Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 42   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2013.  (Megtekintve 90805 alkalommal)
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #165 Dátum: 2013. Január 22. - 21:02:28 »

Én is gondolkodtam rajta, de amikor megláttam hogy Janika marad, azonnal letettem róla.  Ördög

Komolyra fordítva, szinte biztos maradunk mi is.  Wave

  Ha  a zaszony  nem kel dolgozzon, akkor  mi is. Csak tudjátok  ez  Olária. Nem
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #166 Dátum: 2013. Január 22. - 21:06:04 »

Röhög Röhög Röhög Csak a lényeget olvasod ki a programok közül... Nyihi Zsuzsi vajon olvas fórumot? Fejvakarás Vállat von Ördög

Azt nem tudom, hogy olvas-e fórumot, de mocskos jól lő, úgy-hogy talán gondoljátok át még egyszer! Röhög
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #167 Dátum: 2013. Január 22. - 21:13:49 »

 Ha  a zaszony  nem kel dolgozzon, akkor  mi is. Csak tudjátok  ez  Olária. Nem

Lehel, Csabi!
Szerintem mindenképp maradjatok.
Legalább az egész hétvégi visszafogottság után kicsit el lehet majd lazulni. Végre kicsit leengedhetünk majd.  Nyihi  Piál Piál Piál
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #168 Dátum: 2013. Január 22. - 23:09:30 »

Szerintem pl. belőlem az a cca. 2,5 nap is sok.  Ördög
Belőled igen. De a feleségeddel jössz állítólag... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #169 Dátum: 2013. Január 22. - 23:10:39 »

Van (olyan hülye nyugger) akinek a munka a szenvedélye, és nem tud kivenni 2 nap szabadságot! Rííí
Helyes! Dolgozz csak keményen, a nyugdíjadat úgyis visszaküldik.
Szóval "Ájlájk" marad, Te meg mehetsz gályázni... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #170 Dátum: 2013. Január 23. - 08:27:16 »

Én is gondolkodtam rajta, de amikor megláttam hogy Janika marad, azonnal letettem róla.  Ördög

Komolyra fordítva, szinte biztos maradunk mi is.  Wave

Bakker, reméltem is  Piál
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #171 Dátum: 2013. Január 23. - 10:52:27 »

Üdv a Fórumtalisoknak!  Emelem

A tavalyi évet figyelembe véve próbáltuk Janival kitalálni, hogy mennyi zsetont kellene beszedni még az egyéb költségekre.
Tavaly asszem ez 2000Ft volt, ami persze eléggé soványka volt a szükséges kellékeket figyelembe véve.
Szóval arra jutottunk, hogy családonként ez az összeg kb: 4000Ft, ha valaki egyedül jön akkor neki csak kb: 2000Ft-ot kellene beadnia.
Amire költenénk:  sok-sok kenyér (valami baszott nagy parasztkenyér lenne a legjobb), savanyúságok (édes-csípős), szalvéta, sör, üdítők ( cola, fanta, tonik, rostos, stb.), műanyag tányérok, poharak + evőeszközök (több 100db-ról beszélünk),
                          papírtörlő, kukászsákok, és még lehet ötletelni

Ezen dolgok megvásárlásához viszont segítséget kérnék tőletek, mert ezt nem tudom bevállalni. A zsetont vagy elküldjük egy embernek aki megvásárolná ezeket, vagy többen bevállalunk bizonyos tételeket és a végén rendezzük a cehhet.

Vélemény?  Wave
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #172 Dátum: 2013. Január 23. - 11:10:28 »

"Vélemény?  Wave"

Jó!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #173 Dátum: 2013. Január 23. - 11:17:09 »

 Emelem ! Nem akarok bele szólni , gondolom CID valami ilyesmi kenyérre gondolt .  Stoel
http://receptvaros.hu/wp-content/uploads/2012/06/kenyer3.jpg
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #174 Dátum: 2013. Január 23. - 11:19:39 »

Ismét nem akarok ,,,,...   Stoel  programba egy távcső teszt is beleférne ,.  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #175 Dátum: 2013. Január 23. - 11:50:00 »

Azt nem tudom, hogy olvas-e fórumot, de mocskos jól lő, úgy-hogy talán gondoljátok át még egyszer! Röhög

 Röhög Röhög Röhög
Zsuzsi üzeni, hogy egyéb bokros teendői miatt a "lefektetésre" nem biztos, hogy oda tud érni, de sebaj, majd küld maga helyett egy másik csapattagot, a program nem maradhat el  Ördög Ördög Ördög ha már mindenképp fektetni akartok  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
a helyettesítő személy kiléte csak érkezéskor fog kiderülni, ugyanis sorsolással fog történni a kiválasztás  Röhög Röhög Röhög

u.i. én sajnos aznap nem érek rá, hiába van emlékeim szerint szép hosszú haja Bobakosnak ...  Nem szól szám Nem szól szám Nem szól szám
Üdv, Dani
Naplózva

Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #176 Dátum: 2013. Január 23. - 12:25:22 »

Röhög Röhög Röhög
Zsuzsi üzeni, hogy egyéb bokros teendői miatt a "lefektetésre" nem biztos, hogy oda tud érni, de sebaj, majd küld maga helyett egy másik csapattagot, a program nem maradhat el  Ördög Ördög Ördög ha már mindenképp fektetni akartok  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
a helyettesítő személy kiléte csak érkezéskor fog kiderülni, ugyanis sorsolással fog történni a kiválasztás  Röhög Röhög Röhög

u.i. én sajnos aznap nem érek rá, hiába van emlékeim szerint szép hosszú haja Bobakosnak ...  Nem szól szám Nem szól szám Nem szól szám
Üdv, Dani

Jaaa. Most jut csak eszembe, én sem érek rá.
Egyébként sem vagyok olyan.(Meg ott lesz az asszony is.)  Ördög
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #177 Dátum: 2013. Január 23. - 12:28:08 »

J
Egyébként sem vagyok olyan. Ördög


Tudjuk, de a Béla sem volt olyan  Ördög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #178 Dátum: 2013. Január 23. - 12:31:49 »

Jaaa. Most jut csak eszembe, én sem érek rá.
Egyébként sem vagyok olyan.(Meg ott lesz az asszony is.)  Ördög


Bakker, nem vagy olyan  Rííí

Akkor minek foglaltam le a mellettetek lévő faházat  Ördög  Szólhattál volna, hogy nem reménykedjek  Woest

 Ördög
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #179 Dátum: 2013. Január 23. - 13:51:49 »

Felhívom a T. Olvtársak figyelmét, hogy a Fórumtalálkozó nem zártkörű rendezvény, úgy hogy az esetleges új résztvevőket is sok szeretettel várja a törzsgárda.
 Boartól meg ne féljetek, valóban kicsit sokkoló, ha valaki a szeme sarkából rápillant, de aztán meg lehet szokni  Nyihi Piál
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 42   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: