Oldalak: 1 ... 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 [455] 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792625 alkalommal)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #6810 Dátum: 2018. November 11. - 17:27:35 »

Márk, Ez brutál, talán kicsit hasonlít az europai Fordra. Gondolom nem a toyota harmatgyenge dízele kerreg alatta.... Nem értem a Toyotat, miért nem rak egy komoly kb 550 Nm dízelt a Hiluxba!
Thundra pickup is van még felétek? TRD felszereltség választható?
Megrendeletd az új Rubicont? Milyen quadod van? Az enyémet pénteken vittem a szervízbe, sajnos egész évben nem ment 600km-t...

Szia Zoli. Igen, a Toyota Tacoma -ba V6 benzines van, a Tundra- ba meg 5.7L V8 benzines., egy jo baratomnak az van sokat jarunk jeghorgaszni vele.  Mindketto nepszeru pickup itt, Diesel az viszont nincs Toyotakba itt.  Persze van TRD csomag es TRD PRO most ujabban ("internal bypass FOX shocks" van a TRD Pro -kon)
Nem, nem rendeltem meg uj Rubicont, az enyem mondhatni, hogy meg uj, meg full garancia van ra.....tehat meg van ido.
Egy 2016 Suzuki KingQuad 750 volt de azota mar a eladtam egy baratomnak. Nem hasznaltam ki elegge es azert, sokat allott,  es csak foglalta a helyet a garazsba, na meg a Wrangler elvisz a helyek javareszere ahova quaddal szoktam anno jarni. Nem hianyzik abszolut.
Ez is egy jo vadasz pickup, gyarilag beepitett Rambox "dobozokkal" a platora egy vele jaro sator is felhuzhato amit kulon hozza lehet venni.




Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #6811 Dátum: 2018. November 11. - 17:34:46 »

Vagyis ezek:





Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6812 Dátum: 2018. November 12. - 17:02:08 »

Nekem egy 5 literes, de műanyag csapos tartályom van, meleg vízzel töltöm fel, még 3 óra múlva is langyos, ami jól tud esni a kéznek😉 (is)
5 pick upom volt már, mind dupla kabinos, egy kivétellel doboz nélkűl, soha többet dobozt! Nagyon jó minőségű redőnyök vannak, vadászni az praktikusabb.3 pick upomon volt kisebb, egyen pedig nagyobb alsó védelem, a végig lemezelés alól  nem lehet kimosni a sarat. Minden japán hajlamos rohadni, különösen sár alatt. A részleges, célzott védelem nekem többet ér (pl arb diffi védő, stb).
3 éves landcruiseren komoly kezdődő rozsdanyomok vannak a haspáncél alatt, ráadásúl zajosabb is lett egy vadásztárs autója. Most szedette le, csináltak egy komplett cinkes, rücsis alváz és üreg védelmet a 3 éves autón....
Én a 15 éves Pajerot kaptam szét, 3 rétegű amcsi cinkes, meg rücsis védelmet kap, plusz minden rozsdát megszűntettünk, rohadt sok mindent cseréltünk (horror pénzért még voltak minőségi gyári cuccok). Kb 2 hét és készen leszünk, persze kívűl is telibe lesz fújva szín+amerikai lakkal.
Ahogy számolgattam 30kg-al lesz nehezebb, de talán még csöndesebb is lehet.
Most próbáljon meg rohadni😈💩


Jól szét borítottátok OOO
Vannak viasz alapú alvázvédők, szerintem nagyon jók azok is. Elasztikusak maradnak, megfogják a rozsdát, és önterülőek. Pl Dinitrol, Würt alvázvédő viasz stb. Jó cuccok nagyon. Rugalmasabbak mint a bitumen alapuak, nem pattognak le, és nem tud alattuk dolgozni a rozsda. A kényes helyekre ezeket is használnám (alváz, sárvédőívek belűlről, tank, küszöbök, stb.), ha már ennyire komoly felújításba fogtál.

Kézmosásra én is egy hasonló kis kannát használok, de vettem egy expediciós zuhanyt is, mert a vadászházba nincs zuhanyzó (meg víz se  Vigyorog) Nagyon jó kis szerkezet. Melegítek vizet és egy kis kannába, és a több napos vadászatok alatt ezzel tisztálkodok. A lavórnál sokkal jobb Vigyorog Kis helyen elfér, szivargyujtóról üzemel. Tök jó!

http://patroldoktor.hu/termek/expedicios-zuhany-12v/


Naplózva

Jó szelet!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #6813 Dátum: 2018. November 13. - 15:23:12 »


Én ezt az acélfelnit vettem, sokkal masszívabb a Dotz-nál és szlovákból rendelve egy húszasból kijött darabja. 4MAD a márkája. Nagyon nagy a méretválaszték, ET számból is lehet vagy 3-ból választani.

Honnan rendelted, webshop?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
S.Zoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Új üzenet #6814 Dátum: 2018. November 13. - 15:49:28 »

Jól szét borítottátok OOO
Vannak viasz alapú alvázvédők, szerintem nagyon jók azok is. Elasztikusak maradnak, megfogják a rozsdát, és önterülőek. Pl Dinitrol, Würt alvázvédő viasz stb. Jó cuccok nagyon. Rugalmasabbak mint a bitumen alapuak, nem pattognak le, és nem tud alattuk dolgozni a rozsda. A kényes helyekre ezeket is használnám (alváz, sárvédőívek belűlről, tank, küszöbök, stb.), ha már ennyire komoly felújításba fogtál.

Kézmosásra én is egy hasonló kis kannát használok, de vettem egy expediciós zuhanyt is, mert a vadászházba nincs zuhanyzó (meg víz se  Vigyorog) Nagyon jó kis szerkezet. Melegítek vizet és egy kis kannába, és a több napos vadászatok alatt ezzel tisztálkodok. A lavórnál sokkal jobb Vigyorog Kis helyen elfér, szivargyujtóról üzemel. Tök jó!

http://patroldoktor.hu/termek/expedicios-zuhany-12v/




Ahhh, az expedíciós cuccokért teljes odáig vagyok! Voltam már többször is terepjárós ‘túrán’ (USA, Dél Afrika, Zimbabwe, Zambia, Arabok, stb), a jó cuccaik nagyon bejönnek, elképesztő a tapasztalatuk! Nekem a hajón van expedíciós zuhanyom, én is nagyon szeretem!
 Régen nálunk is volt gond a vadász házzal, de 10 éve megvettem azóta rendben van😂 3 hálószobára csak 1 wc és 1 zuhanyzó jut, de a semminél sokkal több!
Naplózva

🦆🐗🐺🦁🐘🐐🐏🐇
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6815 Dátum: 2018. November 13. - 17:36:43 »

Ahhh, az expedíciós cuccokért teljes odáig vagyok! Voltam már többször is terepjárós ‘túrán’ (USA, Dél Afrika, Zimbabwe, Zambia, Arabok, stb), a jó cuccaik nagyon bejönnek, elképesztő a tapasztalatuk! Nekem a hajón van expedíciós zuhanyom, én is nagyon szeretem!
 Régen nálunk is volt gond a vadász házzal, de 10 éve megvettem azóta rendben van😂 3 hálószobára csak 1 wc és 1 zuhanyzó jut, de a semminél sokkal több!

Nekem is a sajátom, de én sajnos nem tudom ott megcsinálni a vizet mert hegytetőn van, sziklán. Kutat fúrni nem lehet ésszerű összegért, és sajnos áram sincs. Ciszterna van. Viszont tartozik hozzá 1,5ha kert, ott bőgnek a szarvasok, túrnak a disznók az ablak alatt :-) Nem nagy, 1 szoba, folyosó, étkező konyha, fatároló, présház, és egy téglával kirakott pince. Meg csináltattam hozzá egy pottyantós budit (Makovecz stílusba  Vigyorog ) Három embernek kényelmes. Megvettem a szomszédot is, azon is van egy kis házikó, de azt még fel kell újítani, ott is elalhat majd 3 ember ha készen lesz. Szeretem nagyon, de petrólámpa, gyertya, kinti budi. Pár barátom megcsinálta volna napelemesre a világítást, de nem akartam. Jó ez így.
Naplózva

Jó szelet!
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #6816 Dátum: 2018. November 13. - 18:09:20 »

Honnan rendelted, webshop?
Szia!   Emelem
www.offroadshop.sk a weboldal címe, eléggé nagy a választék. Kacsint  Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #6817 Dátum: 2018. November 13. - 18:11:18 »

Szia!   Emelem
www.offroadshop.sk a weboldal címe, eléggé nagy a választék. Kacsint  Wave

Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #6818 Dátum: 2018. November 13. - 18:25:34 »

Szia!   Emelem
www.offroadshop.sk a weboldal címe, eléggé nagy a választék. Kacsint  Wave

Basszus, egy ilyen keréktakarót kell vennem...  Vigyorog

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #6819 Dátum: 2018. November 13. - 19:08:39 »

Basszus, egy ilyen keréktakarót kell vennem...  Vigyorog


Elég ha hátrafordulsz...  Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
S.Zoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Új üzenet #6820 Dátum: 2018. November 13. - 20:28:59 »

Nekem is a sajátom, de én sajnos nem tudom ott megcsinálni a vizet mert hegytetőn van, sziklán. Kutat fúrni nem lehet ésszerű összegért, és sajnos áram sincs. Ciszterna van. Viszont tartozik hozzá 1,5ha kert, ott bőgnek a szarvasok, túrnak a disznók az ablak alatt :-) Nem nagy, 1 szoba, folyosó, étkező konyha, fatároló, présház, és egy téglával kirakott pince. Meg csináltattam hozzá egy pottyantós budit (Makovecz stílusba  Vigyorog ) Három embernek kényelmes. Megvettem a szomszédot is, azon is van egy kis házikó, de azt még fel kell újítani, ott is elalhat majd 3 ember ha készen lesz. Szeretem nagyon, de petrólámpa, gyertya, kinti budi. Pár barátom megcsinálta volna napelemesre a világítást, de nem akartam. Jó ez így.
Jól hangzik! Nekem ásott kutam van, hidrofór meg bojler. Nekem is a kertben bőg a bika, eszik a hullott gyümölcsöt is! A házikóm még a vörös csillagos időkben allami repi vadászház volt, aztán 2000 után kezdett teljesen lepusztulni.... Most már van kerti kemence is, a ház pedig teljesen restaurálva lett. Még egy nagy első, meg egy kis hátsó terasz hiányzik, ha nyerek a lottón az is kész lesz😂
Szeretnék egy fedett terepjáró beállót 3 járgánynak, árammal, vízelvezetéssel hogy lehessen pl. tölteni az akksit, gőzborotválni, stb.


Naplózva

🦆🐗🐺🦁🐘🐐🐏🐇
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6821 Dátum: 2018. November 14. - 07:32:40 »

Nekem is a sajátom, de én sajnos nem tudom ott megcsinálni a vizet mert hegytetőn van, sziklán. Kutat fúrni nem lehet ésszerű összegért, és sajnos áram sincs. Ciszterna van. Viszont tartozik hozzá 1,5ha kert, ott bőgnek a szarvasok, túrnak a disznók az ablak alatt :-) Nem nagy, 1 szoba, folyosó, étkező konyha, fatároló, présház, és egy téglával kirakott pince. Meg csináltattam hozzá egy pottyantós budit (Makovecz stílusba  Vigyorog ) Három embernek kényelmes. Megvettem a szomszédot is, azon is van egy kis házikó, de azt még fel kell újítani, ott is elalhat majd 3 ember ha készen lesz. Szeretem nagyon, de petrólámpa, gyertya, kinti budi. Pár barátom megcsinálta volna napelemesre a világítást, de nem akartam. Jó ez így.

Úgy húsz évig én is így nosztalgiáztam a horgásztanyámon - aztán örömmel vettem mikor lehozták az áramot majd a vizet . Hiába  öregszik az ember .  Wave
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #6822 Dátum: 2018. November 14. - 09:28:20 »

Szeretem nagyon, de petrólámpa, gyertya...

A petróleum lámpa nagyon büdös.
A gyertya veszélyes, főleg idősebb korban, amikor elfelejt ezt-azt az ember.
Egyik vendégem égve hagyta az éjjeli szekrényen, aztán kiment a lesre. Már söröskupaknyi felületen izzott a szekrény, amikor észrevettem.
Ezen kívül erősen kormol mindkettő.
A gázlámpát tudnám javasolni, ha már nem akarsz villanyt. Kempingpalack, lámpafej.  Olcsó, tiszta és aránylag biztonságos
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6823 Dátum: 2018. November 14. - 14:12:16 »

Jól hangzik! Nekem ásott kutam van, hidrofór meg bojler. Nekem is a kertben bőg a bika, eszik a hullott gyümölcsöt is! A házikóm még a vörös csillagos időkben allami repi vadászház volt, aztán 2000 után kezdett teljesen lepusztulni.... Most már van kerti kemence is, a ház pedig teljesen restaurálva lett. Még egy nagy első, meg egy kis hátsó terasz hiányzik, ha nyerek a lottón az is kész lesz😂
Szeretnék egy fedett terepjáró beállót 3 járgánynak, árammal, vízelvezetéssel hogy lehessen pl. tölteni az akksit, gőzborotválni, stb.




Nem semmi. Nagyon komoly lehet! Gratulálok hozzá! Igen  A vendégeknek szólj, hogy zsírt hozzanak... Tudod a kacsalábnak, hogy ne nyikorogjon amikor alszanak Vigyorog 
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6824 Dátum: 2018. November 14. - 14:15:35 »

Úgy húsz évig én is így nosztalgiáztam a horgásztanyámon - aztán örömmel vettem mikor lehozták az áramot majd a vizet . Hiába  öregszik az ember .  Wave

A rendes villanynak én is örülnék, talán egyszer odaér. Kb 500m-re már van.
Naplózva

Jó szelet!
Oldalak: 1 ... 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 [455] 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: