Oldalak: 1 ... 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 [530] 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1914520 alkalommal)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #7935 Dátum: 2012. November 02. - 17:32:46 »

Liberális hablaty!
Mindig  a számodra jóra gondolj,ne vedd észre,közben milyen merényleteket követnek el ellened!
"Mondottam Ember!Küzdj és bízva bízzál!","Hass, alkoss,gyarapíts!"
Ennyi és még a 7 perces altatódalra sincs szükség a megértéséhez!
Ha minden csak energia lenne anyag és információ nélkül,nem létezne már Világunk!
A bevonzás pontos értelmezése: CSŐBEHÚZÁS!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #7936 Dátum: 2012. November 02. - 18:08:45 »

Liberális hablaty!
Mindig  a számodra jóra gondolj,ne vedd észre,közben milyen merényleteket követnek el ellened!
"Mondottam Ember!Küzdj és bízva bízzál!","Hass, alkoss,gyarapíts!"
Ennyi és még a 7 perces altatódalra sincs szükség a megértéséhez!
Ha minden csak energia lenne anyag és információ nélkül,nem létezne már Világunk!

Sötét középkori, materialista paranoia, amit megfertőzött a XX. század végi ill. XXI. század eleji magyarországi politika ill. negatív emberi mentalitás!  Röhög Emiatt áll itt a gímszarvasállományunk ill. kishazánk! Az indiánok is tisztelték az állatokat és ezt a tiszteletet még haláluk után is megadták nekik!  Joint A föld már nem kerek és nem gyertyával világítunk Wave

...de akkor miaza vakító fény?   Macs  ...melyik?   Vállat von ...van sok  Lámpás
Naplózva

" There is good out there "
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9523


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #7937 Dátum: 2012. November 02. - 18:42:35 »

Liberális hablaty!
Mindig  a számodra jóra gondolj,ne vedd észre,közben milyen merényleteket követnek el ellened!
"Mondottam Ember!Küzdj és bízva bízzál!","Hass, alkoss,gyarapíts!"
Ennyi és még a 7 perces altatódalra sincs szükség a megértéséhez!
Ha minden csak energia lenne anyag és információ nélkül,nem létezne már Világunk!

Nem szeretnék vitatkozni veled, de fogalmad sincs a dologról, pedig hidd el, működik!

"Mondottam Ember!Küzdj és bízva bízzál!","Hass, alkoss,gyarapíts!"

Ez a két tétel nem zárja ki, sőt erősíti, amiről elaccc beszél.

Még csak hinni sem kell benne.

De ahogy látom tényleg messze áll a pozitív gondolkodás egynémely embertől. Pedig azzal kezdődik....

Igazából most értettem meg, hogy miért van egyfajta "megkeseredett ember" érzésem a hozzászólásaidat olvasva!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #7938 Dátum: 2012. November 02. - 20:32:42 »

Még csak hinni sem kell benne.
Igazából most értettem meg, hogy miért van egyfajta "megkeseredett ember" érzésem a hozzászólásaidat olvasva!

"Nincs csodálatosabb dolog mikor teljesülhetnek vágyaink, kívánságaink és ezért mi magunk is teszünk, mert semmi sem működik magától mindenért nekünk is tennünk kell!
Bejelentkezni: xx - xx - xxx xxx xxxx telefonszámon Ancsa Jósnőnél"    Nooormalis? Röhög

Ja , legfőképpen feladni ilyen hirdetést !  Nyihi

  Wildhegerrel mi is jobban tettük volna , ha "megkeseredésünkben" egy-egy öreg bika kézrekerítése előtt elmegyünk egy kis ezotériáért , meg egy fél kiló belülről jövő csakráért , Ancsa Jósnőhöz ??!!  Nekem nem célom , hogy Ancsa Jósnő pénzt keressen !!!  Nyihi Ördög Röhög

Egyébként meg a fene van megkeseredve !  "Boldog , aki zsákmányát begyűjthette !"  Vigyorog Vigyorog Emelem


Naplózva
Aliagancsozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


egy idei páros agancsal a kezemben :)


« Új üzenet #7939 Dátum: 2012. November 02. - 20:37:49 »


Üdvözlet Szentpéterföldéről !!!!!!!  Ali  Wave Emelem Piál
Naplózva

agancsgyűjtő és vadász , msn-en és skype-on elérhető vagyok ! Üdv : Németh Alex " Ali "
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #7940 Dátum: 2012. November 02. - 20:48:10 »

Na, végre megtaláltad a trófeaszemlét... Már tavaly óta kerested. Ördög Ördög Ördög Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9523


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #7941 Dátum: 2012. November 02. - 20:54:19 »

Bejelentkezni: xx - xx - xxx xxx xxxx telefonszámon Ancsa Jósnőnél"    Nooormalis? Röhög

Valami hasonlót vártam, szándékosan kevered össze a dolgokat. Senki nem beszélt jósnőkről, senki nem keverte a kóklerséggel. Egyszerűen arról volt szó, hogy - tetszik, nem tetszik, -  a gondolataid irányítanak és ezért fontos inkább a pozítív dolgokat erőltetni. De semmi probléma, nem vagyunk egyformák, csak terjeszteni nem kellene a negatív hozzáállást!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #7942 Dátum: 2012. November 02. - 21:11:42 »

Valami hasonlót vártam, szándékosan kevered össze a dolgokat.

A gondolataim irányítanak engem , én irányítom a gondolataimat ,  - - - a Magyar Közlöny , a jogász és a könyvelő , meg megmondja , hogy mit tehetek . . . !   Ördög Ördög Vigyorog

 Wave Emelem
Naplózva
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #7943 Dátum: 2012. November 02. - 23:00:57 »

Nem szeretnék vitatkozni veled, de fogalmad sincs a dologról, pedig hidd el, működik!

"Mondottam Ember!Küzdj és bízva bízzál!","Hass, alkoss,gyarapíts!"

Ez a két tétel nem zárja ki, sőt erősíti, amiről elaccc beszél.

Még csak hinni sem kell benne.

De ahogy látom tényleg messze áll a pozitív gondolkodás egynémely embertől. Pedig azzal kezdődik....

Igazából most értettem meg, hogy miért van egyfajta "megkeseredett ember" érzésem a hozzászólásaidat olvasva!
Tévedsz!Van fogalmam róla!Autodidakta módon sokat foglalkoztam psichológiával.
45 éve tanulom több mint 41 éve gyakorolom a szakmámat sóhajtozás ,álmodozás nélkül.Másfél évtizede olyan beosztásba kerültem,ahol az iskolákban és autodidakta módon szerzett tudásomat az állami érdek és a gímszarvas védelmében  fanatikus módon kibontakoztathattam.Jutalmul száműztek a szülőföldemről és a szakmából is ki akartak túrni.
Utóbbi csak részben sikerült nekik,mert azóta az egyik szakmailag legerősebb cégnél dolgozom(200 km-re a családomtól),aszkéta életmódom mellett töretlenül,megkeseredés nélkül  haladok célom,a gímszarvas -monográfia megalkotása felé.
Van néhány fórumtársam,aki ismer engem és az engem nem ismerők rám vonatkozó téves megjegyzései után telefonbeszélgetések alkalmával jókat derülnek az általatok rólam írottakon.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #7944 Dátum: 2012. November 03. - 06:24:28 »

Üdv Wildheger!
Én csak ámulok-bámulok azokon a "csörtéken" amit Elacc-al leműveltek! Hogy a manóba lehettek ennyire  elvetemülten gímszarvas fanatikok???  Tisztában vagytok vele,hogy más vadfaj is létezik a világon?  Ördög    Wave
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #7945 Dátum: 2012. November 03. - 08:37:29 »

A gondolataim irányítanak engem , én irányítom a gondolataimat ,  - - - a Magyar Közlöny , a jogász és a könyvelő , meg megmondja , hogy mit tehetek . . . !   Ördög Ördög Vigyorog

 Wave Emelem

Ha éjszaka felnézel az égre, gondolj arra, hogy a múltat látod... (véges, vagy végtelen?   Fejvakarás   3D-s burokba zárt sejtszerű primitív lények vagyunk!  Posziv Favag Felmos Tabortuz Peca  Eb a vadász... vasal 'Girl ...stb)   Ördög  (próbálunk ebből kitörni és ez a jó! Aki ebbe belefásult, feladta, annak már régen rossz  Kávé )(...ha nem rossz neki, akkor éljen tovább a könyvelője és jogásza árnyékában...  Ördög)

 Emelem
Naplózva

" There is good out there "
Stefi
Vendég
« Új üzenet #7946 Dátum: 2012. November 03. - 09:14:16 »

Wildheger , elaccc ! Fejvakarás Vállat von  (és valószínű sose fogom megérteni)

Viszont hajnalban kint voltam a holdvilágos pagonyban és olyan bőgést hallgathattam ami szeptember közepén is ritkaság .
Sajnos a hárem urát nem láttam csak a hadakozó két fiatal bikát de nagyon jól éreztem magam.                                             Emelem
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #7947 Dátum: 2012. November 03. - 09:22:38 »

Posziv Favag Felmos Tabortuz Peca  Eb a vadász... vasal 'Girl ...stb

Úgy nagyjából , leegyszerűsitve(!!!) , valahogy ebből állt az életem .  Bár , magányos erdőjárásaim közben , a Pátrácos bükköseiben én is többször találkoztam már a Jóistennel !!!  Akármilyen hihetetlen is . . . !

De azért , már kezdem kapisgálni a vízióidat a vásznaidon , csak azt nem értem még , hogy hogyan jársz te agancsozni , - - - ha egyszer nem ér le a lábad a földig . . .  ??!!   Nyihi  Ördög  Vigyorog

 Wave  ÖrömNeked Emelem

Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #7948 Dátum: 2012. November 03. - 09:40:23 »


De azért , már kezdem kapisgálni a vízióidat a vásznaidon , csak azt nem értem még , hogy hogyan jársz te agancsozni , - - - ha egyszer nem ér le a lábad a földig . . .  ??!!   Nyihi  Ördög  Vigyorog

 Wave  ÖrömNeked Emelem


Azt mondja múltkor valaki itt a fórumon, hogy a "festményeid elnézve azt hittem az űrből jöttél!" Nem onnan jöttem, hanem ott élek!  Ördög Persze minden ember elődje onnan jött ... OOO

 OffTopic bocsi mindenkitől téma lezárva...  Ördög S.Peti Stoel  Wave
Naplózva

" There is good out there "
Gaucho
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 300


-


« Új üzenet #7949 Dátum: 2012. November 03. - 11:35:33 »



Ma van Szent Hubertusz napja.
 
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 03. - 14:23:19 írta Sakac » Naplózva

Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyót, kifogja az utolsó halat, akkor jön rá, hogy a pénzt nem lehet megenni.
Oldalak: 1 ... 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 [530] 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: