Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy néz ki az álomfegyverem?  (Megtekintve 123581 alkalommal)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #285 Dátum: 2011. Október 19. - 07:18:52 »

Húúú Bali!  Igen OOO
Mintha az enyémet látnám, csak a tied szebb!  Kacsint Emelem
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #286 Dátum: 2011. Október 21. - 21:01:27 »

Húúú Bali!  Igen OOO
Mintha az enyémet látnám, csak a tied szebb!  Kacsint Emelem

Köszi Gabesz Mosolyog
A tusa a "régi" csak felújításra került (új markolatgomb, új fishhaut), az előagy új, mert nagyon megsínylette az idő vasfogát, emellett sokkal biztosabban fogom ezzel a "halbbiberschwanz" stílussal...
A "famunka" a Telek-műhely dícséretére szól, a felületkezelés az én munkám.

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #287 Dátum: 2011. Október 21. - 22:16:31 »

Ez a felületkezelés érdekelne. Mivel és hogyan? Csak mert szép. Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #288 Dátum: 2011. Október 21. - 23:01:25 »

Ez a felületkezelés érdekelne. Mivel és hogyan? Csak mert szép. Emelem

Csiszolás egészen finom papírral, kb. 400-600 szemcseméret környékén... Aztán acélgyapotos áthúzás többször, hogy a pácolás közben felszakadó szálakat megelőzzük. A dolgot lehet kontrollálni azzal, hogy nedves kézzel törlöd a fát - ha már nem szakít ki, akkor jó. Ha kész a csiszolás, akkor szeszes páccal (én paliszander színt használtam) pácolás, majd 2-3 réteg olajozás paraffinolajjal. Fórumtársaktól tanultam az egészet én is, bevált Mosolyog

 Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #289 Dátum: 2011. Október 22. - 07:44:41 »

Bali!  Emelem
Mégegyszer, a pukka gyönyörű.  Igen  Tetszik az a dundibbra készített előagy, jó fogásúnak tűnik. Érdekes, hogy nekem is olyan tökéletesen kézre áll a Merkel, mintha oda öntötték volna.  Igen
De mintha az billentyűk is aranyozva lennének nem?  Fejvakarás
Viszont az enyémen valami kotyog, egészen apró mértékben, de érzem, hogy pár tized van benne. Nagyon nem foglalkoztam még a kérdéssel, mert ritkán használom, de jó lenne megnézetni valakivel. Telek Csabi-t megkereshetem ez ügyben?
Köszi.  Wave
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #290 Dátum: 2011. Október 22. - 20:07:03 »

Bali!  Emelem
Mégegyszer, a pukka gyönyörű.  Igen  Tetszik az a dundibbra készített előagy, jó fogásúnak tűnik. Érdekes, hogy nekem is olyan tökéletesen kézre áll a Merkel, mintha oda öntötték volna.  Igen
De mintha az billentyűk is aranyozva lennének nem?  Fejvakarás
Viszont az enyémen valami kotyog, egészen apró mértékben, de érzem, hogy pár tized van benne. Nagyon nem foglalkoztam még a kérdéssel, mert ritkán használom, de jó lenne megnézetni valakivel. Telek Csabi-t megkereshetem ez ügyben?
Köszi.  Wave

Gabesz, az enyém is kotyog (az idő vasfoga...) de egyáltalán nem vészes... A vizsgán sem volt vele gond. Csabi nem fémmunkázik (tudtommal9 csak tusákat farag, de szerintem ha csak a csapcsere segít Neked is és a biztonságot nem veszélyezteti (!) akkor ne foglalkozz vele. Nekem csapot kéne cserélni, de többen is mondták, hogy nem biztos, hogy normálisan megcsinálják, aki meg tényleg értett hozzá, annyi munkája volt, hogy évekig is ott állhatott volna a puska Szomorú Most lassan ideje lesz ránézni a patakpartra vele  :Mosolyog Röhög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #291 Dátum: 2011. Október 22. - 21:56:23 »

Gabesz, az enyém is kotyog (az idő vasfoga...) de egyáltalán nem vészes... A vizsgán sem volt vele gond. Csabi nem fémmunkázik (tudtommal9 csak tusákat farag, de szerintem ha csak a csapcsere segít Neked is és a biztonságot nem veszélyezteti (!) akkor ne foglalkozz vele. Nekem csapot kéne cserélni, de többen is mondták, hogy nem biztos, hogy normálisan megcsinálják, aki meg tényleg értett hozzá, annyi munkája volt, hogy évekig is ott állhatott volna a puska Szomorú Most lassan ideje lesz ránézni a patakpartra vele  :Mosolyog Röhög

Szerintem cseréltesd ki a csapot.
Az én Sauer duplámban most volt cserélve nemrég, egy hét alatt kész lett, pedig nem volt sürgős.
Azóta olyan finoman működik a kis Sauer, mint a Svájci óra! Igen
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #292 Dátum: 2011. Október 22. - 23:05:07 »

Szerintem cseréltesd ki a csapot.
Az én Sauer duplámban most volt cserélve nemrég, egy hét alatt kész lett, pedig nem volt sürgős.
Azóta olyan finoman működik a kis Sauer, mint a Svájci óra! Igen


Szia!

Hol készült?

 Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Hunor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61



« Új üzenet #293 Dátum: 2011. November 04. - 11:39:00 »

Az én álomfegyverem egy Mauser M03 Solid komplett balos kivitelben(tus és zárszerkezet) 8x68S kaliberben,gyorsítós elsütővel,és rajta egy Zeiss 3-12x56-os céltávcső.A Zeiss már megvan,már"csak"a puskát kell megvenni alá  Mosolyog
Üdv Mindenkinek!

Úgy néz ki lassan teljesül az álmom!Megrendeltem a Mausert,de mivel a hazai forgalmazónál,ilyen kivitelű fegyver nincs,így a gyár fogja egyedileg elkészíteni.Tegnap igazolták vissza a megrendelésemet,és jövő év 6. hetére vállalták a szállítását.Ezek után úgy érzem,nagyon hosszú 4 hónap vár rám,míg megérkezik a drágaságom  Rííí Bár az is igaz,hogy ez a 4 hónap semmi ahhoz képest,amennyi idő alatt sikerült összespórolni az árát  Kacsint Kívánom mindenkinek,hogy így teljesüljön az álma,és egy szép napon megvehesse álmai fegyverét!Eszméletlenül jó érzés,már megrendelni is!  Mosolyog

Üdv:Hunor
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #294 Dátum: 2011. November 04. - 11:44:57 »

Üdv!

Használd egészséggel, és feltétlenül tegyél fel pár fotót róla ha megjött!  Igen Emelem
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #295 Dátum: 2011. November 04. - 12:24:33 »

Üdv Mindenkinek!

Úgy néz ki lassan teljesül az álmom!Megrendeltem a Mausert,de mivel a hazai forgalmazónál,ilyen kivitelű fegyver nincs,így a gyár fogja egyedileg elkészíteni.Tegnap igazolták vissza a megrendelésemet,és jövő év 6. hetére vállalták a szállítását.Ezek után úgy érzem,nagyon hosszú 4 hónap vár rám,míg megérkezik a drágaságom  Rííí Bár az is igaz,hogy ez a 4 hónap semmi ahhoz képest,amennyi idő alatt sikerült összespórolni az árát  Kacsint Kívánom mindenkinek,hogy így teljesüljön az álma,és egy szép napon megvehesse álmai fegyverét!Eszméletlenül jó érzés,már megrendelni is!  Mosolyog

Üdv:Hunor

 Igen
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #296 Dátum: 2011. November 04. - 14:42:29 »

"Eszméletlenül jó érzés,már megrendelni is!  Mosolyog  "

Üdv Hunor!
Ezt el is hiszem! Vigyorog Irigy is vagyok, persze csak egészséges mértékben. Ördög  Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #297 Dátum: 2011. November 04. - 15:45:50 »

Szia!

Hol készült?

 Emelem S.Peti

Szia!

Bocs hogy nem válaszoltam eddig, de csak most vettem észre hogy kérdezted, elküldöm priviben a mester elérhetőségét.

 Emelem

Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #298 Dátum: 2011. November 04. - 19:17:43 »

Egy új fegyver főleg ha "álomfegyver" nagyon sokat használ az emberfia jókedvének . Remélem nagyon sok szép és feljthetetlen élményt fogsz megélni vele .Jó egyészséget hozzá.
A kalibere viszont nem túl brutális idehaza vagy van szerencséd máshol is vadászni? A fegyverért (egészséges módon) irigyellek a hátralévő 4 hónapért nem.
Naplózva
Hunor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61



« Új üzenet #299 Dátum: 2011. November 05. - 08:43:04 »

Köszönöm Mindenkinek a jókívánságokat!Ha februárban végre haza kerül,akkor természetesen töltök fel róla pár képet!
 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: