Oldalak: 1 ... 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 [1179] 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1163438 alkalommal)
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #17670 Dátum: 2018. Május 20. - 21:44:20 »


Szexárd melletti
 


Egyeseknek hol jár az esze?!



Ahol másnak a farka!    Ördög   tenn
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #17671 Dátum: 2018. Május 22. - 09:34:14 »

A héten Sopronból Zalaegerszegre tartva, talán Zsédenynél volt egy "fizetős" szakasza a 84-esnek.
Az épületek jóval a tábla után kezdődnek csak, ráadásul kellemes nagy ívű bal kanyar vezet be a településre. Ha nem jelez a szembejövő és a waze, bizony belefutok. Következő faluban, a kasszánál elég sok autó várakozott az út szélén.  Türelmetlenül

Szar hely. Csak az lassít aki környékbeli, vagy villogatnak neki. Szerencséd volt!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #17672 Dátum: 2018. Május 23. - 16:42:12 »

Folytatódik a biztosítási cécó Rííí
Bezarándokoltam ma a városi káendhá fiókba, hogy kérjek egy másolatot a wagonR kötelezőjéről.
Nézi a hölgy a gépen, majd közli, hogy felmondták a kgfb-met, mert fedezetlendég volt az előző biztosításon, valami 77 ezer forint.
Mivan?!
Édesanyámnak dec 31-ig volt befizetve a díja.
Én hagyatékátadó végzést kaptam január utolsó napjaiban, február 5-én kötöttem új éves biztosítást, amivel át is írták a nevemre az autót!?
Telefon ide, telefon oda....
Újabb infó: díj-nemfizetés miatt szűntették meg, mert az általam befizetett éves díjat átrakták a fedezetlenségi számlára.
Megajókurvaanyátokat!
Kössek biztosítást, mert különben semmit nem tudok csinálni, más biztosítóhoz nem mehetek, mert visszaraknak ezekhez.
Fasza.
De mivel az én általam megkötött és felmondott biztosításon is van már fedezetlenségi hátralék, a negyedéves díjjal együtt újabb 73 ezer
forintot kell fizetnem.
Erre már nem tudtam mit mondani Nem
Mivel az autót napi szinten használom, kellett a biztosítás.
Most írhatok egy méltányossági kérvényt, mellékelve halotti bizonyítványt és hagyatéki végzést, hogy az eredeti hátralékot méltóztassanak
elengedni.....
De az a kibaszott paplanszájú ribanc, aki februárban kötötte nekem a biztosítást, lemásolta a hagyatéki dokumentációt, mi a repedt kurva anyjáért
nem volt képes erről egy kibaszott mondatot kinyögni?
A 77 ezret amúgy nem értem, ha Muti dec. 31-ig rendezte a cehhet. Én feb. 5-én kötöttem újat.
Akkor milyen tarifával jöhetett ki nekik 36 napra ez az összeg?
A zsidókat meg agyonlőtték, mert 10%uzsorára adták kölcsön a birodalmi márkát Stoel
Hónapok óta vívunk értelmetlen állóháborút az adóhatósággal, erre ez úgy hiányzott, mint zsebből a szar.
Dolgozom mint egy barom, de egyre kdvesebb kedvem van hozzá.
Remélem, hogy a két fiam úgy elhúz erről a lepratelepről, hogy vissza se néznek, talan lesz olyan hely még a világban, ahol
ismerik és alkalmazzák az "élni és élni hagyni" elvet....mert itt már nyoma sincs Nem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #17673 Dátum: 2018. Május 23. - 18:10:02 »

Folytatódik a biztosítási cécó Rííí
Bezarándokoltam ma a városi káendhá fiókba, hogy kérjek egy másolatot a wagonR kötelezőjéről.
Nézi a hölgy a gépen, majd közli, hogy felmondták a kgfb-met, mert fedezetlendég volt az előző biztosításon, valami 77 ezer forint.
Mivan?!
Édesanyámnak dec 31-ig volt befizetve a díja.
Én hagyatékátadó végzést kaptam január utolsó napjaiban, február 5-én kötöttem új éves biztosítást, amivel át is írták a nevemre az autót!?
Telefon ide, telefon oda....
Újabb infó: díj-nemfizetés miatt szűntették meg, mert az általam befizetett éves díjat átrakták a fedezetlenségi számlára.
Megajókurvaanyátokat!
Kössek biztosítást, mert különben semmit nem tudok csinálni, más biztosítóhoz nem mehetek, mert visszaraknak ezekhez.
Fasza.
De mivel az én általam megkötött és felmondott biztosításon is van már fedezetlenségi hátralék, a negyedéves díjjal együtt újabb 73 ezer
forintot kell fizetnem.
Erre már nem tudtam mit mondani Nem
Mivel az autót napi szinten használom, kellett a biztosítás.
Most írhatok egy méltányossági kérvényt, mellékelve halotti bizonyítványt és hagyatéki végzést, hogy az eredeti hátralékot méltóztassanak
elengedni.....
De az a kibaszott paplanszájú ribanc, aki februárban kötötte nekem a biztosítást, lemásolta a hagyatéki dokumentációt, mi a repedt kurva anyjáért
nem volt képes erről egy kibaszott mondatot kinyögni?
A 77 ezret amúgy nem értem, ha Muti dec. 31-ig rendezte a cehhet. Én feb. 5-én kötöttem újat.
Akkor milyen tarifával jöhetett ki nekik 36 napra ez az összeg?
A zsidókat meg agyonlőtték, mert 10%uzsorára adták kölcsön a birodalmi márkát Stoel
Hónapok óta vívunk értelmetlen állóháborút az adóhatósággal, erre ez úgy hiányzott, mint zsebből a szar.
Dolgozom mint egy barom, de egyre kdvesebb kedvem van hozzá.
Remélem, hogy a két fiam úgy elhúz erről a lepratelepről, hogy vissza se néznek, talan lesz olyan hely még a világban, ahol
ismerik és alkalmazzák az "élni és élni hagyni" elvet....mert itt már nyoma sincs Nem

A legkorruptabb bandával hozott össze a  sors.     A puskatávcső beszerzése egy kicsit várat magára.   MeCry
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #17674 Dátum: 2018. Május 23. - 18:31:40 »

Folytatódik a biztosítási cécó Rííí
Bezarándokoltam ma a városi káendhá fiókba, hogy kérjek egy másolatot a wagonR kötelezőjéről.
Nézi a hölgy a gépen, majd közli, hogy felmondták a kgfb-met, mert fedezetlendég volt az előző biztosításon, valami 77 ezer forint.
Mivan?!
Édesanyámnak dec 31-ig volt befizetve a díja.
Én hagyatékátadó végzést kaptam január utolsó napjaiban, február 5-én kötöttem új éves biztosítást, amivel át is írták a nevemre az autót!?
Telefon ide, telefon oda....
Újabb infó: díj-nemfizetés miatt szűntették meg, mert az általam befizetett éves díjat átrakták a fedezetlenségi számlára.
Megajókurvaanyátokat!
Kössek biztosítást, mert különben semmit nem tudok csinálni, más biztosítóhoz nem mehetek, mert visszaraknak ezekhez.
Fasza.
De mivel az én általam megkötött és felmondott biztosításon is van már fedezetlenségi hátralék, a negyedéves díjjal együtt újabb 73 ezer
forintot kell fizetnem.
Erre már nem tudtam mit mondani Nem
Mivel az autót napi szinten használom, kellett a biztosítás.
Most írhatok egy méltányossági kérvényt, mellékelve halotti bizonyítványt és hagyatéki végzést, hogy az eredeti hátralékot méltóztassanak
elengedni.....
De az a kibaszott paplanszájú ribanc, aki februárban kötötte nekem a biztosítást, lemásolta a hagyatéki dokumentációt, mi a repedt kurva anyjáért
nem volt képes erről egy kibaszott mondatot kinyögni?
A 77 ezret amúgy nem értem, ha Muti dec. 31-ig rendezte a cehhet. Én feb. 5-én kötöttem újat.
Akkor milyen tarifával jöhetett ki nekik 36 napra ez az összeg?
A zsidókat meg agyonlőtték, mert 10%uzsorára adták kölcsön a birodalmi márkát Stoel
Hónapok óta vívunk értelmetlen állóháborút az adóhatósággal, erre ez úgy hiányzott, mint zsebből a szar.
Dolgozom mint egy barom, de egyre kdvesebb kedvem van hozzá.
Remélem, hogy a két fiam úgy elhúz erről a lepratelepről, hogy vissza se néznek, talan lesz olyan hely még a világban, ahol
ismerik és alkalmazzák az "élni és élni hagyni" elvet....mert itt már nyoma sincs Nem
Új tulajdonosként mi a fasz közöd van a tulajdonbejegyzés előtti biztosításhoz?
Ezeknek a retkeknek semmi felelősségük nincs, bármit elbaszhatnak, a végén úgyis Te fizetsz.
A feleségem kocsijával játszottak hasonlót. Elbaszták a besorolást(előző éven is náluk volt egyébként). Megreklamáltuk, rendben, ne fizessek, úgysem járt még le. Mivel még így is ők voltak a legolcsóbbak(k&h), nem váltottam. Elmentünk nyaralni, mire megjöttünk, ott volt az új csekk a módosított összeggel. Rajta egy hónapos fizetési határidő. Az eredeti csekk befizetési határideje már lejárt de az új csekké még nem amikor befizettem. Rákövetkező pénteki napon jött egy fizetési felszólítás. Mivel már rendeztem a számlát, nem is foglalkoztam vele. Ehhez képest hétfőn jött a következő levél, hogy a szerződést felmondták díjnemfizetés miatt. Jelzem, a pénteki levélen volt egy újabb határidő amiben még amúgy is benne voltunk. Bementem a biztosítóhoz...nagyon sajnálják, de nem tudnak semmit tenni, a rendszerük az eredeti csekk határidejét veszi figyelembe és ők nem tudnak ezen módosítani. Hiába hivatkoztam a már befizetett díjra, a leveleken szereplő határidőkre, felmondták a szerződést. Innentől kényszerpálya, csak náluk köthetsz újat, A0-ról indulsz, pofátlanul sokat kérnek stb. Mivel épp munkahelyváltásban voltam, se időm, se kedvem nem volt szórakozni velük. Azóta nem ők a legolcsóbbak, nem kell kompromisszumot kötnöm magammal amiért messze elkerülöm őket.
Ja, és persze basszák szíven a narkós kurva anyjukat...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #17675 Dátum: 2018. Május 23. - 23:01:00 »

https://index.hu/belfold/2018/05/22/facebookon_terjed_a_magyar_rendorok_legujabb_szivatasa/
 Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 941


« Új üzenet #17676 Dátum: 2018. Május 23. - 23:12:57 »


A vicc?! az, hogy a korábban írt trafit pont egy ilyen fehér Audi mellett állította fel a közeg. Lehet benne valami... 
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #17677 Dátum: 2018. Május 23. - 23:21:34 »

A vicc?! az, hogy a korábban írt trafit pont egy ilyen fehér Audi mellett állította fel a közeg. Lehet benne valami... 
Ha valaki engem tolni akar az úton, az megnyer egy felvillanó féklámpát és egy feltartott középső ujjat... Bemutat
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #17678 Dátum: 2018. Május 23. - 23:26:15 »

A vicc?! az, hogy a korábban írt trafit pont egy ilyen fehér Audi mellett állította fel a közeg. Lehet benne valami...  

Urak!  Állítólag két ilyen Audi van, egy fehér és egy fekete. Nem kell belemenni a "játékba" hagy nyomuljon. DE! Ha valakinek van fedélzeti kamerája, azt hátra kell fordítani, fel kell venni, és feljelenteni közúti veszélyeztetésért. Mert ugye a követési távolság be nem tartása-főleg ilyen közelről- az ám!  Nem kell félni a feljelentéstől, főleg ha van felvétel róla!  
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 941


« Új üzenet #17679 Dátum: 2018. Május 23. - 23:40:37 »

Urak!  Állítólag két ilyen Audi van, egy fehér és egy fekete. Nem kell belemenni a "játékba" hagy nyomuljon. DE! Ha valakinek van fedélzeti kamerája, azt hátra kell fordítani, fel kell venni, és feljelenteni közúti veszélyeztetésért. Mert ugye a követési távolság be nem tartása-főleg ilyen közelről- az ám!  Nem kell félni a feljelentéstől, főleg ha van felvétel róla!  


Igen, igen! Helyén való az NKA, mert egyébként is (ha jól emlékszem) benne van a KRESZben, hogy rövid időre, előzés stb túl lehet lépni a megengedett határt. Mondjuk hogy mennyivel, meg mennyi a rövid idő az más kérdés. Az hogy van, hogy letol megkülönböztető jelzés nélkül? Mindennapos a rendőrautó a buszsávban, vagy csak egy szabálytalan megfordulás kedvéért kapcsolja fel a csillárt.
Van előttünk egy dohánybolt, minden éjjel előtte állnak meg. Megállni tilos + bringasáv.
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3507



« Új üzenet #17680 Dátum: 2018. Május 24. - 09:27:31 »

Szerintem nem túl életszerű a dolog. Próbáljon meg engem letolni valaki. Kimegyek előle a külső sávba, ha meg épp előzök, hát így járt. Várja ki a sorát. De ami életszerűbb és hallottam ismerőstől, a facebookra feltöltőt nem letolták, hanem utolérték, miután kilométereken át a belső sávban nyomta ezerrel. A fehér Audi nem "letoló" autó, hanem elfogó.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #17681 Dátum: 2018. Május 24. - 10:48:54 »

Szerintem nem túl életszerű a dolog. Próbáljon meg engem letolni valaki. Kimegyek előle a külső sávba, ha meg épp előzök, hát így járt. Várja ki a sorát. De ami életszerűbb és hallottam ismerőstől, a facebookra feltöltőt nem letolták, hanem utolérték, miután kilométereken át a belső sávban nyomta ezerrel. A fehér Audi nem "letoló" autó, hanem elfogó.
Ha én megyek a belső sávban a megengedett sebességgel és a külsőbe visszamenni csak fékezés árán tudnék, nem fékezek és nem megyek vissza, akármennyire siet mögöttem valaki. Majd ha elfogynak a külsőben, elengedem.
Amúgy ez a provokálósdi nem új dolog, a horvát rendőrök régóta játszanak ilyet.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #17682 Dátum: 2018. Május 24. - 13:58:50 »

Ha én megyek a belső sávban a megengedett sebességgel és a külsőbe visszamenni csak fékezés árán tudnék, nem fékezek és nem megyek vissza, akármennyire siet mögöttem valaki. Majd ha elfogynak a külsőben, elengedem.
Amúgy ez a provokálósdi nem új dolog, a horvát rendőrök régóta játszanak ilyet.

Remélem a magyar ember okosabb és a mostani technikával dokumentálni is lehet a dolgot ( fedélzeti kamera ) aztán mehet a feljelentés - Nem a parancsnoknál az Ügyészségi Nyomozóhivatalnál közúti veszélyeztetés miatt . ( különösen ha az intézkedés is dokumentálva van , mert akkor nem mondhatják hogy sürgős ügyben siettek valahova)  Roppant bunkó és roppant primitív dolog ez a provokáció - ja meg qrva veszélyes !  Tasli   Fogjanak már egy bicikli tolvajt - ja az sokkal nehezebb meg esetleg ész is kell hozzá !!!  Kávé
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #17683 Dátum: 2018. Május 27. - 09:23:05 »


A Pétervásárán videózott mackóról tud valaki?  Vállat von
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #17684 Dátum: 2018. Május 27. - 11:29:04 »

A Pétervásárán videózott mackóról tud valaki?  Vállat von
Igen,küldtem át Ferinek róla képeket és videót. Azt mondta ma felteszi.
Nagyon úgy tűnik, hogy nem egy hanem két medvéről van szó. Mivel az egyiket este 11-00- közt látták a másik amiről a videó készült az éjszaka 3 körül készült egymástól kb 600-700 méterre . A videón szereplő medve bement a piactérre ami teljesen zárt mindkét oldalon és a település másik része felé ment. Akt hamarabb észleltek az Erdőkövesd irányából érkezett és arra is távozott ami a másik területtől ahol a nyomokat észlelték és e terület között kb 2-3 km a távolság és más az irány.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 [1179] 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: