Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... 158   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A puska ami vállamat húzza...(...avagy mivel is járjuk az erdőt, mezőt)  (Megtekintve 375487 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1365 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 20:46:22 »

Golyós puskából a fenti 5000 euróst kivinném (....álmodj királylány... Angyal) hajtásba,mert elvileg sok baja egy lőállásban nem eshet...(Biztos tudtok rá csípőből ellenpéldát.) Viszont egy általam oly kedvelt apróvad vadászaton,ahol én oda szeretek bemenni, ahonnan Bear Grylls visszafordul, és a kutyát is ölbeveszi a jobbérzésű vadász...na oda már nem vinnék be egy Holland & Holland Royal SX-t.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #1366 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 20:56:54 »


Na,akkor ami prémium, még ha sok pénzem lenne akkor is:
http://www.vadaszapro.net/reszletek/189365/d.r.-stormer-9,3x74r



Szép puska lenne, ha a csövek egymás mellett lennének...

/Na, most lehet, hogy kiszabadítottam a palackból a belé zárt szellentést./  Stoel
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Takika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99



« Új üzenet #1367 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:04:12 »

Hughh....köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek,de tényleg elkanyarodtunk a témától és az eredeti kérdéstől!:)

Számomra sem a prémiumot jelenti egy CZ550, de a ZKK-ból kiindulva egy életet végi lehet vele vadászni (csak gyártanának már használhatóbb kaliberben is balkezest belőle), és ez nekem elég! Én nem a puskája alapján ítélem meg a vadászokat,mert pl ismerősök közül sokkal jobban becsülök egy (jelenleg) IZS-18-al vadászó VADÁSZT, mint egy SAKO 85-el "vadászó" puskás embert!


Visszatérve: érdekelnének továbbra is a tapasztalatok,vélemények a Winchester M70-ről!:)

Balkóbátya: még nem olvastam a Vadászlapot,de megnézem holnap!(Bár szerintem a vadászújságokban csak reklám cikkek vannak ...negatívumot nem nagyon olvastam)
Naplózva

"A bürühöz üljön, ifiúr! Csak a bürühöz. Ott ma biztosan kijönnek..."
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #1368 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:05:35 »

Hughh....köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek,de tényleg elkanyarodtunk a témától és az eredeti kérdéstől!:)

Számomra sem a prémiumot jelenti egy CZ550, de a ZKK-ból kiindulva egy életet végi lehet vele vadászni (csak gyártanának már használhatóbb kaliberben is balkezest belőle), és ez nekem elég! Én nem a puskája alapján ítélem meg a vadászokat,mert pl ismerősök közül sokkal jobban becsülök egy (jelenleg) IZS-18-al vadászó VADÁSZT, mint egy SAKO 85-el "vadászó" puskás embert!


Visszatérve: érdekelnének továbbra is a tapasztalatok,vélemények a Winchester M70-ről!:)

Balkóbátya: még nem olvastam a Vadászlapot,de megnézem holnap!(Bár szerintem a vadászújságokban csak reklám cikkek vannak ...negatívumot nem nagyon olvastam)

Balos M70-est szeretnél?
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #1369 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:07:02 »

Szemet gyönyörködtető puska! Igen
Milyen kaliberű?
 Emelem

J.vadász és huszlavika Köszönöm!

A kaliber: 9.3x62 , és igen a mester darab (saját készítés).

Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #1370 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:10:01 »

J.vadász és huszlavika Köszönöm!

A kaliber: 9.3x62 , és igen a mester darab (saját készítés).



Büszke lehetsz rá  Igen
Naplózva
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #1371 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:16:42 »

Büszke lehetsz rá  Igen

Köszönöm, az is vagyok ezért "mutogatom" ( a fegyvert még mielőtt valaki lecsapja ) mindenkinek és ahol lehet. Nekem főleg azért prémium mert egyedi és kézzel készült, no meg a saját munka.
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #1372 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:37:46 »

Köszönöm, az is vagyok ezért "mutogatom" ( a fegyvert még mielőtt valaki lecsapja ) mindenkinek és ahol lehet. Nekem főleg azért prémium mert egyedi és kézzel készült, no meg a saját munka.

Lehetsz is! Igen
Nagyon szép munka, szép agyazás, jó kaliber! Taps
Én is szívesen helyet szorítanék neki a szekrényben! Igen Vigyorog
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Takika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99



« Új üzenet #1373 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:39:52 »

Balos M70-est szeretnél?


Egyenlőre csak az érdekelne,hogy kinek mi a véleménye/tapasztalata róla! Amerikai és angol fórumokat már olvasom,szerintük majdnem olyan mint az 1964 előtti gyártásúak! A gyártó honlapján szerepel amúgy a balkezes,de az ára itthon ..pfff
Naplózva

"A bürühöz üljön, ifiúr! Csak a bürühöz. Ott ma biztosan kijönnek..."
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1374 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 21:57:53 »

...................Én a közép kategóriát a CZ -től a Sako és Steyr gyártmányokig tenném köztük a Tikka is. ....................

Mindig is egy saját útján járó "tökös gyereknek" tartottalak, de a Steyrt betenni a középkategóriába, pláne úgy hogy van is egy nem is akármilyen pofás darab a birtokodban, háát, te tudod..... Meglepődött  OOO Vigyorog
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1375 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 22:03:41 »

Véleményem szerint akkor most ne az árból induljunk ki mert egy luxus merci és egy luxus bmv vagy audi is azt a küszöböt keresi amennyiért MÉG megveszi az ember a kocsit... Rég nem annyiba kerül az a járgány mint amiért megveszed..... sokszorosa.
Nézd példának, hogy Amerikában egy luxus audi 13 millió forintnak megfelelő dollár, itthon ugyanaz az audi 18 millió..... Mert ott nem adnak érte többet hiába és ráadásul még oda is kell vinni Németországból....
akkor mi a prémium fegyver az mellett, hogy gyönyörűen megmunkált műszakilag kiváló fegyver (mit a cz 550lux is  Ördög ). Amit jó drágán el lehet adni, mert ha mindenki megveheti akkor már nem prémium!!!   Emelem

Az a baj, hogy nagyon az ár körül mozogsz… távolodj el tőle.
Tételezzük fel, hogy mint ahogy mondtad, neked elég a CZ Lux.
Tehát bocsáss meg, de akkor honnan tudhatnád, hogy mitől jó, vagy jobb egy puska, mint a másik, ha nem is ismered azokat a fegyvereket, amelyeket a vásárlóközönség prémiumnak tart? Beszélj olyanokkal, akiknek nem volt elég a CZ, és kérd meg, hogy mutassák meg neked azokat a különbségeket a saját puskájukon, ami miatt nem CZ-t, vagy Tikkát vettek. Ha nem tudják megmutatni, akkor igazad van, a CZ prémium.
De ha véletlenül erre járnál, én azt hiszem, hogy meg tudnám mutatni, hogy milyen különbségekre gondolok, annak ellenére, hogy a szívemhez legközelebb álló puska, egy sokat látott, de megkímélt 20 éves Tikka Popular egy kicsi látvány,- és tár tuninggal ellátva.  Mosolyog
 Emelem


Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1376 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 22:23:45 »

Nekem a "prémium" fegyver itt kezdődik  Stoel  :

csodaszep puska, gratulalok hozza!  Igen
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #1377 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 23:31:57 »

Gábor, igen szépre sikerült az a 'mojzer Mosolyog Gratulálok hozzá!  Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16600



« Új üzenet #1378 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 00:33:11 »

Szép puska lenne, ha a csövek egymás mellett lennének...

Persze, hogy az egymás mellett álló disznókat leszedd egy duplával...ronda síszer... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
BDenes
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Új üzenet #1379 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 06:21:53 »

Az a baj, hogy nagyon az ár körül mozogsz… távolodj el tőle.
Tételezzük fel, hogy mint ahogy mondtad, neked elég a CZ Lux.
Tehát bocsáss meg, de akkor honnan tudhatnád, hogy mitől jó, vagy jobb egy puska, mint a másik, ha nem is ismered azokat a fegyvereket, amelyeket a vásárlóközönség prémiumnak tart? Beszélj olyanokkal, akiknek nem volt elég a CZ, és kérd meg, hogy mutassák meg neked azokat a különbségeket a saját puskájukon, ami miatt nem CZ-t, vagy Tikkát vettek. Ha nem tudják megmutatni, akkor igazad van, a CZ prémium.
De ha véletlenül erre járnál, én azt hiszem, hogy meg tudnám mutatni, hogy milyen különbségekre gondolok, annak ellenére, hogy a szívemhez legközelebb álló puska, egy sokat látott, de megkímélt 20 éves Tikka Popular egy kicsi látvány,- és tár tuninggal ellátva.  Mosolyog
 Emelem




Volt már egy-két fegyver a kezemben. Drágák és olcsók is... azért úgy gondolom van valamennyi összehasonlítási alapom. Igazából azért hoztam fel az árát mivel jöttek itt az ilyen olyan kocsi példák .

Na megyek dolgozok kicsit, szép napot mindenkinek!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... 158   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: