Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 275   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes fegyverekről általában....  (Megtekintve 689229 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #390 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 12:58:19 »

Tényleg normális áron van, és kinézetre nem sok különbség van egy öntöltőhöz képest.  Ez cserélhető csövű, ill. acélsörétet bírja?
Szia!

Igen, cserélhető csövű. Nekem van hozzá egy huzagolt, golyólövő csövem is. Az  :Wildboarhajtásban jeleskedik.
De lehet kapni hozzá pl. huzagolt csokkot, ami meglehetősen jól lövi a gyöngygolyót.
Acélsörétre gyárilag bevizsgált. Néhány csereszűkítésre (extra full) rá van irva, hogy csak ólomhoz.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #391 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 13:00:21 »

Szia!

Én is kérdeznék Mosolyog

Ha elhúzva tartód az elsütőbillentyűt, és úgy ismétlesz, akkor amikor az új lőszert betolja a töltényűrbe és reteszel, el is süti azt?

 Wave
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #392 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 13:20:43 »

Szia!

Igen, cserélhető csövű. Nekem van hozzá egy huzagolt, golyólövő csövem is. Az  :Wildboarhajtásban jeleskedik.
De lehet kapni hozzá pl. huzagolt csokkot, ami meglehetősen jól lövi a gyöngygolyót.
Acélsörétre gyárilag bevizsgált. Néhány csereszűkítésre (extra full) rá van irva, hogy csak ólomhoz.
 Wave

Meglepődött

 Gondolkodik 120,- a balos (mondjuk golyólövő nélkül.) Hát mit mondjak, amit tud, annyiért ingyé van.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #393 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 15:39:02 »

Ha elhúzva tartód az elsütőbillentyűt, és úgy ismétlesz, akkor amikor az új lőszert betolja a töltényűrbe és reteszel, el is süti azt?

Nem!
Ezt csak valamelyik (régebbi) winchester modell csinálta.
Ennél mindíg újra meg kell húzni a ravaszt. OOO
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #394 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 16:30:49 »

Nem!
Ezt csak valamelyik (régebbi) winchester modell csinálta.
Ennél mindíg újra meg kell húzni a ravaszt. OOO
 Wave


Aha.
Csak kérdeztem, mert mintha egy videon így láttam volna (a Colt Lightning az ilyen volt, anno, de nem volt túl megbízható), de nem lényeg...amugy egyre jobban tetszik hogy van belőle balos is..fene egye meg  Ördög

 Wave
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #395 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:16:17 »

Anti!

Eszembe jutott még egy kérdés a "Kedvenceddel" kapcsolatban Mosolyog
Ugye akkor feszül meg az elsütő szerkezet, mikor hátrahúzod az előagyszánt?
És lehet valahogy feszteleníteni?

 Wave
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #396 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 08:07:58 »

Anti!

Eszembe jutott még egy kérdés a "Kedvenceddel" kapcsolatban Mosolyog
Ugye akkor feszül meg az elsütő szerkezet, mikor hátrahúzod az előagyszánt?
És lehet valahogy feszteleníteni?

 Wave

Szia Feri!

Igen, a szán hátrahúzásakor feszül meg. Igen
Feszteleníteni nem lehet, de ez nem gond. Nem orosz technika (az IZS18-hoz adtak gyárilag egy pót ütőszeget), és nem is kényes Merkel. Simán el kell sütni üresen. Bírja. Na meg az ütőszeg gumigyűrű csillapítású (lehet látni a robbantott ábráján is), nem töri össze magát, ha üresen csap le. Táncol
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #397 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 08:44:29 »

Szia Feri!

Igen, a szán hátrahúzásakor feszül meg. Igen
Feszteleníteni nem lehet, de ez nem gond. Nem orosz technika (az IZS18-hoz adtak gyárilag egy pót ütőszeget), és nem is kényes Merkel. Simán el kell sütni üresen. Bírja. Na meg az ütőszeg gumigyűrű csillapítású (lehet látni a robbantott ábráján is), nem töri össze magát, ha üresen csap le. Táncol
 Wave


Aha, köszi. Mindenre gondoltak ezek szerint, hogy ne törje össze magát Mosolyog
Tetszik ez a 870-es, jókat is olvastam róla, örök darab.
(az IZS-el kapcsolatban, az én IZS-43-asom lehet feszteleníteni Mosolyog Ha úgy zárod össze, hogy elhúzva tartod mind a két billentyűt, leengedi a kakast)
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #398 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 08:53:44 »

(az IZS-el kapcsolatban, az én IZS-43-asom lehet feszteleníteni Mosolyog Ha úgy zárod össze, hogy elhúzva tartod mind a két billentyűt, leengedi a kakast)

Bezony bezony. Melanie is feszteleníthetős. (IZS 43 szintén). Nagyon nehezen tudnám megszokni az elcsettintést.  Mosolyog. Sajnos ma már nem is nagyon van a pógári, egyszerű IZS-en kívül ilyen. Mindenestere szerintem a 870-es kiváló puska lehet, és nagyon jó áron. (pláne balosban). No meg ugye az előagyszán. Megmarkolom, húzom előre-hátra, és egyből lő is...  Fejvakarás, olyan "természetellenes"  Nyihi Nyihi
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #399 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 09:29:14 »

Bezony bezony. Melanie is feszteleníthetős. (IZS 43 szintén). Nagyon nehezen tudnám megszokni az elcsettintést.  Mosolyog. Sajnos ma már nem is nagyon van a pógári, egyszerű IZS-en kívül ilyen. Mindenestere szerintem a 870-es kiváló puska lehet, és nagyon jó áron. (pláne balosban). No meg ugye az előagyszán. Megmarkolom, húzom előre-hátra, és egyből lő is...  Fejvakarás, olyan "természetellenes"  Nyihi Nyihi

 Igen Vigyorog


Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #400 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 14:32:16 »

Szia!

Igen, cserélhető csövű. Nekem van hozzá egy huzagolt, golyólövő csövem is. Az  :Wildboarhajtásban jeleskedik.
De lehet kapni hozzá pl. huzagolt csokkot, ami meglehetősen jól lövi a gyöngygolyót.
Acélsörétre gyárilag bevizsgált. Néhány csereszűkítésre (extra full) rá van irva, hogy csak ólomhoz.
 Wave

Tényleg, a cserecsövet külön vetted, vagy szettben árulták?
 Emelem
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #401 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 15:31:41 »

Tényleg, a cserecsövet külön vetted, vagy szettben árulták?
 Emelem

Szettben is és külön is árulják. Én külön vettem utólag. Együtt olcsóbb lett volna Fejvakarás
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #402 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 20:34:42 »

Szia Jan!

Van! Nagyon jó!   Igen
Stapabíró, igénytelen, masszív puska. Amit eddíg én próbáltam mindenfajta jörétet elég jól vitte. Cserecsokkos.
Kacsázni, gerlézni (libázni) remek. Ha megszokod, begyakorlod, ugyanolyan gyorsan tudsz vele lőni, mint egy félautomatával.
Nekem kézre is áll, korongozni is vele szoktam (az eredmény nem a puskán szokott múlni OOO Vadász)
Egyetlen hátránya, hogy sokan nem tartják a mi vadászati kultúránkba illőnek. Na ezt én lesz@rom, ill. nem fogadom el. Egy remek eszköz, ami lehet, hogy szokatlan az európai szemnek, de semmi képpen sem vadásziatlan. Akinek nem tetszik, ne használja.
Neked szívből ajánlom!
Ja és olcsó! Én 8 éve vettem újonan, na ma is kb. gyanannyiért árulják a Magnumban. Használtan 40-60e.-ért kitűnő állapotút lehet kapni. (Már ha találsz. Mert ált. csak azok szidják akinek nincs. Ördög)
 Wave

Köszönöm, ez igen jól hangzik.  Igen
Nem kizárt hogy megválok az öreg IZS-től... feltéve hogy találok rá vevőt.
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #403 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 17:07:58 »

-Bocsánat a helyesírási hibákért. Stoel Gyorsan írtam.

Íme a kedvencem akcióban:

Szia!

Ez a 870 Express? Annak matt a felületkezelése? Mennyire kopásálló?
(van a wingmaster, drágábban, az a fényes felületkezelésű, szebb fával?)
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #404 Dátum: 2009. Szeptember 03. - 08:25:10 »

Ez a 870 Express? Annak matt a felületkezelése? Mennyire kopásálló?
(van a wingmaster, drágábban, az a fényes felületkezelésű, szebb fával?)

Szia!

Igen ez a 870 Express. Igen
Matt felületű. Eddíg kopásállónak bizonyult. Mondjuk direkt nem ütön vágom. Mosolyog
A wingmaster tényleg szebb kivitelű, de drágább is... Ezt a fegyvert az ember melós puskának veszi, akkor meg minek flancolni.  Vállat von
Ha majd egyszer az ágyazás jelentősebben sérül, meglátogatom Telek mestert, de addíg csak használni kell.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 275   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: