Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792671 alkalommal)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #405 Dátum: 2009. Február 07. - 00:10:44 »

Sziasztok-

Horrido
Ez egy un B6 os páncélos . Megfogja az acél magvas AK lőszert is nem csak az ajtók hanem az üveg is . ( Ki lett próbálva a fene egye meg )
A legtöbb amit kibírt két  105 mm es "malac" robbanása volt 1m- en belül. A kocsi galyra ment de a benne ülők megúszták, kisebb horzsolásokkal.
A kép készítésekor fél évesek voltak a kocsik. Ami jó volt, hogy benne voltak azok az extrák is amik a hobbi terepjárókban. Motoros ( emlékező) ülés, fűtéssel,  6 os CD tár pofázós fedélzeti számítógép ( ami eleinte csak németül tudott az amerikai kollégák nagy megrökönyödésére  OOO),2 utas légkondi, ( ami nagyon jó mert az ablakot csak 5 cm re lehet lehúzni,) A tükrökbe mikrofon volt beépítve és hangszóró , hogy halld mi történik  odakinn és tudj kommunikálni a nélkül, hogy ki szállnál. Dupla tank  2X50 liter bírt benyelni. Meg ilyesmik

Bandi
Nem én vagyok. Én a fotót készítettem.

Attila
Sajnos már késő eladtuk mindet Az amcsik egy csomót lenyúltak a helyiektől és ilyeneket csináltak belőle mert ők tudták, hogy egy nagyon jó fegyver. Valószinűleg mert Te csináltad: Igen

Hát nem piti egy járgány, az biztos! A 105 "malac" gondolom aknavetőgránát és nem a 10,5cm Flack 39 maradékegysége, mert az elpusszantaná az egész konvojt... Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #406 Dátum: 2009. Február 07. - 00:18:16 »

Egy Toyota volt megpakolva ilyen "apróságokkal "

Szerencsére csak 2 szállt el az 5 ből. ( Na meg aki gombot nyomta Ördög Ördög Ördög)
Az is  épp elég volt. Nem
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #407 Dátum: 2009. Február 07. - 00:26:19 »

Egy Toyota volt megpakolva ilyen "apróságokkal "

Szerencsére csak 2 szállt el az 5 ből. ( Na meg aki gombot nyomta Ördög Ördög Ördög)
Az is  épp elég volt. Nem
Őrület! Miket meg nem értetek.
"5 ből csak kettő" ezer szerencse hogy rossz helyre rakta  a detonátort....
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Paledog
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Új üzenet #408 Dátum: 2009. Február 18. - 13:34:00 »

Sziasztok. Segitségre lenne szükségem. Naszóval: olyan céget keresek ami gyárt Nissan Terrano-hoz nemautomata első agyakat. Biztos,hogy van ilyen csak régen láttam és nem találom. Nagyon sürgős lenne,üzenetet bárhogy fogadok. Bármilyen infó érdekell!
Naplózva

Minden fegyver annyira vadászias,amennyire a forgatója!
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #409 Dátum: 2009. Február 18. - 20:20:01 »

Sziasztok. Segitségre lenne szükségem. Naszóval: olyan céget keresek ami gyárt Nissan Terrano-hoz nemautomata első agyakat. Biztos,hogy van ilyen csak régen láttam és nem találom. Nagyon sürgős lenne,üzenetet bárhogy fogadok. Bármilyen infó érdekell!


AISIN ha jól írom. Szinte minden távol-keleti öszkerekeshez gyártanak.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #410 Dátum: 2009. Február 18. - 20:21:11 »

AISIN ha jól írom. Szinte minden távol-keleti öszkerekeshez gyártanak.

Jól írod.

http://www.aisin.com/
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #411 Dátum: 2009. Február 18. - 20:55:21 »

Sziasztok. Segitségre lenne szükségem. Naszóval: olyan céget keresek ami gyárt Nissan Terrano-hoz nemautomata első agyakat. Biztos,hogy van ilyen csak régen láttam és nem találom. Nagyon sürgős lenne,üzenetet bárhogy fogadok. Bármilyen infó érdekell!

Az AVM szabadonfutókat szokták volt javasolni off-roados fórumokon. Árulják többfelé is, van a taubenreuthernek és a sandlandernek  de van direkt kereskedője is aki valszeg olcsóbb mint az említettek. Majd rákeresek, az indexes fórumon hirdette egy csávó.
A neten úgy találod, hogy avm freewheel hub vagy avm szabadonfutó.
Rákerestem, a weboldal nekem nem jön le, de a csávó szám 06-20-556-0602. Terranohoz tavaly 43.000 volt egy pár kapcsoló nettó ára.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Mikibácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 181



« Új üzenet #412 Dátum: 2009. Február 19. - 12:00:12 »

Na és ehhez mit szóltok?
http://www.besso.hu/#galeria/massif.html
 gyozo
Gyönyörű! Én már láttam élőben is....  Táncol
Naplózva

"...A Vadászat megfelelő irányba tereli a vadász személyiségének alakulását. Olyan etikai értéket fejleszt ki benne, amely nélkül a vadászat csupán az ösztönök gyarló megnyilvánulása volna."
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #413 Dátum: 2009. Február 19. - 13:44:12 »

A kutyafáját!

Ez teljesen az én - kissé maradi - ízlésemnek való szekér!  Igen
(persze Troja Steyr-je azért magasra tette a lécet nálam.)

Ki tudja, van már közelítő ára ennek az IVECO sárkány-járgánynak?
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #414 Dátum: 2009. Február 19. - 19:44:40 »

Köszi.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #415 Dátum: 2009. Március 08. - 14:29:02 »

OFF
Van valakinek tapasztalata bioetanol üzemanyaggal
Köszönettel sanyooo
ON
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #416 Dátum: 2009. Március 08. - 18:33:04 »

OFF
Van valakinek tapasztalata bioetanol üzemanyaggal
Köszönettel sanyooo
ON
M-98 forumtárs azzal furikázik.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #417 Dátum: 2009. Március 12. - 19:14:31 »

HÖLGYEK-URAK, FIGYELEM!

BELEBOTLOTTAM EGY CÉGBE, AKIK PIACI ÁR FELETT VÁSÁROLNAK FEL ELSŐSORBAN JAPÁN GYÁRTÁSÚ TEREPJÁRÓKAT, KISBUSZOKAT.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR PÉLDÁUL:
MITSHUBISHI PAJERO, TOYOTA HIACHE, NISSAN VANETTE, SUZUKI CARRY,STB.


Hogy legyen elképzelésetek elmondom,hogy ezek az autók afrikai országokba kerülnek, tehát a tágas, légkondival rendelkezőket preferálják.

Semmilyen anyagi érdekem nem fűződik a projekthez, így ellenzék, pihenj, nem kell rázni a kardot.
Csupán az vezérel, hogy segítsek megszabadulni az esetlegesen nyakatokon maradt paripáktól.


Akit érdekel, priviben megtalál.


 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Fzsolt69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Új üzenet #418 Dátum: 2009. Március 12. - 19:37:41 »

Ez így van ahogy Sába írja! A Németeket már vagy 3 éve el kezdték takarítani, nálunk kb 1 éve jelentek meg a fekete kontinens autónepperei. Inkább a régi modelleket viszik, merevhidas Hilux, "kocka" Hiace stb., de viszik a személyautókat is. Sokkal igénytelenebbek, jobban bírják még az igénybevételt mint a maiak,  meg nem is kell akkora szervízháttér mint az újakhoz. Állapot jóformán nem érdekes, csak induljon a motor. Pont ma mutatott egy ismerősöm képeket, hogy TARGONCA!!!!! kerék volt felhegesztve Hiacera!!!!
Sajna ezzel együtt viszik a lopott verdákat is, papírt megoldják nekik az Albánok.
Ja és el kezdték hordani az "utánfutós" generátorokat. Élelmes ember elvisz egyet az isten háta mögötti faluba, letelepíti, majd hetente beszedi a villanyszámlát!!! Jó mi?
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #419 Dátum: 2009. Március 13. - 10:55:34 »

HÖLGYEK-URAK, FIGYELEM!

BELEBOTLOTTAM EGY CÉGBE, AKIK PIACI ÁR FELETT VÁSÁROLNAK FEL ELSŐSORBAN JAPÁN GYÁRTÁSÚ TEREPJÁRÓKAT, KISBUSZOKAT.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR PÉLDÁUL:
MITSHUBISHI PAJERO, TOYOTA HIACHE, NISSAN VANETTE, SUZUKI CARRY,STB.


Hogy legyen elképzelésetek elmondom,hogy ezek az autók afrikai országokba kerülnek, tehát a tágas, légkondival rendelkezőket preferálják.

Semmilyen anyagi érdekem nem fűződik a projekthez, így ellenzék, pihenj, nem kell rázni a kardot.
Csupán az vezérel, hogy segítsek megszabadulni az esetlegesen nyakatokon maradt paripáktól.


Akit érdekel, priviben megtalál.


 :turbanos

Küldtem egy privátot!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: