Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266486 alkalommal)
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #90 Dátum: 2008. December 12. - 10:55:42 »

Hát volt itt a futár, felpróbáltam a Muck Boot Tay csizmát. Kényelmes, vastag, meleg.
Naplózva

Dávid
Viktor
Vendég
« Új üzenet #91 Dátum: 2008. December 12. - 11:03:18 »

Nekem nagyon tetszik az a csizma. Írhatnál majd a gyakorlati tapasztalatokról!
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #92 Dátum: 2008. December 12. - 12:35:51 »

Nekem nagyon tetszik az a csizma. Írhatnál majd a gyakorlati tapasztalatokról!

Végső soron nekem is tetszik, de mentem benne egy kört, és arra jutottam, hogy az Aigle jobb  Vigyorog  Vigyorog
Úgyhogy küldtem is vissza, jövő héten jön az Aigle.  Táncol
Megmondom őszintén, tényleg jó vastag és masszív a Muck Boot csizma, 7mm -es neo béléssel, erős falú  Figyelmes olvasás. Viszont én nehéznek, és egy kissé merevnek tartottam az Aigle-hoz képest. Nem rossz tehát ez sem, de első benyomásra és felpróbálásra nekem az Aigle jobban bejött. Az én lábam belemegy abba is könnyen. Kényelemre nagyjából egyformák, már amennyire ezt egy 2 perces felpróbálás alatt meg lehet állapítani.
Hogy jól döntöttem-e, az majd kiderül.  Angyal
Naplózva

Dávid
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #93 Dátum: 2008. December 12. - 17:29:10 »

Szia Fomec!

Sajnos "csak" polár Sibir 100 alsóruházatot tudtam venni jó áron, zoknijuk elfogyott, csak lábfejre való ilyen titokzokni szerű volt, azt keveselltem. Sapkám van polár Decathlonos az a balaclava jellegű, ordító hidegben szégyen ide vagy oda én felhúzom, valóban kimondottan korrekt minőségű...
Köszönöm szépen a jó tanácsokat, zokni ügyben még be fogok térni azt hiszem...

 Wave
Szia Balázs!
Ha kipróbáltad a sibirt, légyszi írj a tapasztalatodról, mert én is nézegettem, sőt az eladó srác is ajánlotta, de nekem vékonykának tűnt.
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #94 Dátum: 2009. Február 09. - 21:11:24 »

Van valakinek ezzel a bakancsal valami tapasztalata? 
LaCrosse Extreme PFT
Naplózva

Jó szelet!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #95 Dátum: 2009. Február 09. - 22:09:14 »

Van valakinek ezzel a bakancsal valami tapasztalata? 
LaCrosse Extreme PFT


Szia Csabi!

Egy kerületvezető Barátom használt LaCrosse lesbakancsot igen nagy megelégedésére.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #96 Dátum: 2009. Február 10. - 08:46:55 »

Nekem egy LaCrosse Genesis-em volt, villámgyorsan kitöredezett az oldala. És hiába volt gore-tex membrán, elég hamar beázott. Volt LaCrosse gumicsizmám is, kényelmes volt meg minden de talán két szezont bírt.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #97 Dátum: 2009. Február 10. - 09:27:42 »

Nekem egy LaCrosse Genesis-em volt, villámgyorsan kitöredezett az oldala. És hiába volt gore-tex membrán, elég hamar beázott. Volt LaCrosse gumicsizmám is, kényelmes volt meg minden de talán két szezont bírt.

Akkor az árához képest nem sokáig bírta nem?  Fejvakarás
Én is nézegettem már a LaCrosse bakancsokat, de akkor leteszek róla.
Ehhez mit szólsz?
http://www.hallali.hu/index.php?path=1079,1091&fr=20&lim=20&tid=2504
Naplózva

Dávid
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #98 Dátum: 2009. Február 10. - 09:52:57 »

Akkor az árához képest nem sokáig bírta nem?  Fejvakarás
Én is nézegettem már a LaCrosse bakancsokat, de akkor leteszek róla.
Ehhez mit szólsz?
http://www.hallali.hu/index.php?path=1079,1091&fr=20&lim=20&tid=2504
El kell dönteni, mire használja az ember. Akkoriban nem volt terepjáróm és sokat gyalogoltam benne. Ha lesbakancsnak veszi az ember és csak arra használja, akkor valszeg bírja. Egyébként nem voltak drágák, épp azért vettem őket.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #99 Dátum: 2009. Február 10. - 10:16:36 »

Sziasztok

Tapasztalat ugyan az mint Boarnak.
 Leshez nagyon jó volt de ahogy hosszú távú gyaloglás is van benne, elválik a gumirész a bőrtől. Nekem nem ázott be, de idegesített, hogy elengedte a gumi, mert mindig attól tartottam, hogy éppen akkor hagy cserben amikor szükségem lenne rá. Ami még nekünk külön betett, hogy nyikorgott,  ( nem hangosan) a szóval íjas cserkelő vadászathoz nem ajánlott Fejvakarás
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #100 Dátum: 2009. Február 10. - 10:26:26 »

Hát, én elég sokat baktatok gyalog  Fejvakarás, úgyhogy akkor a leírt tapasztalatok alapján ezt hanyagolom.  Szomorú
 Wave
Naplózva

Dávid
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #101 Dátum: 2009. Március 01. - 00:17:46 »

Sziasztok!

Ma nem várt körülmények közt voltam kénytelen tesztelni az AKU Taiga gore-tex membránjának vízállóságát...  Vigyorog
Egyik kedvenc helyem felé közeledtem, azonban hogy a lest megközelítsem, át kell kelni egy patakon. Ez nyáron nem szokott gondot okozni, mert kiszárad  Ördög Most azonban volt benne víz, kb egy méter mély - ezért az egyetlen gyaloghidat kerestem fel. Nagyon elkorhadt már az idők folyamán, csak a hossztartó felett lehet biztonságosan átkelni rajta. A nyálkás fa a hóolvadás után a sáros cipőmmel kis súrlódású párost alkotott, aminek eredményeképp megcsúsztam, egész addig, míg a korhadt rész beszakadt ezért sikerült térdig merülnöm a vízbe... Érdekes módon a cipő olyannyira ledobta a vizet, hogy szinte porszáraz lett utána. Egyedül a zokni vízfelvevő hajlama volt a hátráltató tényező, ezért a teljes zokni csurom víz lett, de maga a bakancs állta volna a sarat, ha csak boka alá merül. Ja, még utána azért bő 2 órát ültem a lesen  :Mosolyog Vigyorog

 Wave Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #102 Dátum: 2009. Március 01. - 05:31:47 »

Ha alkalmatok van es hozza tudtok jutni en ezt az alabbi bakancsot csak ajanlani tudom (Prospector)....nekem szemelyesen jelenleg ez a kedvenc bakancsom mar vagy ket eve, keso oszig hasznalom csak oket mivel nem inzulaltak (javorvadaszatra vettem) de Gore-Tex membranosak . Nagyon kenyelmesek es kitunoen tartjak a labszarat. A befuzesuk a legkonnyebb es a leg gyorsabb az osszes bakancsmarkak kozul tapasztalatom szerint (es volt "egynehany")...csak egyszeruen a fuzok veget meghuzod, (amit sosem kell kihuzni teljesen a lyukakbol  lehuzaskor) es ennyi.  Mikor vadasz bakancsokat veszek azzal kezdem, hogy haza viszem a furdokadba engedek  vizet meddig a bakancs magassaga megengedi es felhuzva a bakancsokat igy aztatom oket egy fel orat min. es kozbe flex-elem oket mintha jarkalnek.....ha nem aznak be igy akkor maradnak, ha meg igen akkor vissza a boltba veluk (az evek soran nehanyszor vittem mar vissza igy kiprobalt nagy nevu bakancsokat, mivel beaztak 5 perc alatt)
(ezeket bizonyos  rendorsegi alakulatok, meg a katonasag is hasznalja itt jelenleg)

http://nextadventure.net/gallery/shoes/prospector_tacticalgtx 

   
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Tompi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Új üzenet #103 Dátum: 2009. Március 01. - 09:20:40 »

Szia Bentshaft!
Jó a bakancsteszted Ördög!
Mennyibe kerül a bakancs amiről irtál?
                                                                                                                                         üdv: tom-3.14 Wave
Naplózva

" Légy résen! "
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #104 Dátum: 2009. Október 28. - 19:22:07 »

Üdv  Wave  Erre vártam majdnem 50 évet
1.

2.
Tiszta bőr , nagyon puha kényelmes és legföképpen csendes .Cserkeléshez  Igen
 Sajnos nem barna
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: