Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverjavítás, átalakítás, "custom made"  (Megtekintve 335422 alkalommal)
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #60 Dátum: 2008. Július 23. - 21:14:04 »

Még azt sem tudjuk, szórja-e a lőszert, vagy egy helyre viszi.... Meg azt sem, hogy előtte pontos volt?
De most már érdekel  Mosolyog
Naplózva

Üdv:
Huta
Viktor
Vendég
« Új üzenet #61 Dátum: 2008. Július 23. - 21:21:23 »

Srácok!

Vettem Robla Solo csőtisztítót, minden egyértelmű, de mivel dugaszoljam be a csövet? Van valakinek javaslata vagy ötlete?
Naplózva
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #62 Dátum: 2008. Július 23. - 22:09:25 »

Srácok!

Vettem Robla Solo csőtisztítót, minden egyértelmű, de mivel dugaszoljam be a csövet? Van valakinek javaslata vagy ötlete?

Ezen már én is gondolkoztam, a leginkább teccő ötlet valami gyurmaszerüség, neylonba csavarva és a cső végébe dugva, a fegyver meg fejjel lefelé. De tartok tőle, hogy a neylont is lebontja...
Naplózva

Üdv:
Huta
Viktor
Vendég
« Új üzenet #63 Dátum: 2008. Július 23. - 22:13:45 »

Srácok!

Vettem Robla Solo csőtisztítót, minden egyértelmű, de mivel dugaszoljam be a csövet? Van valakinek javaslata vagy ötlete?

Ezen már én is gondolkoztam, a leginkább teccő ötlet valami gyurmaszerüség, neylonba csavarva és a cső végébe dugva, a fegyver meg fejjel lefelé. De tartok tőle, hogy a neylont is lebontja...

A használati utasítás gumitömítést vagy dugót ír. De ez nekem nem tűnik valami okos gondolatnak...
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #64 Dátum: 2008. Július 28. - 09:41:51 »

Sziasztok!

Tegnap délután került sor az Izsemen levő távcsőszerelék teljes átvizsgálására. Egyetlen, de valószínűleg perdöntő hibát találtam, mégpedig azt, amit Jan és Forend is valószínűnek tartott.
Az első gyűrűtalp rögzítőcsavarja volt némileg kilazulva. Mivel semmilyen más rendellenességet nem tapasztaltam, szinte biztos, hogy emiatt állítódott el a fegyver.
Most aztán jól meghúztam a vétkes csavart, kérdés, hogy be is ragasszam-e?
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #65 Dátum: 2008. Július 28. - 10:24:44 »

Sziasztok!

Tegnap délután került sor az Izsemen levő távcsőszerelék teljes átvizsgálására. Egyetlen, de valószínűleg perdöntő hibát találtam, mégpedig azt, amit Jan és Forend is valószínűnek tartott.
Az első gyűrűtalp rögzítőcsavarja volt némileg kilazulva. Mivel semmilyen más rendellenességet nem tapasztaltam, szinte biztos, hogy emiatt állítódott el a fegyver.
Most aztán jól meghúztam a vétkes csavart, kérdés, hogy be is ragasszam-e?


Szervusz Peti!

Örülök, hogy megkerült a probléma! Szerintem akkor ragaszd be, ha kapsz egy kis ragasztót és tökéletesen le tudod zsírtalanítani - ezért egy tubus ragasztót megvenni nem érdemes, feltéve, ha nem lazul fel megint...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #66 Dátum: 2008. Július 28. - 10:35:08 »

Adott esetben egy pötty körömlakk - tetszőleges színű  Vigyorog - is megteszi, csak a Kedves észre ne vegye... Nem szól szám
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #67 Dátum: 2008. Július 28. - 10:55:07 »

Nagyon remélem, hogy ez volt a gond gyökere és mostantól végre pontos lesz. Elvileg autószerelő barátaimtól szerezhetek egy kis ragasztót, ez nem probléma.

Nem is rossz ötlet a körömlakk, jó, hogy említetted! Egy pöttynyire csak jó vagyok a zasszonynál... Vigyorog
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #68 Dátum: 2008. Július 28. - 11:31:43 »

Sziasztok!

Tegnap délután került sor az Izsemen levő távcsőszerelék teljes átvizsgálására. Egyetlen, de valószínűleg perdöntő hibát találtam, mégpedig azt, amit Jan és Forend is valószínűnek tartott.
Az első gyűrűtalp rögzítőcsavarja volt némileg kilazulva. Mivel semmilyen más rendellenességet nem tapasztaltam, szinte biztos, hogy emiatt állítódott el a fegyver.
Most aztán jól meghúztam a vétkes csavart, kérdés, hogy be is ragasszam-e?


Mindenképp érdemes lenne valamivel rögziteni.
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #69 Dátum: 2008. Július 28. - 15:54:12 »

Sziasztok!

Tegnap délután került sor az Izsemen levő távcsőszerelék teljes átvizsgálására. Egyetlen, de valószínűleg perdöntő hibát találtam, mégpedig azt, amit Jan és Forend is valószínűnek tartott.
Az első gyűrűtalp rögzítőcsavarja volt némileg kilazulva. Mivel semmilyen más rendellenességet nem tapasztaltam, szinte biztos, hogy emiatt állítódott el a fegyver.
Most aztán jól meghúztam a vétkes csavart, kérdés, hogy be is ragasszam-e?


Mindenképp érdemes lenne valamivel rögziteni.

Rendben, valamivel megragasztom! Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4587



« Új üzenet #70 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 10:52:45 »


Sziasztok!

Itt mindig sok ügyes ember "fordul meg", úgyhogy Tőlük érdeklődnék!
Adott egy puska, amin le szeretném cserélni a műanyag markolatrózsát fára.
Van egy ezüstözött dísz is (ovális alakú, a fára kerülő részén van egy perem kialakítva), amit bele szertnék foglalni.

Kérdéseim:
Milyen fát keressek hozzá?
Mivel pácoljam, nagyjából olyan színűre, mint a tus?
Találok-e valahol a neten képeket markolatrózsákról?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #71 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:04:22 »


Sziasztok!

Itt mindig sok ügyes ember "fordul meg", úgyhogy Tőlük érdeklődnék!
Adott egy puska, amin le szeretném cserélni a műanyag markolatrózsát fára.
Van egy ezüstözött dísz is (ovális alakú, a fára kerülő részén van egy perem kialakítva), amit bele szertnék foglalni.

Kérdéseim:
Milyen fát keressek hozzá?
Mivel pácoljam, nagyjából olyan színűre, mint a tus?
Találok-e valahol a neten képeket markolatrózsákról?

Előre is köszönöm a válaszokat!


A Telek a kompetens...
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #72 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:46:59 »


Sziasztok!

Itt mindig sok ügyes ember "fordul meg", úgyhogy Tőlük érdeklődnék!
Adott egy puska, amin le szeretném cserélni a műanyag markolatrózsát fára.
Van egy ezüstözött dísz is (ovális alakú, a fára kerülő részén van egy perem kialakítva), amit bele szertnék foglalni.

Kérdéseim:
Milyen fát keressek hozzá?
Mivel pácoljam, nagyjából olyan színűre, mint a tus?
Találok-e valahol a neten képeket markolatrózsákról?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ha még mindig Kaposvárott erdőkerülsz, akkor keresd meg a Stokker Józsit ezügyben, Szivar olvtársunk tudja az elérhetőségét.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4587



« Új üzenet #73 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:50:48 »

Idézet
Ha még mindig Kaposvárott erdőkerülsz, akkor keresd meg a Stokker Józsit ezügyben, Szivar olvtársunk tudja az elérhetőségét.

Boar!
Köszi!

Januárban önként elhagytam Somogyországot (valamelyest sajnálom is), és hazajöttem Vas megyébe.

Ettől függetlenül még lehet, hogy fogom keresni, mert azért néha járok arra.
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #74 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 13:51:44 »

Találok-e valahol a neten képeket markolatrózsákról?

A fegyvergyártó cégek (Mauser, Merkel, Blaser, stb.) honlapjait nézegesd, a rendelhető garvírozások között szokott lenni markolatrózsa is.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: