Oldalak: 1 ... 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 [461] 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1914489 alkalommal)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6900 Dátum: 2012. Május 30. - 20:11:07 »


Tiszta szégyenek vagytok! Te is, meg elacc is! Mint az ovisok, két "szagértő szakértő" folyamatos versengése, ill, a , mester és tanítványa duma se egyszerű! Mintha olvastam volna ezt is! Röhög Öröm olvasgatni ezeket, csak a topicot kéne átkeresztelni Óvoda utca 3.-ra!

Hát igen... ez a megszólalás a szégyen! Aki szakmailag nem tud hozzászólni, vagy semmit nem tud felmutatni, az általában így reagál! Ha ez az ovi, menj a hozzád hasonló nagyfiúk közé, akik ökölharccal akarnak elintézni mindent,  Tasli   Röhög nem érveléssel vitával, példákkal!  Kávé
Naplózva

" There is good out there "
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6901 Dátum: 2012. Május 30. - 20:17:43 »

Szaglásban nehezen überelsz,mert nem rád mondta a német vendég,mikor szakadó esőben mindenféle nyom hiányában légnyomon megkerestem a bikát.
Hidd el nekem,hogy volt már a kezemben annyi hullott agancs,mint a tiédben.Nem mindegy,hogy milyen szögből nézed meg,vagy készítesz fényképet az agancsról,ezért írom sokszor,hogy újságíró kép készült az agancsról és a lényeg láthatósága hiányában csupán látványos a felvétel.
Eddigi vitáinkból számomra egyértelmű,hogy Te nem azt látod egy agancsban,amit én.Hogy ki téved,az majd idővel kiderül.

Tényleg értelmetlen ezen a fórumon erről  témáról tovább vitázni, vagy meggyőzni egymást, a fénykép semmit nem bizonyít! (kb olyan mintha az érzéseidet próbálnád leírni... Azt érezni kell nem lehet szavakba önteni, pláne leírni...)  "Hagy vitázzanak tovább a "nagyfiúk""
Naplózva

" There is good out there "
Mitulátbáti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122


« Új üzenet #6902 Dátum: 2012. Május 30. - 20:55:36 »

Hát igen... ez a megszólalás a szégyen! Aki szakmailag nem tud hozzászólni, vagy semmit nem tud felmutatni, az általában így reagál! Ha ez az ovi, menj a hozzád hasonló nagyfiúk közé, akik ökölharccal akarnak elintézni mindent,  Tasli   Röhög nem érveléssel vitával, példákkal!  Kávé

Nos amíg egy 8 éves toronymagasan ígéretes bikáról olyan szakvéleményt írsz, mint anno azt tetted, addig ne nagyon parádézzál, főleg ne nagy arcúan, magadat reklámozva! Nem mondom, hogy nem értesz hozzá, de kicsit sok a rizsa, és a villogás, meg a másik "professzorral" történő versengés.
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #6903 Dátum: 2012. Május 30. - 21:06:14 »

Uraim! Kissé eltértek a témától ha lehet privátban rendezzétek nézeteiteket! Tudom ajánlani a fehér asztalt egy kancsó vörös bor társaságát.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6904 Dátum: 2012. Május 30. - 21:12:40 »

Nos amíg egy 8 éves toronymagasan ígéretes bikáról olyan szakvéleményt írsz, mint anno azt tetted, addig ne nagyon parádézzál, főleg ne nagy arcúan, magadat reklámozva! Nem mondom, hogy nem értesz hozzá, de kicsit sok a rizsa, és a villogás, meg a másik "professzorral" történő versengés.

Nem tudom mire gondolsz, de azt tudom mondani, hogy ez egy szabad topik, te regisztrált tag vagy és bármikor hozzászólhatsz, érvekkel alátámasztva a mondanivalód a szarvasbikával kapcsolatban! Nem tetted, ehelyett hallgatsz, aztán nagyképűen személyeskedsz... Nézz vissza a saját hozzászólásaidba, amit eddig ezen a fórumon írtál! Mindjárt kezd a legutóbbival! Nézz tükörbe!!!

Részemről ennyi

Sakac: Megértettem  Emelem
Naplózva

" There is good out there "
Mitulátbáti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122


« Új üzenet #6905 Dátum: 2012. Május 30. - 21:16:47 »

Nem tudom mire gondolsz, de azt tudom mondani, hogy ez egy szabad topik, te regisztrált tag vagy és bármikor hozzászólhatsz, érvekkel alátámasztva a mondanivalód a szarvasbikával kapcsolatban! Nem tetted, ehelyett hallgatsz, aztán nagyképűen személyeskedsz... Nézz vissza a saját hozzászólásaidba, amit eddig ezen a fórumon írtál! Mindjárt kezd a legutóbbival! Nézz tükörbe!!!

Részemről ennyi

Sakac: Megértettem  Emelem


Nagyon feledékeny gyerek vagy, én arra a bizonyos villanypásztorban elpusztult bikára gondolok, amit saját magam fotóztam, és láttam, néztem személyesen. De tettem, érveltem, sőt javasoltam, hogy nézd meg személyesen! Láthattad volna, v. velem, v. kiállítva.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #6906 Dátum: 2012. Május 30. - 22:36:21 »

Mitulátbáti!

Ezen a fórumon mindenki eszmét cserélhet a vadászatról, a vadászattal kapcsolatos dolgokról!
Nincs azzal sem gond, hogy néhányan itt vitatkoznak a szarvasagancs fejlődéséről, egészen addig amíg az nem fajul személyes sértegetéssé!  Ha nem értesz valamivel egyet, érvelj, indokolj, de ne degradálj le másokat!


Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #6907 Dátum: 2012. Május 31. - 08:19:45 »

Uraim! Tudom ajánlani a fehér asztalt egy kancsó vörös bor társaságát.

 Én elég sokszor beszélgetek fehér asztalnál a szarvasról ,országos és európai hírű erdészekkel , vadászokkal .  Még olyankor is előfordul (ritkán), hogy csak abban értünk egyet , hogy "Fogytán a bor , hozzál föl még !" . . . !   Nyihi Ördög Ördög

 Vigyorog Vigyorog Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6908 Dátum: 2012. Május 31. - 09:04:40 »

Én még-csendesen szólva bele az igehirdetésbe - azt is el tudom képzelni,hogy a vitatkozó felek (vagy harmadok?) mindegyikének igaza van egy kicsit,hiszen nem egy térségben élnek és jelentősen más a szarvas élőhelye is az adott területeken. Az meg azért tényleg alapvetés,hogy az agancsfelrakás élőhelyfüggő folyamat. Elnézve az agancsokat:ha szigorúan a papírra vetett alapelveket nézzük akkor elacccnak,ha meg valamit beleszámolok a gének és a természet csodáiból akkor  wildhegernek is el tudom hinni a maga igazát. A szaglásra kitérve még egy percre: nekem is remek az orrom Angyal,(a természet kompenzálja a szemem gyengeségét) ezért javaslom a jövő évi fórumtalálkozóra egy vére(m)b(er)verseny meghirdetését. Eb a vadász
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #6909 Dátum: 2012. Május 31. - 09:27:27 »

Én még-csendesen szólva bele az igehirdetésbe

Mindenkiből lehet szarvasszagértő . . . !   Nyihi Ördög Ördög



 Wave Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6910 Dátum: 2012. Május 31. - 09:43:05 »

  A szaglásra kitérve még egy percre: nekem is remek az orrom Angyal,(a természet kompenzálja a szemem gyengeségét) ezért javaslom a jövő évi fórumtalálkozóra egy vére(m)b(er)verseny meghirdetését. Eb a vadász

Hááá !     Akkor már meg van ki volt az alanya annak a viccnek mikor a vak elmegy a sajtgyár előtt és beköszön .  HELLÓ LÁNYOK !        Röhög 
Naplózva
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #6911 Dátum: 2012. Május 31. - 10:11:19 »

Üdv Wildheger!

Tudnál esetleg feltenni hullajtott agancs sort egy bikáról, mely több éven keresztül dárdás volt, majd később villás és koronás lett?
Szívesen megnézném, ha rendelkezésedre áll ilyen szársorozat vagy fényképe.
Én látni vélem a kijelölt dárdásaid többitől elütő jellegzetességét.
 Emelem
Naplózva

Erdő az én templomom...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6912 Dátum: 2012. Május 31. - 13:10:41 »

Hááá !     Akkor már meg van ki volt az alanya annak a viccnek mikor a vak elmegy a sajtgyár előtt és beköszön .  HELLÓ LÁNYOK !        Röhög 

Nem vak vagyok, csák vakmereő, hogy beleszóltam Hunor és Magor dolgába. Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Gaucho
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 300


-


« Új üzenet #6913 Dátum: 2012. Május 31. - 13:39:25 »









Tegnap este került elém ez a bika.
Naplózva

Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyót, kifogja az utolsó halat, akkor jön rá, hogy a pénzt nem lehet megenni.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6914 Dátum: 2012. Május 31. - 16:04:44 »

Isten éltesse sokáig!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 [461] 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: