Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266486 alkalommal)
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #525 Dátum: 2012. Augusztus 29. - 12:19:58 »

Szerintem, nálam is ez lehet a gond.

Mert még fiatal vagy. Ha annyi telet megérsz, mint Jani bátyád, akkor már örülsz, hogy csak a kezedben és lábadban nem lesz vér, de máshol igen
Naplózva
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #526 Dátum: 2012. Augusztus 29. - 12:21:26 »

Mert még fiatal vagy. Ha annyi telet megérsz, mint Jani bátyád, akkor már örülsz, hogy csak a kezedben és lábadban nem lesz vér, de máshol igen

 Röhög Ördög   Piál Wave
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #527 Dátum: 2012. Augusztus 29. - 12:22:15 »

Ez a Sahara lábmelegítő szimpatikus, de szerintem jóval olcsóbb, ha az ember vesz egy akkusat. De ez meg sokkal praktikusabbnak tűnik. Nincs vezeték, nem kell tölteni, felcsatolni akksit, nem kell bosszankodni, mikor elfelejtettem feltölteni az akksit, nem lehet otthon hagyni, mert egy pár mindig lehet a hátizsákban. Fejvakarás
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #528 Dátum: 2012. Augusztus 29. - 12:25:42 »

Ez a Sahara lábmelegítő szimpatikus, de szerintem jóval olcsóbb, ha az ember vesz egy akkusat. De ez meg sokkal praktikusabbnak tűnik. Nincs vezeték, nem kell tölteni, felcsatolni akksit, nem kell bosszankodni, mikor elfelejtettem feltölteni az akksit, nem lehet otthon hagyni, mert egy pár mindig lehet a hátizsákban. Fejvakarás

Megmondom őszintén, szerintem az akkus azoknak jó, akik legtöbbször szórón gubbasztanak. Nekik hamar megtérülne ehhez képest a különbség.
Viszont, aki nem annyira szórózik, hanem mozog (akkor én nem szoktam használni) annak praktikusabb ez a megoldás és talán olcsóbb is, ha csak néha-néha használ.
Ki kell próbálni ezt is, azt is, vagy ami szimpatikusabb. Vállat von Fejvakarás
Naplózva
batyu
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Vadászíjász


« Új üzenet #529 Dátum: 2012. Augusztus 29. - 16:49:29 »

Üdv Urak!

Én ezt a fajtát használom, elég ha csak a lábujjakat és a talp első felét melegítí.

http://www.huntland.hu/vadaszat/kez_es_labmelegito/541_sahara_tapados_labujjmelegito.html

Vadászüdv Nándi
Naplózva

A vadászat nemcsak szenvedély,  hanem szakma, sőt tudomány is, az igaz vadász élete éppen ezért folyamatos ismeretgyűjtés és tanulás.
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #530 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 11:42:07 »

Üdv!  Emelem

Van valakinek tapasztalata az alábbi bakanccsal? Nem vadászni venném, de kell valami a télre.  Wave

http://www.huntland.hu/vadaszat/labbelik_bakancsok_csizmak_cipok/bakancsok/1948_olang_sedico_text_turabakancs.html
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #531 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 11:57:20 »

Gaben, én két Olang bakancsot használok, egyet télre, egyet vadászni, nagyon elégedett vagyok velük. Van egy félcipőm is, meg a családban még három bakancs, mindenki elégedettségére.
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #532 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 12:01:46 »

Üdv!  Emelem

Van valakinek tapasztalata az alábbi bakanccsal? Nem vadászni venném, de kell valami a télre.  Wave

http://www.huntland.hu/vadaszat/labbelik_bakancsok_csizmak_cipok/bakancsok/1948_olang_sedico_text_turabakancs.html


Cortina-m van, télre nem nagyon ajánlott, max. rövidebb időre.

 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #533 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 12:29:33 »

Köszi skacok!  Emelem
Naplózva
Archer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Új üzenet #534 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 13:23:28 »

Megjött a gumicsizmám. Táncol Vigyorog Első benyomás jó, ahogy felvettem kényelmes, vádliban is bőven jó, és maga a méret is épen csak annyival nagyobb, amennyivel kell. Igen



 Emelem

Én is megnéztem ma pár csizmát, lehet hogy ennél a márkánál kötök ki én is, mivel magas a lábfejem és a vádlim is erős.
A La Cahmeau Vierzonord, Aigle Parcours Iso egy vékony zoknival próbálva csatos kivitelnél a a felhúzás még ment valahogy, de a szárakat is cipőkanállal kellett felhúzni a farmerra, lefelé meg még rosszabb volt, pedig bele sem voltam izzadva. A cipzáras kivitel könnyebben jött fel-le, de a cipzár felhúzása után rendesen szorította a vádlimat mindkettő.
Kipróbáltam egy valami cseh neoprénes csizmát is, az már valamivel jobb volt, a szára már nem szorított, a lábfej pedig nagyobb volt vastag zoknival lehet el tudnám képzelni.
Aztán egy másik boltban volt egy ilyen Vulkán, igaz csak vászonbéléses és csak 42-es, tehát egy számmal kisebb mint kellene, de minden gond nélkül jött fel-le, a szára sem szorított, lábfej is jó volt, csak érződött hogy egy picit szűk minden irányból, tehát eggyel nagyobb számú kell belőle. Valahol majd meg kell próbáljak egy 43-as neoprénes kivitelt, hogy az milyen lesz, de alighanem ezt kell beszereznem nekem is.
Van esetleg valakinek negatív évleménye róla?
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #535 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 13:39:10 »

Én is megnéztem ma pár csizmát, lehet hogy ennél a márkánál kötök ki én is, mivel magas a lábfejem és a vádlim is erős.
A La Cahmeau Vierzonord, Aigle Parcours Iso egy vékony zoknival próbálva csatos kivitelnél a a felhúzás még ment valahogy, de a szárakat is cipőkanállal kellett felhúzni a farmerra, lefelé meg még rosszabb volt, pedig bele sem voltam izzadva. A cipzáras kivitel könnyebben jött fel-le, de a cipzár felhúzása után rendesen szorította a vádlimat mindkettő.
Kipróbáltam egy valami cseh neoprénes csizmát is, az már valamivel jobb volt, a szára már nem szorított, a lábfej pedig nagyobb volt vastag zoknival lehet el tudnám képzelni.
Aztán egy másik boltban volt egy ilyen Vulkán, igaz csak vászonbéléses és csak 42-es, tehát egy számmal kisebb mint kellene, de minden gond nélkül jött fel-le, a szára sem szorított, lábfej is jó volt, csak érződött hogy egy picit szűk minden irányból, tehát eggyel nagyobb számú kell belőle. Valahol majd meg kell próbáljak egy 43-as neoprénes kivitelt, hogy az milyen lesz, de alighanem ezt kell beszereznem nekem is.
Van esetleg valakinek negatív évleménye róla?
Negatív élmény? Mióta megvettem, egyetlen egyszer volt szükség rá... Rííí

Ha venni akarsz, a Grube-t ajánlom, van minden méret, ami meg nincs, azt egy héten belül meghozzák. És gyorsan postáznak, originál csomagolásban...
http://www.grube.hu/22151020-professional/16010-vulkan-thermo-neoprenes-gumicsizma
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Archer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Új üzenet #536 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 13:50:39 »

Negatív élmény? Mióta megvettem, egyetlen egyszer volt szükség rá... Rííí

Ha venni akarsz, a Grube-t ajánlom, van minden méret, ami meg nincs, azt egy héten belül meghozzák. És gyorsan postáznak, originál csomagolásban...
http://www.grube.hu/22151020-professional/16010-vulkan-thermo-neoprenes-gumicsizma

Bocs, "vélemény" akart lenni, csak elírtam! Ördög
De természetesen köszi a gyors választ.  Emelem
Ahogy nézem Érden van a központjuk, néha szoktam arra járni, lehet megejtem egyszer, mert mindenképp próbálni szeretném. Ha a vásznast rendelném, akkor abból egyértelműen 43-ast rendelnék, de a neoprén bélés miatt az esetlegesen nem lesz-e szűkebb valamivel. Bár ha a Le Chameau-ból meg az Aigle-ból is jó volt a 43-as neoprénes, akkor ebből miért ne lenne az?   :Mosolyog
Naplózva
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #537 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 19:03:18 »

Archer,

Ha próbálni szeretnél elõtte érdemes telefonon egyeztetni vagy megnézni a honlapjukat, nem mindenbõl van náluk készleten. Cserébe kedvesek és segítõkészek.  Mosolyog

Üdv,
B.  Emelem
Naplózva
boy16
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185


« Új üzenet #538 Dátum: 2012. Október 17. - 21:42:29 »

Üdv!
Egy ilyen csizmát szeretnék venni télen hajtásokra: http://www.grube.hu/22151099-kifuto-modell/20544-vulkan-champion-thermo-gusset-gumicsizma vagy ezt: http://www.grube.hu/22151020-professional/15989-vulkan-champion-gumicsizma/ . Szerintetek melyiket érné meg jobban? Milyen melegek ezek a csizmák?  Emelem
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #539 Dátum: 2012. Október 17. - 22:12:57 »

Ilyenkor marha meleg, télen meg qrva hideg!  Ördög Stoel
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: