Oldalak: 1 ... 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 [507] 508 509 510 511 512 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792652 alkalommal)
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #7590 Dátum: 2022. Október 28. - 10:14:30 »

Lehet ilyennel buziskodni de akkor a következő " rendőrnapon" gázolt borzból lesz a pörkölt... Ördög

Valószínűleg.
De, akár a borz is lehetne idézőjeles.
A bográcsban már nem ugat, nem nyávog.  Nyihi

Ahogy a kínaiban hangozna:
"-Ebből is kérek egyet!
 -Eb nincen, cak macka."

De sajnos az igaz, hogy ehhez hasonló megfélemlítéssel ölik ki a rendőrökből az emberségesség lehetőségét is.

Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #7591 Dátum: 2022. Október 28. - 11:55:08 »

Nálunk az iskolában eléggé mindennaposak a rendőrök. Ismernek is mindannyian, mint a rossz pénzt. Persze van ennek jó oldala is, például sosem állítanak meg, mindig továbbot intenek. Vagy ha már muszáj megállítani, akkor megkérdezi, hogy: igazgató úr, megfújja-e a szondát? Se jogosítvány, se forgalmi. De a legjobb az volt amikor a szembe jövő rendőrautóból mind a két járőr vigyorogva körözött a kezével nekem a szélvédő mögül. A kanyar után ott mértek a borsodi vagy nógrádi kollégáik.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Vattila68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 167

Vadász


« Új üzenet #7592 Dátum: 2022. Október 28. - 14:27:11 »

khmm... Ördög

Nos akkor egy gondolat- kísérlet, hogy az ország másik felében
Sz.-Sz.-B. megye?
Naplózva

A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere az fogoly.
Maderspach Viktor
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #7593 Dátum: 2022. Október 28. - 19:04:47 »

Lehet ilyennel buziskodni de akkor a következő " rendőrnapon" gázolt borzból lesz a pörkölt... Ördög

Szegény járőr!  Nem elég, hogy megb@sszák, még borzot akarsz neki te is adni? Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #7594 Dátum: 2022. Október 28. - 21:17:45 »

Pákán a körzeti orvos Dr Józan István volt.
Egyszer véletlenül az árokban kötött ki.
Megjelent a "közeg" es szemlélve a körülményeket megállapította: "ember! maga Részeg!"

On téved! En józan vagyok! DR Józan István!
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #7595 Dátum: 2022. Október 29. - 07:15:04 »


Ekkor és ekkor jelenjen meg meghallgatáson az ön által elkövetett kötelesség szegés szolgálatban  b.cs miatt, mivel elmulasztotta az intézkedést az ön által igazoltatott és bizonyosan szabálysértést elkövetett polgári személlyel szemben a polgári személy által elkövetett szabálysértés biztonságos közlekedésre alkalmatlan jármű vezetése. meg nem jelenése esetén elővezetés kényszerintézkedést foganatosítok.

(és ez nem biztos, hogy vicc) Stoel     Ördög  Wave

Másik sztori.
A gyerek ment az éppen aktuális autómmal, aztán teljesen védhetetlen szituációban megkoppantotta az elejét. Megállt előtte egy másik autó, ő megállt, majd az előtte lévő padlógázzal hátratolatott, mert csak...
A lényeg, hogy összetörött a rendszámtábla tartó műanyag keret, a rendszámtáblát feltettem a szélvédő mögé, pár napig így közlekedtem amíg a szerelő fogadni tudta.
Közúti ellenőrzés, nem jó helyen van a tábla. (Messziről jött rendőrök voltak)
Tudom, hamarosan viszem a szerelőhöz.
De így nem lehet közlekedni.
De mondom muszáj, másik autóm nincs, nekem dolgoznom kell.
Akkor menjek gyalog.
Ekkor már kezdett emelkedni a vérnyomásom, mondom neki, hogy ide figyelj kisfiam (huszonéves kölök volt) ha én nem dolgozom, akkor te éhen döglesz, mert egyelőre én adok neked kenyeret és nem fordítva.
Erre az ő feje is elkezdett vörösödni, mondja, hogy előállít, meg pár nap fogda.
Ok, mondom, legalább kipihenem magamat egy kissé.
Beülnek a járőrkocsiba, tanakodnak,majd hozza a papírokat és azt mondja, menjek a francba.
Valószínűleg osztottak-szoroztak, mennyi munka, mennyi idő, mennyi a várható "hozam".
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #7596 Dátum: 2022. Október 29. - 08:58:26 »

Másik sztori.
A gyerek ment az éppen aktuális autómmal, aztán teljesen védhetetlen szituációban megkoppantotta az elejét. Megállt előtte egy másik autó, ő megállt, majd az előtte lévő padlógázzal hátratolatott, mert csak...
A lényeg, hogy összetörött a rendszámtábla tartó műanyag keret, a rendszámtáblát feltettem a szélvédő mögé, pár napig így közlekedtem amíg a szerelő fogadni tudta.
Közúti ellenőrzés, nem jó helyen van a tábla. (Messziről jött rendőrök voltak)
Tudom, hamarosan viszem a szerelőhöz.
De így nem lehet közlekedni.
De mondom muszáj, másik autóm nincs, nekem dolgoznom kell.
Akkor menjek gyalog.
Ekkor már kezdett emelkedni a vérnyomásom, mondom neki, hogy ide figyelj kisfiam (huszonéves kölök volt) ha én nem dolgozom, akkor te éhen döglesz, mert egyelőre én adok neked kenyeret és nem fordítva.
Erre az ő feje is elkezdett vörösödni, mondja, hogy előállít, meg pár nap fogda.
Ok, mondom, legalább kipihenem magamat egy kissé.
Beülnek a járőrkocsiba, tanakodnak,majd hozza a papírokat és azt mondja, menjek a francba.
Valószínűleg osztottak-szoroztak, mennyi munka, mennyi idő, mennyi a várható "hozam".

Na még egy kicsit off de.

Az általad leírt élethelyzet társadalomra való veszélyessége nyilván a nullához konvergál, Viszont! Az a rendőr amelyik egy ilyen "verbális attakra" vagy annak hatására fejezi be az intézkedést vagy el sem kezdi, annak alkalmassága megkérdőjelezhető, mert úgy gondolom, hogy máskor esetleg indokolt esetben is el fog tekinteni az intézkedésektől. Az, hogy a Te esetedben elengedték a témát az dicséretes csak azt ne a verbális attakra tegyék hanem a cselekmény súlyának az előzetes mérlegelése kapcsán.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #7597 Dátum: 2022. Október 29. - 12:20:01 »

Másik sztori.
Ekkor már kezdett emelkedni a vérnyomásom, mondom neki, hogy ide figyelj kisfiam (huszonéves kölök volt) ha én nem dolgozom, akkor te éhen döglesz, mert egyelőre én adok neked kenyeret és nem fordítva.
Mesének nem rossz,de...máshol ilyen dumáért lazán bevisznek a kapitányságra,aztán a sötét szobában úgy megraknak,hogy 3 napig azt sem tudod merre van előre.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #7598 Dátum: 2022. Október 29. - 14:26:22 »

Mesének nem rossz,de...máshol ilyen dumáért lazán bevisznek a kapitányságra,aztán a sötét szobában úgy megraknak,hogy 3 napig azt sem tudod merre van előre.
Felétek lehet...
Nálunk itt a mediterránumban más a hozzáállás. Akkor sem vernek el ha megérdemelnéd mert őket veszik elő érte...már nem úgy van, hogy a kollégák hallgatnak, az ügyeletes orvos hallgat stb.
Sajnos ezt az összes mocskos cigàny is tudja.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vattila68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 167

Vadász


« Új üzenet #7599 Dátum: 2022. Október 29. - 15:02:03 »

Megyek a faluban a feleségemért az iskolába a Renaultjával, megállít két idegen rendőr, valami "készenlétísek", mindent néznek, végül megszólal az egyik, hogy akkor most ugrott a forgalmi meg a rendszám. Nézek rá értetlenül, hogy mi van?
Előad valami hivatalos szöveget hatósági jelzés megtévesztéséről. Mondom neki, magyarul, ha lehetne.
Azt mondja sáros a hátsó rendszám (elől nem).
Mondom falun vagyunk, esik az eső, sárosak az utak, persze, hogy felveri menet közben, szó sem lehet róla, hogy elvegye.
Szerinte akkor is folyamatosan tisztának kell lennie.
A lényeg, hogy addig vitatkoztunk, míg megegyeztünk ötezer forint helyszíni bírságban meg 3 pontban, de mire megírta bírságcédulát, a pontot elfelejtette rögzíteni.
Az ötezret viszont be kellett fizetni.

Naplózva

A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere az fogoly.
Maderspach Viktor
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #7600 Dátum: 2022. Október 29. - 17:44:27 »

Mesének nem rossz...

Ez nem mese, ez szó szerint így történt.

...máshol ilyen dumáért lazán bevisznek a kapitányságra,aztán a sötét szobában úgy megraknak,hogy 3 napig azt sem tudod merre van előre.

Van annyi eszem, kapcsolatom meg tán pénzem is, hogy aki rám kezet emel, az hótta napjáig bánja.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #7601 Dátum: 2022. Október 29. - 19:04:55 »


Van annyi eszem, kapcsolatom meg tán pénzem is, hogy aki rám kezet emel, az hótta napjáig bánja.
Sztem ezek közül egyik sem jogosít fel arra,hogy a hatóság emberével -legyen az akár "huszonéves kölök"-,így beszélj.De nekem mindegy,Te tudod arrafelé mi a divat?!  Vállat von
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #7602 Dátum: 2022. Október 29. - 19:45:43 »

Sztem ezek közül egyik sem jogosít fel arra,hogy a hatóság emberével -legyen az akár "huszonéves kölök"-,így beszélj.De nekem mindegy,Te tudod arrafelé mi a divat?!  Vállat von

Azzal a hatósági emberrel, akik elmondásod szerint:
“ lazán bevisznek a kapitányságra,aztán a sötét szobában úgy megraknak,hogy 3 napig azt sem tudod merre van előre.“
hogyan kellene beszélni?  Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #7603 Dátum: 2022. Október 29. - 19:59:41 »

Sztem ezek közül egyik sem jogosít fel arra,hogy a hatóság emberével -legyen az akár "huszonéves kölök"-,így beszélj.De nekem mindegy,Te tudod arrafelé mi a divat?!  Vállat von

Az igazat mondtam. "Csakis a színtiszta igazat."
Minden hatóságot mi tartunk el. Ha mi nem dolgozunk, nem esznek.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #7604 Dátum: 2022. Október 29. - 20:02:53 »

Sztem ezek közül egyik sem jogosít fel arra,hogy a hatóság emberével -legyen az akár "huszonéves kölök"-,így beszélj.De nekem mindegy,Te tudod arrafelé mi a divat?!  Vállat von
Tamás, felejtsük már el ezt a "hatóság embere" dumát.
Annyi tiszteletet vagyok köteles megadni, amennyit kapok.
Ha nagyképű, fellengzős vagy netán köcsög, én is az leszek.
Nem urai ők hanem szolgálói a társadalomnak.
"A dolgozó népet szolgálom!"
Hát ha valaki, akkor Lajos az dolgozó "nép".
(Meg a rosseb , bitang rabszolgahajcsár aki méhek millióit dolgoztatja maga helyett  Ördög )
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 [507] 508 509 510 511 512 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: