Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266478 alkalommal)
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #720 Dátum: 2014. Február 18. - 08:16:31 »

Vagy járjunk mezítláb, a természetes bőr nem ázik át. Vigyorog

Vagy az, vagy veszel egy 1500-2000 ft körül kapható Dunlop vegyvédelmit, bele egy jó kapcát, aztán csókolom. Ződ színben is lehet kapni. Vigyorog

Viccen kívül nekem van egy, amit már lassan három éve(!) koptatok, kívülről már úgy néz ki, mint ha leopárdra léptem volna vele, de csak nem akarja megadni magát a gaz.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #721 Dátum: 2014. Február 18. - 13:30:24 »

Vagy az, vagy veszel egy 1500-2000 ft körül kapható Dunlop vegyvédelmit, bele egy jó kapcát, aztán csókolom. Ződ színben is lehet kapni. Vigyorog

Viccen kívül nekem van egy, amit már lassan három éve(!) koptatok, kívülről már úgy néz ki, mint ha leopárdra léptem volna vele, de csak nem akarja megadni magát a gaz.
Nagyon sok múlik a zoknin amit hajlamosak vagyunk elfelejteni. Bizonyos prémium márkák használata mellett nyugodtan el lehet felejteni a Neoprén bélést. A komfortérzetet egy jó minőségű túrazokni tökéletesen nyújtja. S valamelyikhez még olcsón is hozzálehet(ett) jutni.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #722 Dátum: 2014. Február 18. - 16:08:20 »

Nagyon sok múlik a zoknin amit hajlamosak vagyunk elfelejteni. Bizonyos prémium márkák használata mellett nyugodtan el lehet felejteni a Neoprén bélést. A komfortérzetet egy jó minőségű túrazokni tökéletesen nyújtja. S valamelyikhez még olcsón is hozzálehet(ett) jutni.

Így igaz. Én például a TNF termékeit favorizálom, nekem beváltak és néha azokat is relatíve olcsón be lehet szerezni.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #723 Dátum: 2014. Február 18. - 19:48:52 »

Nagyon sok múlik a zoknin amit hajlamosak vagyunk elfelejteni. Bizonyos prémium márkák használata mellett nyugodtan el lehet felejteni a Neoprén bélést. A komfortérzetet egy jó minőségű túrazokni tökéletesen nyújtja. S valamelyikhez még olcsón is hozzálehet(ett) jutni.

D...tlon siezős zokniai között is találni tényleg kiválót. Valami ezüstszálas csoda, viszont az izzadtságot jól elvezeti, így komoly hidegben is elviselhető komfortot ad a Neoprémes csizma. Gyapjú talpbetéttel meg nincs ellenfél.  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
gabi243
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Új üzenet #724 Dátum: 2014. Február 18. - 19:52:26 »

Harmóniába tuti fel tudod próbálni Miskolcon is.
Egyébként nálunk a családba 3 Vulkan is van, és nagy megelégedéssel hasznájuk, pedig télen-nyáron használjuk!
Viszont zippzárost én többet nem veszek, mert kikoptatta mögötte a gumit (igaz 1500 forintért megcsinálta egy cipész). Csatost vegyél olcsóbb és jobb is!


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Miskolcon vagy környékén tudtok-e olyan helyet, ahol tudok próbálni Vulkan neoprén csizmát?
FEHOVA-n próbáltam Le Chameau Vierzonord Plus-t zippzárasat, de csak a háromnegyedéig tudtam a zippzárt felhúzni, mellesleg egy vékony nadrág volt csak rajtam  Rííí .
Azt olvastam, a Vulkan bővebb vádliban.
Köszönöm!  Emelem
Naplózva
kero84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Új üzenet #725 Dátum: 2014. Február 24. - 18:33:33 »

Sziasztok!

Tudtok e olyan csizmát amire nem csak 6 hónap a garancia! Most ment szét az Aigle csizmám 9 hónapos eltört a talpa és nem cserélték ki! Előre is köszönöm!
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #726 Dátum: 2014. Február 24. - 19:40:52 »

Sziasztok!

Tudtok e olyan csizmát amire nem csak 6 hónap a garancia! Most ment szét az Aigle csizmám 9 hónapos eltört a talpa és nem cserélték ki! Előre is köszönöm!
Én úgy gondolom, hogy ezt a kérdést nem a forgalmazó dönti el hanem a jogszabályok, azok pedig egy évet írnak elő... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #727 Dátum: 2014. Február 24. - 20:19:20 »

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósággal való rendszeres levelezés említése után is meg kéne nézni, hogy a válasz ugyanaz-e?
Csak ki ne fuss az időből!
Egy Aigle 30 és 100 ropi között van valahol... ezért érdemes próbálkozni.
Naplózva
Cudar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Új üzenet #728 Dátum: 2014. Február 24. - 20:28:49 »

Sziasztok!

Tudtok e olyan csizmát amire nem csak 6 hónap a garancia! Most ment szét az Aigle csizmám 9 hónapos eltört a talpa és nem cserélték ki! Előre is köszönöm!

Ha esetleg béleletlen (nyári) a csizma, akkor ne mondd, hogy hidegben is hordtad. Én azt tettem 2 zoknival az olcsó lábbelimmel, és mivel télen vittem vissza, rögtön kérdezték. Merthogy az anyaga mínuszban kikeményszik, nem akkorra van tervezve. Én megfelelő méretű boci szemeket meresztettem, és visszakérdeztem szerintük annyira szőrös a talpam, hogy bírja a lábam bélés nélkül?
Végül kicserélték. Mosolyog
Naplózva
kero84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Új üzenet #729 Dátum: 2014. Február 24. - 20:37:53 »

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósággal való rendszeres levelezés említése után is meg kéne nézni, hogy a válasz ugyanaz-e?
Csak ki ne fuss az időből!
Egy Aigle 30 és 100 ropi között van valahol... ezért érdemes próbálkozni.

Mondhattam én bármit nem hatotta meg őket! 55 ezer volt most meg dobhatom ki! Ez van sajnos! Az apámé 8 éves semmi baja az enyémnek meg a talpa eltört! Valami selejtes sz.r!
Naplózva
kero84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Új üzenet #730 Dátum: 2014. Február 24. - 20:42:21 »

Ha esetleg béleletlen (nyári) a csizma, akkor ne mondd, hogy hidegben is hordtad. Én azt tettem 2 zoknival az olcsó lábbelimmel, és mivel télen vittem vissza, rögtön kérdezték. Merthogy az anyaga mínuszban kikeményszik, nem akkorra van tervezve. Én megfelelő méretű boci szemeket meresztettem, és visszakérdeztem szerintük annyira szőrös a talpam, hogy bírja a lábam bélés nélkül?
Végül kicserélték. Mosolyog

Téli csizma. Iso neopreme. Csak az a vicc hogy a jobbnak a talpa ketté tört de a bal talpa is sérült rengeteg repedés mintha vmi kivágta volna de nem vágás és az nem is ázik be! Állitólag az Arxust cserélik azonnal 2 éven belül. Nem tudom de nem esett jól!
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #731 Dátum: 2014. Február 24. - 21:05:57 »

Mondhattam én bármit nem hatotta meg őket! 55 ezer volt most meg dobhatom ki! Ez van sajnos! Az apámé 8 éves semmi baja az enyémnek meg a talpa eltört! Valami selejtes sz.r!

Oké... sztep námbör tu.....
Tényleg!! írni kell az NFH-nak egy ajánlott levelet, vagy a Kormányhivatalokhoz tartozó megyei szakig szervnek egy kőkemény, számla fénymásolatot is lehetőleg tartalmazó panaszlevelet, és azért érdeklődni náluk, hogy hogy áll az ügy állása. A 30 napos közigazgatási ügyintézési határidőt le vitték 21 napra....
De siess!
Ja... és az állami gépezet megindulása pénzbe kerül ám... tehát számíthatnak egy jó kis pénzbüntetésre is! Vállat von
Azért egy szar gumicsizmát ne 9 hónapra csináljanak már....... még ha béka és csigaevők is! Fejvakarás
Az én Lösamóm 12 év után repedezett ki a bokánál. Vettem ugyan egy újat, de még a 12 éves is használható a ház körül... 6-8 centis pocsolya nem számít. Vigyorog
 Wave
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #732 Dátum: 2014. Február 25. - 08:38:25 »

Oké... sztep námbör tu.....
Tényleg!! írni kell az NFH-nak egy ajánlott levelet, vagy a Kormányhivatalokhoz tartozó megyei szakig szervnek egy kőkemény, számla fénymásolatot is lehetőleg tartalmazó panaszlevelet, és azért érdeklődni náluk, hogy hogy áll az ügy állása. A 30 napos közigazgatási ügyintézési határidőt le vitték 21 napra....
De siess!
Ja... és az állami gépezet megindulása pénzbe kerül ám... tehát számíthatnak egy jó kis pénzbüntetésre is! Vállat von
Azért egy szar gumicsizmát ne 9 hónapra csináljanak már....... még ha béka és csigaevők is! Fejvakarás
Az én Lösamóm 12 év után repedezett ki a bokánál. Vettem ugyan egy újat, de még a 12 éves is használható a ház körül... 6-8 centis pocsolya nem számít. Vigyorog
 Wave

Jó tanács ! Én egy kedves bajai céget fenyegettem meg a napokba az NFH val . Nagy duzzogva de azonnal küldték a jó árut .     Ördög
Figyelj rá hogy egy hónapon belül le kell játszák a garanciás cserét vagy javítást . Nem veszítesz semmit küld el nekik követhető csomagszállítóval és a csomagban elhelyezve a reklamáció leírását. Ezt email -ben is tedd meg.                   Emelem
Naplózva
kero84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Új üzenet #733 Dátum: 2014. Február 25. - 09:00:10 »

Jó tanács ! Én egy kedves bajai céget fenyegettem meg a napokba az NFH val . Nagy duzzogva de azonnal küldték a jó árut .     Ördög
Figyelj rá hogy egy hónapon belül le kell játszák a garanciás cserét vagy javítást . Nem veszítesz semmit küld el nekik követhető csomagszállítóval és a csomagban elhelyezve a reklamáció leírását. Ezt email -ben is tedd meg.                   Emelem

Megpróbálom köszönöm a tanácsokat!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #734 Dátum: 2014. Február 25. - 11:30:21 »

Az a helyzet,hogy a csizma nem tartozik a tartós fogyasztási cikkek közé. A garancia így valóban 6 hónap. Ami még jobban meglepett,hogy az Aigle sem vállal többet. Ennyiért pedig megtehetné.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: