Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266478 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #150 Dátum: 2010. Január 08. - 21:12:00 »

Zsolt!

Brüsszelben a karácsonyi vásárban... jó sokáig kellett alkudozni, mire elfogadható árat mondott. A végén már az egész mongol sátortábor plusz kb 30 belga körülöttünk bámészkodott, nézték a "műsort". A végén vállon veregettek, hogy a magyar testvérek milyen jól tudnak alkudni. Aztán mindenféle más dolgot is el akartak adni. OOO

Nem tudom, mennyire látszik a képeken, de bár masszív darab, mégis rugalmas.

Nagyapámnak volt báránybőr csizmája. Az is nagyon jó viselet! Lesen üléshez elképzelni sem lehet jobbat, mint az ilyen szőrmével bélelt bőrcsizmákat, ami lélegzik, de meleg és vízálló is.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #151 Dátum: 2010. Január 22. - 12:40:11 »

A bakancsokról találtam egy érdekes leírást:

http://href.hu/x/baa3
http://href.hu/x/baa4
http://href.hu/x/baa5
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #152 Dátum: 2010. Január 22. - 14:20:08 »

Ma egyszerre kaptam két téli vadászatra való lábbelit. Taps
Az egyik egy Inferno bakancs 2000 gr szigetelés ( thinsulate) van belegyömöszölve, hiper- szuper csúszásgátló talp,  lélegzik, 100 % vizálló és egyéb marketing dumák.
A másik egy mongol téli bőrcsizma a terepjáró talp felett két réteg bőr és egy réteg nemez, belül bélelve nyusziszőrrel, méhviasszal vízállósítva. Dzsingisz kán személyes ajánlásával  Bion

Kiváncsi vagyok melyik lesz a melegebb és kényelmesebb, tartósabb. Az "ultramodern holdjáró bakancs " vagy a hagyományos technológiát képviselő bőrcsizma.
Sajnos a gyakorlati kipróbálást el kell halasztanom mert az időjárás mindennek mondható vagy téliesnek nem. Vállat von
Remélem jön még annyi tél, hogy legyen időm tesztelni őket.

Szia!
Sikerült már tesztelni őket?  Vigyorog
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #153 Dátum: 2010. Január 22. - 14:24:15 »

Sajnos nem, és most bizonytalan időre el is van halasztva.  Szomorú
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #154 Dátum: 2010. Január 22. - 14:28:45 »

Sajnos nem, és most bizonytalan időre el is van halasztva.  Szomorú

Szomorú
(azért várjuk hátha amjd egyszer  Mosolyog )
Naplózva
dobi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Új üzenet #155 Dátum: 2010. Február 01. - 18:16:42 »

Üdv!
Szerintetek melyik a legmelegebb zokni?? Mármint úgy csizma alá..
ÉS ami kb 3ezer ft alatt van.
Köszi a választ. Wave
Naplózva
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #156 Dátum: 2010. Február 01. - 19:39:04 »

Ma egyszerre kaptam két téli vadászatra való lábbelit. Taps
Az egyik egy Inferno bakancs 2000 gr szigetelés ( thinsulate) van belegyömöszölve, hiper- szuper csúszásgátló talp,  lélegzik, 100 % vizálló és egyéb marketing dumák.
A másik egy mongol téli bőrcsizma a terepjáró talp felett két réteg bőr és egy réteg nemez, belül bélelve nyusziszőrrel, méhviasszal vízállósítva. Dzsingisz kán személyes ajánlásával  Bion

Kiváncsi vagyok melyik lesz a melegebb és kényelmesebb, tartósabb. Az "ultramodern holdjáró bakancs " vagy a hagyományos technológiát képviselő bőrcsizma.
Sajnos a gyakorlati kipróbálást el kell halasztanom mert az időjárás mindennek mondható vagy téliesnek nem. Vállat von
Remélem jön még annyi tél, hogy legyen időm tesztelni őket.

Szia Taser!
A mostani időjárás jó a próbához!? Emelem Stoel :S
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #157 Dátum: 2010. Február 01. - 22:29:48 »

A mostani tökéletes lenne, de én sajnos szobafogságra vagyok ítélve  Rííí
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #158 Dátum: 2010. Február 02. - 08:23:00 »

de én sajnos szobafogságra vagyok ítélve  Rííí
Rossz voltál, nagyon rossz....
Ver is az asszony vagy csak bezárt? Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #159 Dátum: 2010. Február 02. - 09:01:47 »

Rossz voltál, nagyon rossz....
Ver is az asszony vagy csak bezárt? Ördög

Csak az ágyhoz vagyok bilincselve. Bion Tudod olyan plüssbetétes rózsaszín " Extrem Love Angel" feliratú karpereccel. Bion Bion
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #160 Dátum: 2010. Február 02. - 10:39:57 »

Csak az ágyhoz vagyok bilincselve. Bion Tudod olyan plüssbetétes rózsaszín " Extrem Love Angel" feliratú karpereccel. Bion Bion
És midre van csatolva?  Röhög
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #161 Dátum: 2010. Február 02. - 11:04:37 »

És midre van csatolva?  Röhög

A bokámra, mert mást nem ért körbe Bion Meghajol
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Sziju
Vendég
« Új üzenet #162 Dátum: 2010. Február 02. - 13:19:17 »

A nagy érdeklődésre tekintettel leírom, nekem mi a tapasztalatom a holdjáró csizmával kapcsolatban.  Wave

A talpa igazi terepjáró, nem csúszik, (csak csempén), és jól tapad. A csizmarész jól tartja a bokát,és a főzőnek hála, jól szabályozható. Nem nyikorog. Az orr része megerősített, masszív. A varrások, ragasztások eldolgozására sincs panasz, bár mint minden más ez is kínai gyártmány. Nem ázik be, és jól tisztítható.

 A női modell fejrésze kisebbre van formázva, mint a férfié ezért a vastag zoknik száma korlátozott. (Egy számmal nagyobbat kell venni.). Itt van aztán benne a bibi. A lábfej felső része az a bizonyos lélegző anyag, amin át lesen ülve szépen visszaszivárog a hideg levegő. Ráadásul pont a lábfej felső rész és lábujjak kezdenek el fázni – 2-3 óra mozdulatlanság után, főleg ha fúj a szél, ezért mozogni kell benne. Oldalról és alulról teljesen és jól védi a lábat.

Az én véleményem, hogy cserkeléshez, sárban, hóban való gyalogláshoz kiváló, mert jól megoldották a szellőzését a lábnak, de nem ideális les csizma.  Türelmetlenül

Menet közben olyan mintha magától gördülne, nagyon jól tompítja a sarok és a láb boltozatot érő terhelést. Nekem ez nagyon fontos, amikor 15-20 kg felszerelést cipelek nagyobb távolságra. gyozo
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #163 Dátum: 2010. Február 02. - 13:23:51 »

A nagy érdeklődésre tekintettel leírom, nekem mi a tapasztalatom a holdjáró csizmával kapcsolatban.  Wave

A talpa igazi terepjáró, nem csúszik, (csak csempén), és jól tapad. A csizmarész jól tartja a bokát,és a főzőnek hála, jól szabályozható. Nem nyikorog. Az orr része megerősített, masszív. A varrások, ragasztások eldolgozására sincs panasz, bár mint minden más ez is kínai gyártmány. Nem ázik be, és jól tisztítható.

 A női modell fejrésze kisebbre van formázva, mint a férfié ezért a vastag zoknik száma korlátozott. (Egy számmal nagyobbat kell venni.). Itt van aztán benne a bibi. A lábfej felső része az a bizonyos lélegző anyag, amin át lesen ülve szépen visszaszivárog a hideg levegő. Ráadásul pont a lábfej felső rész és lábujjak kezdenek el fázni – 2-3 óra mozdulatlanság után, főleg ha fúj a szél, ezért mozogni kell benne. Oldalról és alulról teljesen és jól védi a lábat.

Az én véleményem, hogy cserkeléshez, sárban, hóban való gyalogláshoz kiváló, mert jól megoldották a szellőzését a lábnak, de nem ideális les csizma.  Türelmetlenül

Menet közben olyan mintha magától gördülne, nagyon jól tompítja a sarok és a láb boltozatot érő terhelést. Nekem ez nagyon fontos, amikor 15-20 kg felszerelést cipelek nagyobb távolságra. gyozo

Azért ez durva...Janó otthon kikötözve, Te meg vadászgatsz... Szomorú
Legalább vizet meg egy éjjeliedényt hagytál az ágy mellett? Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #164 Dátum: 2010. Február 02. - 18:13:08 »

Azért ez durva...Janó otthon kikötözve, Te meg vadászgatsz... Szomorú
Legalább vizet meg egy éjjeliedényt hagytál az ágy mellett? Ördög Ördög Ördög

 Nincs rá szükség. Az afro- hastánc klub tagjai karitative ápolnak,  Nyusz
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: