Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Első puskám....  (Megtekintve 75000 alkalommal)
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #315 Dátum: 2018. Február 22. - 21:00:24 »

Sziasztok. Új tag vagyok még itt, és a segítségeteket kérném. Első puska vásárlása előtt állok. CZ 550 LUX-ot szerettem volna. Nagy bánatomra nincs belőle balos. Mivel balkezes vagyok, választhatóság szempontjából gondolom szűkebb a kör. Milyet ajánlanátok első puskának ? Melyik az a gyártó amiből van balos? Remington volt kinézőben de fegyverboltos azt mondta azt semmiképp se vegyek. Segítségeteket köszönöm előre is.

Szia!

Nem tudom mennyit szánsz rá, de Ruger American van már 200 eFt alatt is, balkezes.
Vadászaprón is feltűnik egy-egy balekezes puska.
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
tuff74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #316 Dátum: 2018. Február 22. - 21:35:05 »

Sziasztok. Új tag vagyok még itt, és a segítségeteket kérném. Első puska vásárlása előtt állok. CZ 550 LUX-ot szerettem volna. Nagy bánatomra nincs belőle balos. Mivel balkezes vagyok, választhatóság szempontjából gondolom szűkebb a kör. Milyet ajánlanátok első puskának ? Melyik az a gyártó amiből van balos? Remington volt kinézőben de fegyverboltos azt mondta azt semmiképp se vegyek. Segítségeteket köszönöm előre is.
Totál balost szeretnél, vagy elég balos agyazás jobbos rendszerkamrával?
Steyr -ből is vannak balkezesek a fagyis weblapon találsz, és természetesen ott van a mauser m03, és a  blaser r8 család.
Ha az ár játszik akkor tikka és sako, ami bizonyos kaliberekben van balos-ban, ezek főként a standard hagyományos kaliberek.
Műanyag agyazással vannak univerzális jobbos balos agyazások, de azok többnyire jobbos rendszerkamrával vannak.
A steyer sako tikka 400-650,  a mauserek m03 blaserek misi körül. A masuer sajnos nem ad az m12-höz balos kivitelt, bár azt hiszem az m12 extreme univerzális agyazás de jobbos rendszerkamra, az m18-at nem tudom.
Azért annyit hozzátennék, hogy sako, tikka nem rossz választás, sok infót találsz itt a  fórumon ezekről.






Naplózva
tomossian
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Új üzenet #317 Dátum: 2018. Február 22. - 21:50:47 »

Igen totál balost. Csak sajnos ebből szűkebb a kínálat.
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #318 Dátum: 2018. Február 22. - 22:04:57 »

Igen totál balost. Csak sajnos ebből szűkebb a kínálat.

És más rendszer sem érdekel, csak a fogó-tolózáras?
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #319 Dátum: 2018. Február 22. - 22:06:13 »

azaz forgó-tolózáras
Naplózva
arthur
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Új üzenet #320 Dátum: 2018. Február 22. - 22:11:46 »

Sziasztok. Új tag vagyok még itt, és a segítségeteket kérném. Első puska vásárlása előtt állok. CZ 550 LUX-ot szerettem volna. Nagy bánatomra nincs belőle balos. Mivel balkezes vagyok, választhatóság szempontjából gondolom szűkebb a kör. Milyet ajánlanátok első puskának ? Melyik az a gyártó amiből van balos? Remington volt kinézőben de fegyverboltos azt mondta azt semmiképp se vegyek. Segítségeteket köszönöm előre is.
http://www.egun.de/market/item.php?id=6845426#img
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9523


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #321 Dátum: 2018. Február 23. - 07:24:50 »


Balos is, a kaliber is kiváló, az ára sem egetverő, -itthon sem kapsz olcsóbban-, a távcsővel is el lehet vadászni. Nosza, még 5 napig óráig szemet a pályára!

 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 23. - 08:20:51 írta Voldi » Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #322 Dátum: 2018. Február 23. - 07:41:32 »

Balos is, a kaliber is kiváló, az ára sem egetverő, -itthon sem kapsz olcsóbban-, a távcsővel is el lehet vadászni. Nosza, 5 napig szemet a pályára!

 Emelem

Jobb azt még ma 23 óráig eldönteni .   Kacsint
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #323 Dátum: 2018. Február 23. - 07:43:40 »

Jobb azt még ma 23 óráig eldönteni .   Kacsint

Illetve délig !   Mosolyog
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9523


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #324 Dátum: 2018. Február 23. - 08:19:00 »

Jobb azt még ma 23 óráig eldönteni .   Kacsint

Igaz, de jó annak, aki olvasni tud!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
tomy555
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 114


« Új üzenet #325 Dátum: 2018. Február 23. - 15:07:20 »

Sziasztok. Új tag vagyok még itt, és a segítségeteket kérném. Első puska vásárlása előtt állok. CZ 550 LUX-ot szerettem volna. Nagy bánatomra nincs belőle balos. Mivel balkezes vagyok, választhatóság szempontjából gondolom szűkebb a kör. Milyet ajánlanátok első puskának ? Melyik az a gyártó amiből van balos? Remington volt kinézőben de fegyverboltos azt mondta azt semmiképp se vegyek. Segítségeteket köszönöm előre is.

Én is ebben a  cipőben jártam,   balos új golyós kellett 350ezer alatt. Megnéztem és próbáltam párat. Nekem a Browning Xbolt lett a nyerő.  Emelem
Naplózva
Grus grus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #326 Dátum: 2018. Február 23. - 16:31:39 »

Balos is, a kaliber is kiváló, az ára sem egetverő, -itthon sem kapsz olcsóbban-, a távcsővel is el lehet vadászni. Nosza, még 5 napig óráig szemet a pályára!

 Emelem



Ha jobbos lett volna szerintem nem gondolkodtam volna egy percet sem,jó vételnek tűnik nagyon,egy ilyen golyósra és ilyen árfekvésben azonnal vevő lennék!

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #327 Dátum: 2018. Február 23. - 18:39:38 »

895 ojró. Vicc. Ezt a dealt egy 85-ös Sako,egy varia Meostarral fix szerelékkel egy millió Ft leszurkolása mellett éppen talán betakarja. '18-as árakkal meg talán nem is. Minőségben ez a Heym kb. ott van.  Igen
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #328 Dátum: 2018. Február 23. - 18:51:10 »


Vajon kisérő04 is fórumozik?  Ördög
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #329 Dátum: 2018. Február 23. - 19:56:14 »

Vajon kisérő04 is fórumozik?  Ördög

Egyszercsak feltűnik a Szollárék honlapján, csupaszon, fél milla körül, de opcionàlis 30-as szerelékkel, esetleg valami jó kis tuti céltàvcsővel. Ne adja Isten pont azzal, ami eredetileg rajta volt.  Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: