Oldalak: 1 ... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 [219] 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1468403 alkalommal)
Steve
Vendég
« Új üzenet #3270 Dátum: 2010. Június 25. - 08:01:31 »

Jut eszembe? Mi a helyzet a fórumos céltávcső teszttel? Meg  Piál
 Ördög

Tény, hogy megültünk a témában de a következő holdra megpróbálunk rágyúrni! Wave Piál gyozo
Naplózva
M03
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #3271 Dátum: 2010. Június 27. - 17:23:22 »

Hát,a hozzászólásokból már sikerült levennem hogy ez tényleg egy csóringer fórum... :QTOZ 8??????? :oHát ha nekem ilyenem lenne(bár sose legyen)akkor az első kukába kidobnám......és hogy én megtehetem?!....hát b...ki,miért ne tegyem?!Nem feltétlen kell mindenkinek egy szar TOZ 8-al vadászni,és szerintem a magyar társadalom is már kinőtt abból hogy valakinek TOZ 8 puskája legyen...hát ha így nézzük,akkor én tényleg egy úri és egy igényes vadász vagyok....Most ne mondjátok már,hogy 150.000 Ft. drága egy Zeiss távcsőért???!!! Meglepődött Meglepődött :oBevallom őszintén:nekem tényleg igényes puskáim vannak,jó felszereléseim..stb.....és egyáltalán nem égetném magam TOZ puskával!!!!Azt is észre vettem,hogy sokan nem ismerik az RWS lőszereket!Innen is látom hogy egyesek mennyire nincsenek a képben..bár a TOZ után mi jöhet még?!Ha egy kicsit ők is igényesebbek lennének,akkor nyilván tudnák azt,hogy már van forrasztott mag is,de úgy látom,ezt nehéz felismerni a TOZ mellett.Visszatérve a távcsőre,egy Duralyt tényleg borzalmasan szarul mutatna egy ócskavas TOZ 8 puskán! :buba Emelem
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #3272 Dátum: 2010. Június 27. - 17:34:34 »

Hát,a hozzászólásokból már sikerült levennem hogy ez tényleg egy csóringer fórum... :QTOZ 8??????? :oHát ha nekem ilyenem lenne(bár sose legyen)akkor az első kukába kidobnám......és hogy én megtehetem?!....hát b...ki,miért ne tegyem?!Nem feltétlen kell mindenkinek egy szar TOZ 8-al vadászni,és szerintem a magyar társadalom is már kinőtt abból hogy valakinek TOZ 8 puskája legyen...hát ha így nézzük,akkor én tényleg egy úri és egy igényes vadász vagyok....Most ne mondjátok már,hogy 150.000 Ft. drága egy Zeiss távcsőért???!!! Meglepődött Meglepődött :oBevallom őszintén:nekem tényleg igényes puskáim vannak,jó felszereléseim..stb.....és egyáltalán nem égetném magam TOZ puskával!!!!Azt is észre vettem,hogy sokan nem ismerik az RWS lőszereket!Innen is látom hogy egyesek mennyire nincsenek a képben..bár a TOZ után mi jöhet még?!Ha egy kicsit ők is igényesebbek lennének,akkor nyilván tudnák azt,hogy már van forrasztott mag is,de úgy látom,ezt nehéz felismerni a TOZ mellett.Visszatérve a távcsőre,egy Duralyt tényleg borzalmasan szarul mutatna egy ócskavas TOZ 8 puskán! :buba Emelem

 Emelem
Hát, ez talán egy kissé meredekre sikerült nem? Ha nem égeted magad TOZ puskával a kezedben az a Te dolgod, de volt már itt számodra égő dolog épp elég....  Stoel
Naplózva

Dávid
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7952


Generalbakter


« Új üzenet #3273 Dátum: 2010. Június 27. - 17:39:22 »

Hát,a hozzászólásokból már sikerült levennem hogy ez tényleg egy csóringer fórum... :QTOZ 8??????? :oHát ha nekem ilyenem lenne(bár sose legyen)akkor az első kukába kidobnám......és hogy én megtehetem?!....hát b...ki,miért ne tegyem?!Nem feltétlen kell mindenkinek egy szar TOZ 8-al vadászni,és szerintem a magyar társadalom is már kinőtt abból hogy valakinek TOZ 8 puskája legyen...hát ha így nézzük,akkor én tényleg egy úri és egy igényes vadász vagyok....Most ne mondjátok már,hogy 150.000 Ft. drága egy Zeiss távcsőért???!!! Meglepődött Meglepődött :oBevallom őszintén:nekem tényleg igényes puskáim vannak,jó felszereléseim..stb.....és egyáltalán nem égetném magam TOZ puskával!!!!Azt is észre vettem,hogy sokan nem ismerik az RWS lőszereket!Innen is látom hogy egyesek mennyire nincsenek a képben..bár a TOZ után mi jöhet még?!Ha egy kicsit ők is igényesebbek lennének,akkor nyilván tudnák azt,hogy már van forrasztott mag is,de úgy látom,ezt nehéz felismerni a TOZ mellett.Visszatérve a távcsőre,egy Duralyt tényleg borzalmasan szarul mutatna egy ócskavas TOZ 8 puskán! :buba Emelem

Hülyegyerek!!!! Te rossz helyre tévedtél. Mit képzelsz te magadban ki vagy? Méghogy nem ismerjük az RWS lőszereket? Olvassál vissza utána magyarázzál szakmaiatlan baromságokat!! Forrasztott lőszer... Tán a kémiailag kötött magra gondolsz. Acélmagvas Impala? Őrület.

Darabig ráérsz megfogalmazni a legújabb baromságokat! Nem

Egy Blaseres akiéből 3 R-93 kijön.... Emelem
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #3274 Dátum: 2010. Június 27. - 17:49:32 »

Hát,a hozzászólásokból már sikerült levennem hogy ez tényleg egy csóringer fórum... :QTOZ 8??????? :oHát ha nekem ilyenem lenne(bár sose legyen)akkor az első kukába kidobnám......és hogy én megtehetem?!....hát b...ki,miért ne tegyem?!Nem feltétlen kell mindenkinek egy szar TOZ 8-al vadászni,és szerintem a magyar társadalom is már kinőtt abból hogy valakinek TOZ 8 puskája legyen...hát ha így nézzük,akkor én tényleg egy úri és egy igényes vadász vagyok....Most ne mondjátok már,hogy 150.000 Ft. drága egy Zeiss távcsőért???!!! Meglepődött Meglepődött :oBevallom őszintén:nekem tényleg igényes puskáim vannak,jó felszereléseim..stb.....és egyáltalán nem égetném magam TOZ puskával!!!!Azt is észre vettem,hogy sokan nem ismerik az RWS lőszereket!Innen is látom hogy egyesek mennyire nincsenek a képben..bár a TOZ után mi jöhet még?!Ha egy kicsit ők is igényesebbek lennének,akkor nyilván tudnák azt,hogy már van forrasztott mag is,de úgy látom,ezt nehéz felismerni a TOZ mellett.Visszatérve a távcsőre,egy Duralyt tényleg borzalmasan szarul mutatna egy ócskavas TOZ 8 puskán! :buba Emelem

Most megpróbálom beszólás nélkül.

Tehát a TOZ 8, ha nincs lepuszult állapotban nem egy ócskavas, sőt, a puskák között, használhatóság szempontjából közel sincs akkora különbség, mint azt az árak sejtetik, távcsöveknél és szerelékeknél már más a helyzet. Miért baj, ha valaki csóró? Mi a különbség a vad szempontjából, hogy egy régi "ócska" cseh puskából kapja a halálos lövést vagy egy hipermondern csillogó csodából?

Ha jól sejtem, erre egy darabig nem fogsz tudni válaszolni, de kivárom.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Wanderer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262


« Új üzenet #3275 Dátum: 2010. Június 27. - 17:50:29 »

Hát,a hozzászólásokból már sikerült levennem hogy ez tényleg egy csóringer fórum... :QTOZ 8??????? :oHát ha nekem ilyenem lenne(bár sose legyen)akkor az első kukába kidobnám......és hogy én megtehetem?!....hát b...ki,miért ne tegyem?!Nem feltétlen kell mindenkinek egy szar TOZ 8-al vadászni,és szerintem a magyar társadalom is már kinőtt abból hogy valakinek TOZ 8 puskája legyen...hát ha így nézzük,akkor én tényleg egy úri és egy igényes vadász vagyok....Most ne mondjátok már,hogy 150.000 Ft. drága egy Zeiss távcsőért???!!! Meglepődött Meglepődött :oBevallom őszintén:nekem tényleg igényes puskáim vannak,jó felszereléseim..stb.....és egyáltalán nem égetném magam TOZ puskával!!!!Azt is észre vettem,hogy sokan nem ismerik az RWS lőszereket!Innen is látom hogy egyesek mennyire nincsenek a képben..bár a TOZ után mi jöhet még?!Ha egy kicsit ők is igényesebbek lennének,akkor nyilván tudnák azt,hogy már van forrasztott mag is,de úgy látom,ezt nehéz felismerni a TOZ mellett.Visszatérve a távcsőre,egy Duralyt tényleg borzalmasan szarul mutatna egy ócskavas TOZ 8 puskán! :buba Emelem

Tudásod pontosan annyi, mint amennyit itt eddig leirtál...................
Erre szokták volt azt mondani a pénz az észt nem helyettesíti...............Gondolom megdolgoztál érte...............24 órából 36-ot ha nem tévedek.Horridó nagyon visszafogottan fejtette ki véleményét irányodba. Jómagam csak annyit pötyögnék ide sokáig szeretném még magamat "égetni" a kis Toz-8-al igaz nemvagyok úri vadász mitöbb soha nem is leszek az ,de arra igényes maximálisan amim van.
Naplózva

A dolgoknak nem feltétlenül kell megtörténnie, de amely utjára indul, egyszer biztosan véget ér.......
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #3276 Dátum: 2010. Június 27. - 18:14:10 »

"Hát,a hozzászólásokból már sikerült levennem hogy ez tényleg egy csóringer fórum... "---Bizony-bizony! Én olyan szegény ember vagyok, hogy még a gyereket is magam csinálom!  Wave
Naplózva
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #3277 Dátum: 2010. Június 27. - 18:20:47 »

Horrido köszönet! Emelem
Ilyen finoman nem tudtam volna válaszolni! Még most is fáj ennek a felháborító hozzászólásnak a tartalma!
Igen,én is csóró vagyok,de legalább tudom mit engedhetek meg magamnak,és megpróbálok nem sértegetni másokat!
Remélem minél kevesebb ilyen elvetemült Blaseros fog minket megtalálni.
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7952


Generalbakter


« Új üzenet #3278 Dátum: 2010. Június 27. - 18:24:36 »

Ha jól sejtem, erre egy darabig nem fogsz tudni válaszolni, de kivárom.

Ezen a fórumon ne várj válaszra....
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #3279 Dátum: 2010. Június 27. - 18:30:47 »

Horrido köszönet! Emelem
Ilyen finoman nem tudtam volna válaszolni! Még most is fáj ennek a felháborító hozzászólásnak a tartalma!
Igen,én is csóró vagyok,de legalább tudom mit engedhetek meg magamnak,és megpróbálok nem sértegetni másokat!
Remélem minél kevesebb ilyen elvetemült Blaseros fog minket megtalálni.


MIért fáj? Ne fájjon! Gondolj a viccre, tudod az amerikai vattacukor milliomos esete az angol kastéllyal amit megvett, hazavitt kövenként, de sajnos az igazi "angol gyepre" várnia kellett 2-300 évet!  Nyihi
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #3280 Dátum: 2010. Június 27. - 19:27:55 »

Nos ha jól csalódom Hansi már megtette amit meg kellett...

Forrasztott lövedék (ha ezt hallanák az RWS mérnökei  Mosolyog), őzdögön lakmározó karvaly (ami felviszi a lesre a koponyát), sz.rt nem érő Toz kispuska (amivel nagyon sokan váltak céllövővé) és sok vadat - mennyit is vagy tizet??? - EVO-val elejtő M03 tezsvír.

Ennyi maradt utána tanulságul... Bow    Ördög

Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #3281 Dátum: 2010. Június 27. - 19:51:44 »

Én szerintem M03 csak szondázta a honlapot és meg merem kockáztatni, hogy még fegyvertartási engedélye sincsen. Ennyí és ilyen szakmaiatlan commentet nehéz másként elképzelni.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #3282 Dátum: 2010. Június 27. - 20:45:07 »

Kedves M03 ! Fogalom zavarban szenved ,de nagyon , "" Igényes .....  Pozitív jelentéssel:
""""kifinomult,igényes, művelt, elegáns, bölcsességgel, tapasztalattal megalkotott, kidolgozott, profi, nem laikus, """"
 Nem gazdag vagy pénzes , manapság  sokan keverik ezt a fogalmat .!  Türelmetlenül    Ördög Ne használjunk olyan szavakat , melyeknek
NEM vagyunk tudatában a jelentésével .    Ördög Ördög Ördög Magyarul az ön hsz-sa igénytelen !  Ördög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #3283 Dátum: 2010. Június 27. - 21:06:15 »

Ezen a fórumon ne várj válaszra....

Akkor nem várok, esetleg más néven?  Nyihi
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #3284 Dátum: 2010. Június 27. - 21:10:04 »

Akkor nem várok, esetleg más néven?  Nyihi

Más néven SEM! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 [219] 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: