Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 56   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozója Püspökladányban  (Megtekintve 90770 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #480 Dátum: 2009. Május 11. - 22:11:42 »

Csak azért, mert nem voltam ott.

?????
Ezt bárhonnan is nézem, nem értem. Találkoztunk már párszor, borozgattunk már párszor, de én még részegnek nem láttalak.
 Voltak persze erőszakos egyedek akik a gumicsizmaszárból főzött pálinkájukat erőltették, de le lehetett szerelni őket...az egyiket valami "Mészáros"-nak hítták, Te is ismered... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #481 Dátum: 2009. Május 11. - 22:17:38 »

Sziasztok Fórumtalálkozósok!

Szeretnék köszönetet mondani Nektek, hogy eljöttetek, hogy a Szeráj egyben maradt, hogy a vendégek nem menekültek fejvesztve, hogy szófogadó lelkes csapat voltatok, (csak baromi keveset ittatok  Vigyorog) hogy hagytatok nyerni, és persze, hogy végre hazamentetek… Ördög
Örömmel tölt el, hogy jól éreztétek magatokat, de ezen nem kell csodálkozni, a recept egyszerű, kell egy JÓ CSAPAT! Hát Ti jó csapat vagytok! Taps

Ui:
Várjuk a további beszámolókat és képeket!

Hát lehet legközelebb énekelni is fogunk és bemutatjuk a holland közönségnek , hogyan néz ki egy Marseille-i kricsmi ! Bion Bion Bion
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #482 Dátum: 2009. Május 11. - 23:37:59 »

Na,arra kiváncs lehetsz.Szerintem Horrido csuklott szombaton este.Berakott három képet lőszerekről és üres hüvelyekről.Állapitsd meg,hogy milyen kaliber.Vadász vagyok,nem fegyvermester.
De,azért jó volt.Nem vérre ment.Eléggé megrostálta a bandát.Főleg az ijjászokat. Nyihi.
Na kérem szépen, aki a vadászfórum tagja több mint egy éve, csak szétismeri a 338-as WMagnumot a 25-06-ostól... Ördög Ördög Ördög
vagy a 8x57JRS-t a 9,3x74R-től....... Bion Bion Bion
Az összehasonlító különkérdést a 8x57JS mellett eltalálta valaki?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
YZXPF
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Új üzenet #483 Dátum: 2009. Május 12. - 00:29:21 »

Ja főleg SPeti ha veled telefonozik közben Herr Sertéspestis.
Naplózva

Láss a szimatoddal!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #484 Dátum: 2009. Május 12. - 08:52:55 »

Ezt bárhonnan is nézem, nem értem. Találkoztunk már párszor, borozgattunk már párszor, de én még részegnek nem láttalak.

Ami késik az nem múlik. Egyébként is veszedelmesen gyorsan terjed időszakos berúgásaim híre. A télen mezőtúri vendégeim voltak, napközben is fogyasztottunk rendesen. Este meg egyik kollégámat búcsúztattuk, aki nyugdíjba ment, ott is ittam becsülettel, szóval megrészegedtem kissé. Közútra nem merészkedtem, hegynek mentem vissza a vadászházhoz, amivel nem is volt baj, csak a végén nem akartam zavarni a lesen ülőket ezért kerültem egy kicsit. Nagyjából ott, ahol tavaly télen kifelé menet a kocsit húzkodtuk egy ötös útkereszteződésben rossz útra kanyarodtam. 100 méter után észrevettem, 300 után sikerült megfordulni, (ott volt elágazás) de már jött utánam az egyik vadőr, nem tudta, ki autózik ilyenkor arra. Három mondattal tisztáztuk a helyzetet, de másnap délig akivel csak találkoztam (vadászmester, juhász, vadásztárs) , az mind eltévedésről és macskajajról érdeklődött.

"Voltak persze erőszakos egyedek akik a gumicsizmaszárból főzött pálinkájukat erőltették, de le lehetett szerelni őket...az egyiket valami "Mészáros"-nak hítták, Te is ismered..."

Az a mézes pálinka megvan még, ha arra gondolsz.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #485 Dátum: 2009. Május 12. - 09:16:32 »

Ami késik az nem múlik. Egyébként is veszedelmesen gyorsan terjed időszakos berúgásaim híre. A télen mezőtúri vendégeim voltak, napközben is fogyasztottunk rendesen. Este meg egyik kollégámat búcsúztattuk, aki nyugdíjba ment, ott is ittam becsülettel, szóval megrészegedtem kissé. Közútra nem merészkedtem, hegynek mentem vissza a vadászházhoz, amivel nem is volt baj, csak a végén nem akartam zavarni a lesen ülőket ezért kerültem egy kicsit. Nagyjából ott, ahol tavaly télen kifelé menet a kocsit húzkodtuk egy ötös útkereszteződésben rossz útra kanyarodtam. 100 méter után észrevettem, 300 után sikerült megfordulni, (ott volt elágazás) de már jött utánam az egyik vadőr, nem tudta, ki autózik ilyenkor arra. Három mondattal tisztáztuk a helyzetet, de másnap délig akivel csak találkoztam (vadászmester, juhász, vadásztárs) , az mind eltévedésről és macskajajról érdeklődött.

"Voltak persze erőszakos egyedek akik a gumicsizmaszárból főzött pálinkájukat erőltették, de le lehetett szerelni őket...az egyiket valami "Mészáros"-nak hítták, Te is ismered..."

Az a mézes pálinka megvan még, ha arra gondolsz.
Hidd el Lajos, itt nem rúgtál volna be. Annyira gonosz emberek voltak itt, hogy az önvédelmi reflexek sem engedték volna a berúgást és a vele járó kiszolgáltatottságot Vigyorog
Nem a jóféle mézespáleszre gondoltam, Soma erőltetett belénk valami traktorbelsőből főzött oldószert... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #486 Dátum: 2009. Május 12. - 09:31:09 »

Néhány fotó, kommentár nélkül... Ördög


































































 Wave Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #487 Dátum: 2009. Május 12. - 09:47:46 »

Na,arra kiváncs lehetsz.Szerintem Horrido csuklott szombaton este.Berakott három képet lőszerekről és üres hüvelyekről.Állapitsd meg,hogy milyen kaliber.Vadász vagyok,nem fegyvermester.
De,azért jó volt.Nem vérre ment.Eléggé megrostálta a bandát.Főleg az ijjászokat. Nyihi.


Pedig én minden kérdésre válaszoltam Rííí
 " kis lőszer , közepes lőszer. nagy lőszer, bazi nagy lőszer,hú vazze !!!!!!" 
 " kis kalapács, nagy kalapács, qurva nagy kalapács , Tuti, hogy legalább egy helyes válasz volt bennük Figyelmes olvasás Bion Bion Bion ,de a szőrős szívű és arcú biráló bizottság nem volt elég rugalmas, holmi számok meg betük kombinációját követelték aminek semmi értelme Fejvakarás

OK aláírom, hogy  aki legalább egy éve olvassa a fórumot annak ezzel tisztában kell lennie.  Tasli Meg a vonatkozó nyílvesszőkkel is. Tasli PLd  ássa el magát az aki nem tud  különbséget tenni egy NAP Hellrazor és egy NAP Razorbak között, vagy a nock ( villa) felől fotózva nem ismer fel egy Carbon Express Terminator Hunter Selectet, Bion Bion Bion Bion Legközelebb remélem lesznek ilyen kérdések is ( pláne ha ott lesz  Horror Do olvtárs is  Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4589



« Új üzenet #488 Dátum: 2009. Május 12. - 10:01:17 »

Idézet
Egyébként is veszedelmesen gyorsan terjed időszakos berúgásaim híre.

Hát, ebben lehet valami, mert egynek a híre idáig is eljutott!  Ördög
Naplózva
Sziju
Vendég
« Új üzenet #489 Dátum: 2009. Május 12. - 10:41:55 »

Na kérem szépen, aki a vadászfórum tagja több mint egy éve, csak szétismeri a 338-as WMagnumot a 25-06-ostól... Ördög Ördög Ördög
vagy a 8x57JRS-t a 9,3x74R-től....... Bion Bion Bion
Az összehasonlító különkérdést a 8x57JS mellett eltalálta valaki?

Én eltaláltam volna amúgy az összes lőszerrel kapcsolatos kérdést, de nem ragasztották fel a vesszőfogómra.  Fejvakarás
Jövőre legalább két feladatot mi írunk a tesztbe, és csupa íjászattal kapcsolatos lesz. Nyihi Nyihi Nyihi

Amúgy tényleg nem láttam egyetlen részeget sem.
(Inkább elfordítottam a fejemet, míg a többiek hazavitték.) OOO
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #490 Dátum: 2009. Május 12. - 10:59:07 »

"(Inkább elfordítottam a fejemet, míg a többiek hazavitték.)  OOO"

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Igen Igen Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #491 Dátum: 2009. Május 12. - 12:09:23 »

"(Inkább elfordítottam a fejemet, míg a többiek hazavitték.)  OOO"

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Igen Igen Igen
Én már azelőtt elforditottam a fejem./már a sztriptiz alatt/ Nyihi :Mosolyog

Na,aki nem volt ott az elgondolkodik,hogy mi történt. Ördög Ördög
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #492 Dátum: 2009. Május 12. - 12:11:20 »

Kedves Sziju! és Taser!

Ma amikor végignéztem a képeket, kissé  Szomorú!
Szombat délután, amikor az ijász bemutató volt, én bent maradtam a "húsos/pacalos" tál mellett vigyázni, hogy rajtam kívűl más ne nagyon férjen hozzá. (Még egy kicsit javítottam is rajta, hogy Boar munkája ehetővé váljon! Bion Bion Bion)
Nem is gondoltam, hogy ilyen mélységig bemutatjátok a technikát, arra számítottam esetleg egy két lövés az egész!
Ha én ezt tudom, szőrösszájú Barátom maradt volna ott, és én megyek a bemutatóra.  :'(


Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #493 Dátum: 2009. Május 12. - 13:06:12 »

Ha én ezt tudom, szőrösszájú Barátom maradt volna ott, és én megyek a bemutatóra.  :'(

Na, látod, ezt az egyet bánom csak én is.

De annak viszont örülök, hogy akkor még bőven a hallal voltam  elfoglalva, amikor Karcsi elsőnek fordította el a fejét. Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sziju
Vendég
« Új üzenet #494 Dátum: 2009. Május 12. - 13:07:35 »

Sebaj Erdőjáró!. Majd legközelebb. Wave Ijasz

Ansch kérdezte, hogyan kell a lövészversenyt lebonyolítani. Leírom, mit láttam, hogy tudjad, hogyan kell csinálni. Ördög Ördög Ördög

Koronglövészet
Ne ess kétségbe, ha koronglövészet van, mert ugye ott látszik, ki mit lő. A korongot a nevezetteknek dobasd lassan, a többieknek kétszeres sebességgel. Rendelj oda fecskéket és pacsirtákat, amelyek összevissza repkednek, hogy eltereljék a figyelmet. Mivel más lehetőség itt nincs, be kell stresszelni a lövőt.

Minden jó lövés után üvöltsön mindenki hangosan: véletlen volt!
Ha a lövés mellé megy, akkor pedig hangos: hibaaa!-felkiáltással bosszantsák a lövőt.

Kispuska:
Először is tervezd meg a helyezettek sorrendjét.
Azután neveztess be minden családtagot, aki életében még puskát sem látott csak a falon, valamint a vakokat, gyengénlátókat, és az íjászokat. OOO
Aki jól lő, beszéld rá, hogy most ne lőjön jól. ( Megfelelő ajándék, stb.)
A puskák irányzékát lövészet előtt finoman ütögesd a betonhoz.
Jó puska: 1-es lőállás. Hogy ne legyen feltűnő, néha tedd át a kettesbe.

Aztán csinálj magadnak egy olyan tollat, mint a Samnek van. Elöl golyóstoll, hátul százas szög, kupakkal letakarva, hogy ne legyen feltűnő.
A leendő helyezettek lőlapján számold meg a lyukakat. Beszéld meg velük, hogy csak egyet lőjenek bele, vagy hagyják üresen. Ezután  fúrjál bele.  Arra ügyelj, hogy tíznél több ne legyen, ha tízet kell rálőni. Ha sok a rossz lövés, akkor tépd el a lőlapot, és készíts másikat. Ha valaki túl jól lő, akkor annak az eredményéhez igazítva készíts megint új lőlapot.(százas szög)
Ehhez el kell terelni mindenki figyelmét.

Hogyan lehet elterelni az emberek figyelmét?
-tarts eligazítást
-kérj igazolványszámot
-írass alá balesetvédelmi oktatást
-előző nap legeltess a lőtéren birkákat, amelyek aknákat raknak le, és ezért mindenki kénytelen lefelé nézni.(százas szög)
-hozz oda 4 hónapos tacskót, aki ugat, bogárra vadászik, és összenyal mindenkit, aki figyelni akar(százas szög)
-ültesd Sábát a lőtérvezető mellé, hogy a családjáról beszélgessen vele, miközben széles hátával takarja Sam ténykedéseit. (százas szög)
-állíts őrt a kuka mellé, amibe a széttépett lőlapokat dobod(százas szög)
-dicsérd a másik lövészetvezető versenyeredményeit (százas szög)
-lövesd a lányokat fekve, forrónadrágban, lehetőleg mindet egyszerre(százas szög)
-amikor mindenki kitikkad, kínáld őket vízzel(százas szög)
-valamint találj ki mindenféle más programot a közben már baromira éhes embereknek, pl pisztolylövészet, távcsöves légpuska lövészet, vasnyúl lövészet stb. harminc fok melegben.
Na és ha ezt ügyesen megoldottad, akkor a fórum moderátorai nyernek!!! Vigyorog

Na. Így kell lövészversenyt rendezni.  Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 56   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: