Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 39   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .270 Winchester  (Megtekintve 138821 alkalommal)
foximaxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 373


vadász


« Új üzenet #90 Dátum: 2009. November 24. - 12:25:43 »

Köszönettel vesszük, veszem mert biztosan tapasztaltabb vagy ezen a téren mint én........
 Emelem
Naplózva

"Üres a puska" - ennyi soha ne legyen elég, bárkitől is hangozzék!
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #91 Dátum: 2009. November 24. - 12:33:03 »

Köszönettel vesszük, veszem mert biztosan tapasztaltabb vagy ezen a téren mint én........
 Emelem
Én a komoly 20 évemmel? Vállat von

 Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
foximaxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 373


vadász


« Új üzenet #92 Dátum: 2009. November 24. - 12:43:26 »

Ahogy látom azért régebb óta vagy fórumtag, na meg volt 1-2 hozzászólásod.........
Azért mert fiatal vagy, még lehetsz NAGYTUDÁSÚÚÚÚÚÚ  Nyihi
 Ördög
Naplózva

"Üres a puska" - ennyi soha ne legyen elég, bárkitől is hangozzék!
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #93 Dátum: 2009. November 24. - 12:49:37 »

Ahogy látom azért régebb óta vagy fórumtag, na meg volt 1-2 hozzászólásod.........
Azért mert fiatal vagy, még lehetsz NAGYTUDÁSÚÚÚÚÚÚ  Nyihi
 Ördög

"  NAGYTUDÁSÚÚÚÚÚÚ  "

 Röhög Röhög Röhög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
foximaxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 373


vadász


« Új üzenet #94 Dátum: 2009. November 24. - 13:11:14 »

vedd úgy hogy nem írtam semmit......
 Tasli
Naplózva

"Üres a puska" - ennyi soha ne legyen elég, bárkitől is hangozzék!
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #95 Dátum: 2009. November 24. - 13:19:47 »

vedd úgy hogy nem írtam semmit......
 Tasli
" Ahogy látom azért régebb óta vagy fórumtag, na meg volt 1-2 hozzászólásod... "

Ez csak egy dolog... Vállat von
Nem ez számít.
Majd eltelik egy kis idő, rájössz, hogy ki mennyit ér...én úgy gondolom, hogy itt jó emberek vannak.
Van kitől tanulni...mert jó pap is... Wave

 Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #96 Dátum: 2009. November 24. - 13:35:20 »

....mégis hülyén hal meg! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #97 Dátum: 2009. November 24. - 13:52:00 »

....mégis hülyén hal meg! Kacsint
Na ebben van valami... Fejvakarás
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #98 Dátum: 2009. November 24. - 15:25:22 »

Na ebben van valami... Fejvakarás
A polimer hegy centrikusságával kapcsolatban csak egy észrevétel az interbond-ot használók felé!
Azt vettem észre, hogy a polimer hegyek a lőszeres dobozban hozzáérnek a kartonhoz, és ha az illető vadász egy egész doboz lőszerrel mén ki a lesre, akkor a sok kijárkálás és lőszer kihuzogatás során a polimer hegyek srégen megkopnak!!!
Én speciel semmilyen röppályamódosulást nem vettem észre ezeknél a "megkopott" lőszereknél........
Egy doboz sima SP lőszer szemrevételezésekor is szembetűnő, hogy az ólomvégek sem egyformák két azonos lőszer estében......

Tisztelettel üdvözlök minden kedves vadásztársat elnézést a kezdeti csetlés-botlásért a 270win téma szívem csücske 25 éven keresztül egy zastava m 70-et használtam 8x57 JS kaliberben amitől az éven érzékeny búcsút vettem. Ezután következett a titkos nagy vágyam megszerzése ami a nyáron valósággá vál ő nem más mint CZ 550 270win kaliberben 8x56 S.B távcsővel. A zastinak már ismertem minden rigojáját de az új kedvesemmel még csak ismerkedem. A kezdeti tapasztalatok minden képzeletet felülmultak ami a fegyvert illeti a lőszerek tekintetében azonban kicsit más atapasztalatom. Azt hiszem én voltam az aki megvettem az utolsó doboz winchester fail safe lőszert az országban. Ez a lőszer maga volt a tökéletes de mivel már nem gyártják kénytelen voltam lemondani róla. Ezután következett a Hornady Interbond light magnum változata 130 gr-ben. A kezdeti tapasztalat szintén kedvező bár a fai saffet nem éri utol. Egy jótanács az ilyen lőszert használó vagy vásárolni kívánóknak győződjenek meg a polimer hegy centrikusságáról mert érhetik meglepetések az embert.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #99 Dátum: 2009. November 24. - 15:32:13 »

Oconor!


Ebből nem értek semmit... Fejvakarás Vállat von



peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Steve
Vendég
« Új üzenet #100 Dátum: 2009. November 24. - 15:33:37 »

Oconor!


Ebből nem értek semmit... Fejvakarás Vállat von



peti
Hát bakker!

Megelőztél... Vigyorog
No de számomra is talány egyenlőre a kollega kommentje. Vállat von Emelem
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #101 Dátum: 2009. November 24. - 15:49:43 »

Oconor!


Ebből nem értek semmit... Fejvakarás Vállat von



peti
Sajnos járatlan vagyok a felület kezelésében de ha kapok egy kis segítséget szívesen töltök fel képet a bontatlan vadászaton még nem járt Hornady interbond light magnum 130 gr lőszerről  és mindjárt kiderül a probléma amire felhívtam a tisztel társ figyelmét.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #102 Dátum: 2009. November 24. - 15:51:47 »

Sajnos járatlan vagyok a felület kezelésében de ha kapok egy kis segítséget szívesen töltök fel képet a bontatlan vadászaton még nem járt Hornady interbond light magnum 130 gr lőszerről  és mindjárt kiderül a probléma amire felhívtam a tisztel társ figyelmét.
Valahol van egy leírás... Fejvakarás
Az imagerz.com nagyon egyszerű, méretezhető.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #103 Dátum: 2009. November 24. - 15:55:23 »

Sajnos járatlan vagyok a felület kezelésében de ha kapok egy kis segítséget szívesen töltök fel képet a bontatlan vadászaton még nem járt Hornady interbond light magnum 130 gr lőszerről  és mindjárt kiderül a probléma amire felhívtam a tisztel társ figyelmét.

Nézz körül itt: http://vadaszforum.net/forum/index.php?board=54.0
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #104 Dátum: 2009. November 24. - 15:57:33 »

Sajnos járatlan vagyok a felület kezelésében de ha kapok egy kis segítséget szívesen töltök fel képet a bontatlan vadászaton még nem járt Hornady interbond light magnum 130 gr lőszerről  és mindjárt kiderül a probléma amire felhívtam a tisztel társ figyelmét.
A második sorban a második ikon a képfeltöltő : az egérrel rámutatva a Kép beszúrása feliratot hozza.
Asszem a direktlinket kell oda beszúrni.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 39   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: