Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 93   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Orosz sörétesek  (Megtekintve 271585 alkalommal)
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #165 Dátum: 2008. Május 28. - 21:34:04 »

Mióta van meg ez a puskád?--------Nekem pár hónapja de több  ismerősőmnek évek óta.
Jól meg vagy vele elégedve?--------Az unokaöcsémét próbáltam és mivel megtetszett azért vettem ezt.
Probléma volt vele már?-----------Volt, hamar elfogyott a lőszer! Nyihi

Hát igen ez egy komoly probléma, hogy nincs lőszer, sőt így használhatatlan, de boltban némi pénzzel lehet rajta seígteni.
Milyen lőszert szoktál benne hazsnálni? Esetleg márka, de kaliber is.
Illetva ha brenit is akkor milyet?
kÖSZI!?

Ezt valaki a Te nevedben irta, igaz?

[/quote]
Naplózva
Róka-Koma
Vendég
« Új üzenet #166 Dátum: 2008. Május 28. - 21:36:01 »

Mióta van meg ez a puskád?--------Nekem pár hónapja de több  ismerősőmnek évek óta.
Jól meg vagy vele elégedve?--------Az unokaöcsémét próbáltam és mivel megtetszett azért vettem ezt.
Probléma volt vele már?-----------Volt, hamar elfogyott a lőszer! Nyihi

Hát igen ez egy komoly probléma, hogy nincs lőszer, sőt így használhatatlan, de boltban némi pénzzel lehet rajta seígteni.
Milyen lőszert szoktál benne hazsnálni? Esetleg márka, de kaliber is.
Illetva ha brenit is akkor milyet?
kÖSZI!?

Ezt valaki a Te nevedben irta, igaz?

[/quote]

Írtam, hogy hibázatm (elírtam) elnézést!
Te nem szoktál hibázni?
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #167 Dátum: 2008. Május 28. - 22:15:51 »

Mióta van meg ez a puskád?--------Nekem pár hónapja de több  ismerősőmnek évek óta.
Jól meg vagy vele elégedve?--------Az unokaöcsémét próbáltam és mivel megtetszett azért vettem ezt.
Probléma volt vele már?-----------Volt, hamar elfogyott a lőszer! Nyihi

Hát igen ez egy komoly probléma, hogy nincs lőszer, sőt így használhatatlan, de boltban némi pénzzel lehet rajta seígteni.
Milyen lőszert szoktál benne hazsnálni? Esetleg márka, de kaliber is.
Illetva ha brenit is akkor milyet?
kÖSZI!?

Ezt valaki a Te nevedben irta, igaz?


Írtam, hogy hibázatm (elírtam) elnézést!
Te nem szoktál hibázni?
[/quote]
Én vadászaton kölcsönadtam a puskámat egy barátomnak, aki hajtott, egy körre, Ő zsebből betöltött két 16-os patront a 12-esembe, aztán csodálkozva mondta, hogy beleesett! Szomorú Megesik öreg vadásszal is!
Naplózva
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #168 Dátum: 2008. Május 28. - 22:18:05 »

Mióta van meg ez a puskád?--------Nekem pár hónapja de több  ismerősőmnek évek óta.
Jól meg vagy vele elégedve?--------Az unokaöcsémét próbáltam és mivel megtetszett azért vettem ezt.
Probléma volt vele már?-----------Volt, hamar elfogyott a lőszer! Nyihi

Hát igen ez egy komoly probléma, hogy nincs lőszer, sőt így használhatatlan, de boltban némi pénzzel lehet rajta seígteni.
Milyen lőszert szoktál benne hazsnálni? Esetleg márka, de kaliber is.
Illetva ha brenit is akkor milyet?
kÖSZI!?

Nike-Nike gyöngygolyó-Nike..................mindhalálig NIKE gyozo

Egycsövüekről mi a véleményed?
[/quote]Nagyon jók, csak qurv@ jól kell lőni. Van egy IZS-18-asom 12/70 Full  Vadász Igen Csak a disznók tudnák megmondani milyen pontosan viszi a gyöngygolyót...de ők már hallgatnak Türelmetlenül
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Róka-Koma
Vendég
« Új üzenet #169 Dátum: 2008. Május 29. - 12:34:03 »

Tud vki olcsó árfekvesű új sörétest az IZS és a TOZ-n kívül?

Az IZS jobb mint a TOZ! Nem?

Üdv. Róka-Koma!
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #170 Dátum: 2008. Május 29. - 13:13:58 »

Tud vki olcsó árfekvesű új sörétest az IZS és a TOZ-n kívül?

Az IZS jobb mint a TOZ! Nem?

Üdv. Róka-Koma!

Ha olcsó sörétest akarsz, akkor használt Izs-t vegyél. Van jó állapotú is, ami kiszolgál Téged. 50-70.000 között már biztosan találsz. Az én meglátásom szerint nagyon jó, bár nehéz fegyverek. Nekem régebbi TOZ 34-es van. Az sokkal könnyebb.
Golyólövésre pedig a Lighfield-et ajánlom, nálam hajtásokban szépen borogatta a disznókat. Állítólag műanyag bevonata miatt nem koptatja a csövet.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #171 Dátum: 2008. Május 29. - 14:23:32 »

Tud vki olcsó árfekvesű új sörétest az IZS és a TOZ-n kívül?

Az IZS jobb mint a TOZ! Nem?

Üdv. Róka-Koma!

Ha olcsó sörétest akarsz, akkor használt Izs-t vegyél. Van jó állapotú is, ami kiszolgál Téged. 50-70.000 között már biztosan találsz. Az én meglátásom szerint nagyon jó, bár nehéz fegyverek. Nekem régebbi TOZ 34-es van. Az sokkal könnyebb.
Golyólövésre pedig a Lighfield-et ajánlom, nálam hajtásokban szépen borogatta a disznókat. Állítólag műanyag bevonata miatt nem koptatja a csövet.

Nekem pedig az egyetlen brekeke amit jól visz a finnyás német puskám...eddig csak egy disznót sikerült hajtásban igazoltatnom vele, de a Lightfield csodásan stoppolt...pedig kissé hátrament.
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #172 Dátum: 2008. Május 29. - 14:37:15 »

Tud vki olcsó árfekvesű új sörétest az IZS és a TOZ-n kívül?

Az IZS jobb mint a TOZ! Nem?

Üdv. Róka-Koma!

Mint U.Peti írta: a TOZ 34 könnyebb, mint az IZS. Strapabírásra meg?Nem volt még IZS-em, de a TOZ-t sem kell sajnálni. Szépen visz mindent, még a Brenneckét is. Ami viszont problémás rajta, az a szétszedhetősége/szállítása.Kicsit meg van bonyolítva, de könnyen hozzá lehet szokni.

Egycsövű: hülyeség, ha valaki ez alapján ítél. Eleinte kevesebb sikerélményt nyújthat, mint a duplák, de ha megtanulsz vele célozni,akkor igen sportszerű vadászathoz segít hozzá. Nekem van kezdő és gyakorló, Diana és Nimród ismerősöm is, akik egycsövűeket használnak és bizony sokszor csak pironkodom mellettük, mikor az eredményeiket látom. A vadászt ne külsőségek alapján ítéljék meg, hanem viselkedése szerint!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #173 Dátum: 2008. Május 29. - 15:14:16 »

Tud vki olcsó árfekvesű új sörétest az IZS és a TOZ-n kívül?

Az IZS jobb mint a TOZ! Nem?

Üdv. Róka-Koma!

Ha olcsó sörétest akarsz, akkor használt Izs-t vegyél. Van jó állapotú is, ami kiszolgál Téged. 50-70.000 között már biztosan találsz. Az én meglátásom szerint nagyon jó, bár nehéz fegyverek. Nekem régebbi TOZ 34-es van. Az sokkal könnyebb.
Golyólövésre pedig a Lighfield-et ajánlom, nálam hajtásokban szépen borogatta a disznókat. Állítólag műanyag bevonata miatt nem koptatja a csövet.

Nekem pedig az egyetlen brekeke amit jól visz a finnyás német puskám...eddig csak egy disznót sikerült hajtásban igazoltatnom vele, de a Lightfield csodásan stoppolt...pedig kissé hátrament.

Előtte Nike Extrát lőttem, aztán boltban ajánlották a Ligthfieldet, azóta azt használom. Én is a Merkelből lövöm...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Róka-Koma
Vendég
« Új üzenet #174 Dátum: 2008. Június 03. - 22:11:04 »

Kedves Olvasók!

Remélem sikerül olyat kérdeznem amire választ is kapok!
Na mindegy!

Azt szeretném itt mehkérdezni, hogy használt sörétesből milyen típusút szabad megvenni?
Arra Érteném, hogy ha vmi baja lenne meg is lehessen csináltatni! Az IZS és TOZ -n kívül!

Előre is kösznöm!

Üdv. Róka-Koma!
Naplózva
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #175 Dátum: 2008. Június 03. - 22:22:00 »

Kedves Olvasók!

Remélem sikerül olyat kérdeznem amire választ is kapok!
Na mindegy!

Azt szeretném itt mehkérdezni, hogy használt sörétesből milyen típusút szabad megvenni?
Arra Érteném, hogy ha vmi baja lenne meg is lehessen csináltatni! Az IZS és TOZ -n kívül!

Előre is kösznöm!

Üdv. Róka-Koma!
Ezt TE direkt csinálod ? Fejvakarás
Már mindent megválaszoltak, vehetsz bármilyent ami működik és nem csődudoros vagy vakrozsdás.
A többi a Te dolgod. Sok sikert!!! Okos
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Róka-Koma
Vendég
« Új üzenet #176 Dátum: 2008. Június 03. - 22:46:46 »

Kedves Olvasók!

Remélem sikerül olyat kérdeznem amire választ is kapok!
Na mindegy!

Azt szeretném itt mehkérdezni, hogy használt sörétesből milyen típusút szabad megvenni?
Arra Érteném, hogy ha vmi baja lenne meg is lehessen csináltatni! Az IZS és TOZ -n kívül!

Előre is kösznöm!

Üdv. Róka-Koma!
Ezt TE direkt csinálod ? Fejvakarás
Már mindent megválaszoltak, vehetsz bármilyent ami működik és nem csődudoros vagy vakrozsdás.
A többi a Te dolgod. Sok sikert!!! Okos

Hagyjuk egymást!
Kicsit unalmas, hogy mkitől a cseszletést kapom!
Legyetek meg a pici világátokban!
Nem direkt csinálom, csak nem akarok porul járni!
De mindegy csináljtátok!
De nélkülem!
Na pá!
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #177 Dátum: 2008. Június 03. - 22:59:14 »

Szia!
Mindenképpen pórul jársz! Első fegyver vásárlása nem szokott sikerülni, de a neten ennek elkerülésére nem lehet tanácsot adni! Mert a tanács az lenne, hogy vadássz sokat egy kölcsönfegyverrel és ha fekszik neked, akkor vedd meg! Megoldható ez? Na ugye?
Üdv sanyooo
Naplózva
Róka-Koma
Vendég
« Új üzenet #178 Dátum: 2008. Június 03. - 23:17:27 »

Szia!
Mindenképpen pórul jársz! Első fegyver vásárlása nem szokott sikerülni, de a neten ennek elkerülésére nem lehet tanácsot adni! Mert a tanács az lenne, hogy vadássz sokat egy kölcsönfegyverrel és ha fekszik neked, akkor vedd meg! Megoldható ez? Na ugye?
Üdv sanyooo

Igen! Biztosan jól gondolod! Hát akkor majd lesz vmi!
Köszöntem RK
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #179 Dátum: 2008. Június 03. - 23:25:17 »

Szia!
Mindenképpen pórul jársz! Első fegyver vásárlása nem szokott sikerülni, de a neten ennek elkerülésére nem lehet tanácsot adni! Mert a tanács az lenne, hogy vadássz sokat egy kölcsönfegyverrel és ha fekszik neked, akkor vedd meg! Megoldható ez? Na ugye?
Üdv sanyooo

Igen! Biztosan jól gondolod! Hát akkor majd lesz vmi!
Köszöntem RK

Ha én most vennék első fegyvert, vennék egy bock-ot cserechoke-kal! Az mindenre használható szalonkától disznóig!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 93   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: