Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Német Vizsla  (Megtekintve 131652 alkalommal)
Virágkoszorú
Erdőkerülő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477



WWW
« Új üzenet #120 Dátum: 2010. Május 25. - 20:55:50 »

 Sziasztok!

Egy vadász barátomnál most születtek kis vizslák! Anyuka német vizsla x magyar vizsla (direkt párosításból) keverék, apuka törzskönyves drótszőrű német vizsla! Mindkét szülő és mindkét ági nagyszülők (mindegyik törzskönyves, munkavizsgás) is aktív vadászok!   6 pici van, kedden születtek, 2 szuka 4 kan. Fényképet a héten tudok feltenni róluk. Ha jól tudom, mind sötét színű, kettő teljesen barna, négy foltos, valószínűleg inkább drótos szőrűek lesznek. Fifi, az anyakutya rendkívül engedelmes, mindenféle vadászaton részt vett már. 
 Akit érdekel, a képek és a pontos infók után keressen meg nyugodtan!
 
Naplózva

"Az emberek többsége beszél az állatokhoz, de csak kevesen értik, mit is mondanak."
Virágkoszorú
Erdőkerülő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477



WWW
« Új üzenet #121 Dátum: 2010. Június 24. - 14:58:23 »

No és megvannak a képek is, íme:
 - 6 piciből két csoki-színűnek nincs gazdija. Nagyon jó kutyusok, élénkek, egészségesek, oltva és féregtelenítva vannak. Gazdájuknál vadkacsák is vannak, ha hápogni vagy a kiskacsák sipogni kezdenek, az összes kiskutya beállva figyeli a hang irányát. Vannak vagány és felfedezők, alapvetően mindegyik emberközpontú (tegnap amint beléptem és legugoltam, mind a hat rajtam volt). Egyik sem süket, van sima és drótos szőrű is (nem drótszőrűek, hanem csak a pofijukon akad egy egy drót szál).




Naplózva

"Az emberek többsége beszél az állatokhoz, de csak kevesen értik, mit is mondanak."
hilux
Vendég
« Új üzenet #122 Dátum: 2010. Július 18. - 23:08:11 »

Gyönyörű kölykök! Igen Emelem
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #123 Dátum: 2010. Július 19. - 15:21:42 »

Hát ez a csokiképű Gombóc Artúr meg mit pislog a kamerába?
Nagyon aranyos!! Taps Taps


Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
huntinggirl
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Új üzenet #124 Dátum: 2010. Július 20. - 21:41:53 »

Helló!

Tudna valaki segíteni abban, hogy hol lehet venni /kapni szálkászőrű német vizslát?



Kérlek, ne sms stílusban, és helyesen írj!
Köszönöm!


Szia!
Nálunk van még egy 7 hónapos barna-spriccelt kan eladó. Ha érdekel, küldök róla képet.
Naplózva
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #125 Dátum: 2010. December 20. - 19:10:41 »

« Utoljára szerkesztve: 2010. December 20. - 19:23:16 írta Sakac » Naplózva
m.csaba
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #126 Dátum: 2010. December 31. - 11:27:25 »

Mosolyog
Naplózva
bombi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #127 Dátum: 2011. Február 28. - 10:24:52 »

Üdvözlet a vadászoknak!német vizsla szuka 9-hónapos,lapockája felett kis foltban kihullott a szőr,mellső lábain apró sebek vannak.Kezelem kék lukács kenőcsel(orvos ajánlotta)de nem akar múlni.Ha valaki tud valami mást,vagy volt a kutyájának ilyen és sikeresen kezelte kérem segítsen előre is köszönöm.További szép napot!
Naplózva

Üdvözlettel Borda Sándor!
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #128 Dátum: 2011. Május 01. - 11:36:24 »

Tegnap képesség vizsgáztunk!
Naplózva
Virágkoszorú
Erdőkerülő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477



WWW
« Új üzenet #129 Dátum: 2011. Május 01. - 12:45:36 »

És hogy sikerült?
Naplózva

"Az emberek többsége beszél az állatokhoz, de csak kevesen értik, mit is mondanak."
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #130 Dátum: 2011. Május 01. - 17:10:33 »

Nagyon aranyosak a kutyusok! Az egyik úgylátom motorszerelő lesz. Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
foximaxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 373


vadász


« Új üzenet #131 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 12:44:23 »

Sziasztok!
Van egy drótos német vizsla szukám. Nagyon ügyes, jól tanítható. Most 8 hónapos. Ediig kb 5 ször lehettem kint vele gyakorolni...nem vettem észre hogy félt volna künönösebben a lövéstől. A hét végén kimentem vele gerlézni.... a harmadik lövésem után 2 km-re találtam meg fekve a kocsim mellett. Mitől lehet ez a nagy fordulat? Lehet még belőle vadászkutya? A szülei mind nagyon jó vadászok. Mi tévő legyek? Tudnátok benne segíteni?

Üdv FM
Naplózva

"Üres a puska" - ennyi soha ne legyen elég, bárkitől is hangozzék!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #132 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 15:47:59 »

Sziasztok!
Van egy drótos német vizsla szukám. Nagyon ügyes, jól tanítható. Most 8 hónapos. Ediig kb 5 ször lehettem kint vele gyakorolni...nem vettem észre hogy félt volna künönösebben a lövéstől. A hét végén kimentem vele gerlézni.... a harmadik lövésem után 2 km-re találtam meg fekve a kocsim mellett. Mitől lehet ez a nagy fordulat? Lehet még belőle vadászkutya? A szülei mind nagyon jó vadászok. Mi tévő legyek? Tudnátok benne segíteni?

Üdv FM

Ez lehet, hogy még nem komoly gond, de könnye azzá válhat.
Elsőnek én megpróbálnám fokozatosan megnézni, hogy tényleg a lövéstől fél-e vagyis nem csak az adott helyzet hozta ki belőle, gondolom többen is pufogtatok. Elsőnek petárda messziről, utána fokozatosan közelebb, ha nem gond jöhet a sörétes messziről, közelebbről. Csakis úgy, hogy ott vagy a kuttyal és más puffog, te pedig meg tartod benne a bizalmat. De olvass utána, több helyen van írás az ilyen helyzetekről és részletesen le vannak írva a teendők. És legyen elég türelmed.
"Mitől lehet ez a nagy fordulat? " általában negatív élmény hozza ki. Nem volt neki kellemetlen tűzijáték élménye?
"Lehet még belőle vadászkutya?" Ha tényleg lövésfélő, akkor nem, sajnos. Bár sok-sok munkával jó eredményeket is lehet elérni vele: Néha.

 Emelem


Naplózva

Üdv End
foximaxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 373


vadász


« Új üzenet #133 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 16:05:42 »

Köszönöm!
 Emelem
fm
Naplózva

"Üres a puska" - ennyi soha ne legyen elég, bárkitől is hangozzék!
magesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215



« Új üzenet #134 Dátum: 2011. Október 09. - 19:12:51 »


Sziasztok.
Ő az én apróvadas vadásztársam,most 3 éves,de még mindig vehemens.Remélem lassan lenyugszik.
Naplózva

-"Nagyon bölcs az emberi természetnek az a tulajdonsága, hogy a kínzó emlékeket idővel elhalványítja, de a kedves élményeket megőrzi, sőt esetleg még meg is színesíti."-Kittenberger
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: