Oldalak: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266486 alkalommal)
hegyomlás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133



« Új üzenet #1140 Dátum: 2016. December 07. - 14:18:25 »

Csizma témához!

Én évek óta ezt használom és tökéletes
http://www.grube.hu/221524-kezi-varrasu-bakancs/73255-meindl-kiruna-gtx-borcsizma-mahagoni-10
valamint a bakancsom is meindl semmi gondom vele  Emelem
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1141 Dátum: 2016. December 07. - 14:43:25 »

Hát még milyen lesz ha beleizzad a lábam!  Röhög
Múltkor nézegettem az áruházban, de nem szaglásztam.  Vigyorog
 Vállat von
 Wave


A sok mély harci állástól megizmosodott vádlidra nem fogod tudni ráhúzni a zippet, keskeny, valami balerinára talán jó lehet.... én is nézegettem, de esélytelen.
A szag csak bónusz lehet ezenfelül.... Kacsint
 Emelem
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1142 Dátum: 2016. December 07. - 14:51:04 »

A sok mély harci állástól megizmosodott vádlidra nem fogod tudni ráhúzni a zippet, keskeny, valami balerinára talán jó lehet.... én is nézegettem, de esélytelen.
A szag csak bónusz lehet ezenfelül.... Kacsint
 Emelem


 Emelem
Nekem gyárilag kifejetetten vékony, pipaszár lábam van. (Erősnek erős, de akármit is csinálok, vékony marad Vigyorog) Tehát ezzel nem lenne problémám. A szag meg majd jó lesz vegyi fegyvernek.  Röhög

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #1143 Dátum: 2016. December 07. - 14:59:10 »

Emelem

Erről a Decathlonos gumicsemmáról van valakinek személyes tapasztalata? Megéri megvenni?
http://www.decathlon.hu/sibir-500-vadaszcsizma-zold-id_8195782.html

Szia!

Nekem három vagy négy éve van ilyen csizmám. Nagyon jó!
Az ára nem ennyi volt... Valamiért kifutó termék volt, nagyon akciózták, 10.990.- Ft-ért vettem. Aztán néhány hónap után ismét láttam... Csak 21-ért! És ugyanazt/ugyanezt!

Nekem nem volt büdös és azóta se az.
A zipp tényleg csak félig jön fel, de nagyon nem zavar. Bár tőmelletti vadászembertől hallottam olyan megnyilatkozást, hogy a mai csirkefogók lehúzott zippel járnak és ez gyalázat, de mit csináljak: ilyen ortopéd a lábam...
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1144 Dátum: 2016. December 07. - 15:31:09 »

Szia!

Nekem három vagy négy éve van ilyen csizmám. Nagyon jó!
Az ára nem ennyi volt... Valamiért kifutó termék volt, nagyon akciózták, 10.990.- Ft-ért vettem. Aztán néhány hónap után ismét láttam... Csak 21-ért! És ugyanazt/ugyanezt!

Nekem nem volt büdös és azóta se az.
A zipp tényleg csak félig jön fel, de nagyon nem zavar. Bár tőmelletti vadászembertől hallottam olyan megnyilatkozást, hogy a mai csirkefogók lehúzott zippel járnak és ez gyalázat, de mit csináljak: ilyen ortopéd a lábam...


De finnyásak vagytok. Ahol büdös van,ott meleg is van- tarja a mondás. Egyébként szagoljatok (ne bele) csak közelébe egy jó,érett,vagy harminc éve nem mosott cigánypinának. Majd menekültök vissza a jó kis gimicsizsmához. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1145 Dátum: 2016. December 07. - 15:32:25 »

De finnyásak vagytok. Ahol büdös van,ott meleg is van- tarja a mondás. Egyébként szagoljatok (ne bele) csak közelébe egy jó,érett,vagy harminc éve nem mosott cigánypinának. Majd menekültök vissza a jó kis gimicsizsmához. Ördög

Bocs,hogy a tiedhez szóltam hozzá. Nem ehhez akartam. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Felvidék
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #1146 Dátum: 2016. December 07. - 15:40:01 »

Szia!
Ehhez Te vettél valami akkut+töltőt, vagy egyben rendelted a talpbetéttel, szóval mi az ami "hajtja"? Vigyorog
Régebben valami kültéri riasztó, vagy kismotor akkumulátort ajánlottak hozzá, amitől ódzkodtam. Nem akartam egy szatyros aksiból melegíteni a csizmát, így is elég a cókmók hideg estéken.

Esetleg modernebb már ez a gyártmány, tudja e valaki? Gondolom még nem bakancsra csíptetős mini akkuval lehet működtetni ezt a típust.
Szia.
Kulon vettem hozza egy 12 v-os 7 ah-as akkut.Az lehet,hogy maceras vinni az akkut,de engem nem zavar a hatizsakban.A lesen magam melle teszem es nem mindegy,hogy 2 ora utan mar vacogok,mert fazik a laban,vagy 7 ora utan leszallok a lesrol,ugy hogy nem faztam.
Naplózva
Balogh Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


« Új üzenet #1147 Dátum: 2016. December 07. - 19:42:37 »

Csizma témához!

Én évek óta ezt használom és tökéletes
http://www.grube.hu/221524-kezi-varrasu-bakancs/73255-meindl-kiruna-gtx-borcsizma-mahagoni-10
valamint a bakancsom is meindl semmi gondom vele  Emelem
gész
Ugyanezt használom már 2 éve,tavaly Erdélyben -20C alatt is használtam,egész nap a lábamon volt túrázós,hószánozásos,kocsmázásos nap után,nagyon jó a komfortérzés benne.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1148 Dátum: 2016. December 07. - 20:07:03 »

Emelem

Erről a Decathlonos gumicsemmáról van valakinek személyes tapasztalata? Megéri megvenni?
http://www.decathlon.hu/sibir-500-vadaszcsizma-zold-id_8195782.html

Megjegyzem, hogy nincs "kedvem" 50+ e.Ft.-ot gumicsizmára költeni. Meg nem is vagyok egy gumicsizmás ember. Amikor az időjárás engedi bakancsban nyomom. Tehát nem napi szinten használnám. De azért néha jó szolgálatot tesz. Fejvakarás

 Wave

Hivatásos ismerős 2 éve nyírja. Minden nap. Bírja. Mondjuk nem szagoltam...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #1149 Dátum: 2016. December 07. - 21:48:21 »

Szia!

Nekem három vagy négy éve van ilyen csizmám. Nagyon jó!
Az ára nem ennyi volt... Valamiért kifutó termék volt, nagyon akciózták, 10.990.- Ft-ért vettem. Aztán néhány hónap után ismét láttam... Csak 21-ért! És ugyanazt/ugyanezt!

Nekem nem volt büdös és azóta se az.
A zipp tényleg csak félig jön fel, de nagyon nem zavar. Bár tőmelletti vadászembertől hallottam olyan megnyilatkozást, hogy a mai csirkefogók lehúzott zippel járnak és ez gyalázat, de mit csináljak: ilyen ortopéd a lábam...


Hazafelé benéztem Decathlon-ba. Megszagoltam a csizmát, tényleg érdekes szaga van...  Ördög  Sőt!!!  OOO
 
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #1150 Dátum: 2016. December 08. - 00:29:49 »

Egyébként szagoljatok (ne bele) csak közelébe egy jó,érett,vagy harminc éve nem mosott cigánypinának.
Na mesélj... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1151 Dátum: 2016. December 08. - 07:36:20 »

De finnyásak vagytok. Ahol büdös van,ott meleg is van- tarja a mondás. Egyébként szagoljatok (ne bele) csak közelébe egy jó,érett,vagy harminc éve nem mosott cigánypinának. Majd menekültök vissza a jó kis gimicsizsmához. Ördög

A jó kos rejtélye megoldódott !   Ördög
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1152 Dátum: 2016. December 08. - 09:12:05 »

Na mesélj... Ördög

Ha akarnám sem tudnám szavakba önteni. Döbbenetes! Hány  Van egy kedves,antipatikus nagymama (mindenki úgy kerüli,mintha pestises lenne),aki gyakorta bejár reklamálni az igencsak számos unokája után. Ami fertőt az behoz az iskolába,hát elmondhatatlan. Félórákig szellőztetünk utána. De mondjuk annyira nem egyedi. Vannak bőven követői
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1153 Dátum: 2016. December 08. - 09:20:28 »


 Na,ha már szagoknál tartunk. Mondjuk legyen egy etnikummal jól feltöltött (kb 80%) 7. vagy 8. osztály  (pusztán csak azért mert itt már a hormonok is javában dolgoznak), legyen hozzá egy jó kis esős nap, ahhoz mondjuk 5. vagy 6. órában tesi,ahol jól megizzasztom őket. Mindezt óra végén elfedik valami iszonyat spray-val. Na abba az öltözőbe merészkedjen be valaki, mint én 37 éve. Bátya biztos tudja miről beszélek. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1154 Dátum: 2016. December 08. - 09:25:54 »

Ha akarnám sem tudnám szavakba önteni. Döbbenetes! Hány  Van egy kedves,antipatikus nagymama (mindenki úgy kerüli,mintha pestises lenne),aki gyakorta bejár reklamálni az igencsak számos unokája után. Ami fertőt az behoz az iskolába,hát elmondhatatlan. Félórákig szellőztetünk utána. De mondjuk annyira nem egyedi. Vannak bőven követői

Hm hm, Felhívom az ülésteremben tartózkodó kedves akadémiai tagok figyelmét arra az egyszerű tényre, hogy az elfojtott vágyak(c.p) folyamatos felemlegetése a be, nem, teljesült gyermekkori és vagy fiatal felnőttkori álmok, burkolt újboli, képzeletben való megélésére utal. Továbbá csak tájékoztatólag írom, hogy a tudomány ismeri a problémát és a kezelésére vonatkozó terápiát. (Igenis bele kell szagolni) Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Oldalak: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: