Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Aranysakál avagy svk és a futottak még  (Megtekintve 352840 alkalommal)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #285 Dátum: 2010. Január 11. - 22:38:23 »

Nálunk is megjelentek és majdnem a fizetővendég lőtte az elsőt (elugrott a komisz)!

További helyzet jelentés: Másnap is láttak kettőt, szintén elugrottak. Úgy tűnik családunk van :'(, megleltem a nyomaikat úgy vélem. Majd a hozzáértők eldöntik. A mérce 30-06.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #286 Dátum: 2010. Január 11. - 22:43:10 »

A nyomok pár méteres körön belül voltak. A középső képen lehet a kan nyoma, a legalsón a család többi része.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Új üzenet #287 Dátum: 2010. Január 12. - 14:42:41 »

Nagyon szép fogai vannak Vigyorog mást nem látok,akkora a kép Vigyorog
Bocsánat! Mutatom kissebb méretben: Szomorú
Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #288 Dátum: 2010. Január 12. - 17:31:52 »

Most kisebb méretben látom a fogait Ördög  Nekem se mindig megy ez a képfeltöltés OOO De gratulálok akárki is lőtte! Emelem
Naplózva
Grey
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #289 Dátum: 2010. Január 13. - 14:35:05 »

Bocsánat! Mutatom kissebb méretben: Szomorú


             Tyű, a betyárját! Ez alighanem egy Székelyföldön lőtt farkas. Biztos erdélyi kopók hajtották a puskacső elé!  Emelem
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #290 Dátum: 2010. Január 27. - 09:33:46 »

K*csög Murphy, meg az ő hülye törvényei Tasli :
Vasárnap hajnalban kimentünk szarkázni és engem beállítottak egy nagyobb nádfolt és egy erdő közé. Szerencsémre nagyjából a kettő között félúton van egy bodzabokor, amit körbenőtt egy vadrózsa.Beálltam a közepébe, és megelégedéssel tapasztaltam, hogy jó takarást nyújt, de én remekül kilátok belőle minden oldalra. Vártam-vártam, de a szarkák csak nem akartak jönni és még a dolmányosok is messze repültek tőlem. Mivel ebben a nádban elég gyakran fordul elő róka, hát adott volt a lehetőség egy kis hívásra. Alig fújtam végig egy strófát, hallottam, hogy mögöttem az erdőben valami motoszkál. Lassan a hang irányába fordultam és alig hittem a szememnek, mikor láttam, hogy egy sakál közelít felém. Óvatosan emelem a puskát és már majdnem célba vettem, mikor a zsebemben rezegni kezdett a telefonom. Ez a hang elég is volt neki, hogy egy ugrással eltűnjön egy bokorban... Hát persze, hogy anyum a legrosszabb pillanatban hívott. És még csak mérges sem lehettem rá, mert én kértem meg, ha boltba megy...  Fa testápoló
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #291 Dátum: 2010. Január 27. - 09:37:00 »

 Ördög Ördög
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #292 Dátum: 2010. Január 27. - 10:10:31 »

 Ördög Bion
Naplózva

Üdv End
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #293 Dátum: 2010. Január 27. - 10:25:06 »

K*csög Murphy, meg az ő hülye törvényei Tasli :
Vasárnap hajnalban kimentünk szarkázni és engem beállítottak egy nagyobb nádfolt és egy erdő közé. Szerencsémre nagyjából a kettő között félúton van egy bodzabokor, amit körbenőtt egy vadrózsa.Beálltam a közepébe, és megelégedéssel tapasztaltam, hogy jó takarást nyújt, de én remekül kilátok belőle minden oldalra. Vártam-vártam, de a szarkák csak nem akartak jönni és még a dolmányosok is messze repültek tőlem. Mivel ebben a nádban elég gyakran fordul elő róka, hát adott volt a lehetőség egy kis hívásra. Alig fújtam végig egy strófát, hallottam, hogy mögöttem az erdőben valami motoszkál. Lassan a hang irányába fordultam és alig hittem a szememnek, mikor láttam, hogy egy sakál közelít felém. Óvatosan emelem a puskát és már majdnem célba vettem, mikor a zsebemben rezegni kezdett a telefonom. Ez a hang elég is volt neki, hogy egy ugrással eltűnjön egy bokorban... Hát persze, hogy anyum a legrosszabb pillanatban hívott. És még csak mérges sem lehettem rá, mert én kértem meg, ha boltba megy...  Fa testápoló

Hát engem ott helyben ütött volna meg a guta. De rögtön...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #294 Dátum: 2010. Január 27. - 10:30:05 »

 Mosolyog Majd legközelebb!
Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #295 Dátum: 2010. Január 27. - 10:32:28 »

Szia Gergő!

Csatlakozom Péterhez a gutaütés tekintetében...

De jár az arra, dögtérrel próbálkozhatnál, ha van rá lehetőséged.  Okos

Arra még az fránya desznyó is rámehet.  Wave
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #296 Dátum: 2010. Január 27. - 10:33:17 »

Ördög Bion
Ördög Ördög

Miért van az, hogy ezen ti nevettek, én meg inkább sírni tudnék? Fejvakarás Bion

Hát engem ott helyben ütött volna meg a guta. De rögtön...

Hidd, el engem is az agyvérzés kerülgetett... ja, és még a telefon is céges volt, úgyhogy azt sem vághattam a sakál után mérgemben... a totális megsemmisüléstől csak az a toronydolmányos mentett meg, ami pár perccel később tévedt a fejem fölé és a úgy összecsomagolt, mikor a rókára való 6-os söréttel rálőttem, hogy majdnem agyoncsapott mikor leesett...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #297 Dátum: 2010. Január 27. - 10:34:59 »

Szegény varnyú, jól megszívta Bion  Ördög...
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #298 Dátum: 2010. Január 27. - 10:39:31 »

Szia Gergő!

Csatlakozom Péterhez a gutaütés tekintetében...

De jár az arra, dögtérrel próbálkozhatnál, ha van rá lehetőséged.  Okos

Arra még az fránya desznyó is rámehet.  Wave

Nem engedélyezett a dögszóró a területen, így marad a hívás... De nem hiszem, hogy ez a példány még egyszer behívható lenne... a disznók is kerülgetnek mostanában, de az a helyzet, hogy végre egy szép rókabőrt-vagy sakálbőrt- szeretnék már a nappali falára. Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #299 Dátum: 2010. Január 27. - 10:43:50 »

Csinálj egérszórót legközelebb ősszel!  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: