Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászfórumos Vándor Irodalmi Pályázat  (Megtekintve 59272 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #75 Dátum: 2010. április 19. - 13:34:16 »

Még mindig csak 34 olvtárs vette a fáradságot, hogy szavazzon, az 1200 regisztrált tagból. A két hete (amikor a határidő kitolása felvetődött) alig volt több szavazat, mint a pályaművek száma.
Kérlek benneteket, hogy noszogassátok az ismerősöket, az lenne jó, ha végeredmény minél több olvasó véleményét tükrözné!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #76 Dátum: 2010. április 19. - 16:16:18 »

Akkor az illetékesek osszák szét:  Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli
Ezt meg azok, akik még nem szavaztak:  Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli

 Ördög

Inkább hozz még egy embert aki elovassa és szavaz. Egyébként igen, azért nem zártam le, mert a grémium meghosszabította a szavazásra szánt időt. Addig lehet szavazni, amíg lehet. A lezárás után már nem. Tessék igyekezni olvasni. Tiszteljük meg ennyivel a szerzőket. Ha meg elovasta valaki, akkor pedig a szavazatával tisztelje meg. Tasliosztogatás helyett!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #77 Dátum: 2010. április 19. - 16:37:11 »

De akkor most mi a végső határidő?

Én nagy örömmel olvasom ezeket a novellákat, de más dolog egy "cigiszünetben" sebtiben megnézni az olvasatlan hozzászólásokat, esetleg reagálni azokra, és más elmélyedni valamiben, emlékezni, megítélni, sorrendezni, "megemészteni", dönteni stb. Erre alkalmas idő jóval kevesebb adódik az ember életében, mint bepislogni a fórumba, és azt gyanítom, hogy ezzel más is így van.
Ezt nem mentegetődzésképpen írom, csak hogy az alkotóknak ne legyen rossz a szájuk íze, ami érdektelenségnek látszik, az nem biztos, hogy az!!!
Amit eddig sikerült "bekebeleznem", az remek!  Emelem
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #78 Dátum: 2010. április 19. - 17:00:14 »

De akkor most mi a végső határidő?


Miért fontos ez?
Ha rövid, akkor gyorsabban olvasol?

Legyen május 9 vasárnap. Addig csak lesz egy kevéske ideje mindenkinek a művek megtisztelésére!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #79 Dátum: 2010. április 19. - 17:11:16 »

Miért fontos ez?
Ha rövid, akkor gyorsabban olvasol?

Legyen május 9 vasárnap. Addig csak lesz egy kevéske ideje mindenkinek a művek megtisztelésére!

Az jó !!! az a Győzelem napja  Ördög
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #80 Dátum: 2010. április 19. - 17:17:33 »

Üdv ! Számolgatok ,,,kb .1200 megtekintés ,ha magamra 15 -öt számolok . Fejvakarás Jó esetben 200-an  olvasták .  Fejvakarás
Nem sok.  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #81 Dátum: 2010. április 19. - 17:26:49 »

Ha már ennyien szavaztak volna már az is OK lenne. Ehhez képest 35. Nagyon karcsú. Ebben a 200 ban benne voltak a vendégek is akik nem szavazhatnak.

  Persze még örülhetünk is. Ha belegondolok, hogy 54 ezer  ember képes volt csak azért elmenni a szavazó helyiségbe, hogy egy f...t rajzolhasson a cédulájára, hát akkor itt igen nagy baj van. Fejvakarás
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #82 Dátum: 2010. április 19. - 17:30:04 »

Én azt támogatom, amit Voldi javasolt szombaton, hogy a Fórumtalálkozón legyen az eredményhirdetés. A szavazás lezárása meg előtte két nappal.
Hátha van aki lassan olvas! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #83 Dátum: 2010. április 19. - 17:32:10 »

Miért fontos ez?
Ha rövid, akkor gyorsabban olvasol?


Hát persze! A kölcsön kapott könyvet is gyorsabban olvasom, de ha sikerül antikváriumban beszerezni, akkor elteszem, míg behenyélhetek vele a függőágyba a forró nyári napokon.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #84 Dátum: 2010. április 19. - 17:33:09 »

Én azt támogatom, amit Voldi javasolt szombaton, hogy a Fórumtalálkozón legyen az eredményhirdetés. A szavazás lezárása meg előtte két nappal.
Hátha van aki lassan olvas! Mosolyog

Voldi javasolta a május 9-t is. Fejvakarás
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #85 Dátum: 2010. április 29. - 17:24:13 »

Kedves Vadásztársak!

Ma megnéztem miként áll a szavazás az irodalmi pályázatokkal.
Meg kell mondjam, elkeseredtem. Nem hittem volna, hogy egy olyan fórumon ahol több mint ezer vadász van  regisztrálva, és ennek többszöröse vendégként, összesen 37!! ember veszi a fáradságot, egy írás elolvasására, szavazata letételére. Nagy tisztelet ez azok iránt, akik vették a fáradtságot az írásra, hogy néhány kellemes percet okozzanak nekünk.

Mindenfelé azt hallom, baj van a vadászokkal, széthúznak, érdektelenek, marakodnak.
Próbálom -ahol csak lehet - ezt cáfolni, de ilyenkor elhagy a lelkesedésem. Valóban mit várunk? Mitől fog megváltozni a közvélemény, ha mi magunk sem teszünk érte? Várjuk a csodát, várjuk, hogy mások képviseljék az érdekeinket, tiltakozzanak a minket ért sérelmek ellen, de mi magunk nem teszünk semmit. Még annyit sem, hogy megbecsüljük egymás munkáját, lelkesedését.

Szomorú! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #86 Dátum: 2010. Május 04. - 13:22:36 »

Esetleg, ha valaki még nem olvasta a műveket, itt megteheti:

http://vadaszforum.net/forum/index.php?topic=392.0

Szavazni se felejtsetek el!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #87 Dátum: 2010. Május 04. - 13:48:49 »

Esetleg, ha valaki még nem olvasta a műveket, itt megteheti:

http://vadaszforum.net/forum/index.php?topic=392.0

Szavazni se felejtsetek el!
Én miért nem szavazhatok? :Mosolyog
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #88 Dátum: 2010. Május 04. - 13:59:42 »

Tán egyszer már szavaztál!? Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #89 Dátum: 2010. Május 04. - 14:05:30 »

Tán egyszer már szavaztál!? Mosolyog
Még nagyon az elején...azért gondoltam, hogy mégeccer nemelehetnee? Fejvakarás
 Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: