
Volt egy kis dömper kislány, aki minden este fél nyolctól fél kilencig azt csinálta a felettük lévő lakásban, mint az állat.
Zengett a ház, én is hallottam.
Sógor szólt apukának, hogy csináljon valamit.
Nem oldódott meg.
Megint szólt, megint semmi.
Aztán jött az alkalom, az apuka a lépcsőházban kapott egy emberes fülest, beesett a biciklitárolóba.
Aztán csend volt.
Ennyi.

Kutyagazdit sem törvény elé kellene citálni.

 Effendi Emelem

Egy tasliosztogató milyen megoldásokat tudna javasolni ? Pedig ütni kutyakidobót nem szép dolog  Nem szól szám ........ rúgni az igen .   Ördög
Naplózva
deer14
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #99 Dátum: 2012. Március 13. - 09:59:04 »

ÜDV A VADÁSZOKNAK. SIKERÜLT!!!!!! Most értem haza a területről és sikerült ártalmatlanitanom mind a 2 házikedvencet.... A történet a következö: tegnap hajnalban megint lerántottak 1 kost és egy jerkét ami már erősen vemhes volt. Sajnos későn értünk a helyszinre elmenekültek. Egyébként a 2 áldozat egymástól 40 m-re feküdt a jerkének még kegyelemlövés kellet.Elképzelhetitek milyen lelkiállapotban tértem haza.Egy álmatlan éjszaka utánn a hajnal már a területen talált.Gondoltam egy kis kerülővel jó szél alatt rácserkelek a tegnapi vérengzés helyszinén kint hagyott tetemre.Mikor lőtávolságba értem megláttam őket a kos tetemén falatozni.Aztán már a 9.3-as é volt a szó...... Egyik sem ment el. A bűnlajstromuk a következő: 6 db kos 2 től 4 éves korig 3 db jerke 2 vemhes. Hála Dianának VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #100 Dátum: 2012. Március 13. - 13:04:34 »

 Igen Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #101 Dátum: 2012. Március 13. - 13:42:25 »

ÜDV A VADÁSZOKNAK. SIKERÜLT!!!!!! ...... Hála Dianának VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!
Neked szívből gratulálok, megtetted azt, ami egy vadgazda kötelessége (még ha nehéz kötelesség is)  Emelem

Szívből sajnálom az elpusztított vadat és legalább ugyan annyira a két, ösztönös szenvedélyétől vezérelt, megtévedt ebet.
A "gazdájának" meg szívből kívánok 25-öt a vastagabb felére......persze kutyánként !!
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #102 Dátum: 2012. Március 13. - 17:36:32 »

SIKERÜLT!!!!!!

Gratulálok! Ez az igazi nagy öröm!

Lassan jönnek a bárányok, mi kárt csináltak volna azokban is!

 Emelem
Naplózva

Erdő az én templomom...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #103 Dátum: 2012. Március 13. - 17:47:06 »

ÜDV A VADÁSZOKNAK. SIKERÜLT!!!!!! Most értem haza a területről és sikerült ártalmatlanitanom mind a 2 házikedvencet.... A történet a következö: tegnap hajnalban megint lerántottak 1 kost és egy jerkét ami már erősen vemhes volt. Sajnos későn értünk a helyszinre elmenekültek. Egyébként a 2 áldozat egymástól 40 m-re feküdt a jerkének még kegyelemlövés kellet.Elképzelhetitek milyen lelkiállapotban tértem haza.Egy álmatlan éjszaka utánn a hajnal már a területen talált.Gondoltam egy kis kerülővel jó szél alatt rácserkelek a tegnapi vérengzés helyszinén kint hagyott tetemre.Mikor lőtávolságba értem megláttam őket a kos tetemén falatozni.Aztán már a 9.3-as é volt a szó...... Egyik sem ment el. A bűnlajstromuk a következő: 6 db kos 2 től 4 éves korig 3 db jerke 2 vemhes. Hála Dianának VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!
Igen Emelem

Szeretem a kutyát, macskát...aki ismer az tudja.
De vannak dolgok, amik elkerülhetetlenek.
Aki már látott, hallott olyan élő gidát sírni, aminek a hátulját már a kutyák ették, nem igazán tesz mást.
Ettől függetlenül elsődlegesen az ember tehet arról, hogy a kutya kijár, vagy esetlegesen gazdátlan.


 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #104 Dátum: 2012. Március 13. - 17:49:33 »

Csak, ha a gazda tilosban jár vele.
Az agár, ami magának vadászik és önállóan kijár az nem jó agár!
Az ilyeneket régen is jobblétre szenderítették.

Nincs miről beszélni...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 35   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: