Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266478 alkalommal)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #705 Dátum: 2013. December 06. - 22:22:19 »

Üdv mindenkinek!
Valaki tud olyan helyet Miskolcon vagy környékén ahol fel tudok próbálni egy Kamik Cody-t?
Köszi előre is! Kacsint
Naplózva
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #706 Dátum: 2013. December 11. - 16:29:56 »

Sziasztok!

Érdeklődnék, használ e valaki Grubs stalking 5.0 csizmát és mi a véleménye róla? Ugyan is ma sikerült hozzájutnom egy megfelelő méretűhöz a Jézuska segítségével előre. Jó a méret ezért mertem szólni neki, de ezen kívül mást nem igen tudok róla. (51-s a méret  NEM Röhög !! )

Köszönöm előre is!  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #707 Dátum: 2013. December 11. - 17:50:32 »

Sziasztok!

Érdeklődnék, használ e valaki Grubs stalking 5.0 csizmát és mi a véleménye róla? Ugyan is ma sikerült hozzájutnom egy megfelelő méretűhöz a Jézuska segítségével előre. Jó a méret ezért mertem szólni neki, de ezen kívül mást nem igen tudok róla. (51-s a méret  NEM Röhög !! )

Köszönöm előre is!  Emelem
Ha 51-es,akkor nagyon jó. Soma főz belőle 52-est. Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #708 Dátum: 2013. December 11. - 18:11:11 »

Ha 51-es,akkor nagyon jó. Soma főz belőle 52-est. Stoel


 Tasli mondtam nem röhögni, gúnyolni mert lesz    Vadász Tasli Tasli

 Röhög Röhög
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #709 Dátum: 2013. December 11. - 18:59:13 »

Ha 51-es,akkor nagyon jó. Soma főz belőle 52-est. Stoel

Elküldjem neki? Norbi úgyis megy arra... stikában elhozom..  Ördög Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #710 Dátum: 2013. December 12. - 07:01:07 »

Elküldjem neki? Norbi úgyis megy arra... stikában elhozom..  Ördög Stoel

Na csak gyere fel és lesz  Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #711 Dátum: 2013. December 12. - 07:41:08 »

Ha 51-es,akkor nagyon jó. Soma főz belőle 52-est. Stoel

De csak 5 éves folyamatos szarvasmarha telepi használat után. Az csak előnyére válik, ha többször beleszarik a tehén!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #712 Dátum: 2013. December 13. - 14:24:48 »

De csak 5 éves folyamatos szarvasmarha telepi használat után. Az csak előnyére válik, ha többször beleszarik a tehén!


  Hülyék !  Lenyeltem a kiflivéget de a röhögést nem tudom abbahagyni !   KAP Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #713 Dátum: 2014. Február 17. - 14:33:31 »

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Miskolcon vagy környékén tudtok-e olyan helyet, ahol tudok próbálni Vulkan neoprén csizmát?
FEHOVA-n próbáltam Le Chameau Vierzonord Plus-t zippzárasat, de csak a háromnegyedéig tudtam a zippzárt felhúzni, mellesleg egy vékony nadrág volt csak rajtam  Rííí .
Azt olvastam, a Vulkan bővebb vádliban.
Köszönöm!  Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #714 Dátum: 2014. Február 17. - 15:43:44 »

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Miskolcon vagy környékén tudtok-e olyan helyet, ahol tudok próbálni Vulkan neoprén csizmát?
FEHOVA-n próbáltam Le Chameau Vierzonord Plus-t zippzárasat, de csak a háromnegyedéig tudtam a zippzárt felhúzni, mellesleg egy vékony nadrág volt csak rajtam  Rííí .
Azt olvastam, a Vulkan bővebb vádliban.
Köszönöm!  Emelem

9 hónapot bírt ez a csizma normál használatban nálam. A talp és a lábfej illesztésénél elrepedt. Garanciában kicserélték hat hét alatt. Egyébként kényelmes és tetszetős csizma. Vádliban valóban bő, de ha erős a vádlid, akkor ebbe sem fogsz tudni belehúzni vastag nadrágot.   Emelem
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #715 Dátum: 2014. Február 17. - 16:41:28 »

9 hónapot bírt ez a csizma normál használatban nálam. A talp és a lábfej illesztésénél elrepedt. Garanciában kicserélték hat hét alatt. Egyébként kényelmes és tetszetős csizma. Vádliban valóban bő, de ha erős a vádlid, akkor ebbe sem fogsz tudni belehúzni vastag nadrágot.   Emelem
Köszönöm szépen a választ!  Mosolyog Hát akkor marad a hótaposó, a vizet meg kerüljük. Vigyorog  Emelem
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #716 Dátum: 2014. Február 17. - 18:00:57 »

Köszönöm szépen a választ!  Mosolyog Hát akkor marad a hótaposó, a vizet meg kerüljük. Vigyorog  Emelem
Vagy járjunk mezítláb, a természetes bőr nem ázik át. Vigyorog
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #717 Dátum: 2014. Február 17. - 18:44:20 »

Köszönöm szépen a választ!  Mosolyog Hát akkor marad a hótaposó, a vizet meg kerüljük. Vigyorog  Emelem

Nem azt mondom, hogy nem érdemes megvenni. Van aki megelégedéssel használja, igaz Norbi?  Mosolyog Gondolkoztam, hogy veszek egy felső kategóriásat, de a vadászboltban elvették tőle a kedvem. Egy másik vásárló azt mondta: "Tedd csak vissza polcra, nekem 4 év alatt harmadszor cserélik." A márkát nem mondom, de több tízezerbe került az is. Én átmeneti időben a jégeralsó+vékonyabb polár nadrág és gumicsizma kombinációt használom. Így a nadrágot bele tudom tűrni a csizmába, nem lesz sáros. Ha meg fagy, akkor lehet béléses csizmát/bakancsot húzni, arra meg ráhúzom a vastag nadrágot és kész, úgysem ázik el.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #718 Dátum: 2014. Február 17. - 18:55:53 »

Nem azt mondom, hogy nem érdemes megvenni...
Köszönöm még egyszer!  Wave
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #719 Dátum: 2014. Február 17. - 21:10:21 »

Nem azt mondom, hogy nem érdemes megvenni. Van aki megelégedéssel használja, igaz Norbi?  Mosolyog Gondolkoztam, hogy veszek egy felső kategóriásat, de a vadászboltban elvették tőle a kedvem. Egy másik vásárló azt mondta: "Tedd csak vissza polcra, nekem 4 év alatt harmadszor cserélik." A márkát nem mondom, de több tízezerbe került az is. Én átmeneti időben a jégeralsó+vékonyabb polár nadrág és gumicsizma kombinációt használom. Így a nadrágot bele tudom tűrni a csizmába, nem lesz sáros. Ha meg fagy, akkor lehet béléses csizmát/bakancsot húzni, arra meg ráhúzom a vastag nadrágot és kész, úgysem ázik el.
Ricsi, nem csak én használom megelégedéssel, a baráti körömben pl. több hajtó is mondja, hogy évek óta nyúzza minden féle ápolás nélkül, és ők is meg vannak vele elégedve. Ezért is lepődtem meg, amikor írtad, hogy tönkre ment. És ezért is mertem nyugodt szívvel ajánlani. De, ha azt nézed, vehetnél te egy 60000 f-tos cscizmát is, azzal az igénybevétellel az se tartana tovább... Mosolyog Kacsint
Ha az árát is nézed, sztem még mindig ez az egyik legjobb ár-érték arányú csizma. És hogy még gariban cserélték is, sztem teljesen korrekt. Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: