Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenéljünk - kedvencek, érdekességek  (Megtekintve 196744 alkalommal)
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1545 Dátum: 2020. Június 05. - 17:58:54 »

Lajos!
Sajnálom,hogy egy Trianon emlékére feltett dalt Te aktuálpolitikához társítasz.
Miután, MAGYARFÖLDÖN, MAGYARSZÍVVEL, MAGYARNAK születtem, ne kelljen szégyenkeznem, hogy bennem érzelmeket generál.
Adott lehetőséged alapján töröld, ha Neked nem tetszik.
 Emelem

 Igen
Naplózva

Jó szelet!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1546 Dátum: 2020. Június 05. - 18:46:23 »

Apa!  Kezdőőőőőőőődik!  Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1547 Dátum: 2020. Június 05. - 19:10:53 »

Apa!  Kezdőőőőőőőődik!  Vigyorog
Tudod mi kezdődik Attila?
Újabb 100 év!
Echte Szlovák Kittenbergerrel, Román Gr Széchenyivel, Ady Endrével, Vass Albertal, oláh testvéreit gyilkoló Maderspachal.
Mátyással,a legnagyobb román királyal......................
 Figyelmes olvasás
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1548 Dátum: 2020. Június 05. - 19:24:51 »

..... Biztos ezért hallgatok viking metált  Ördög Ördög Ördög
Látatlanban megállapítom, hogy te csak valami igen finom úriember lehetsz  gyozo gyozo gyozo
 Ördög Angyal Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1549 Dátum: 2020. Június 05. - 20:16:37 »

Tudod mi kezdődik Attila?
Újabb 100 év!
Echte Szlovák Kittenbergerrel, Román Gr Széchenyivel, Ady Endrével, Vass Albertal, oláh testvéreit gyilkoló Maderspachal.
Mátyással,a legnagyobb román királyal......................
 Figyelmes olvasás

Nem hiszem, hogy van olyan magyar ember aki egyetért a Trianoni döntéssel. Én sem!
De, ne is haragudj, de nem akarok 100 éves történelmi döntések felett siránkozni, főleg manapság amikor már szabadon utazhatok oda, ha akarok. Ezen az alapon sirathatnám az 500 évvel ezelőtti magyar területeket is. Az sem igazán zavar, hogy Nagyjainkat melyik mostani ország vallja magáénak, attól az én szememben ugyan az az Ember marad.
Trianonnal kapcsolatosan legtöbbször Erdély merül fel, pedig vannak más elcsatolt területek is. Én évekig dolgoztam erdélyi magyarokkal, és nagyon sokat beszélgettünk. Ők azt mondták, az erdélyi magyarok nagy része nem szeretne Magyarországhoz tartozni, ők önálló Erdélyt akarnak. Aki akart, régen áttelepült.  De ha jól tudom Erdély mindég is önálló volt. 
Lehet, hogy egy önző ember vagyok, de ezek érdekelnek már a legkevésbé. Sokkal jobban foglalkoztat, hogy milyen jövője lesz gyermekeimnek, unokáimnak, és hogy fogok élni pár év múlva.

Azt pedig fel sem tudom fogni, hogy miért ne mondhatná el bárki, hogy egy egy zene benne mit vált ki, anélkül, hogy nekiessünk.  Igen, nekem is vannak zenék, versek, ami már bennem is az ellenkezőjét váltja ki mint amikor először hallottam. Azt pedig fel sem tudom fogni, hogy milyen alapon várják el, hogy állva hallgassunk a Himnuszon és a Szózaton kívül bármit is.  Lehet rám kígyót békát kiabálni, de bennem megváltozott a Kokárda és a "Nemzeti" szó iránti érzelem is. 

Attól pedig egyszerűen hányok, hogy megkérdőjelezik magyarságomat, azért mert nem értek mindenben egyet.  Lehet, hogy nagyobb magyar vagyok mint azok akik ezt megkérdőjelezik.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1550 Dátum: 2020. Június 05. - 21:37:35 »


Mi ez a szar zene? Sírva vígad a magyar?
Ócska kis megélhetési magyarok...
Beállhatnak a kárpátia mellé. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1551 Dátum: 2020. Június 05. - 21:43:51 »

Nem hiszem, hogy van olyan magyar ember aki egyetért a Trianoni döntéssel. Én sem!
De, ne is haragudj, de nem akarok 100 éves történelmi döntések felett siránkozni, főleg manapság amikor már szabadon utazhatok oda, ha akarok. Ezen az alapon sirathatnám az 500 évvel ezelőtti magyar területeket is. Az sem igazán zavar, hogy Nagyjainkat melyik mostani ország vallja magáénak, attól az én szememben ugyan az az Ember marad.
Trianonnal kapcsolatosan legtöbbször Erdély merül fel, pedig vannak más elcsatolt területek is. Én évekig dolgoztam erdélyi magyarokkal, és nagyon sokat beszélgettünk. Ők azt mondták, az erdélyi magyarok nagy része nem szeretne Magyarországhoz tartozni, ők önálló Erdélyt akarnak. Aki akart, régen áttelepült.  De ha jól tudom Erdély mindég is önálló volt. 
Lehet, hogy egy önző ember vagyok, de ezek érdekelnek már a legkevésbé. Sokkal jobban foglalkoztat, hogy milyen jövője lesz gyermekeimnek, unokáimnak, és hogy fogok élni pár év múlva.

Azt pedig fel sem tudom fogni, hogy miért ne mondhatná el bárki, hogy egy egy zene benne mit vált ki, anélkül, hogy nekiessünk.  Igen, nekem is vannak zenék, versek, ami már bennem is az ellenkezőjét váltja ki mint amikor először hallottam. Azt pedig fel sem tudom fogni, hogy milyen alapon várják el, hogy állva hallgassunk a Himnuszon és a Szózaton kívül bármit is.  Lehet rám kígyót békát kiabálni, de bennem megváltozott a Kokárda és a "Nemzeti" szó iránti érzelem is. 

Attól pedig egyszerűen hányok, hogy megkérdőjelezik magyarságomat, azért mert nem értek mindenben egyet.  Lehet, hogy nagyobb magyar vagyok mint azok akik ezt megkérdőjelezik.
Lehet mutogatni mindenfelé de trianont magunknak köszönhettük.
Rí a sok mélymagyar szája az elszakított testvéreinkért? Bassza meg a kurva Isten, a határokon belül sem tudunk összefogni és egységes nemzetként viselkedni! Nem Amikor az a rőzsebajszú büdös paraszt a parlamentben kirekeszti a szavazópolgárok NAGYOBBIK FELÉT a nemzetből, akkor miről beszélünk?
Széthúzás, gyűlöletkeltés...lófasz ennek a népnek a seggébe, saját sírját ássa.
De ez a "Zenéljünk" topic, hallgassunk egy kis zenét...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1552 Dátum: 2020. Június 05. - 22:10:25 »

Namégegyet...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1553 Dátum: 2020. Június 05. - 22:23:09 »

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1554 Dátum: 2020. Június 06. - 05:48:01 »

Bakker, ha ezen múlik, önként mind a hármat magamra vállalom. Mosolyog

Valószínűleg valami nem jól működik bennem....., ezért hallgatok viking metált  Ördög Ördög Ördög

 Igen  Igen  Igen
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #1555 Dátum: 2020. Június 06. - 10:09:41 »

Látatlanban megállapítom, hogy te csak valami igen finom úriember lehetsz  gyozo gyozo gyozo
 Ördög Angyal Wave

Itt is van egy, abból az időkből, mikor nem Conchita Wurst és Pápai Joci volt ez Euroviziós dalfesztiválon. Ők nyertek anno:



Naplózva
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #1556 Dátum: 2020. Június 06. - 10:14:39 »

Tudod mi kezdődik Attila?
Újabb 100 év!
Echte Szlovák Kittenbergerrel, Román Gr Széchenyivel, Ady Endrével, Vass Albertal, oláh testvéreit gyilkoló Maderspachal.
Mátyással,a legnagyobb román királyal......................
 Figyelmes olvasás

Gondolom, ha felállva illik (neadjIsten kell) hallgatnom majd a Nélküledet akkor minden megváltozik.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1557 Dátum: 2020. Június 06. - 10:21:23 »

Bakker, ha ezen múlik, önként mind a hármat magamra vállalom. Mosolyog

Valószínűleg valami nem jól működik bennem és senki ízlését nem szeretném minősíteni, de engem ez a nyekergés rettenetesen idegesít, sőt határozottan rossz kedvem lesz tőle. Biztos ezért hallgatok viking metált  Ördög Ördög Ördög
A sorosbérencet én is vállalom...de akkor szóljon már valaki az öregnek, hogy az utolsó ötven évi béremet szíveskedjék átutalni mielőbb mert az valahogy elmaradt... Fejvakarás
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1558 Dátum: 2020. Június 06. - 10:46:38 »

A sorosbérencet én is vállalom...de akkor szóljon már valaki az öregnek, hogy az utolsó ötven évi béremet szíveskedjék átutalni mielőbb mert az valahogy elmaradt... Fejvakarás
 Ördög

Az antifák is háborognak Amerikában, hogy nem fizeti ki őket, állj be a pénztárhoz szépen a sor végére!  Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1559 Dátum: 2020. Június 06. - 10:54:35 »

Az antifák is háborognak Amerikában, hogy nem fizeti ki őket, állj be a pénztárhoz szépen a sor végére!  Röhög
Fejvakarás Sokan vannak...
Tényleg Voldi, a Lendvay utcában rövidebb a sor?
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: