Oldalak: 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266480 alkalommal)
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1410 Dátum: 2022. Január 16. - 09:06:09 »

Üdvözletem Uraim!  Emelem

Valakinek tapasztalat Danner bakancsokkal kapcsolatosan? Mindenféle érdekel negatív pozitív egyaránt.


Köszönöm: B
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #1411 Dátum: 2022. Január 16. - 10:03:22 »

Üdvözletem Uraim!  Emelem

Valakinek tapasztalat Danner bakancsokkal kapcsolatosan? Mindenféle érdekel negatív pozitív egyaránt.


Köszönöm: B
Érdemes rákeresned, volt itt már szó róluk .
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1412 Dátum: 2022. Január 16. - 11:29:57 »

Érdemes rákeresned, volt itt már szó róluk .

Igen köszönöm, megtörtént. Kicsit régi hozzászólások, valami frisebb élményre vágyom. Neked van?
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1413 Dátum: 2022. Január 16. - 20:05:14 »

Danner - bol ezek a jok. Amerikaba vannak gyartva. Nagyon strapabiro bakkancsok, ujra lehet talpalni ha szukseges. Az olcsobbak kinaiak.

https://global.danner.com/usa-made
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #1414 Dátum: 2022. Február 08. - 10:29:12 »

Elém került ez a cikk, megosztom, hátha érdekel valakit:

https://forbes.hu/napi-cimlap/mauna-magyar-turabakancs-nagymaros/
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1415 Dátum: 2022. Február 08. - 11:07:07 »

Elém került ez a cikk, megosztom, hátha érdekel valakit:

https://forbes.hu/napi-cimlap/mauna-magyar-turabakancs-nagymaros/

Nézegettem már régebben őket. Sajnos az árszínvonaluk ott van, mint a Meindl, Hanwag, Lowa bakancsoké. Hogy a minőség is ott van-e, na azt nem tudom. Vállat von
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1416 Dátum: 2022. Február 08. - 11:08:34 »

Elém került ez a cikk, megosztom, hátha érdekel valakit:

https://forbes.hu/napi-cimlap/mauna-magyar-turabakancs-nagymaros/

Árait tekintve világszínvonalú, remélem a minősége is Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1417 Dátum: 2022. Február 08. - 11:10:01 »

Nézegettem már régebben őket. Sajnos az árszínvonaluk ott van, mint a Meindl, Hanwag, Lowa bakancsoké. Hogy a minőség is ott van-e, na azt nem tudom. Vállat von

Nem láttam az írásod mert gépeltem, megspóroltam volna egy kommentet Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Snipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


« Új üzenet #1418 Dátum: 2022. Február 08. - 11:42:34 »

Elém került ez a cikk, megosztom, hátha érdekel valakit:

https://forbes.hu/napi-cimlap/mauna-magyar-turabakancs-nagymaros/

Voltam náluk régebben, egy svájci Raichle bakancs talpat cseréltetni. A bakancson a gyári köztes talp, ami a talpat összeköti a bakanccsal, porózussá vált és morzsolható volt, nem a talpnak volt baja. Tettek a bakancsra egy gumi peremet, egy köztes talpat és egy új Vibram talpat. Évekig jó is volt a bakancs, azután egyszer azt vettem észre, hogy a köztes talp újra tönkre ment, morzsolódik, és a bakancs használhatatlan. Úgy látszik ez gyenge pontja a ragasztott talpú bakancsoknak. Ide valamilyen tartósabb anyagot kellene használniuk. A Vibram talp ma is olyan, mintha új lenne.
 Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #1419 Dátum: 2022. Február 11. - 20:59:56 »


Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1420 Dátum: 2022. Február 11. - 21:45:18 »

Olang Logan Tex bakancsról esetleg valakinek vélemény? Kényelem, tartósság, vízállóság stb. Köszi!
Naplózva
Gerschli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Új üzenet #1421 Dátum: 2022. Február 12. - 09:01:28 »

Olang Logan Tex bakancsról esetleg valakinek vélemény? Kényelem, tartósság, vízállóság stb. Köszi!

 Emelem

Én 8 éve nyúzok egy ilyet. Szeretem, mert kényelmes és szerintem az árához képest tartós is. Habár én akkor 20 ezerért vettem a FeHoVán.
Elég sokat járok ki a területre, és gyakran cserkelek, illetve sokszor használom a hétköznapokban is.
Ami nem teszik benne és szerintem ezeknek a bakancsoknak a gyenge pontja, az a szár tetején lévő sötétbarna műbőrrel bevont rész. Nekem kb. 5 év után a műbőr berepedezett, de ez inkább eszétikai probléma, a bakancs funkcióján nem ront semmit. A bélése, talpbetéte viszont még mindig makulátlan.
A bakancs egyébként tökéletesen vízálló, szerintem az oldaltartása is jó, a talpa elég jól működik a sárban, nem igazán csúszkál.

Remélem segítettem.  Emelem
Naplózva
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1422 Dátum: 2022. Február 12. - 17:24:55 »

Emelem

Én 8 éve nyúzok egy ilyet. Szeretem, mert kényelmes és szerintem az árához képest tartós is. Habár én akkor 20 ezerért vettem a FeHoVán.
Elég sokat járok ki a területre, és gyakran cserkelek, illetve sokszor használom a hétköznapokban is.
Ami nem teszik benne és szerintem ezeknek a bakancsoknak a gyenge pontja, az a szár tetején lévő sötétbarna műbőrrel bevont rész. Nekem kb. 5 év után a műbőr berepedezett, de ez inkább eszétikai probléma, a bakancs funkcióján nem ront semmit. A bélése, talpbetéte viszont még mindig makulátlan.
A bakancs egyébként tökéletesen vízálló, szerintem az oldaltartása is jó, a talpa elég jól működik a sárban, nem igazán csúszkál.

Remélem segítettem.  Emelem
Köszi szépen!  Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1423 Dátum: 2022. Február 12. - 21:44:31 »

Én csak négy éve hordom, nem is kizárólagosan. Van másik bakancsom is, egy Watzmann. Annál jóval kényelmesebb. Hogy lesz-e olyan tartós, azt még nem tudom. Az említett berepedezés az enyémen nincs és nem is lesz, mert a szürkészöld változat. Annak a sarokrésze pedig textil. Ami nekem nagyon fontos, a szellőzése is elég jó.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Gerschli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Új üzenet #1424 Dátum: 2022. Augusztus 23. - 07:37:57 »

Hölgyek és Urak!  Emelem

Tapos valaki közületek Afars Trek II bakancsot? Ha igen, rendkívüli módon boldoggá tenne, ha megosztaná velem a véleményét, tapasztalatait a vizállóságra, tartósságra és kényelemre vonatkozóan.

Előre is köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: