Oldalak: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Aranysakál avagy svk és a futottak még  (Megtekintve 350571 alkalommal)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1230 Dátum: 2015. Július 04. - 15:31:45 »

Nagy gratula Szomszéd! Emelem
Csak így tovább, van még belőlük bőven.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #1231 Dátum: 2015. Július 04. - 16:35:19 »

Stefi! Emelem

  Gratulálok!  Igen Kézfogás  Emelem

(Besárgultam a vadászirigységtől  :Mosolyog)
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1232 Dátum: 2015. Július 05. - 23:19:42 »

Gratulálok Stefi! :-D
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1233 Dátum: 2015. Július 06. - 08:51:24 »

 Igen Igen Emelem Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #1234 Dátum: 2015. Július 06. - 08:51:55 »

Sterfi!
Gratulálok nagy tisztelettel!
Laci  Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1235 Dátum: 2015. Július 06. - 11:23:41 »

Gratulálok a sikeres vadászoknak!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1236 Dátum: 2015. Július 06. - 19:34:36 »

Gratulálok Stefi!  Igen

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1237 Dátum: 2015. Július 07. - 08:57:22 »

Éjszakára kitelepültem a stégemre.
Becuccoltam egy pontyozót jó nagy csalival, hogy lehetőleg ne kelljen halat fognom  Ördög és pergettem kicsit harcsára, de éjfél után 1-ig bírtam, akkor eldőltem a deszkákon, mint a rohadt nád és bevertem a szunyát. ha történik valami, akkor Ákos ajándék kapásjelzője ébresztett volna, de a pontyok tapintatosak voltak.
Három körül elkezdtem mindenféle baromságot álmodni, különös hangokat hallottam és olyan "rossz érzés" fogott el, hogy fel kellett ébrednem.
Pillogtam pár percig, mert nem tudtam mi a bánat bajom van, végre a szúnyogok is elültek és 18 °C "hideg" is lett.
Amikor egyszer csak megszólalt egy sakál, tőlem kb. 100 méterre balra, majd válaszolt neki egy a másik irányból és még egy a túlpartról.
Egyszerre jajgattak kórusban vagy 15-20 másodperce át, majd teljes csend lett és nem is jelentkeztek már reggelig.
Hát ez a hang nyugtalanított alvás közben, de még ébren is megborzongott tőle a gerincem.....
Érdekes, mert emberre biztosan nem támad...... talán gyereket rabolhattak az ősemberektől és onnan ez az atavisztikus ellenérzés? Fejvakarás
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1238 Dátum: 2015. Július 07. - 12:59:50 »

Éjszakára kitelepültem a stégemre.
Becuccoltam egy pontyozót jó nagy csalival, hogy lehetőleg ne kelljen halat fognom  Ördög és pergettem kicsit harcsára, de éjfél után 1-ig bírtam, akkor eldőltem a deszkákon, mint a rohadt nád és bevertem a szunyát. ha történik valami, akkor Ákos ajándék kapásjelzője ébresztett volna, de a pontyok tapintatosak voltak.
Három körül elkezdtem mindenféle baromságot álmodni, különös hangokat hallottam és olyan "rossz érzés" fogott el, hogy fel kellett ébrednem.
Pillogtam pár percig, mert nem tudtam mi a bánat bajom van, végre a szúnyogok is elültek és 18 °C "hideg" is lett.
Amikor egyszer csak megszólalt egy sakál, tőlem kb. 100 méterre balra, majd válaszolt neki egy a másik irányból és még egy a túlpartról.
Egyszerre jajgattak kórusban vagy 15-20 másodperce át, majd teljes csend lett és nem is jelentkeztek már reggelig.
Hát ez a hang nyugtalanított alvás közben, de még ébren is megborzongott tőle a gerincem.....
Érdekes, mert emberre biztosan nem támad...... talán gyereket rabolhattak az ősemberektől és onnan ez az atavisztikus ellenérzés? Fejvakarás

 Játsszál csak játsszál! Lehet, hogy nem esznek meg de kisebb darabot letéphetnek aztán lesheted!! Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1239 Dátum: 2015. Július 07. - 14:04:30 »

Éjszakára kitelepültem a stégemre.
Becuccoltam egy pontyozót jó nagy csalival, hogy lehetőleg ne kelljen halat fognom  Ördög és pergettem kicsit harcsára, de éjfél után 1-ig bírtam, akkor eldőltem a deszkákon, mint a rohadt nád és bevertem a szunyát. ha történik valami, akkor Ákos ajándék kapásjelzője ébresztett volna, de a pontyok tapintatosak voltak.
Három körül elkezdtem mindenféle baromságot álmodni, különös hangokat hallottam és olyan "rossz érzés" fogott el, hogy fel kellett ébrednem.
Pillogtam pár percig, mert nem tudtam mi a bánat bajom van, végre a szúnyogok is elültek és 18 °C "hideg" is lett.
Amikor egyszer csak megszólalt egy sakál, tőlem kb. 100 méterre balra, majd válaszolt neki egy a másik irányból és még egy a túlpartról.
Egyszerre jajgattak kórusban vagy 15-20 másodperce át, majd teljes csend lett és nem is jelentkeztek már reggelig.
Hát ez a hang nyugtalanított alvás közben, de még ébren is megborzongott tőle a gerincem.....
Érdekes, mert emberre biztosan nem támad...... talán gyereket rabolhattak az ősemberektől és onnan ez az atavisztikus ellenérzés? Fejvakarás
Inkább csak a tulajdon- és a szaporulatféltés okozhatja.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1240 Dátum: 2015. Július 07. - 14:17:18 »

Éjszakára kitelepültem a stégemre.
Becuccoltam egy pontyozót jó nagy csalival, hogy lehetőleg ne kelljen halat fognom  Ördög és pergettem kicsit harcsára, de éjfél után 1-ig bírtam, akkor eldőltem a deszkákon, mint a rohadt nád és bevertem a szunyát. ha történik valami, akkor Ákos ajándék kapásjelzője ébresztett volna, de a pontyok tapintatosak voltak.
Három körül elkezdtem mindenféle baromságot álmodni, különös hangokat hallottam és olyan "rossz érzés" fogott el, hogy fel kellett ébrednem.
Pillogtam pár percig, mert nem tudtam mi a bánat bajom van, végre a szúnyogok is elültek és 18 °C "hideg" is lett.
Amikor egyszer csak megszólalt egy sakál, tőlem kb. 100 méterre balra, majd válaszolt neki egy a másik irányból és még egy a túlpartról.
Egyszerre jajgattak kórusban vagy 15-20 másodperce át, majd teljes csend lett és nem is jelentkeztek már reggelig.
Hát ez a hang nyugtalanított alvás közben, de még ébren is megborzongott tőle a gerincem.....
Érdekes, mert emberre biztosan nem támad...... talán gyereket rabolhattak az ősemberektől és onnan ez az atavisztikus ellenérzés? Fejvakarás

Az még jó, hogy te fent voltál...
de én féligmeddig betintázva aludtam, a harcsásbotok mellett mikor nekikezdtek.
Azt se tudtam mi történt, mire rájöttem, hogy nem a csipogós ébresztett, hanem a toportyánok beszélgetnek... Ördög Röhög
Ha lett volna  Vadász Vadász Vadász, biztos belelövök a földbe, így meg kijózanodtam, a következő szomszéd látogatásáig, mert olyan ráfogjuk hogy horgászunk igyunk valamit peca volt...

 Emelem
Naplózva

Üdv End
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1241 Dátum: 2015. Július 08. - 11:49:24 »

de kisebb darabot letéphetnek

Az meg kerülne is!...  Nyihi
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
svk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488



« Új üzenet #1242 Dátum: 2015. Július 08. - 12:52:49 »



Tegnap este vettem fel a vonyításukat. Sajnos nem jöttek ki.
Naplózva

Üdv! Viko.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1243 Dátum: 2015. Július 08. - 17:10:00 »

Játsszál csak játsszál! Lehet, hogy nem esznek meg de kisebb darabot letéphetnek aztán lesheted!! Nyihi Nyihi Nyihi
Az meg kerülne is!...  Nyihi
Amíg félbehajtva is megríkatja a fehérnépet, ki bánja azt az 5 centit..... Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1244 Dátum: 2015. Július 08. - 17:24:25 »

 Emelem

Koosz mindenkinek !   tabletror bocsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: