Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 158   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A puska ami vállamat húzza...(...avagy mivel is járjuk az erdőt, mezőt)  (Megtekintve 375471 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #1260 Dátum: 2013. Július 10. - 23:45:28 »

Tévedsz!
Etetni azért kell, hogy elcsaljuk a horogtól az apróhalat.
A nagyja nem az etetésen jön.
De kell ezt neked magyaráznom?

Nem azért mert úgyis tudod, hanem mert úgysem érted meg. Nyihi
Nágyja nem az etetésen hanem az itatáson jön...de hogy jön ez ide? Vállat von
 Ördög
Amikor bojlival etetsz, azt is azért csinálod, hogy a törpéknek legyen mivel labdázni?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #1261 Dátum: 2013. Július 11. - 00:02:10 »

Nágyja nem az etetésen hanem az itatáson jön...de hogy jön ez ide? Vállat von
 Ördög
Amikor bojlival etetsz, azt is azért csinálod, hogy a törpéknek legyen mivel labdázni?

A törpe nagyon csúnyán megrágja a bojlit.
Az apró pár kilós pontyok, meg vígan felszívják.
De oly' kevés közöd van neked ehhez, mint kurvának a jámborsághoz...
Ha sokat szívózol mindenkinek elmesélem milyen taktikai utasítást adtál utoljára.
"Gyúrd keményebbre a tápot, meg tegyél rá kettő csemegét!"

Jobban teszed, ha a már adott időpontban találkozunk az itatónál, és személyesen is elbeszélhetünk majd egymás mellett!  Piál
A hal meg majd jön, ha akar!  OOO
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #1262 Dátum: 2013. Július 11. - 07:21:32 »

A törpe nagyon csúnyán megrágja a bojlit.
Az apró pár kilós pontyok, meg vígan felszívják.
De oly' kevés közöd van neked ehhez, mint kurvának a jámborsághoz...
Ha sokat szívózol mindenkinek elmesélem milyen taktikai utasítást adtál utoljára.
"Gyúrd keményebbre a tápot, meg tegyél rá kettő csemegét!"

Jobban teszed, ha a már adott időpontban találkozunk az itatónál, és személyesen is elbeszélhetünk majd egymás mellett!  Piál
A hal meg majd jön, ha akar!  OOO
Khmm...soha nem értettem, hogy tud a törpe a gömbölyű bojliból szép kockát faragni? Egyébként fogtam már huszonöt centis törpét bojlival...de az már régen volt, akkor Te még kisgyerek voltál... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1263 Dátum: 2013. Július 11. - 08:45:31 »

Igazán morbid lenne a két fegyver ugyanazzal a távcsővel, bár ki tudja ......
Sexárdon a Stefán vadászboltban beszélgettünk a tulajékkal amikor belépett egy kis család.
60 felé járó Papa és Mama meg a 30-35 éves "kisfiuk".
Papa és a kisgyerek friss, ropogós vadászvizsgával jöttek, a Mama meg tele gyanúval, hogy ebből bizony kiköltekezés lesz.
Szorongatta is a hóna alatt a retikült, benne a lóvéval, a "férfiak" meg nekiálltak puskát-távcsövet nézni.

Stefánról tudni kell, hogy egy arany ember......egészen addig a pontig, míg nem akarnak belőle és a vadászatból bohócot csinálni Ördög
Mondjuk feszegették rendesen a húrt, olyanokat tudtak kérdezni, meg kommentálni (hogy valami Béla, aki egy nagyon nagy vadász, az ezt mondta, meg azt mondta....) de Pistánk egész nyugodt maradt.
Hiába no, az a hónaljba szorított retikül egész pofásan nézett ki, lehetett benne suska rendesen.
Jó egy óra válogatás után félrevonult a család (közben Pistánk felitatta verejtékét és kicsit kifújta magát), vitatkoztak egy kicsit, de leginkább a mama hangja hallatszott, majd félig-meddig mosolyogva jött vissza az öreg, a gyerek kussolt, a bábi meg diadalmasan és méltóságteljesen nézett ránk.
Az öreg meg előadta a kívánságlistát:
Kellene neki egy Stájjer 300-as magnumban (mert "A Béla" azt mondta, hogy az a legjobb, a gyereknek egy Stájjer 30-06-osban (mert "A Béla" szerint az mindenre jó) , mindkettőn gyári szerelék talpakkal, meg egy darab gyári gyűrűvel szerelt Cájsz Varia a legnagyobb méretben.....

Pistinek elkezdett furcsán rángatózni a szemöldöke, de erre már mi is odafigyeltünk.
Aztán az öreg kifejtette, hogy a bót miatt együtt soha nem fognak menni vadászni, ezért a távcsövet hol ő, hol meg a gyerek fogja használni....... Fej a falba Bion Suicide

Megpróbáltunk kicsit bele avatkozni és tapasztalati oldalról megközelítve lebeszélni őket erről a baromságról, de nem sikerült.
Mama minden támadásunkat csuklóból hárította.

Kíváncsi lennék rá, hogy mi lett a dologból, sajnos többé nem találkoztam velük Ördög


Ez a páros bokkbüsssss meg igen jól néz ki Igen
Ha valakinek van valami hasonlója és nem mellesleg vágyik egy Blaser Professionalra 308-as kaliberben, akkor keressen bátran.....nyitott vagyok a cseretátgyalásra, mint egy mindennapos méhszáj! Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #1264 Dátum: 2013. Július 11. - 10:05:10 »

Sexárdon a Stefán vadászboltban beszélgettünk a tulajékkal amikor belépett egy kis család.
60 felé járó Papa és Mama meg a 30-35 éves "kisfiuk".
Papa és a kisgyerek friss, ropogós vadászvizsgával jöttek, a Mama meg tele gyanúval, hogy ebből bizony kiköltekezés lesz.
Szorongatta is a hóna alatt a retikült, benne a lóvéval, a "férfiak" meg nekiálltak puskát-távcsövet nézni.

Stefánról tudni kell, hogy egy arany ember......egészen addig a pontig, míg nem akarnak belőle és a vadászatból bohócot csinálni Ördög
Mondjuk feszegették rendesen a húrt, olyanokat tudtak kérdezni, meg kommentálni (hogy valami Béla, aki egy nagyon nagy vadász, az ezt mondta, meg azt mondta....) de Pistánk egész nyugodt maradt.
Hiába no, az a hónaljba szorított retikül egész pofásan nézett ki, lehetett benne suska rendesen.
Jó egy óra válogatás után félrevonult a család (közben Pistánk felitatta verejtékét és kicsit kifújta magát), vitatkoztak egy kicsit, de leginkább a mama hangja hallatszott, majd félig-meddig mosolyogva jött vissza az öreg, a gyerek kussolt, a bábi meg diadalmasan és méltóságteljesen nézett ránk.
Az öreg meg előadta a kívánságlistát:
Kellene neki egy Stájjer 300-as magnumban (mert "A Béla" azt mondta, hogy az a legjobb, a gyereknek egy Stájjer 30-06-osban (mert "A Béla" szerint az mindenre jó) , mindkettőn gyári szerelék talpakkal, meg egy darab gyári gyűrűvel szerelt Cájsz Varia a legnagyobb méretben.....

Pistinek elkezdett furcsán rángatózni a szemöldöke, de erre már mi is odafigyeltünk.
Aztán az öreg kifejtette, hogy a bót miatt együtt soha nem fognak menni vadászni, ezért a távcsövet hol ő, hol meg a gyerek fogja használni....... Fej a falba Bion Suicide

Megpróbáltunk kicsit bele avatkozni és tapasztalati oldalról megközelítve lebeszélni őket erről a baromságról, de nem sikerült.
Mama minden támadásunkat csuklóból hárította.

Kíváncsi lennék rá, hogy mi lett a dologból, sajnos többé nem találkoztam velük Ördög


Ez a páros bokkbüsssss meg igen jól néz ki Igen
Ha valakinek van valami hasonlója és nem mellesleg vágyik egy Blaser Professionalra 308-as kaliberben, akkor keressen bátran.....nyitott vagyok a cseretátgyalásra, mint egy mindennapos méhszáj! Vigyorog

Hát én nem tudom hogy  Rííí vagy  Röhög
Dúrva...csak ne adnának fegyvert a kezükbe.

Van hasonló, pont ilyen  Ördög, de értékegyeztetéssel is sokba jönne ki, nem akarom hogy ráfizess  Nyihi
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1265 Dátum: 2013. Július 11. - 10:32:29 »

.............................................................
Az öreg meg előadta a kívánságlistát:
Kellene neki egy Stájjer 300-as magnumban (mert "A Béla" azt mondta, hogy az a legjobb, a gyereknek egy Stájjer 30-06-osban (mert "A Béla" szerint az mindenre jó).................

Meg ne haragugggy, a többiben igazad van, de ezen mondata alapján az a Béla mégse lehet olyan ultranagybarom. Egy 300-as Stájerért én is bármikor oda adtam volna bármely haragosom felső fogsorát. Lehet viszont, hogy a távcső kérdésben nem nyilatkoztatták meg a legnagyobb vadászt???  Ördög Ördög
És hát igen....., sajnos amíg ilyenek is kint vannak a területen fegyverrel, senki élete sincs biztoságban. Nem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #1266 Dátum: 2013. Július 11. - 12:10:16 »

 Rííí  Rííí  Rííí

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1267 Dátum: 2013. Július 11. - 12:36:08 »

Kifejtenéd bővebben, emberi beszéddel és nem vinnyogó fejekkel, hogy véleményem melyik része:  Rííí ?
Ha meg nem sértelek? Türelmetlen
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1268 Dátum: 2013. Július 11. - 13:18:54 »

Kifejtenéd bővebben, emberi beszéddel és nem vinnyogó fejekkel, hogy véleményem melyik része:  Rííí ?
Ha meg nem sértelek? Türelmetlen
Kacsint Ördög Vigyorog Nem szól szám Röhög Okos Taps Figyelmes olvasás Nem Igen Woest Wave Piál Nyihi Vállat von Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1269 Dátum: 2013. Július 11. - 13:30:47 »

Kifejtenéd bővebben, emberi beszéddel és nem vinnyogó fejekkel, hogy véleményem melyik része:  Rííí ?
Ha meg nem sértelek? Türelmetlen

 Nekem pl. a 300 -as !     Rííí
Naplózva
tuff74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #1270 Dátum: 2013. Július 11. - 13:39:46 »

Nem akarok senkit megbántani, de nem kellene mindjárt fikázni a "kezdőket", meg ki se menjen a területre stb. hozzászólások.
Ő a "Bélának" hisz.
Az idegen a boltban jobb lett volna?
/Más: Egy öreg vadász berögzült rossz meglátásával hosszú évek alatt nem káros???/
Fontosabb, hogy mikor kijár, méltó alázattal, megfontoltan viselkedjen, és legyen mentora, aki segíti, tanítja.

Senki sem született úgy, hogy mindenhez ért.Sőt.
Ahogy elkezded az ismerkedést egy dologgal, lásd vadászat, akkor jössz rá, hogy milyen keveset is tudsz belőle.
Ahogyan telik az idő, van aki elbízza magát, hogy én már mindent tudok, és van aki rádöbben, hogy aha, még több mindent nem tudok, és szorgalmasan gyűjti az ismereteket. /Jó pap is holtig tanul! kontra Mindenki rendőrnek születik, csak van aki továbbtanul!/

Visszatérve:
A Cájsz Varia újonnan biztos volt szerelékkel 400-500e.
Spórolni akart? Spórolt. Mikor rájött hogy ez így nem igazán jó kb 1-3 hónap múlva, szerintetek vett még egy kukkert?


Nem kell mindjárt mindenkit lehordani, meg elítélni. El kell mondani, hogy nekem ez meg az a véleményem, gondolja át, és a döntését tiszteletben tartani.
Ő fizet, ő rendeli a zeneszámot.
A kereskedő helyében mondtam volna neki, ha megunják a csereberét, akkor jöjjön vissza és 20% engedményt kap a másik cájszra, ha hozza a Bélát is!
 OOO



Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1271 Dátum: 2013. Július 11. - 14:50:40 »

Kacsint Ördög Vigyorog Nem szól szám Röhög Okos Taps Figyelmes olvasás Nem Igen Woest Wave Piál Nyihi Vállat von Stoel

Kifejtenéd bővebben, emberi beszéddel, és nem ......-kkel, hogy pontosan miért is kapjam be?  Kacsint
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1272 Dátum: 2013. Július 11. - 14:55:31 »

Nekem pl. a 300 -as !     Rííí

Et tu mi fili Stefi!??  KAP

Hát hányszor elmagyaráztam Neked, hogy Te is Steyr 300-assal vadászol  Figyelmes olvasás, csak egy kicsit kevesebb púder van alatta?? na aztat híjják 30-06-nak..... Angyal Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1273 Dátum: 2013. Július 11. - 14:55:55 »



Visszatérve:
A Cájsz Varia újonnan biztos volt szerelékkel 400-500e.
Spórolni akart? Spórolt. Mikor rájött hogy ez így nem igazán jó kb 1-3 hónap múlva, szerintetek vett még egy kukkert?

 OOO
Szerintem anyu megmondta,hogy másfél millió és kész. Ez fért bele,ezt vették...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1274 Dátum: 2013. Július 11. - 14:58:08 »

Kifejtenéd bővebben, emberi beszéddel, és nem ......-kkel, hogy pontosan miért is kapjam be?  Kacsint
CSAK. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 158   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: