Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 150   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkések  (Megtekintve 436379 alkalommal)
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #120 Dátum: 2008. Július 10. - 17:04:46 »

Gyerekek!

A Mora olyan mint a Rem. 710-esem, meg a "csokító".... Ronda, de finom. Nyihi

Kiváló mindenes kés. Igen

Hát nem tudom, de szerintem nem olyan ronda ez a kés, habár ízlésekés pofonok. Kacsint
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #121 Dátum: 2008. Július 21. - 17:55:21 »



Na megjott az uj kedvenc Igaz ez sem kimondott vadaszkes,  ( sot egyaltalan nem az )de felteszem hatha valakit erdekel.

Velemenyek  ???( Boar  Wetzlar  Shooter stb stb stb )
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #122 Dátum: 2008. Július 21. - 18:50:57 »

Szúrni biztosan jó, de kíváncsi leszek, hogy zsigerelésnél - ha erre is beveted - mit fogsz tapasztalni a "recézett" penge miatt.

Nekem volt egy hasonló pengéjű Fox bicskám, de már őznél is kínlódtam vele, főként a szegy átvágásakor, valamiért "akadt" a penge, meg nem tudtam olyan jó lendületeset vágni vele.
Valamiért ezt az élkialakítást én nem tudtam jól használni...persze lehetséges, hogy bennem van a a hiba.  Vállat von
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #123 Dátum: 2008. Július 21. - 18:55:17 »

Mondom megvárom az első hozzászólást, csak utána kérdezem meg: Mire való egy ilyen kés? Fejvakarás  Szerintem csak gyűjteménybe! Mosolyog
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #124 Dátum: 2008. Július 21. - 19:42:18 »

"Szerintem csak gyűjteménybe! "

 Igen
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #125 Dátum: 2008. Július 21. - 21:22:53 »

Hat en azert tudtam mit rendelek de ez a figyelmeztetes a kes  dobozaban engem is meglepett. Fejvakarás
"I highly recommend this knife for defense use only. Use any another less expensive knife for cutting card board boxes, rope, tape, etc. " Bion Bion Bion
Angolul kevesbe tudoknak "vigyel masik kest magaddal ha valamit el akarsz vagni mint pld kotel szalag papir stb."  OOO
Na meg ilyet nem olvastam kes gyartotol Figyelmes olvasás

Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #126 Dátum: 2008. Július 21. - 21:38:23 »

 Bion
Hová tűnt a fotó a késről?
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #127 Dátum: 2008. Július 21. - 21:38:51 »

Bion
Hová tűnt a fotó a késről?
Látom már! Mosolyog
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #128 Dátum: 2008. Július 21. - 21:44:25 »

Hat en azert tudtam mit rendelek de ez a figyelmeztetes a kes  dobozaban engem is meglepett. Fejvakarás
"I highly recommend this knife for defense use only. Use any another less expensive knife for cutting card board boxes, rope, tape, etc. " Bion Bion Bion
Angolul kevesbe tudoknak "vigyel masik kest magaddal ha valamit el akarsz vagni mint pld kotel szalag papir stb."  OOO
Na meg ilyet nem olvastam kes gyartotol Figyelmes olvasás



Valamelyik túlélő-portálon volt egy cikk egy amerikai mukiról aki 15 évig gondolkozott míg megalkotta a világ legtökéletesebb kését! Érdekes módon az kicsit hasonlított erre, meg arra a "késre" is amit tanuló koromban köszörültem ki gépi fűrészlapból, majd eldobtam, mint selejtet!
 Bion
Naplózva
Szasza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


WWW
« Új üzenet #129 Dátum: 2008. Július 21. - 21:48:41 »



Na megjott az uj kedvenc Igaz ez sem kimondott vadaszkes,  ( sot egyaltalan nem az )de felteszem hatha valakit erdekel.

Velemenyek  ???( Boar  Wetzlar  Shooter stb stb stb )

Üdv!
Ipari "huladék".
Szasza

U.I.:bocsi nem tudtam kihagyni Piál
Naplózva

www.szasza.net
Facebookon:Szasza Knives
Szasza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


WWW
« Új üzenet #130 Dátum: 2008. Július 21. - 21:49:30 »

huladék=hulladék
Naplózva

www.szasza.net
Facebookon:Szasza Knives
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #131 Dátum: 2008. Július 21. - 22:02:58 »



Na megjott az uj kedvenc Igaz ez sem kimondott vadaszkes,  ( sot egyaltalan nem az )de felteszem hatha valakit erdekel.

Velemenyek  ???( Boar  Wetzlar  Shooter stb stb stb )

Üdv!
Ipari "huladék".
Szasza

 
U.I.:bocsi nem tudtam kihagyni Piál


Ördög Ördög Ördög
Helyesen Solingeni ipari hulladek Bion Bion Bion
A markolata viszont nagyon jo.  Eddigi keseim kozul ez eddig a legjobb.Szinte tapad az ember kezehez akar nedvesen akar szarazon. Barmelyik oldalrol jol meg lehet fogni, forgatni  akar kesztyuben is.
 Amit meg erdekes hogy a masik oldal ( ami nem latszik a kepen ) teljesen sima csak egy elnyujtott  U formaju melyedes van a pengeben.
Ez  nem tulelo kes hacsak tul nem el engem gyozo

Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #132 Dátum: 2008. Július 21. - 22:06:28 »

De mire használod majd?
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #133 Dátum: 2008. Július 21. - 22:15:19 »

Hat en azert tudtam mit rendelek de ez a figyelmeztetes a kes  dobozaban engem is meglepett. Fejvakarás
"I highly recommend this knife for defense use only. Use any another less expensive knife for cutting card board boxes, rope, tape, etc. " Bion Bion Bion
Angolul kevesbe tudoknak "vigyel masik kest magaddal ha valamit el akarsz vagni mint pld kotel szalag papir stb."  OOO
Na meg ilyet nem olvastam kes gyartotol Figyelmes olvasás



Valamelyik túlélő-portálon volt egy cikk egy amerikai mukiról aki 15 évig gondolkozott míg megalkotta a világ legtökéletesebb kését! Érdekes módon az kicsit hasonlított erre, meg arra a "késre" is amit tanuló koromban köszörültem ki gépi fűrészlapból, majd eldobtam, mint selejtet!
 Bion
Az a kés a Tom Brown féle Tracker, melynek kritikájával igen sok ellenséget szereztem magamnak.
De érdekes módon erről a késről nekem is az jutott eszembe. Nem a habitusa miatt, hanem mert ugyanilyen túldizájnolt vacak aminek a formáját az eladhatóságra és nem a célszerűségre hegyezték ki.
Az a serrated pengeszakasz elég harapós lenne enélkül a homorítás nélkül is, de olyan kést mások is gyártanak, kellett hát valami extra amihez kitalálnak egy jó kis mesét, csinálnak néhány kamutesztet és máris kés a tökéletes harci kés. Applegate és Fairbarn letisztult formái már foglaltak ezért aztán mindenféle torzszülöttekkel kell belépni a piacra.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #134 Dátum: 2008. Július 21. - 22:28:23 »

Igen, én is úgy véltem kár volt olyan sokat agyalni! Ha kimegyek a kínai piacra 5 ezerért 3 olyat kapok!  Bion
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 150   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: