Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266481 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #780 Dátum: 2014. Július 05. - 20:42:26 »

Azért kösz,hogy megvédtél dobbasszus! Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #781 Dátum: 2014. Július 05. - 21:25:23 »

Hogy jön ide Balkóbátya?   Fejvakarás

Sakac, blini két hozzászólására gondolt szerintem.  Emelem
Akkor tévedésben vagyok. Azt hittem blini reagált a 774-775-ös hozzászólásokra. Mert nekem így jelenik meg. Gondolom azért, mert közben lett szerkesztve.
Bocsánat.
És szívdsen Balkóbátya Wave
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
blini
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Új üzenet #782 Dátum: 2014. Július 06. - 19:47:30 »

Üdv mindenkinek,nem hírdettem,csak a figyelmetekbe szerettem volna ajánlani,családi válalkozásunk termékeit,de elnézést kérek,ha bárkit megsértettem volna ezzel!
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #783 Dátum: 2014. Július 08. - 01:04:00 »



Én a decathlonos magasszárú túracipőt szeretem hordani.
Igaz nem túl vadászias a szürkéskék színe miatt, de tartja a bokámat és nagyon csendesen lehet benne osonkodni.
Nem mellesleg pille könnyű, ami egy több órás cserkelésnél nem hátrány.

Most féláron adják a Decathlonban(3500 forint), zöld és homok színben is elérhető, nem csak szürkéskékben Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Grus grus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #784 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 11:41:29 »

Üdv!

Ha valaki használ vagy használt már HANWAG bakancsot és megosztaná tapasztalatait a márkával kapcsolatban (tartósság,kényelem,hidegben milyen viselet? Stb)megköszönném!

Vadászüdvözlettel  Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #785 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 07:10:35 »

Üdv!

Ha valaki használ vagy használt már HANWAG bakancsot és megosztaná tapasztalatait a márkával kapcsolatban (tartósság,kényelem,hidegben milyen viselet? Stb)megköszönném!

Vadászüdvözlettel  Emelem

Szia!
A Hanwagal nem fogsz mellé. Csak azt találd ki, hogy mire szeretnéd használni, mert rengeteg típus van belőle. Vannak bélelt típusok és könnyű nyári cserkelő bakancsok is. Tartósság és kényelem tekintetében kimagaslóak mint ahogy az áruk is. Ha megírod mik az elvárásaid a bakancsal kapcsolatban akkor meg próbálok segíteni a választásban.

Üdv: Karcsi
Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #786 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 11:15:57 »

Sziasztok,

Van egy ilyen zsír új bakancsom:

http://www.karacaavmarket.com/img/urun/CORMORAN.jpg

Én biztos, hogy nem fogom használni, akit esetleg érdekel, dobjon meg egy priváttal. 15,000 Ft itthon a legkedvezőbb ára, ennek tudatában kéne megegyezni. Vastag, meleg bélés van benne, kézben forgatva jó minőségű bakancsnak tűnik.  42/43 méretezés van ráírva, szerintem 44-es lábra még tökéletes, 42-esre viszont túl nagy.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #787 Dátum: 2014. Október 08. - 09:19:42 »

Szia!
A Hanwagal nem fogsz mellé. Csak azt találd ki, hogy mire szeretnéd használni, mert rengeteg típus van belőle. Vannak bélelt típusok és könnyű nyári cserkelő bakancsok is. Tartósság és kényelem tekintetében kimagaslóak mint ahogy az áruk is. Ha megírod mik az elvárásaid a bakancsal kapcsolatban akkor meg próbálok segíteni a választásban.

Üdv: Karcsi

Most fizettem be egy Tatra gtx wide-ra, kicsit féltem tőle, mert ijesztgettek, hogy túl kemény alig lehet benne menni.... hát ez nem igaz, nagyon jól lehet benne menni, elázni még nem ázott el, de azt írják és mondják is róla, hogy valóban vízálló.
 Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #788 Dátum: 2014. Október 08. - 09:30:20 »

Szia!
A Hanwagal nem fogsz mellé. Csak azt találd ki, hogy mire szeretnéd használni, mert rengeteg típus van belőle. Vannak bélelt típusok és könnyű nyári cserkelő bakancsok is. Tartósság és kényelem tekintetében kimagaslóak mint ahogy az áruk is. Ha megírod mik az elvárásaid a bakancsal kapcsolatban akkor meg próbálok segíteni a választásban.

Ugyan nem nekem írtad, de szívesen fogadnám a tanácsod:

Könnyű nyári cserkelőbakancs kellene.
Amiben nyári estéken ki lehet menni, ülni.
Könnyű, szellős, de esetleg egy kis esti harmattól sem ijed meg.

A reggelek azok úgyis gumicsizmásak.

Más:
A tátrám nyikorog. A nyelv ahogy lépéskor összedörgölődik a szárral.
Egyelőre nivea krémmel kenem  Vigyorog és úgy néz ki, hogy használ. De csak ideig - óráig.
Aztán beszívódik és újra kezdi.

Tudtok rá valami tuti megoldást?
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #789 Dátum: 2014. Október 08. - 10:11:02 »

Ugyan nem nekem írtad, de szívesen fogadnám a tanácsod:

Könnyű nyári cserkelőbakancs kellene.
Amiben nyári estéken ki lehet menni, ülni.
Könnyű, szellős, de esetleg egy kis esti harmattól sem ijed meg.

A reggelek azok úgyis gumicsizmásak.

Más:
A tátrám nyikorog. A nyelv ahogy lépéskor összedörgölődik a szárral.
Egyelőre nivea krémmel kenem  Vigyorog és úgy néz ki, hogy használ. De csak ideig - óráig.
Aztán beszívódik és újra kezdi.

Tudtok rá valami tuti megoldást?

Bentshaft írta régebben, hogy a bakancs nyikorgásra a legjobb a nyérc olaj (mink oil). Teljesen megszünteti a nyikorgást a használata.
Én is hoztam még anno magammal, és a téli lescsizmámat azzal itattam át, anélkül, hogy tudtam volna még, hogy mire jó még a bőrápoláson és vízhatlanná tételen kívül.
Az biztos hogy nem nyikorog.
Jó lenne megtudni, hogy itthon lehet-e kapni, ha nem, akkor marad az Ebay...
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #790 Dátum: 2014. Október 08. - 10:53:10 »

Bentshaft írta régebben, hogy a bakancs nyikorgásra a legjobb a nyérc olaj (mink oil). Teljesen megszünteti a nyikorgást a használata.
Én is hoztam még anno magammal, és a téli lescsizmámat azzal itattam át, anélkül, hogy tudtam volna még, hogy mire jó még a bőrápoláson és vízhatlanná tételen kívül.
Az biztos hogy nem nyikorog.
Jó lenne megtudni, hogy itthon lehet-e kapni, ha nem, akkor marad az Ebay...
 Emelem
Vagy a borzzsír. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #791 Dátum: 2014. Október 08. - 11:37:14 »

Vagy a borzzsír. Kacsint

Lehet... Ezekkel a trutyikkal az a baj, hogy sose lehet tudni, hogy melyik trutyi tömít túlságosan, és szünteti meg a légzést, és vágod haza a Gore-tex lélegző tulajdonságát, mármint, ha tényleg van neki olyan (hallgatóztam egy párszor, a lösamó bakancs nem szuszogott soha... Vigyorog). Vállat von
Ha egyszerű bőrbakancsról lenne szó, akkor én is mondanám, hogy fókazsír, oszt jól van (a surranóm sosem ázott be a másfél év alatt Igen), de ezekkel a nagyon szofisztikált, jedi lovag képességeire, tulajdonságaira hajazó állított tulajdonságokkal nagyon kell vigyázni, mer mi van, ha mégis igazak? És tényleg gallyra teszed a régi technológiával a új méregdrágát?
A Mink oil-t hajszárítóval olvasztottam bele, nem tudom, hogy a borzsír is olyan, hogy be lehet a bőrbe olvasztani? Passz.... Vállat von
 Emelem
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #792 Dátum: 2014. Október 08. - 11:41:28 »

Attilám a vászon részre csak és kizárólag speciális GORETEX ápolót használj . Nekem van kettő teljesen egyforma OLANG bakancsom az egyik nyikorog a másik nem , pedig fújtam már szilikontól a spéci ápolóig mindennel .  Vállat von

Üdv Én
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #793 Dátum: 2014. Október 08. - 12:17:56 »

Attilám a vászon részre csak és kizárólag speciális GORETEX ápolót használj . Nekem van kettő teljesen egyforma OLANG bakancsom az egyik nyikorog a másik nem , pedig fújtam már szilikontól a spéci ápolóig mindennel .  Vállat von

Üdv Én

Az, jó.. de ennek kívől nincs vászon. Csak belül. Kívül is le kell kenni valamivel, az mi legyen? Fejvakarás Vállat von
Én erre gondoltam a nyérc olajat.
 Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #794 Dátum: 2014. Október 08. - 12:43:22 »

Az, jó.. de ennek kívől nincs vászon. Csak belül. Kívül is le kell kenni valamivel, az mi legyen? Fejvakarás Vállat von
Én erre gondoltam a nyérc olajat.
 Emelem

Ez a goratex-bőr kombinációra ajánlott szer. Szintén hajszárítós mély bevitellel szoktam csinálni

http://www.mountex.hu/termek/11107-027-0/g-wax_leather_conditioner_impregnalo_lelegzo_labbelikhez

Ajánlott egy tisztítás előtte:

http://www.mountex.hu/termek/11107-078-0/g-max_footwear_cleaner_cipotisztito
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: