Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Félautomaták  (Megtekintve 115618 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #75 Dátum: 2009. Március 13. - 20:03:04 »

Ezeket már újonnan is adapterrel árulják szerintem...

Lehet, én is hallottam róla, de minek? Ezeknek a fegyvereknek az a legfőbb jó tulajdonságuk, hogy ötlövetűek! Erre teremtette őket az öreg Mózes! Mosolyog Ha csak egy patronnal van több benne, mint egy duplában, akkor, szerintem, kár elviselni a hátrányait! Szomorú
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #76 Dátum: 2009. Március 13. - 20:05:30 »

Én azért az oroszra fogadnék az elakadási versenyben...

Ne fogadj! Mosolyog Egyrészt azért ne, mert az enyém nem akadós Mosolyog, másrészt azért, mert a Benelli egy modernebb fegyver, jó, hogy nem akad el! De alább ezt már írtam! Mosolyog Ádám e miatt nyugodtan megveheti!  Wave
Naplózva
adam
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #77 Dátum: 2009. Március 13. - 20:09:10 »

A választásom elsősorban azért esett a félautomatára, mert már alkalmam volt kipróbálni több fegyvertípust is, bockot, duplát, félautomatát.
Ezek közül számomra a félautomata bizonyult a legkézreálóbbnak, legtesthezállóbbnak, az IZS 27 után sokkal jobbnak tünt.
Végül, de nem utolsósorban számomra ezek a legtetszetősebb darabok.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #78 Dátum: 2009. Március 13. - 20:10:35 »

A választásom elsősorban azért esett a félautomatára, mert már alkalmam volt kipróbálni több fegyvertípust is, bockot, duplát, félautomatát.
Ezek közül számomra a félautomata bizonyult a legkézreálóbbnak, legtesthezállóbbnak, az IZS 27 után sokkal jobbnak tünt.
Végül, de nem utolsósorban számomra ezek a legtetszetősebb darabok.

Ha tetszik és van rá pénzed, vedd meg!  Wave
Naplózva
adam
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #79 Dátum: 2009. Március 13. - 20:18:26 »

Köszönöm mindenkinek a segítőkészségét és az őszinte válaszait.
Az idei apróvad szezont remélem már egy benellivel tudom majd nyitni.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #80 Dátum: 2009. Március 13. - 20:21:06 »

Ne fogadj! Mosolyog Egyrészt azért ne, mert az enyém nem akadós Mosolyog, másrészt azért, mert a Benelli egy modernebb fegyver, jó, hogy nem akad el! De alább ezt már írtam! Mosolyog Ádám e miatt nyugodtan megveheti!  Wave

Én nem hinném hogy a fegyverkonstrukció kora számít. Sőt.

Ott vannak a hadifegyverek, mind közül a valaha gyrtott legmegbízhatóbb és legkevésbé akadásra hajlamos az AK. Azóta terveztek mondjuk egy M16-ost, egy FNC-t, egy FAMAS-t és még sorolhatnám... mindegyik ezerszer megbízhatatlanabb a Kalasnyikovnál, nem véletlen, hogy az új fegyverek tervezésekor (G36, Tavor) a Kalasnyikov műszaki alapjait koppintották.

Hát ennyit a régi orosz és az új nyugati technológiáról.... Wave
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #81 Dátum: 2009. Március 13. - 20:27:51 »

Én nem hinném hogy a fegyverkonstrukció kora számít. Sőt.

Ott vannak a hadifegyverek, mind közül a valaha gyrtott legmegbízhatóbb és legkevésbé akadásra hajlamos az AK. Azóta terveztek mondjuk egy M16-ost, egy FNC-t, egy FAMAS-t és még sorolhatnám... mindegyik ezerszer megbízhatatlanabb a Kalasnyikovnál, nem véletlen, hogy az új fegyverek tervezésekor (G36, Tavor) a Kalasnyikov műszaki alapjait koppintották.

Hát ennyit a régi orosz és az új nyugati technológiáról.... Wave

Viktor!
Én tisztellek, szeretlek, ezért nem is vitázom veled! Mosolyog De kérlek ne keverd össze a fémhüvelyes hadi automata golyós fegyvereket, a papír-műanyag hüvelyes sörétes patront lövő vadászpuskával!  Wave
Úgy tudom a Benelli híres az "inercia rugóról"!?  Erre céloztam, és ez a technika a közelmúlt vívmánya! (vagy az a Beretta? Mosolyog )
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #82 Dátum: 2009. Március 13. - 20:35:25 »

Már volt egy párszor, de pont ebben a topicban a helye...



Hát ebben szerintem nincs inerciarugó, mint a Benellikben (azokban van), szerintem a ruszkik csak azt mondják: legyen benne minél kevesebb alkatrész... ami nincs, az nem romlik el...
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #83 Dátum: 2009. Március 13. - 20:54:03 »

 
 Üdv Wave http://cdn.benelliusa.com/videos/images/thumb_over_play_icon.png   Már ez is volt  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #84 Dátum: 2009. Március 13. - 20:55:55 »

Benelli videó
ComforTechŸ System Commercial
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #85 Dátum: 2009. Március 13. - 21:00:45 »

Már volt egy párszor, de pont ebben a topicban a helye...

Hát ebben szerintem nincs inerciarugó, mint a Benellikben (azokban van), szerintem a ruszkik csak azt mondják: legyen benne minél kevesebb alkatrész... ami nincs, az nem romlik el...

Ádám nem ilyet akar venni, ha jól emlékszem! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 13. - 21:02:28 írta Viktor » Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #86 Dátum: 2009. Március 13. - 21:02:02 »


Szia!
Nekem nem indul a video! Szomorú
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #87 Dátum: 2009. Március 13. - 21:03:08 »

Ádám nem ilyet akar venni, ha jól emlékszem! Mosolyog

Jól emlékszel... Mosolyog
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #88 Dátum: 2009. Március 13. - 21:07:01 »

 Üdv  Wave 16-os hsz ,de már nem megy. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
M98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #89 Dátum: 2009. Március 13. - 22:35:59 »

Sanyooo!

Neked milyen lőszert szeret az MC-d? Táncol
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: