Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverjavítás, átalakítás, "custom made"  (Megtekintve 335414 alkalommal)
Robixx
Vendég
« Új üzenet #675 Dátum: 2012. December 06. - 13:20:46 »

Szép napot Boar!
Igen somogyi vagyok Lábod településen lakok Nagyatádtól 10 km-re Kaposvár mindenkinek atól pedig 50 km-re.
Köszönöm szépen a segitségedet!
Öszintén megmondom 50.000 jó magyar forintot adtam a Fég bock-ért műszakilag makulátlan de a fa részekre ráférne egy újra csiszolás pácolás.
Viszont hatalmas pénzt nem szeretnék rákölteni.Név nélkül egy pesti úr 20.000 ft-ot kérne érte postával együtt a munkáért.
Kicsit sokallom megmondom őszintén.Biztos hogy szépen dolgozik és nem firtatom a hozzáértését de szerintem kicsit sok a munkáért!
Ezért is kértem a segitségét itt a fórumon!
Köszönöm szépen mégegyszer Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #676 Dátum: 2012. December 06. - 13:30:45 »

Szép napot Boar!
Igen somogyi vagyok Lábod településen lakok Nagyatádtól 10 km-re Kaposvár mindenkinek atól pedig 50 km-re.
Köszönöm szépen a segitségedet!
Öszintén megmondom 50.000 jó magyar forintot adtam a Fég bock-ért műszakilag makulátlan de a fa részekre ráférne egy újra csiszolás pácolás.
Viszont hatalmas pénzt nem szeretnék rákölteni.Név nélkül egy pesti úr 20.000 ft-ot kérne érte postával együtt a munkáért.
Kicsit sokallom megmondom őszintén.Biztos hogy szépen dolgozik és nem firtatom a hozzáértését de szerintem kicsit sok a munkáért!
Ezért is kértem a segitségét itt a fórumon!
Köszönöm szépen mégegyszer Emelem

Szia!
Néhány fotót feltehetnél az új puskádról, biztos nem csak engem érdekelne! Mosolyog
 Emelem
Naplózva
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #677 Dátum: 2012. December 06. - 13:38:46 »

Név nélkül egy pesti úr 20.000 ft-ot kérne érte postával együtt a munkáért.
Kicsit sokallom megmondom őszintén.Biztos hogy szépen dolgozik és nem firtatom a hozzáértését de szerintem kicsit sok a munkáért!

Ha tényleg jól megcsinálja akkor nem sok az a 20.000!
Én már felújítottam néhány tust saját magam és barátaim részére, ezért tudom hogy nem drága annyiért!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Robixx
Vendég
« Új üzenet #678 Dátum: 2012. December 06. - 14:21:41 »

Tisztelt urak!
Nagyon nagyon szépen köszönöm a segitséget tényleg!
Szivesen töltenék fel képeket de kérlek segitsetek abban hogy hogyan kell.
Nem régóta vagyok regisztrált fórumozó és hát nem tudom hogyan kell!
Tisztelettel köszönöm
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #679 Dátum: 2012. December 06. - 14:48:37 »

Tisztelt urak!
Nagyon nagyon szépen köszönöm a segitséget tényleg!
Szivesen töltenék fel képeket de kérlek segitsetek abban hogy hogyan kell.
Nem régóta vagyok regisztrált fórumozó és hát nem tudom hogyan kell!
Tisztelettel köszönöm


Van erről egy egész topic:   http://vadaszforum.net/forum/index.php?topic=242.0
Én a kepfeltoltes.hu-t használom, de én egy őskövület vagyok!  Vigyorog
Naplózva
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #680 Dátum: 2012. December 06. - 19:45:11 »

Üdv Robixx!
Én is hasonló helyzetben voltam mikor meglettek az első puskáim. Egy baráti jó tanács,az első szezont vadászd végig kopott tussal,és csak ha tényleg kényelmes,megfelelő méretű a tus (ha gyári és neked jó,akkor szerencséd van,én sajnos nem voltam ilyen szerencsés). Utána ha kiderülnek ezek az "apróságok" ráérsz akkor a tus felületét újrakezeltetni. Mert ha véletlenül nagyon nem jó a tus és komolyabb átalakításokat kell rajta végezni vagy esetleg új tust készíttetsz,akkor ez most egy felesleges pénzkiadás lenne.
Szerintem nem szégyen egy kopott puskával megjelenni egy vadászaton,de ha az a puska elhanyagolt,rozsdás vagy mocskos (esetleg még műszakilag sincs a toppon) nahh az már szégyen a fegyver tulajdonosára nézve.
Naplózva
Gyui69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Új üzenet #681 Dátum: 2012. December 07. - 09:44:59 »

Serg! Ebben teljesen eggyet értek veled. Emelem
Naplózva
davidde
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244



« Új üzenet #682 Dátum: 2012. December 07. - 13:56:04 »

Képet,képet! Türelmetlenül Türelmetlen
Naplózva

davidde
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #683 Dátum: 2012. December 09. - 11:17:10 »

20.000 ft-ot kérne érte postával együtt a munkáért.
Kicsit sokallom megmondom őszintén.Biztos hogy szépen dolgozik és nem firtatom a hozzáértését de szerintem kicsit sok a munkáért!

Szevasz!

Nem tudom ki adta neked ezt az ajánlatot, de a munkáért (amennyiben tisztességesen fel lesz újítva és a fischhaut átvágásáról még nem is beszélve) szerintem nem sok, pláne postaköltséggel együtt. A "korrekt ár" valahol itt kezdődik...
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #684 Dátum: 2012. December 09. - 11:23:46 »

Üdv Robixx!
Én is hasonló helyzetben voltam mikor meglettek az első puskáim. Egy baráti jó tanács,az első szezont vadászd végig kopott tussal,és csak ha tényleg kényelmes,megfelelő méretű a tus (ha gyári és neked jó,akkor szerencséd van,én sajnos nem voltam ilyen szerencsés). Utána ha kiderülnek ezek az "apróságok" ráérsz akkor a tus felületét újrakezeltetni. Mert ha véletlenül nagyon nem jó a tus és komolyabb átalakításokat kell rajta végezni vagy esetleg új tust készíttetsz,akkor ez most egy felesleges pénzkiadás lenne.
Szerintem nem szégyen egy kopott puskával megjelenni egy vadászaton,de ha az a puska elhanyagolt,rozsdás vagy mocskos (esetleg még műszakilag sincs a toppon) nahh az már szégyen a fegyver tulajdonosára nézve.

 Igen

Valamint megnézném a szórásképet különböző méretű és fajtájú lőszerekkel és próbálgatnám a fegyver kezelhetőségét.

 Emelem
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #685 Dátum: 2012. December 09. - 11:27:08 »

Szevasz!

Nem tudom ki adta neked ezt az ajánlatot, de a munkáért (amennyiben tisztességesen fel lesz újítva és a fischhaut átvágásáról még nem is beszélve) szerintem nem sok, pláne postaköltséggel együtt. A "korrekt ár" valahol itt kezdődik...

Szia Csaba!
A fent nevezett összeg nem olyan nagy pénz manapság, sajnos, talán csak a fegyver vételárához viszonyítva! De ha tud valaki 50 körül FÉG bock-ot én is vevő vagyok rá!
 Emelem
Naplózva
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #686 Dátum: 2012. December 09. - 11:53:49 »

Szia Csaba!
A fent nevezett összeg nem olyan nagy pénz manapság, sajnos, talán csak a fegyver vételárához viszonyítva! De ha tud valaki 50 körül FÉG bock-ot én is vevő vagyok rá!
 Emelem

Szia Sanyibácsi!

50e Ft nagyon jó ár egy Fég bockért pláne,  ha "műszakilag makulátlan". Mondjuk én ennyi pénzért egy Izs bockot (a régi nem ventillált csősínest) vennék.  Kacsint

 Wave
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #687 Dátum: 2012. December 09. - 14:07:14 »

Szia Sanyibácsi!

50e Ft nagyon jó ár egy Fég bockért pláne,  ha "műszakilag makulátlan". Mondjuk én ennyi pénzért egy Izs bockot (a régi nem ventillált csősínest) vennék.  Kacsint

 Wave


"Bácsi" az ángyodtérgyekalácsa, na! 
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 Emelem
Naplózva
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #688 Dátum: 2012. December 10. - 21:24:22 »

Szia, Csaba!

Küldtem neked egy privit.
Nézd majd meg, ha erre jársz!

Üdv:

Zoli
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #689 Dátum: 2012. December 13. - 09:24:58 »


"Bácsi" az ángyodtérgyekalácsa, na! 
Néni?
 Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: