Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 150   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkések  (Megtekintve 436389 alkalommal)
Szasza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


WWW
« Új üzenet #150 Dátum: 2008. Július 23. - 10:42:44 »

Üdv!
Ez igen,ez kézimunka,nem egy gép "szarta" le,aztán kis ferdeszemű "robotok" meg összerakták.
 Igen Igen Igen
Szasza
Naplózva

www.szasza.net
Facebookon:Szasza Knives
Szasza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


WWW
« Új üzenet #151 Dátum: 2008. Július 27. - 17:45:02 »

Üdv!
Az északi kések szerelmeseinek by szasza.
Szasza
Naplózva

www.szasza.net
Facebookon:Szasza Knives
Szalai Róbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Új üzenet #152 Dátum: 2008. Július 27. - 18:15:09 »

Üdv!
Az északi kések szerelmeseinek by szasza.
Szasza
Mestermű........ a tokokról nem is beszélve !!   Meghajol Meghajol
Gratula !
Üdv.r. Wave
Naplózva

.30-06 semmire nem a legoptimálisabb,de mindenre jó!
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #153 Dátum: 2008. Július 27. - 20:06:10 »

Üdv!
Az északi kések szerelmeseinek by szasza.
Szasza

Szia Szasza!

A második kimondottan tetszik!
Válaszoltam a leveledre, majd írj légyszives!
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #154 Dátum: 2008. Július 27. - 22:39:26 »

Az meg kulon meglepo volt, hogy nyiltan leirtak bammeg ne szalonnazzal  meg ne faragj karacsonyfat vele .

Szia Taser......(how 't goes.?)

....elvetetted, rosszul vettel .....!!! Jim Wagner (Boker) -nek ez az alabbi a szalonnazojuk..!!! Bion Bion Bion Vigyorog Wave

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #155 Dátum: 2008. Július 28. - 16:32:27 »

Az meg kulon meglepo volt, hogy nyiltan leirtak bammeg ne szalonnazzal  meg ne faragj karacsonyfat vele .

Szia Taser......(how 't goes.?)

....elvetetted, rosszul vettel .....!!! Jim Wagner (Boker) -nek ez az alabbi a szalonnazojuk..!!! Bion Bion Bion Vigyorog Wave



Szia Betshaft

(Business as usual)  Ördög Ezek szerint valoban sikeresen megerkeztel. Wave

Jimmy szalonnazo tipusat is megneztuk es ugy dontottunk tul humanus  OOO Bion Bion Bion
Azert lett a masik  meg azert is mert most az a No 1 ( amig ki nem hoznak egy ujabb tipust) gyozo ( kellett a fiuk macho lelkenek   En meg nem tudok nemet mondani  Angyal)

Udv a csaladnak is

Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #156 Dátum: 2008. Július 31. - 06:10:10 »

Az meg kulon meglepo volt, hogy nyiltan leirtak bammeg ne szalonnazzal  meg ne faragj karacsonyfat vele .

Szia Taser......(how 't goes.?)

....elvetetted, rosszul vettel .....!!! Jim Wagner (Boker) -nek ez az alabbi a szalonnazojuk..!!! Bion Bion Bion Vigyorog Wave



Szia Betshaft

(Business as usual)  Ördög Ezek szerint valoban sikeresen megerkeztel. Wave

Jimmy szalonnazo tipusat is megneztuk es ugy dontottunk tul humanus  OOO Bion Bion Bion
Azert lett a masik  meg azert is mert most az a No 1 ( amig ki nem hoznak egy ujabb tipust) gyozo ( kellett a fiuk macho lelkenek   En meg nem tudok nemet mondani  Angyal)

Udv a csaladnak is

Kosz Taser, igen maskulonben minden OK volt..


Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #157 Dátum: 2008. Július 31. - 19:26:15 »

Hali Betshaft

Ha klasszikus filmcimet akarnek idezni akkor azt mondanam "Jovore veled ugyan itt" ( nem tudom odaat milyen cimen futott)
Nagy elmeny volt veletek lenni, remelem a sracok is elveztek. Alig varom, hogy kiprobalhassam a pengeket ( talan szeptemberben ha indul a szezon es kapok szabadsagot)
 Hogy ne legyen off a dolog engem nem igazan erdekel, hogy a kesemet egy ferdeszemu robot rakja ossze vagy egy balkezes kovacs Egy  a lenyeg amikor kell, akkor mukodjon ugy ahogy kell Ördög 
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #158 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 02:37:15 »

Hali Betshaft

Ha klasszikus filmcimet akarnek idezni akkor azt mondanam "Jovore veled ugyan itt" ( nem tudom odaat milyen cimen futott)
Nagy elmeny volt veletek lenni, remelem a sracok is elveztek. Alig varom, hogy kiprobalhassam a pengeket ( talan szeptemberben ha indul a szezon es kapok szabadsagot)
 Hogy ne legyen off a dolog engem nem igazan erdekel, hogy a kesemet egy ferdeszemu robot rakja ossze vagy egy balkezes kovacs Egy  a lenyeg amikor kell, akkor mukodjon ugy ahogy kell Ördög 


Koszi ! ...a pengeket illetoen, ha nincs turelmed szept. varni,  ismerunk "valaki"  kozelit aki szivesen kiprobalja Neked es majd jelzi a fejlemenyeket...... Bion Bion Bion
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #159 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:12:47 »

Na leszedtem a félkész késemről azt a csúnya textilbakelitet és elkezdtem csiszolni hozzá egy fa markolatot (gőzölt bükk, ez volt kézenfogható). Kérdésem az lenne, hogy mivel érdemes (egyáltalán kell-e) beereszteni valamivel (lenolaj, trafóolaj stb)?
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #160 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:44:27 »

Na leszedtem a félkész késemről azt a csúnya textilbakelitet és elkezdtem csiszolni hozzá egy fa markolatot (gőzölt bükk, ez volt kézenfogható). Kérdésem az lenne, hogy mivel érdemes (egyáltalán kell-e) beereszteni valamivel (lenolaj, trafóolaj stb)?

Szia Atti!

Szerintem amivel célszerű: a puskatushoz hasonlóan alapos csiszolás majd paraffinolaj-méhviasz-paraffinolaj... Ez eléggé védi.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #161 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:47:36 »

Na leszedtem a félkész késemről azt a csúnya textilbakelitet és elkezdtem csiszolni hozzá egy fa markolatot (gőzölt bükk, ez volt kézenfogható). Kérdésem az lenne, hogy mivel érdemes (egyáltalán kell-e) beereszteni valamivel (lenolaj, trafóolaj stb)?

Szia Atti!

Szerintem amivel célszerű: a puskatushoz hasonlóan alapos csiszolás majd paraffinolaj-méhviasz-paraffinolaj... Ez eléggé védi.
Köszi!
(off: a pótégő meg a szerelékelemek már nem kellenek?)
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #162 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:50:15 »

Na leszedtem a félkész késemről azt a csúnya textilbakelitet és elkezdtem csiszolni hozzá egy fa markolatot (gőzölt bükk, ez volt kézenfogható). Kérdésem az lenne, hogy mivel érdemes (egyáltalán kell-e) beereszteni valamivel (lenolaj, trafóolaj stb)?

Szia Atti!

Szerintem amivel célszerű: a puskatushoz hasonlóan alapos csiszolás majd paraffinolaj-méhviasz-paraffinolaj... Ez eléggé védi.
Köszi!
(off: a pótégő meg a szerelékelemek már nem kellenek?)

Válasz az offra  Vigyorog : egy pótizzót kaptam, a szerelékelemekre ha jó úgy, térjünk vissza Karácsony körül, akkor jövök haza Amerikából, hozok kintről weavert, meg addigra talán a vizsga (és a puska) is meglesz, és tudom, hogy rögzítsem...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #163 Dátum: 2008. Augusztus 17. - 19:16:41 »

Na leszedtem a félkész késemről azt a csúnya textilbakelitet és elkezdtem csiszolni hozzá egy fa markolatot (gőzölt bükk, ez volt kézenfogható). Kérdésem az lenne, hogy mivel érdemes (egyáltalán kell-e) beereszteni valamivel (lenolaj, trafóolaj stb)?

Szia Atti!

Szerintem amivel célszerű: a puskatushoz hasonlóan alapos csiszolás majd paraffinolaj-méhviasz-paraffinolaj... Ez eléggé védi.
Valami ilyesmi lessz:
Naplózva
imo1030
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Új üzenet #164 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 16:26:16 »

Én ezeket a késeket használom.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 150   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: