Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 144158 alkalommal)
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #30 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 20:41:19 »

Sajnos" Tisztelet a kevés kivételnek"itthon kevés a Kereskedő de egyre több az eladó.A kettő között igen nagy a külömbség. Wave

Milyen igaz  Igen
Mosolyog
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 20:41:31 »

Az internet maga a reklám, ezt korlátozni (megpróbálni) hiábavaló, szerintem. Ha fenn van egy bolt címe, akkor, mivel ez ingyenreklám, azt is el kell tűrnie, ha nyíltan megmondjuk a negatív élményeinket is! A fórumozók viszont csak nyerhetnek az információval, olyan szánalmasak azok a dialóg-ok, hogy "KÜLD EL MAGÁNBAN, MERT EZ REKLÁM LEHET, KI NE MODERÁLJANAK!"  Szomorú
Szerintem!  Mosolyog
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #32 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 20:43:28 »

De nem lehet belőle valami gebasz?
Mondjuk az oldal üzemeltetőinek?
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #33 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 20:51:08 »

De nem lehet belőle valami gebasz?
Mondjuk az oldal üzemeltetőinek?


Nem tudom, de ezt jobb lett volna a szavazás meghirdetése előtt tisztázni! Mosolyog Szerintem nem lehet probléma belőle, ez olyan diktatúra szagú lenne! Szomorú
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #34 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 20:56:25 »

A dolog egyszerű, de Fkoreinek is igaza van részben.
Igyekezzünk úgy jellemzni egy boltot, hogy emiatt ne legyen esetlegesen gond, nem kell fröcsögni, csakéreztetni a dolgokat, de ha egyértelműen bizonyítható a dolog - pl. rossz termék, vagy irreális ár...stb - akkor lehet nyíltan is mondani.
Lehet használni hangutánzó szavakat, vagy a boltok nevével alliteráló szavakat is, mint ahogyan már oly sok boltot - direkt az esetleges gondok miatt - "elkereszteltek".
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #35 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:12:15 »

Az gyakrabban előfordult, hogy e Vadászfórum  üzemeltetőjének véleménye zavart másokat! Bion Bion Bion
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #36 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:16:09 »

Sok kereskedő nem jött még rá sajnos, hogy a vevőkből él...én is szeretek olyan helyen vásárolni, ahol korrekt, barátságos kiszolgálást kapok...ha meg nem, hát viszem máshova a pénzem.

 Üdv Mindenkinek!Sajnos" Tisztelet a kevés kivételnek"itthon kevés a Kereskedő de egyre több az eladó.A kettő között igen nagy a külömbség. Wave

Ez bizony nagyon így van...
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #37 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:17:49 »

Az gyakrabban előfordult, hogy e Vadászfórum  üzemeltetőjének véleménye zavart másokat! Bion Bion Bion

Ó a régi szép idők, amikor még röpködtek a vascsövek, meg a narkósqrvaanyák... :ALC
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #38 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:18:45 »

A dolog egyszerű, de Fkoreinek is igaza van részben.
Igyekezzünk úgy jellemzni egy boltot, hogy emiatt ne legyen esetlegesen gond, nem kell fröcsögni, csakéreztetni a dolgokat, de ha egyértelműen bizonyítható a dolog - pl. rossz termék, vagy irreális ár...stb - akkor lehet nyíltan is mondani.
Lehet használni hangutánzó szavakat, vagy a boltok nevével alliteráló szavakat is, mint ahogyan már oly sok boltot - direkt az esetleges gondok miatt - "elkereszteltek".

Jól értem, azt mondod, nem kell őszintének lenni, nehogy a csaló úr megsértődjön?
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #39 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:25:20 »

Az itteni forumokon nyiltan megirjak, hogy milyen problemajuk van az illeto boltal, vagy az eladoival.
Egy pelda: van egy (horgasz)bolt az autopalya mellett ahol rendszeresen tulszamlazzak a vevot. Ha eszreveszi valaki es reklamal, akkor a kulonbsegert felajanlottak valamilyen termeket..
Na, amikor ezt tobben megirtak , azota rengetegen egyszeruen nem mennek be ebbe a boltba.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #40 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:25:56 »

A dolog egyszerű, de Fkoreinek is igaza van részben.
Igyekezzünk úgy jellemzni egy boltot, hogy emiatt ne legyen esetlegesen gond, nem kell fröcsögni, csakéreztetni a dolgokat, de ha egyértelműen bizonyítható a dolog - pl. rossz termék, vagy irreális ár...stb - akkor lehet nyíltan is mondani.
Lehet használni hangutánzó szavakat, vagy a boltok nevével alliteráló szavakat is, mint ahogyan már oly sok boltot - direkt az esetleges gondok miatt - "elkereszteltek".

Jól értem, azt mondod, nem kell őszintének lenni, nehogy a csaló úr megsértődjön?

Tudjuk egyesek esetében mit jelent az őszinteség. A becsületsértő trágár tartalmakat törölni fogjuk.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #41 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:26:43 »

Az itteni forumokon nyiltan megirjak, hogy milyen problemajuk van az illeto boltal, vagy az eladoival.

Valami ilyesmire gondoltam én is. Ilyen hangnemben.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #42 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:30:56 »

A dolog egyszerű, de Fkoreinek is igaza van részben.
Igyekezzünk úgy jellemzni egy boltot, hogy emiatt ne legyen esetlegesen gond, nem kell fröcsögni, csakéreztetni a dolgokat, de ha egyértelműen bizonyítható a dolog - pl. rossz termék, vagy irreális ár...stb - akkor lehet nyíltan is mondani.
Lehet használni hangutánzó szavakat, vagy a boltok nevével alliteráló szavakat is, mint ahogyan már oly sok boltot - direkt az esetleges gondok miatt - "elkereszteltek".

Jól értem, azt mondod, nem kell őszintének lenni, nehogy a csaló úr megsértődjön?

Tudjuk egyesek esetében mit jelent az őszinteség. A becsületsértő trágár tartalmakat törölni fogjuk.

Más fórumoknak fogjuk meghagyni az anonim köpködést. Nézz körül hány másik fórumon írhat akárki akármilyen hangnemben akármit. Itt ez ne legyen, főleg ha valaki nem tud védekezni adott esetben.

Inkább higgadtan, kritikai hangon beszéljünk. A szolgáltatások is csak így fejlődhetnek.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #43 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:33:29 »

A dolog egyszerű, de Fkoreinek is igaza van részben.
Igyekezzünk úgy jellemzni egy boltot, hogy emiatt ne legyen esetlegesen gond, nem kell fröcsögni, csakéreztetni a dolgokat, de ha egyértelműen bizonyítható a dolog - pl. rossz termék, vagy irreális ár...stb - akkor lehet nyíltan is mondani.
Lehet használni hangutánzó szavakat, vagy a boltok nevével alliteráló szavakat is, mint ahogyan már oly sok boltot - direkt az esetleges gondok miatt - "elkereszteltek".

Jól értem, azt mondod, nem kell őszintének lenni, nehogy a csaló úr megsértődjön?

Tudjuk egyesek esetében mit jelent az őszinteség. A becsületsértő trágár tartalmakat törölni fogjuk.

Ez teljesen természetes! De az nem érv, szerintem, hogy "nem akarunk senkivel sem összeveszni!"  Fejvakarás
Ha a trágár hozzászólások azonnal törölve lesznek, akkor meg nyugodtan ki lehet írni minden bolt nevét, címét, telefonszámát, nyitvatartási idejét! Nem? Mosolyog
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #44 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 21:35:31 »

A dolog egyszerű, de Fkoreinek is igaza van részben.
Igyekezzünk úgy jellemzni egy boltot, hogy emiatt ne legyen esetlegesen gond, nem kell fröcsögni, csakéreztetni a dolgokat, de ha egyértelműen bizonyítható a dolog - pl. rossz termék, vagy irreális ár...stb - akkor lehet nyíltan is mondani.
Lehet használni hangutánzó szavakat, vagy a boltok nevével alliteráló szavakat is, mint ahogyan már oly sok boltot - direkt az esetleges gondok miatt - "elkereszteltek".

Jól értem, azt mondod, nem kell őszintének lenni, nehogy a csaló úr megsértődjön?

Tudjuk egyesek esetében mit jelent az őszinteség. A becsületsértő trágár tartalmakat törölni fogjuk.

Ez teljesen természetes! De az nem érv, szerintem, hogy "nem akarunk senkivel sem összeveszni!"  Fejvakarás
Ha a trágár hozzászólások azonnal törölve lesznek, akkor meg nyugodtan ki lehet írni minden bolt nevét, címét, telefonszámát, nyitvatartási idejét! Nem? Mosolyog

Hát egyelőre nagyon úgy néz ki, ha a szavazást nézzük... Mosolyog Fejvakarás
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: