Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 69   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Így írunk mi...  (Megtekintve 162773 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #150 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:37:36 »

Holnapra remélem megálmodom, az átkreálás majdnem 2 órát vett igénybe, elfáradtam... Megyek, elbicajozunk az inasokkal a falusi "welness-központba", kell egy kis "komló befőtt" az agysejtek leamortizálására, :SERV ,hogy holnapra frissek keletkezzenek, aztán, hajrá, hajrá, hajrá!!!!

Önt idézem: "hajrá, hajrá, hajrá!!!!" Igen Igen Igen Vigyorog Vigyorog Vigyorog Piál
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #151 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:47:50 »

Örkény!

Sokan hülyének tartottak már ezért de most elmondom, tartson hülyének más is ha így akar...ha nem akkor születtem volna amikor, akkor szívem szerint én bizony katonaember szerettem volna lenni abban az időszakban.
Igaz, nem kifejezetten csendőr, hanem büszke Bf-109-es pilóta, de ez csak másodlagos.
Szóval:  Igen Taps
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #152 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:58:28 »

Örkény!

Sokan hülyének tartottak már ezért de most elmondom, tartson hülyének más is ha így akar...ha nem akkor születtem volna amikor, akkor szívem szerint én bizony katonaember szerettem volna lenni abban az időszakban.
Igaz, nem kifejezetten csendőr, hanem büszke Bf-109-es pilóta, de ez csak másodlagos.
Szóval:  Igen Taps

Én valószínűleg aknát szedtem volna mint notórius "másképp gondolkodó".... vagy büntetőszázadban, vagy egyenesen a MUSZ-ban... 1944-től még sötétebb perspektívák is felvetődtek volna...

Úgyhogy én nem sírom vissza azokat az időket, mindamellett, hogy én is a II. vh. megszállottja vagyok. A karosszékből...
Naplózva
Örkény
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Új üzenet #153 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:29:43 »

Hát, Urak, én ma már vadásztam fácánra...
Igaz, nagyon barna volt, fél literes, aztán magyarul meg nem nagyon tudott... :-))

De sör után bicajozni ebben a dög melegben... Totál hülye vagyok... A két fiam úgy otthagyott, mint eb azt a bizonyos melléktermékét... .-))

Wetz...!

A magos laszti, sajna adva van... :-)) De, ne félj, lesz ez még jobb, bár pilóták az utászok közelében nem nagyon vannak...

Viktor!

Akkor egy helyen, Recsken és környékén, közösen bontottuk volna a Mátrát... :-))
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #154 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:33:58 »

Hát, Urak, én ma már vadásztam fácánra...
Igaz, nagyon barna volt, fél literes, aztán magyarul meg nem nagyon tudott... :-))

De sör után bicajozni ebben a dög melegben... Totál hülye vagyok... A két fiam úgy otthagyott, mint eb azt a bizonyos melléktermékét... .-))

Wetz...!

A magos laszti, sajna adva van... :-)) De, ne félj, lesz ez még jobb, bár pilóták az utászok közelében nem nagyon vannak...

Viktor!

Akkor egy helyen, Recsken és környékén, közösen bontottuk volna a Mátrát... :-))

Nagy valószínűséggel... Ördög ... én sem tudnék innen elmenni...
Naplózva
Örkény
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Új üzenet #155 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:42:53 »

Wetz...!

 Mért tartanának hülyének...!?
 
 Jómagam, 1989-90-ben voltam határőr... A legsz@rabb időben... Román forradalom, Kelet-Német áradat... 38 Kelet-Németet "fogtam" el, és nagyon sokat segítettem át, Ausztria felé... A végén már nem érdekelt... Volt olyan, aki az országnak háttal ment ki, feltett kezekkel, mert azt hitte, ha megfordul, agyonlövöm... Aztán, mikor a Labancoknál volt, visszakiabált, hogy nagyon köszöni...

 Bármennyire hülyén hangzik, de én büszke vagyok, hogy voltam határőr...
 Öregapám, csak az élete vége felé kezdett el mesélni a fogságáról dolgokat, viszont csillogott a szeme... Pedig, ott életre-halálra mentek a dolgok...

 Nekem nem tudja bemagyarárzi egy liberális sem, hogy a sorállományú katonaságra nincsen szükség...

Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #156 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:44:02 »

Wetz...!

Nekem nem tudja bemagyarárzi egy liberális sem, hogy a sorállományú katonaságra nincsen szükség...



Én azért megkísérlem eccer egy olyan fácános mellett.... Nyihi
Naplózva
Örkény
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Új üzenet #157 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:54:05 »

O.K., Viktor!  Vigyorog

 Az a helyzet, hogy voltam ám én forradalmár 1985-ben, aztán azon a március 15-i estén a lovasrendőrök felzavartak a a Lánchídra... Személyi el, érettséginek kampó... Csak 86-ban lettem érett... :-))

 
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #158 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:56:40 »

O.K., Viktor!  Vigyorog

 Az a helyzet, hogy voltam ám én forradalmár 1985-ben, aztán azon a március 15-i estén a lovasrendőrök felzavartak a a Lánchídra... Személyi el, érettséginek kampó... Csak 86-ban lettem érett... :-))

 

Én még most sem... Zavarodott  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #159 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:58:38 »

Örkény!

Sokan hülyének tartottak már ezért de most elmondom, tartson hülyének más is ha így akar...ha nem akkor születtem volna amikor, akkor szívem szerint én bizony katonaember szerettem volna lenni abban az időszakban.
Igaz, nem kifejezetten csendőr, hanem büszke Bf-109-es pilóta, de ez csak másodlagos.
Szóval:  Igen Taps

Én valószínűleg aknát szedtem volna mint notórius "másképp gondolkodó".... vagy büntetőszázadban, vagy egyenesen a MUSZ-ban... 1944-től még sötétebb perspektívák is felvetődtek volna...

Úgyhogy én nem sírom vissza azokat az időket, mindamellett, hogy én is a II. vh. megszállottja vagyok. A karosszékből...

Én sem mondtam egy szóval sem, hogy visszasírom, csupán ha akkor születtem volna, vadászpilóta szerettem volna lenni...legalábbis mai ésszel visszagondolva.

Örkény!

Igen, meg is látszik a mostani generáció(ko)n, hogy nem voltak katonák.
Nyegleség, Hamburger, kóla, hétvégén diszkó, mozi...ennyi az élet, a többi - köztük az iskola, történelem...stb - magasról le van szarva.
Nincs hobbi, a lényeg, hogy pénteken vége a sulinak, aztán buli, csajozás/pasizás, este buli, másnap - szombat - este megint buli, ha lehet részegen, vagy bebódulva.
Ennyi az élet és nagyon kevesen vannak, akiknek jelent valamit a történelem.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #160 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 18:06:22 »

Örkény!

Sokan hülyének tartottak már ezért de most elmondom, tartson hülyének más is ha így akar...ha nem akkor születtem volna amikor, akkor szívem szerint én bizony katonaember szerettem volna lenni abban az időszakban.
Igaz, nem kifejezetten csendőr, hanem büszke Bf-109-es pilóta, de ez csak másodlagos.
Szóval:  Igen Taps

Én valószínűleg aknát szedtem volna mint notórius "másképp gondolkodó".... vagy büntetőszázadban, vagy egyenesen a MUSZ-ban... 1944-től még sötétebb perspektívák is felvetődtek volna...

Úgyhogy én nem sírom vissza azokat az időket, mindamellett, hogy én is a II. vh. megszállottja vagyok. A karosszékből...

Én sem mondtam egy szóval sem, hogy visszasírom, csupán ha akkor születtem volna, vadászpilóta szerettem volna lenni...legalábbis mai ésszel visszagondolva.

Örkény!

Igen, meg is látszik a mostani generáció(ko)n, hogy nem voltak katonák.
Nyegleség, Hamburger, kóla, hétvégén diszkó, mozi...ennyi az élet, a többi - köztük az iskola, történelem...stb - magasról le van sz.rva.
Nincs hobbi, a lényeg, hogy pénteken vége a sulinak, aztán buli, csajozás/pasizás, este buli, másnap - szombat - este megint buli, ha lehet részegen, vagy bebódulva.
Ennyi az élet és nagyon kevesen vannak, akiknek jelent valamit a történelem.

A csevegőben folytassuk!
Naplózva
Örkény
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Új üzenet #161 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 18:24:54 »

Igen, offoljunk, itten kérem a versek, no meg Böhmék ezernyi kalandjainak a helye van!!!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva
Örkény
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Új üzenet #162 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 19:35:04 »

Persze, senki sem zokog, hogy ide nekem vissza az egész II.VH-t...

 Elmesélek egy, számomra nagyon tanulságos történetet...

 A feleségemnek álma volt egy kenyérsütő gép... Nem ilyen piacos hóbelebanc, hanem egy profi... Jött a kisjézus, aztán hozott neki egyet, 2003-ban... Minden vackot csinált, így kelesztett, úgy sütött, szóval, tényleg profi gép volt, és isteni kenyereket csinált... Az asszony büszke volt a "bio cuccokra", sütött olyan szép fekete kenyeret is, kinézetre, mint a cigány gyerek, de az íze tényleg finom volt...... Egyszer vitt át anyáméknak, hogy kostolják meg... Az öregapám akkor már anyámékkal lakott... Megkínálta az öreget is, aki forgatta, szagolgatta, a kenyeret, majd letette a szeletet, átölelte, megpuszilta az asszonyt, majd csak annyit mondott... -Édes lányom, örülök, hogy gondoskodsz a családról, csak én ilyen kenyeret a muszka-fogság alatt nagyon sokat ettem, és nem nagyon kívánkozik beléharapni...
 Az asszonyt, mintha leforrázták volna, kb. fél év kellett, hogy megértse, nem vele van a papa problémája...                                                                                                 




Naplózva
Örkény
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Új üzenet #163 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 19:36:08 »

Áááááááááááááááááá, bocsi, ez benne maradt kb. 2 órája a Ctrl+V-ben....  Dühös Dühös Dühös

Sorry!!!!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #164 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 19:37:14 »

Persze, senki sem zokog, hogy ide nekem vissza az egész II.VH-t...

 Elmesélek egy, számomra nagyon tanulságos történetet...

 A feleségemnek álma volt egy kenyérsütő gép... Nem ilyen piacos hóbelebanc, hanem egy profi... Jött a kisjézus, aztán hozott neki egyet, 2003-ban... Minden vackot csinált, így kelesztett, úgy sütött, szóval, tényleg profi gép volt, és isteni kenyereket csinált... Az asszony büszke volt a "bio cuccokra", sütött olyan szép fekete kenyeret is, kinézetre, mint a cigány gyerek, de az íze tényleg finom volt...... Egyszer vitt át anyáméknak, hogy kostolják meg... Az öregapám akkor már anyámékkal lakott... Megkínálta az öreget is, aki forgatta, szagolgatta, a kenyeret, majd letette a szeletet, átölelte, megpuszilta az asszonyt, majd csak annyit mondott... -Édes lányom, örülök, hogy gondoskodsz a családról, csak én ilyen kenyeret a muszka-fogság alatt nagyon sokat ettem, és nem nagyon kívánkozik beléharapni...
 Az asszonyt, mintha leforrázták volna, kb. fél év kellett, hogy megértse, nem vele van a papa problémája...                                                                                                 






 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 69   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: