Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266472 alkalommal)
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #765 Dátum: 2014. április 03. - 19:27:04 »

Cabelastól rendeltem.


Feri!
Milyen szállítási díjak jellemzőek, ha a Cabelastól rendelsz?
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #766 Dátum: 2014. április 03. - 19:55:19 »

70 dollár+ vám
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #767 Dátum: 2014. április 03. - 20:32:21 »


Feri!
Milyen szállítási díjak jellemzőek, ha a Cabelastól rendelsz?
Kétféle díjszabás van, a "surface shipping" a lassabb, kettő-négy hét alatt van itt az áru, ennél a rendelés összegének 25%-a postaköltség de minimum 20 dollár, illetve van a légiposta, ez egy héten belül itt van viszont a rendelés összegének 45%-a és minimum 40 dollár. Erre jön rá a vám és áfa, ha olyan kedvük van a vámosoknak. Szvsz. maxipofátlanság, hogy a postaköltséget is megvámolják... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #768 Dátum: 2014. április 03. - 20:38:08 »

Nem a vám a sok hanem a 27% áfa ami a postaköltségen is rajta van, szerintem is pofátlanság.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #769 Dátum: 2014. Május 08. - 17:21:50 »

Pl. Boar-nak szeretettel!
http://vadaszapro.net/reszletek/210878/vadaszcsizma-javitas
 Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #770 Dátum: 2014. Május 09. - 11:29:30 »

Lassan lemelegedik a lábamról a bakancs, úgyhogy egy bő fél éves nyúzópróbán túl vagyok.
Az ősszel vettem egy Meindl bakancsot, ősszel, télen és mostanáig minden nap hordtam.
Nagyon jó, kényelmes, és a használat úgyszólván meg sem látszik rajta, szóval egy telet még biztosan kibír. Ilyen jó téli cipőm még soha nem volt.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #771 Dátum: 2014. Május 09. - 17:28:18 »

Lassan lemelegedik a lábamról a bakancs, úgyhogy egy bő fél éves nyúzópróbán túl vagyok.
Az ősszel vettem egy Meindl bakancsot, ősszel, télen és mostanáig minden nap hordtam.
Nagyon jó, kényelmes, és a használat úgyszólván meg sem látszik rajta, szóval egy telet még biztosan kibír. Ilyen jó téli cipőm még soha nem volt.

Szia!
 Tehetnél fel képet róla és beazonosítanám a pontos nevét, mert ez így, hogy Meindl bakancs, elég tág. Egy cimborám szokott lejárni Kámba és hoz néha elég jókat elfogadható áron, de a méretet ki kell fogni!
Üdv:KÁ
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #772 Dátum: 2014. Május 09. - 22:48:24 »

Én is Kámban vettem.
Típusra már nem emlékszem, olyan húszonegykétezer Ft volt.
Megmondom őszintén, én cipőből, ruhából nem csinálok nagy ügyet, amelyik megtetszik és megfizethető (meg persze kell) azt megveszem.
Aztán ha melléfogok, legközelebb olyat nem veszek. Ha valamelyik beválik, azt keresem. Mint például most ez a bakancs.
Nem kényes a lábam, napokig el tudok lenni magyar katonai surranóban.
Vendégeim gyakran beszélnek ruhamárkákról, cipőkről, csizmákról, ez nekem többnyire hottentotta.
Most például egy Viking nevű gumicsizmám van, ennek a nevét azért jegyeztem meg, mert az első a pályafutásom alatt, ami megélte a negyedik telet anélkül, hogy kilyukadt volna, pedig néhány tősarjazásban is volt része.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #773 Dátum: 2014. Május 13. - 14:37:44 »

Lassan lemelegedik a lábamról a bakancs, úgyhogy egy bő fél éves nyúzópróbán túl vagyok.
Az ősszel vettem egy Meindl bakancsot, ősszel, télen és mostanáig minden nap hordtam.
Nagyon jó, kényelmes, és a használat úgyszólván meg sem látszik rajta, szóval egy telet még biztosan kibír. Ilyen jó téli cipőm még soha nem volt.

Kibír az még több telet is szerintem. Én egy éve vettem a szlovák köszönősön egy "utolsó darab" Aigle Seversky WP bakancsot szinte ingyen és eddig nagyon elégedett vagyok vele. Ha nincs sár mindig az van rajtam. Kiválóan szellőzik, könnyű, nincs benn melege a lábamnak, de soha nem fáztam még bent. Mondjuk mínuszokban nem ezt hordom. Merültem is már benne és eddig teljesen vízállónak bizonyult. Tavaly a nagy melegekben is felvettem egyszer és akkor sem volt "sok", viszont a csípős koratavaszi hajnalokon sem "kevés". Viszont vettem egy Columbia bakancsot is egy évvel korábban. Szerencsére ismerős által beszerzési áron, mert negyven lett volna újonnan. Na abban a bakancsban vagy fázik a lábam, vagy melege van benne, de sehogy se jó, pedig aztán mindenféle hangzatos technikával meg van tunningolva, de a lábamon nem kopik el, az biztos.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #774 Dátum: 2014. Május 27. - 13:21:06 »

Érdemes rákeresni a netten, ez tényleg egy jó dolog, ha kiszakad a csizma.
"Vadászcsizma javítás, meleg vulkanizálással."
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #775 Dátum: 2014. Május 27. - 19:54:18 »

Érdemes rákeresni a netten, ez tényleg egy jó dolog, ha kiszakad a csizma.
"Vadászcsizma javítás, meleg vulkanizálással."

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
blini
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Új üzenet #776 Dátum: 2014. Július 05. - 18:15:16 »

Űdv mindenkinek
Figyelmetekbe ajánlanám ezt az oldalt:
Két hozzászólás, kettő reklám! Moderációs alapelvek III. rész
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 05. - 18:23:54 írta Sakac » Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #777 Dátum: 2014. Július 05. - 18:53:15 »

Űdv mindenkinek
Figyelmetekbe ajánlanám ezt az oldalt:
Két hozzászólás, kettő reklám! Moderációs alapelvek III. rész
Szerintem nem volt itt semmiféle reklámozási szándék. Nem Attila vagy Balkóbátya javítja a csizmát.
Segítő szándékkal lett goncolom feltéve a link, mert nem kellemes a drága csizmát kukába dobni egy kis lyuk miatt.
Szerinted nem így van? Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #778 Dátum: 2014. Július 05. - 19:02:00 »

Szerintem nem volt itt semmiféle reklámozási szándék. Nem Attila vagy Balkóbátya javítja a csizmát.
Segítő szándékkal lett goncolom feltéve a link, mert nem kellemes a drága csizmát kukába dobni egy kis lyuk miatt.
Szerinted nem így van? Emelem
Hogy jön ide Balkóbátya?   Fejvakarás

Sakac, blini két hozzászólására gondolt szerintem.  Emelem
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #779 Dátum: 2014. Július 05. - 19:03:18 »

Szerintem nem volt itt semmiféle reklámozási szándék. Nem Attila vagy Balkóbátya javítja a csizmát.
Segítő szándékkal lett goncolom feltéve a link, mert nem kellemes a drága csizmát kukába dobni egy kis lyuk miatt.
Szerinted nem így van? Emelem

Webes boltot hirdetett. Emelem
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: