Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266491 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #225 Dátum: 2010. Október 20. - 21:20:47 »

Egy jó erős bakancs amit érdemes megvenni: Meindl, HAmvag... 50-60 alatt nem nagyon ússza meg...

Erre még a minőségi kamásli...

Ennyiből vehet egy közepes bakancsot meg egy minőségi csizmát ami van annyira kényelmes mint a bakancsa.

Nem sznobságból mondom, ez az én tapasztalatom.

Nekem AKU bakancsom van, több, mint 2 éve, sokat hordtam és dolgoztam is benne, és semmi baja. A felébe sem került az említett összegnek Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #226 Dátum: 2010. Október 20. - 21:27:39 »

Nekem AKU bakancsom van, több, mint 2 éve, sokat hordtam és dolgoztam is benne, és semmi baja. A felébe sem került az említett összegnek Mosolyog

Akkor szerencséd volt szerintem. Erdész kománál az a lösamu ami nálam bírt 1 évet, nála 4 hónap, az Aku meg 5-t.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #227 Dátum: 2010. Október 20. - 21:28:49 »

Nekem a pincében van egy jó öreg fekete gumicsizma  Igen Aki dolgozott ilyenben napi 10-12 órát az tudja ennél strapabíróbb nincs .
Szerintem .  Ördög Ördög / vadászatra jó lenne csak kinéznének /
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #228 Dátum: 2010. Október 20. - 21:29:13 »

Bakker Erik szép is lenne ha egy hónap megválasztana egy csizmát...

 Figyelmes olvasás

Forend azt írta, hogy ez a csizma kb 6 alkalom után lestrapálódott nála.
Nekem az az RTC első kimenetelre kifehéredett.
Az Afars kb. egy héten van rajtam hatszor.  Ördög
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #229 Dátum: 2010. Október 20. - 21:29:57 »

Akkor szerencséd volt szerintem. Erdész kománál az a lösamu ami nálam bírt 1 évet, nála 4 hónap, az Aku meg 5-t.

Gabi barátomnál is ment 1,5 évet mindennapos használatban, a végén azzal adtuk fel neki a kenetet, hogy ráesett az UAZ váltója szereléskor és széttépte  Ördög
CIPŐGYILKOSOK vagytok!  Vigyorog

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #230 Dátum: 2010. Október 20. - 21:32:34 »

Gabi barátomnál is ment 1,5 évet mindennapos használatban, a végén azzal adtuk fel neki a kenetet, hogy ráesett az UAZ váltója szereléskor és széttépte  Ördög
CIPŐGYILKOSOK vagytok!  Vigyorog

 Wave

Erdész koma becsületére szóljon, hogy termelésben használja őket. Enyémre, hogy éjjel nappal rajtam van, mert ha nem vadászat akkor peca vagy gombászás vagy túra... De munkába is felveszem őket. Elég hülyén nézek ki mint bakancsos közgazdász.  Ördög
Naplózva
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #231 Dátum: 2010. Október 20. - 22:34:56 »

Mostmár lehet, hogy méretbeli problémám van, mert a nem létező neoprén nélkül nagyobb lett benne a hely Vigyorog! De mikor vettem akkor pontosan jó volt, meg még utánna is vagy 2 évig. A lábam sem mozgott benne számottevően, hogy az koptatta volna ki hátul.
Én is hajtásban használtam, meg persze ha az idő indokolta, hogy csizmában menjek vadászni, de olyan rengeteget nem használtam (szerintem) hogy ennyire kikopjon.
Az biztos, hogy ezt a márkát én hanyagolni fogom a jövőben, és nem is nagyon fogom ajánlani senkinek sem!
Fene tudja, nekem elég tartósnak tűnik. Mosolyog
Naplózva
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #232 Dátum: 2010. Október 20. - 22:40:00 »

Hali !
Nekem cippzáros Aigle , barátomnak csatos Aigle .
Tapasztalat : mind a kettő strapabíró és kényelmes.
A jó lábbelire szükség van . Ha átfázol többet kell gyógyszerre költeni . Ördög
üdv RZOLI


Bezony: A felszerelés legfontosabb eleme a lábbeli. Száraz, kényelmes. Ez sok szép vadász (munkanapot) el bír tolni. :-)
Naplózva
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #233 Dátum: 2010. Október 20. - 22:45:36 »

Nekem AKU bakancsom van, több, mint 2 éve, sokat hordtam és dolgoztam is benne, és semmi baja. A felébe sem került az említett összegnek Mosolyog
Én a második AKU bakancsom nyírom. Az első nyolc évet bírt (két évig napi munka (terepi tervező) aztán téli cipő, minden túra, vadászat, stb, a végén kerti munka. A másik meg köszöni jól érzi magát még mindig. :-)
A Blimey neoprén blésű csizma meg kiegészíti jól, a dzsuvásabb helyeken, vadászaton. Csatos, így nem hullik bele a dzsuva a szárába hajtáson (meg a hó...).
Naplózva
FTKGeri
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Új üzenet #234 Dátum: 2010. Október 21. - 07:54:39 »

Fene tudja, nekem elég tartósnak tűnik. Mosolyog

Olyan szinten a tartóssággal nekem sincsen bajom, hogy nem bírja a kökényt, vagy a nehéz terepet. A fentebb említett kifehéredést én érdekes módon úgy vettem észre, hogy mikor vadászat után otthon vagy még kint a vadászháznál megtakarítottam, akkor ott, ahol sár volt rajta kifakult (tehát nagyon világos zöld lett) de egy óra múlva ugyan olyan zöld színe lett, mint volt! A komolyabb tüskéket is bírja, mert már van rajta vagy három lyuk de kacsázáskor ha 2 órát állok a vízben, akkor sem ázik be, pedig az égvilágon semmit nem csináltam a lyukakkal! A legnagyobb problémám tehát a neoprén béléssel van mert, ezt nem tudom pozitívumként felemlegetni nála, hogy nem egészen 3 év után olyan szinten kikopik belőle, hogy fájdalmaim vannak vadászat után! Abban pedig szerintem mindenki egyet ért velem, hogy egy sz@r lábbelivel nem egy álom hajtásban menni!
Naplózva
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #235 Dátum: 2010. Október 21. - 08:31:07 »

Köszönöm a segítséget!
Megpróbálok a közelben egy olyan boltot keresni, ahol árulnak és fel is tudom próbálni...
Z-Shop-ról pedig megrendelem, mert eléggé le van árazva Taps
Naplózva
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #236 Dátum: 2010. Október 21. - 10:32:00 »

Olyan szinten a tartóssággal nekem sincsen bajom, hogy nem bírja a kökényt, vagy a nehéz terepet. A fentebb említett kifehéredést én érdekes módon úgy vettem észre, hogy mikor vadászat után otthon vagy még kint a vadászháznál megtakarítottam, akkor ott, ahol sár volt rajta kifakult (tehát nagyon világos zöld lett) de egy óra múlva ugyan olyan zöld színe lett, mint volt! A komolyabb tüskéket is bírja, mert már van rajta vagy három lyuk de kacsázáskor ha 2 órát állok a vízben, akkor sem ázik be, pedig az égvilágon semmit nem csináltam a lyukakkal! A legnagyobb problémám tehát a neoprén béléssel van mert, ezt nem tudom pozitívumként felemlegetni nála, hogy nem egészen 3 év után olyan szinten kikopik belőle, hogy fájdalmaim vannak vadászat után! Abban pedig szerintem mindenki egyet ért velem, hogy egy sz@r lábbelivel nem egy álom hajtásban menni!
Ezt az elszíneződést én is lestem már, teljesen hülye sárgásfehér színe lett foltokban. Aztán egy óra múlva megint egyntetű zöld lett... Mosolyog
 Vállat von
Naplózva
FTKGeri
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Új üzenet #237 Dátum: 2010. Október 21. - 14:53:26 »

Ezt az elszíneződést én is lestem már, teljesen hülye sárgásfehér színe lett foltokban. Aztán egy óra múlva megint egyntetű zöld lett... Mosolyog
 Vállat von
Ugye, ugye?
Na ezt egy pzitívumként, illetve érdekességként tudnám megemlíteni a Blimey csizmáknál!
Bakancs:
Nem tudom, ki hallott már vagy esetleg kinek van Haix márkájú vadászbakancsa? Én 3 éve olvastam róla először, igen sokan dícsérték, annak ellenére, hogy nagy reklámja nem volt!
azt hiszem a két legnagyobb Magyar vadászsajtóban volt egy-két hirdetése, de ennyi. A fehován elég komoly standjuk volt akkor (3 éve), ott tudtam a kezembe venni, illetve felpróbálni és nagyon megtetszett, vettem is egyet. Azóta rendszeresen műben van nálam és semmiféle panaszom sincs rá, mert igen jól bírja. Sár, víz, pocsolya teljesen mindegy milyen viszonyok között használom, nem ázik be. Az is előfordult, hogy fél órán keresztül álltam benne a 15 centis vízben és semmi tünet...... mármint beázás ügyben. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezzel ellentétben a vadőrünk félévente vette a lösamót, mert levált a talpa, elengedte a ragasztás, stb..... Aztán sikerült rábeszélnem egy Haix bakancsra és ő is nagyon meg van vele elégedve, pedig kicsit többet használja.
Naplózva
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #238 Dátum: 2010. Október 22. - 11:34:57 »

Ugye, ugye?
Na ezt egy pzitívumként, illetve érdekességként tudnám megemlíteni a Blimey csizmáknál!
Bakancs:
Nem tudom, ki hallott már vagy esetleg kinek van Haix márkájú vadászbakancsa? Én 3 éve olvastam róla először, igen sokan dícsérték, annak ellenére, hogy nagy reklámja nem volt!
azt hiszem a két legnagyobb Magyar vadászsajtóban volt egy-két hirdetése, de ennyi. A fehován elég komoly standjuk volt akkor (3 éve), ott tudtam a kezembe venni, illetve felpróbálni és nagyon megtetszett, vettem is egyet. Azóta rendszeresen műben van nálam és semmiféle panaszom sincs rá, mert igen jól bírja. Sár, víz, pocsolya teljesen mindegy milyen viszonyok között használom, nem ázik be. Az is előfordult, hogy fél órán keresztül álltam benne a 15 centis vízben és semmi tünet...... mármint beázás ügyben. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezzel ellentétben a vadőrünk félévente vette a lösamót, mert levált a talpa, elengedte a ragasztás, stb..... Aztán sikerült rábeszélnem egy Haix bakancsra és ő is nagyon meg van vele elégedve, pedig kicsit többet használja.
Nem egyedi, főnököm MuckBoot Tay csimmája is csinálta ugyanezt ugyanakkor ugyanott. Mosolyog
Kicsit más árnyalatú lett, de ugyanúgy eltűnt.
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #239 Dátum: 2010. Október 26. - 01:31:20 »

Vadásztársaim !
Érdeklődni szeretnék,hogy Kamik Buckland bakancsa van-e valakinek,aki megosztaná az észrevételeit a lábbelivel  kapcsolatban.

Köszönöm
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: