Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1914504 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #930 Dátum: 2009. Február 19. - 16:46:53 »

Sziasztok!

Egyik bika ilyen, a másik olyan. De a legrosszabb, amit az ember tehet, ha a zárttéren tartott bika elől elszalad.

 Legtöbbször elég mély hangon felszólítva a bikát, botot magasba emelve közelíteni...ez medvére is bevált...bár ott keményebbnek kellett lenni.

Ez bizony így van, gyerekkoromban a következőképpen reagáltam amikor a bika megindult felém: visítva kezdtem rohanni előle... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez egy állatnál sem jön be, így a szarvasnál sem...
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #931 Dátum: 2009. Február 19. - 16:50:54 »

Szervusz Viktor!

Páran már tudjátok, hogy elég sokféle állattal dolgoztam eddig. Medvékkel, farkasokkal, hiúzzal, vaddisznókkal stb. Ennek ellenére egyetlen állat harapott meg eddig, az pedig egy TACSKÓ volt, ami elől visítva menekültem gyerekkoromban, mígnem a járdán elesve utol nem ért és alaposan össze nem harapdálta a vállamat...

Ennyit a tacskókról... Bion  Bion  Bion
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4588



« Új üzenet #932 Dátum: 2009. Február 19. - 18:26:11 »


Idézet
Ennek ellenére egyetlen állat harapott meg eddig, az pedig egy TACSKÓ volt

Na, akkor már értem, miért szereted ennyire a tacskókat...  Nyihi

Mert ők is szeretnek Téged!  Ördög

 Wave
Naplózva
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #933 Dátum: 2009. Február 19. - 23:00:26 »

Ez nagyon érdekes történet!  Éljen
Ott élsz Felgyő, és Tömörkény környékén? Nagyszüleim onnan származnak.  OffTopic


Már nem, csak a gyerekkorom töltöttem ott. Hamar elkerültem először Szegedre, aztán Móvárra (iskolák), most Gönyün élünk. Hogy hol van? Hiába mondanám, hogy hallgasd a vízállásokat a Dunán, ott bemondják minden nap, mert már nem.
Üdv.
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #934 Dátum: 2009. Február 19. - 23:03:10 »

Már nem, csak a gyerekkorom töltöttem ott. Hamar elkerültem először Szegedre, aztán Móvárra (iskolák), most Gönyün élünk. Hogy hol van? Hiába mondanám, hogy hallgasd a vízállásokat a Dunán, ott bemondják minden nap, mert már nem.
Üdv.
Gönyü!!! Akkor téged ismer a mi nagy Varázslónk!??
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #935 Dátum: 2009. Február 19. - 23:24:57 »

Szervusz Viktor!

Páran már tudjátok, hogy elég sokféle állattal dolgoztam eddig. Medvékkel, farkasokkal, hiúzzal, vaddisznókkal stb. Ennek ellenére egyetlen állat harapott meg eddig, az pedig egy TACSKÓ volt, ami elől visítva menekültem gyerekkoromban, mígnem a járdán elesve utol nem ért és alaposan össze nem harapdálta a vállamat...

Ennyit a tacskókról... Bion  Bion  Bion

 Igen Vigyorog
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #936 Dátum: 2009. Február 19. - 23:34:10 »

Már nem, csak a gyerekkorom töltöttem ott. Hamar elkerültem először Szegedre, aztán Móvárra (iskolák), most Gönyün élünk. Hogy hol van? Hiába mondanám, hogy hallgasd a vízállásokat a Dunán, ott bemondják minden nap, mert már nem.
Üdv.
Pedig már reménykedtem, hogy még egy környékbeli fórumos. Szép és jó környék ez. Kisgyerekkoromban sok történetet hallottam dédanyámtól egy bizonyos Attila nevű vadőrről, aki majdnem minden rókát kifüstölt a várából... de ez megint csak  OffTopic
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9523


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #937 Dátum: 2009. Február 20. - 07:12:08 »

Gönyü!!! Akkor téged ismer a mi nagy Varázslónk!??

Miazhogy!  Taps
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #938 Dátum: 2009. Február 20. - 07:55:31 »



Egy ilyen kályhacsőt kipróbálnék...
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #939 Dátum: 2009. Február 20. - 09:17:43 »

Sziasztok!

Egyik bika ilyen, a másik olyan. De a legrosszabb, amit az ember tehet, ha a zárttéren tartott bika elől elszalad.
...

Ezt csak megerősíteni tudom. Egy jó barátomnak is nagyon sok gondja volt egy kerti bikával. Fogattal vittek be takarmányt, és nekiment a lovaknak. Az emberek is menekültek előle, a végén már a platós Nissannak is nekiment. Végül le kellett lőni.
Naplózva
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #940 Dátum: 2009. Február 20. - 10:54:36 »

Egy ilyen kályhacsőt kipróbálnék...
Hát...izmosodni lehetett tőle, az biztos. Olyan volt, mint egy TYREX. Minden szempontból. Volt hozzá egy 6x6-os Praktisixem. A kollégiumban az volt az attrakció, hogy a gépről leszedtük az optikát, önkioldóra állítottuk (volt aki ezt önkielégítőnek hívta), aztán, mikor a zizegés leállt, és a tükör felcsapódott, a lökéshullámtól a gép egyszerűen hátraborult. A végén már belépőt szedtünk.
Ha rátetted az ötszázasra, és exponáltál, olyan rúgott...
Üdv.
Naplózva
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #941 Dátum: 2009. Február 20. - 10:56:40 »

Pedig már reménykedtem, hogy még egy környékbeli fórumos. Szép és jó környék ez. Kisgyerekkoromban sok történetet hallottam dédanyámtól egy bizonyos Attila nevű vadőrről, aki majdnem minden rókát kifüstölt a várából... de ez megint csak  OffTopic

Lehet, hogy egyvalakiről beszélünk. Tőle tenultam rókát hívni. Minden évben igen sokat lőtt, még alföldi viszonylatban is.
Üdv.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #942 Dátum: 2009. Február 21. - 00:13:03 »



Nőket hazánkban még nem támadt meg szarvasbika tudomásom szerint, csak őzbak, abból is leginkább a háznál nevelt.
Tévedés. Pár éve volt ilyen eset. A punk féle fórumra be is tették az ezzel foglalkozó ujságcikkek linkjét. Megszökött a kertből egy bika amíg az erdész elutazott szabadságra, és csúnyán összeszurkált egy nőt.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #943 Dátum: 2009. Február 21. - 00:15:33 »

Legnagyobb "szarvasszakértőnk'"Forsteh is tett fel ilyen történetet. Szerinte a havi ismétlődő női eseménnyel volt baja a bikának...
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #944 Dátum: 2009. Február 21. - 00:26:13 »

Legnagyobb "szarvasszakértőnk'"Forsteh is tett fel ilyen történetet. Szerinte a havi ismétlődő női eseménnyel volt baja a bikának...
Igen, Ő is írt egy bőgő bikáról ami megkergette őket.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: