Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266471 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #345 Dátum: 2011. április 26. - 09:29:13 »

Mert nem elefántlábra gyártják! Röhög Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #346 Dátum: 2011. április 26. - 10:30:45 »

Ami Aigle csizmához volt szerencsém, az nem jött fel a vádlimra...

Nekem feljönni- feljön, de ha kicsit beleizzadok az istennek sem akar lejönni!! Gyűlölöm! Woest
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #347 Dátum: 2011. április 26. - 10:39:07 »

Nekem feljönni- feljön, de ha kicsit beleizzadok az istennek sem akar lejönni!! Gyűlölöm! Woest

Ha belenézel, a Lösamóval ellentétben ennek gumi a sarka belül, ezért "ragad" oda az ember lába, vagy a nem megfelelő zoknit ezért húzza le a lábáról cserkelés közben  Vigyorog.

Ha cipőkanállal veszi le a jáger, gond nélkül működik.

Én szeretem, nekem bevált.. kényelmes, puha a talpa, egész csendesen lehet benne cserkelni. Drága, de bírja.... amikor én vettem, még nemigen volt olcsóbb neoprémes,  legfeljebb drágább...
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #348 Dátum: 2011. április 26. - 12:05:02 »

Ami Aigle csizmához volt szerencsém, az nem jött fel a vádlimra...

Kéremszépen. Ezek a láb méretek a normálisak, a többi a deviancia, a piszkafások.  Ördög

Én ezért ragaszkodom a Tretorn Setter Outlast csizmámhoz: abban még lötyögni is van helye a vádlimnak. És amennyi gyötrést az kap nálam.... De bírja!
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #349 Dátum: 2011. április 26. - 16:28:52 »

Ha belenézel, a Lösamóval ellentétben ennek gumi a sarka belül, ezért "ragad" oda az ember lába, vagy a nem megfelelő zoknit ezért húzza le a lábáról cserkelés közben  Vigyorog.

Ha cipőkanállal veszi le a jáger, gond nélkül működik.

Én szeretem, nekem bevált.. kényelmes, puha a talpa, egész csendesen lehet benne cserkelni. Drága, de bírja.... amikor én vettem, még nemigen volt olcsóbb neoprémes,  legfeljebb drágább...

Ezt én is megpróbálnám, mert ameddig a lábamon van tényleg szuper, nem rosszabb mint a tevés, csak hát a levétel....  Beöltözve, nekem a szára passzentos, és hosszú, mint általában a gumicsizmák Kacsint, hogy férsz hozzá a cipőkanállal, vagy valami spécit használsz?
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #350 Dátum: 2011. április 26. - 16:41:31 »

Ezt én is megpróbálnám, mert ameddig a lábamon van tényleg szuper, nem rosszabb mint a tevés, csak hát a levétel....  Beöltözve, nekem a szára passzentos, és hosszú, mint általában a gumicsizmák Kacsint, hogy férsz hozzá a cipőkanállal, vagy valami spécit használsz?

Egyszerű hosszú cipőkanál....



az a lelke, hogy a gumi sarokrész ne érjen hozzá a sarkadhoz, amikor leveszed... működik hidd el, egész más tortúra a csizmalevétel  Igen

Az biztos, hogy a cippzáras százszor praktikusabb, de az én vádlim a csatosban is lötyög, akkor meg minek..  Vállat von Vigyorog 
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #351 Dátum: 2011. április 27. - 09:55:19 »

Köszi, keresek  egy ilyet, ezt kipróbálom! Wave
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #352 Dátum: 2011. április 27. - 17:31:03 »

Ez a cipőkanál jól illene a pocimhoz, nem fulladnék a cipőfelhúzásakor. Csak a bekötésnél. Kacsint Ördög Röhög
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #353 Dátum: 2011. április 27. - 17:53:51 »

Utánaérdeklődtem, és úgy néz ki, hogy mégis az Aigle csizma lesz megvéve majd... X-hunt jobban tetszik a színe miatt, de inkább legyen tartós és jó, mint szép színű és tönkremegy fél év alatt.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #354 Dátum: 2011. április 27. - 18:02:55 »

Ez a cipőkanál jól illene a pocimhoz, nem fulladnék a cipőfelhúzásakor. Csak a bekötésnél. Kacsint Ördög Röhög

Kérlek alássan, ez is csak technológia kérdése  Ördög



 Angyal

 Wave
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #355 Dátum: 2011. április 27. - 18:04:14 »

No ezt magyaráztam! Ördög Wave Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #356 Dátum: 2011. április 27. - 19:02:31 »

Utánaérdeklődtem, és úgy néz ki, hogy mégis az Aigle csizma lesz megvéve majd... X-hunt jobban tetszik a színe miatt, de inkább legyen tartós és jó, mint szép színű és tönkremegy fél év alatt.
Nekem az x-hunt csizmát nem sikerült tönkretennem bár igaz csak az ősszel kezdtem használni, de elhiheted, hogy nálam megkapja a terhelést és bőven volt nyúzva. Azért azt elmondom, hogy az elsőt cserélték, de utólag rájöttem miattam volt a hibája mivel Nivába a kardánboksz széle pont a csat ragasztásához esett és így leszakította minden szó nélkül cserélték majd aztán az újat is rögtön leszakítottam az első úton, de simán visszaragasztottam és azóta jó.
Naplózva
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #357 Dátum: 2011. április 27. - 19:30:09 »

Nekem az x-hunt csizmát nem sikerült tönkretennem bár igaz csak az ősszel kezdtem használni, de elhiheted, hogy nálam megkapja a terhelést és bőven volt nyúzva. Azért azt elmondom, hogy az elsőt cserélték, de utólag rájöttem miattam volt a hibája mivel Nivába a kardánboksz széle pont a csat ragasztásához esett és így leszakította minden szó nélkül cserélték majd aztán az újat is rögtön leszakítottam az első úton, de simán visszaragasztottam és azóta jó.
Hát...nehéz lesz a döntés. De majd kiderül. Én is esti lesekre használnám ősztől-nyárig mg télen, ha nem lesz túl hideg. Lesen hogy teljesített?
Naplózva
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #358 Dátum: 2011. április 28. - 10:36:42 »

Hát...nehéz lesz a döntés. De majd kiderül. Én is esti lesekre használnám ősztől-nyárig mg télen, ha nem lesz túl hideg. Lesen hogy teljesített?
Lesre soha nem használom, mert azt nem bízom a véletlenre mivel fázós a lábam, de apróvadazáson nincsen vele gond akár milyen hideg van.
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #359 Dátum: 2011. Május 01. - 19:03:38 »

Hát...nehéz lesz a döntés. De majd kiderül. Én is esti lesekre használnám ősztől-nyárig mg télen, ha nem lesz túl hideg. Lesen hogy teljesített?

Én próbáltam, egy ideig jó lesen is, de a mozgás hiánya miatt kihűl néhány óra alatt.
Jobb a bundás lesbakancs, amiben szabadon tudod mocorogtatni a lábad.

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: