Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266477 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1050 Dátum: 2016. Január 15. - 10:02:35 »

Idén fordult tizenötödik évébe a Tretorn neoprénes csizmám. Pedig én sem vagyok olyan kis ember ( 190/115). Mielőtt valaki poénkodna,az első szám a magasságé.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #1051 Dátum: 2016. Január 19. - 13:03:08 »

Így van. A bevarrt!!! zippzár mindkét csizmán felfeslett, a zipp alatti "harmonikás" rész a hajlásoknál ki van töredezve illetve szétszakadt. Nem a vádlin, hanem lent a zippzár aljánál ami akkor feszül csak amikor az ember felhúzza a csizmát.
Komoly akcióban is föle volt az ötvennek, nem bírt ki két szezont. Nem
Beszéltem ma a forgalmazóval, vállvonogatásnál többre nem futotta Nem
Úgyhogy az lenne a tiszteletteljes javaslatom, hogy
 ARXUS CSIZMÁT NE VEGYEN SENKI AKI NEM AKAR KISZÚRNI MAGÁVAL.
 Egy túlárazott ócskaság aminél skandináv árat fizetünk a kínai minőségért.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1052 Dátum: 2016. Január 19. - 14:53:47 »

Beszéltem ma a forgalmazóval, vállvonogatásnál többre nem futotta Nem
Úgyhogy az lenne a tiszteletteljes javaslatom, hogy
 ARXUS CSIZMÁT NE VEGYEN SENKI AKI NEM AKAR KISZÚRNI MAGÁVAL.
 Egy túlárazott ócskaság aminél skandináv árat fizetünk a kínai minőségért.
OKÉ.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Büki
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 389


Vadkan vadász


« Új üzenet #1053 Dátum: 2016. Január 19. - 21:06:42 »

Hát nem is állt szándékomban  Stoel
De köszi a hasznos infót, talán , ha mindenki közzé tenné az ilyen negatív tapasztalatait, akkor talán visszább szorulna a gagyi cuccok túlárazott forgalmazása.
Én több mint 10 évig használtam egy dunaföldvári gumicsizmát a vadászataim során, úgy hogy közben egyszer cseréltem filcbetétet benne, mire elkezdett kirepedezni. Ez idő alatt néhány vadásztársam 2.- 3. márkás, 10x-es árú csizmáját szaggatta úgy, hogy a nádast és egyéb veszélyes helyeket igen csak kerülte.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1054 Dátum: 2016. április 29. - 23:06:42 »

http://www.decathlon.hu/elbrus-pro-bakancs-id_8119323.html
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1055 Dátum: 2016. április 30. - 02:14:32 »


....ez kinai Meindl, szvsz. A nemetbe gyartott Meindl-ek nem ilyen arba vannak......altalaba.

...ez nemet:

http://www.cabelas.com/product/cabela-s-124-meindl-men-s-perfekt-8482-10-34-hunter-boots/748348.uts



Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1056 Dátum: 2016. április 30. - 08:42:56 »

....ez kinai Meindl, szvsz. A nemetbe gyartott Meindl-ek nem ilyen arba vannak......altalaba.

...ez nemet:

http://www.cabelas.com/product/cabela-s-124-meindl-men-s-perfekt-8482-10-34-hunter-boots/748348.uts





Szerintem nincs semmi gond ezzel a lábbelivel, ha megnézed a korábbi árát akkor az fillérre megegyezik a kinti árakkal ez egy leértékelt termék. Emelem

http://www.decathlon.hu/elbrus-pro-bakancs-id_8119323.html


http://www.pecheur.com/en/us/buy-man-shoes-meindl-elbrus-pro-brown-124443.html
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1057 Dátum: 2016. április 30. - 09:06:30 »

....ez kinai Meindl, szvsz. A nemetbe gyartott Meindl-ek nem ilyen arba vannak......altalaba.

...ez nemet:

http://www.cabelas.com/product/cabela-s-124-meindl-men-s-perfekt-8482-10-34-hunter-boots/748348.uts




Egyszer lehet nekünk is szerencsénk.  Ha már nincs Cabelasunk. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1058 Dátum: 2016. április 30. - 09:22:39 »

Egyszer lehet nekünk is szerencsénk.  Ha már nincs Cabelasunk. Kacsint

Mondjuk ez a negyven kékpénz, olyan ingerküszöb közeli, rafinált árképzés, a Meindl gondolom a cipők BMW-je ezért ereszti el annyira az árait, ha még marad belőle megnézem Ny.házán. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1059 Dátum: 2016. április 30. - 09:51:43 »

Szerintem nincs semmi gond ezzel a lábbelivel, ha megnézed a korábbi árát akkor az fillérre megegyezik a kinti árakkal ez egy leértékelt termék. Emelem

http://www.decathlon.hu/elbrus-pro-bakancs-id_8119323.html


http://www.pecheur.com/en/us/buy-man-shoes-meindl-elbrus-pro-brown-124443.html

Ahogy elnezem az eredeti ara a decathlonos Elbrus -nak 60 ezer forint, tehat az meg mindig keves arra, hogy nemet Meindl legyen. Tehat az eredeti ara, az itteni mar leertekelt nemet bakancs araval felel meg. Velemenyem szerint ez a decathlonos "vasar" ugyanaz mint amikor itt egy 200 dollaros kinai Meindl-t levisznek $150-re, vagy $120-ra mint ahogyan nemregen lattam.

Itt a Meindl-ek melyeket eredeti arba $200 korul arulnak azok mind tavol keleti gyartmanyuak. A nemet Meindl-ek eredeti ara $ 300 es $400 korul mozog, es ha azt megveszed $200-ert, (vagy kevesebbert) na az jo uzlet.......tehat ezert irtam amit irtam.

Mindegy, csak azon filoztam, hogy nem hiszem, hogy nemet labbeli lenne, az arara tekintve.

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #1060 Dátum: 2016. április 30. - 10:07:35 »

Ahogy elnezem az eredeti ara a decathlonos Elbrus -nak 60 ezer forint, tehat az meg mindig keves arra, hogy nemet Meindl legyen. Tehat az eredeti ara, az itteni mar leertekelt nemet bakancs araval felel meg. Velemenyem szerint ez a decathlonos "vasar" ugyanaz mint amikor itt egy 200 dollaros kinai Meindl-t levisznek $150-re, vagy $120-ra mint ahogyan nemregen lattam.

Itt a Meindl-ek melyeket eredeti arba $200 korul arulnak azok mind tavol keleti gyartmanyuak. A nemet Meindl-ek eredeti ara $ 300 es $400 korul mozog, es ha azt megveszed $200-ert, (vagy kevesebbert) na az jo uzlet.......tehat ezert irtam amit irtam.

Mindegy, csak azon filoztam, hogy nem hiszem, hogy nemet labbeli lenne, az arara tekintve.


A kínai és német(ha van még olyan) meindl mellé sorakoztasd fel a magyart is ugyanis sok termékük itt készül, két gyár is dolgozik nekik Magyarországon. Meglehet, amit Te német termékként veszel, valójában azt is itt csinálták.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1061 Dátum: 2016. április 30. - 10:15:01 »

Ahogy elnezem az eredeti ara a decathlonos Elbrus -nak 60 ezer forint, tehat az meg mindig keves arra, hogy nemet Meindl legyen. Tehat az eredeti ara, az itteni mar leertekelt nemet bakancs araval felel meg. Velemenyem szerint ez a decathlonos "vasar" ugyanaz mint amikor itt egy 200 dollaros kinai Meindl-t levisznek $150-re, vagy $120-ra mint ahogyan nemregen lattam.

Itt a Meindl-ek melyeket eredeti arba $200 korul arulnak azok mind tavol keleti gyartmanyuak. A nemet Meindl-ek eredeti ara $ 300 es $400 korul mozog, es ha azt megveszed $200-ert, (vagy kevesebbert) na az jo uzlet.......tehat ezert irtam amit irtam.

Mindegy, csak azon filoztam, hogy nem hiszem, hogy nemet labbeli lenne, az arara tekintve.



 Az, hogy ezt a cipőt, hol gyártják jelen esetben irreleváns, ha a minősége kifogásolható, akkor tök mindegy, hogy Németbe vagy Kínában gyártják. A magyar vásárló sajnos igen ár érzékeny, még a magasabb kereseti kategóriába tartozó is.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1062 Dátum: 2016. április 30. - 10:21:31 »

A kínai és német(ha van még olyan) meindl mellé sorakoztasd fel a magyart is ugyanis sok termékük itt készül, két gyár is dolgozik nekik Magyarországon. Meglehet, amit Te német termékként veszel, valójában azt is itt csinálták.

Elhiszem, habar ha Mo-n van csinalva akkor nem irhatjak bele, hogy "Made in Germany"...van egy par Lowa-m melybe azt irja, hogy "Made in Slovakia"..

A Cabelas linkemen is irja, hogy "Made in Germany"....A Meindl Perfect-re. Ha nem az nem irhatjak bele.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #1063 Dátum: 2016. április 30. - 10:33:39 »

Elhiszem, habar ha Mo-n van csinalva akkor nem irhatjak bele, hogy "Made in Germany"...van egy par Lowa-m melybe azt irja, hogy "Made in Slovakia"..

A Cabelas linkemen is irja, hogy "Made in Germany"....A Meindl Perfect-re. Ha nem az nem irhatjak bele.

Egyik jó barátom a Samsung hazai gyárában melózik. Az ott készülő tévékre is Made In South Korea felirat kerül.
Gyakran használt "fogás" ez menepság.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1064 Dátum: 2016. április 30. - 10:55:06 »

Egyik jó barátom a Samsung hazai gyárában melózik. Az ott készülő tévékre is Made In South Korea felirat kerül.
Gyakran használt "fogás" ez menepság.

....nem ugy irja, hogy "Assembled in Hungary" ?? millio dollaros birsagot kaphat egy ceg hamis reklamert, ez komoly "trade law" sertes ha igaz, es foleg olyan nagy ceg mint a Samsung.   
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: