Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266481 alkalommal)
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #45 Dátum: 2008. December 09. - 07:11:02 »

Hát, a műszőrmebéléses zippzáros LeChameau nagy fintorogva rámjön, de az ugyancsak zippzáros neoprénes már nem. Raktam kis hurkokat a zippzár húzókára, hogy jobban bele tudjak kapaszkodni, de kb. öt perc után annyira elszorítja vérkeringésem, hogy nem tart meg a lábam...
Le Chameauból elvileg lehet rendelni bővebb szárút is, nem is olyan vészesen drága, csak győzze kivárni az ember.
A sima Le Chameau csizmákat csak egy vékony nadrággal tudom felhúzni, de úgy sem kényelmes. Arra viszont jó, hogy amikor a kukorica halmokon mászkálok, nem folyik bele a csizmaszárba Vigyorog
Amúgy, ha csak tehetem, nem csizmában vadászom hanem bakancsban.
Akkor nekem úgy tűnik, hogy mi egy bakancsba járunk. Egyébként én, ha muszáj egy sima zöld piaci csizmát szoktam használni, mert az, ami rá megy erre a kecses vádlimra.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #46 Dátum: 2008. December 09. - 07:30:42 »

Szia


....kulonben mi a nagyszam a Le Chameau-kal miert dragabbak ...itt akciosan neha latok $130-ert de nem lattam semmi planet bennuk??  Ez az Akton szerintem jobb
Szia!
Az első Le Chameaut-t kiváncsiságból/sznobizmusból veszi az ember. A következőket meg azért, mert annyival jobb, kényelmesebb a többinél...
Acton csizmám még nem volt, a nagy vizen túlról egy LaCrosse csizmát rendeltem egyszer, baromi kényelmes volt az is de egy szezont bírt aztán kitört. A Le Chameau nagyon sokáig bírja, talpbetétet kell benne cserélgetni mert az kopik. Én a kedvencemmel sajnos belegyalogoltam valami hegyesbe ami kivágta, és ráadásul olyan szerencsétlen helyen, hogy nem tudják megjavítani. Ezután vettem a neoprénest de az meg szűk...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #47 Dátum: 2008. December 09. - 08:43:11 »

Szia!

Nekem Aigle Modele Depose van, ami ugyanaz, mint a mai Parcours Iso. Pár hajtáson és cserkelésen használtam, akácosban is járt, és én a hivatásos vadász Barátomtól kaptam, akinél 6 évet szolgált... A mai napig jó, a lábfej felső részénél már kikopott a neoprén ezért megtört a gumi, de csak egy tűnyi lyuk van rajta, nem ázik még be.
Ha a maiak is ennyit mennek el, akkor mindenképp megéri Mosolyog

 Wave

Szia Marksman!  Emelem
Köszi a választ, akkor azt hiszem ez lesz. Nézegettem a Muck Boot Tay meg ilyesmi csizmákat, meg cseh csizmákat is próbálgattam, de ez tetszett a legjobban, és minőségérzetre is ez volt a legjobb nekem.  Angyal
A lényeg, hogy megérje az árát, inkább legyen egy kicsit drágább én azt mondom, de bírja sokáig. Mondjuk a Le Chameu egy-két helyen 50-60 kiló körül van, azt viszont már tényleg drágállom, bár biztos nem véletlenül kerül annyiba.  :Mosolyog
Naplózva

Dávid
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #48 Dátum: 2008. December 09. - 08:47:19 »

Nekem nem jött fel a vádlimra...valami pipaszárlábú jószágokra készült...

Boar  Emelem,
 Vigyorog
Hát én egy ilyen pipaszárlábú jószág vagyok!  Táncol
Felpróbáltam már, csak nem mertem megvenni, gondoltam előbb inkább rákérdezek, hogy használ-e ilyet valaki.  Kacsint
Köszönöm neked is.  Wave
Naplózva

Dávid
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #49 Dátum: 2008. December 09. - 08:56:50 »

Boar  Emelem,
 Vigyorog
Hát én egy ilyen pipaszárlábú jószág vagyok!  Táncol
Felpróbáltam már, csak nem mertem megvenni, gondoltam előbb inkább rákérdezek, hogy használ-e ilyet valaki.  Kacsint
Köszönöm neked is.  Wave

Én 3 éve taposok egy ilyet, úgyhogy nagy tapasztalatom nincs vele, eddig hibátlan. A barátom meg a duplája ideje, neki már azért erősen kopik a bélés, de a gumi része neki is kisebb karcolásoktól eltekintve sérülésmentes.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #50 Dátum: 2008. December 09. - 09:04:43 »

Én 3 éve taposok egy ilyet, úgyhogy nagy tapasztalatom nincs vele, eddig hibátlan. A barátom meg a duplája ideje, neki már azért erősen kopik a bélés, de a gumi része neki is kisebb karcolásoktól eltekintve sérülésmentes.

Voldemort  Emelem,

ha nálad 3 évet kibírt minden gond nélkül, akkor nálam sem lesz gond. Ha a barátodnál meg 6 éve, akkor pláne. Csak bele ne lépjek valamibe (favágók meg néhány másik egyén előszeretettel dobálja el a borosüvegszilánkot az erdőben, szemetet a határban), és akkor nem lesz gond.
 Wave
Naplózva

Dávid
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #51 Dátum: 2008. December 09. - 09:14:33 »

Voldemort  Emelem,

ha nálad 3 évet kibírt minden gond nélkül, akkor nálam sem lesz gond. Ha a barátodnál meg 6 éve, akkor pláne. Csak bele ne lépjek valamibe (favágók meg néhány másik egyén előszeretettel dobálja el a borosüvegszilánkot az erdőben, szemetet a határban), és akkor nem lesz gond.
 Wave

Arra nagyon kell vigyázni, hogy ki ne szakítsd. Két ismerősöm is a szinte vadi új csizmáját akasztotta el szögben, és az elég puha gumi simán kiszagadt.
De ez nem a csizma hibája.
A lényeg, én nem bántam meg.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #52 Dátum: 2008. December 09. - 09:21:13 »

Arra nagyon kell vigyázni, hogy ki ne szakítsd. Két ismerősöm is a szinte vadi új csizmáját akasztotta el szögben, és az elég puha gumi simán kiszagadt.
De ez nem a csizma hibája.
A lényeg, én nem bántam meg.

Az kéne még! Ha a vadiúj csizmával belelépek valamibe a levelek takarásában, akkor  Sorozat Lő
Tehát megéri megvenni. Köszi a segítséget!  Wave
Naplózva

Dávid
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #53 Dátum: 2008. December 09. - 09:53:12 »

Az kéne még! Ha a vadiúj csizmával belelépek valamibe a levelek takarásában, akkor  Sorozat Lő
Tehát megéri megvenni. Köszi a segítséget!  Wave

Remélem, a maiak is olyan jó minőségűek mint 5-6 éve, akkor nem lesz vele gondod Mosolyog
Használd egészséggel, legyen tartós és leld benne sok örömöd!

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #54 Dátum: 2008. December 09. - 11:15:44 »

Szia!
Az első Le Chameaut-t kiváncsiságból/sznobizmusból veszi az ember. A következőket meg azért, mert annyival jobb, kényelmesebb a többinél...

A első és egyetlen Le Chameaut-t a cégtől kaptam. Valszeg addig hordom amíg leszakad a lábamról, és utána megint nem lesz, mert igaz hogy világi jó lábbeli, de én ennyit nem adok ki gumicsizmára. Inkább bakancs párti vagyok, és egy ilyen csizma áráért már igen jó bakancsot is lehet venni. (vagy egy használt puskát  Bion)
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #55 Dátum: 2008. December 09. - 11:21:18 »

Remélem, a maiak is olyan jó minőségűek mint 5-6 éve, akkor nem lesz vele gondod Mosolyog
Használd egészséggel, legyen tartós és leld benne sok örömöd!

 Wave

Remélem én is, hogy ha nem is javult, de legalább nem romlott a minőségük a régiekhez képest.....  Fejvakarás
Még a héten megveszem, aztán majd az évek megadják a választ  :Mosolyog
Köszi a segítséget, és hasonló jókat kívánok neked is! Wave
Naplózva

Dávid
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #56 Dátum: 2008. December 09. - 11:42:19 »

Remélem én is, hogy ha nem is javult, de legalább nem romlott a minőségük a régiekhez képest.....  Fejvakarás
Még a héten megveszem, aztán majd az évek megadják a választ  :Mosolyog
Köszi a segítséget, és hasonló jókat kívánok neked is! Wave

 Kacsint Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #57 Dátum: 2008. December 09. - 12:14:49 »

Kacsint Emelem Wave

 Emelem
Naplózva

Dávid
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #58 Dátum: 2008. December 09. - 14:19:04 »

"...vagy egy használt puskát  Bion)"

Gondótam én, hogy ke' azt inkább puskura kőttené... Bion Bion Bion Bion Bion Bion
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #59 Dátum: 2008. December 09. - 16:30:11 »

Szia!
Az első Le Chameaut-t kiváncsiságból/sznobizmusból veszi az ember. A következőket meg azért, mert annyival jobb, kényelmesebb a többinél...
Acton csizmám még nem volt, a nagy vizen túlról egy LaCrosse csizmát rendeltem egyszer, baromi kényelmes volt az is de egy szezont bírt aztán kitört. A Le Chameau nagyon sokáig bírja, talpbetétet kell benne cserélgetni mert az kopik. Én a kedvencemmel sajnos belegyalogoltam valami hegyesbe ami kivágta, és ráadásul olyan szerencsétlen helyen, hogy nem tudják megjavítani. Ezután vettem a neoprénest de az meg szűk...

Szia
Nekem is La Crosse van de csak egy egyszeru valtozata, ahogy elnezem ezek a csizmak nem keszultek termeszetes gumibol lehet azert tornek hamar habar az enyem nagyon jol tart mert minden szoko evbe hasznalom csak  ....en is a bakancsokat szeretem jobban 
A francia csizmakbol itt ezek kaphatok...

http://www.cabelas.ca/show_prod.php?product_id=320400&cat_id=2&subcat_id=203&PHPSESSID=5cem1ccrce6jmu56m6utqvrh17

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: