Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 140181 alkalommal)
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #105 Dátum: 2009. április 01. - 21:03:44 »

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Fegyverápolás közben vettem észre, hogy a Merkel duplám agyazásán erős repedés kezdődött. Egyszer már ragasztották, ami nem nagyon tetszett eddig sem, de az új repedés miatt szeretném lecseréltetni. Elérhetőséget kérnék vagy ajánlatot.

Köszönöm előre is.

Üdv

Labs Land

Csaba nevű fórumtársunknál érdeklődhetsz!  Kacsint
Naplózva
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #106 Dátum: 2009. április 01. - 21:14:00 »

Köszönöm szépen. Igen több helyen olvastam a nevét, de sajnos a profiljában rejtett az e-mail címe.

Valahol megtalálom?

Köszi előre is

Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #107 Dátum: 2009. április 01. - 21:28:29 »

Privát ment!  Kacsint
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #108 Dátum: 2009. április 12. - 20:53:44 »

Sziasztok!

Nem tudjátok ki gyárt még jó minőségű sintetikus agyazást a HS Precision és a McMillan-en kivül?  Vállat von
Csak ezt a kettő ismerem.
Naplózva
clint
Vendég
« Új üzenet #109 Dátum: 2009. április 28. - 08:47:51 »

Üdv. mindenkinek! Úgy látom ti benne vagytok a témában, tudnátok sgíteni? Van egy cz 550-esem és egy sportosabb tust szeretnék rá venni vagy készíttetni.  Meredekebb markolattal, magasabb, egyenes tussal, vastagabb előaggyal, esetleg hűtőlyukakkal. Amolyan varmint jellegű kellene, semmi cicomával, egyszerű, nem luxus fából. Készítőt, árat tudnátok közölni?  Köszi. clint.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #110 Dátum: 2009. április 28. - 12:30:22 »

Speciális tusok készítéséhez Telek Csabit tudom ajánlani.
Csaba néven fórumozik, privátban keresd meg az igényeiddel.

Üdv.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #111 Dátum: 2009. április 28. - 17:08:32 »

Speciális tusok készítéséhez Telek Csabit tudom ajánlani.
Csaba néven fórumozik, privátban keresd meg az igényeiddel.

Üdv.
Igen, Ő egy kiváló ács-állványozó, annyira szakmabeli, hogy még a keze is fából van Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kalamar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Új üzenet #112 Dátum: 2009. Május 07. - 18:05:29 »

Sziasztok!Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy lenne nekem egy IZS-18  as .222 Rem. kaliberű kis puskám eredeti agyazással, ami egyrészt rövid is nekem még a legvastagabb tusagumival is, ezt szeretném lecseréltetni egy szép dió tusra ami szebb mint az eredeti bükk. Fekete dió tusra gondoltam az anyag már rendelkezésemre áll.Nem tudjátok ki tudná megcsinálni Zala megye környékén és körülbelül mennyibe kerülne? Előre is köszönöm!Sziasztok
Naplózva
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #113 Dátum: 2009. Május 07. - 18:29:27 »

Sziasztok!Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy lenne nekem egy IZS-18  as .222 Rem. kaliberű kis puskám eredeti agyazással, ami egyrészt rövid is nekem még a legvastagabb tusagumival is, ezt szeretném lecseréltetni egy szép dió tusra ami szebb mint az eredeti bükk. Fekete dió tusra gondoltam az anyag már rendelkezésemre áll.Nem tudjátok ki tudná megcsinálni Zala megye környékén és körülbelül mennyibe kerülne? Előre is köszönöm!Sziasztok

Javaslom, hogy keresd meg itt a fórumon "Csaba" fórumtársat. Ő a megfelelő a feladatra!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #114 Dátum: 2009. Május 07. - 21:16:50 »

Szeretném megkérdezni,hogy egy kész tusnak a pofadékából szeretnék bevetetni egy kicsit(jobbos a puska én meg balkezes vagyok,és a pofadék meg vágja a kezemet) ez körülbelül  mennyibe kerülne ha szakemberre bíznám?
Vagy meg lehet e oldani házilag is úgy hogy ne tegyem tönkre a tust(két éves maga a tus,és féltem,mert nem szeretném tönkretenni  a sutzen agyazását)?
És ha házilag szeretném megoldani annak milyen eszközigénye lenne?
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #115 Dátum: 2009. Május 07. - 22:00:27 »

Vidd szakemberhez!

Én nem állnék neki.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #116 Dátum: 2009. Május 07. - 22:08:58 »

Szeretném megkérdezni,hogy egy kész tusnak a pofadékából szeretnék bevetetni egy kicsit(jobbos a puska én meg balkezes vagyok,és a pofadék meg vágja a kezemet) ez körülbelül  mennyibe kerülne ha szakemberre bíznám?
Vagy meg lehet e oldani házilag is úgy hogy ne tegyem tönkre a tust(két éves maga a tus,és féltem,mert nem szeretném tönkretenni  a sutzen agyazását)?
És ha házilag szeretném megoldani annak milyen eszközigénye lenne?

Szia!

Én erre a feladatra is Csaba fórumtársunkat tartom a legalkalmasabbnak Kacsint

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #117 Dátum: 2009. Május 09. - 11:03:20 »

Köszönöm a  tippeket!
Hát majd ha megkapom végre a vásárlásit és haza tudom vinni puskát,akkor lesz majd aktuális,de így legalább tudom merre induljak.
 
Naplózva
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #118 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 22:05:38 »

Sziasztok,
Kérésre csináltam egy tust a szabad időmben, a kérdésem az lenne, hogy a légpuska dugattyúját,vagy nem tudom minek nevezzem,mivel marjam ki?
Vagy miként szokták a puskák zárszerkezetének és csövének,légpuskánál a dugattyúnak kiszedni a tusból a fölösleges fát?
Vésik,vagy felső maróval egyszerűsítik meg a dolgukat a hozzáértők?
Naplózva
fabrigo
erdész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 313



« Új üzenet #119 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 22:37:29 »

Sziasztok,
Kérésre csináltam egy tust a szabad időmben, a kérdésem az lenne, hogy a légpuska dugattyúját,vagy nem tudom minek nevezzem,mivel marjam ki?
Vagy miként szokták a puskák zárszerkezetének és csövének,légpuskánál a dugattyúnak kiszedni a tusból a fölösleges fát?
Vésik,vagy felső maróval egyszerűsítik meg a dolgukat a hozzáértők?

Üdv.

Én,akit eddig láttam az felső maróval dolgozott. Csak a végén, ha szükséges votl használt a vésőt.

Fabrigo
Naplózva

Olyan a békéért harcolni, mint a szüzességért dugni.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: