Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234914 alkalommal)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1485 Dátum: 2020. Május 06. - 14:46:52 »

Rusan szerelékekkel van valakinek tapasztalata? Megbízható? Weaver sínre szerelt 30-as gyűrűkről van szó. Köszönöm!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1486 Dátum: 2020. Május 06. - 14:55:37 »

Rusan szerelékekkel van valakinek tapasztalata? Megbízható? Weaver sínre szerelt 30-as gyűrűkről van szó. Köszönöm!

Miért nem Leupoldot nézel? (de csak azért kérdem, mert nekem épp olyanból van eladó, egy pár "fix"...  Stoel ) Vigyorog
Naplózva
vendi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


« Új üzenet #1487 Dátum: 2020. Május 29. - 19:37:24 »

Kedves Fórumtársak !
Segítséget szeretnek kérni tőletek , Sauer 202 magnum kaliber , milyen távcső szereleket ajánlatok nem kell oldható legyen !
Üdv
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1488 Dátum: 2020. Május 29. - 20:48:05 »

Kedves Fórumtársak !
Segítséget szeretnek kérni tőletek , Sauer 202 magnum kaliber , milyen távcső szereleket ajánlatok nem kell oldható legyen !
Üdv
Én, speckó tuti hogy egy EAW oldhatót raknák rá.
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
atibá72
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #1489 Dátum: 2020. Július 12. - 11:29:14 »

Kedves Fórumozók! CZ 531-re tennék 30-as tubussal 50-es távcsövet./nincs marás a tokon, mint a "rendes"cz-ken./ Van-e ide illő eredeti gyári szerelvény? Esetleg más megoldás? Üdv: Atibá72
Naplózva
laci008
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Új üzenet #1490 Dátum: 2020. Július 16. - 09:22:54 »

Kedves Fórumozók! CZ 531-re tennék 30-as tubussal 50-es távcsövet./nincs marás a tokon, mint a "rendes"cz-ken./ Van-e ide illő eredeti gyári szerelvény? Esetleg más megoldás? Üdv: Atibá72
Üdv elviszed fegyvermágushoz rendeltek hozzá Peti Pistáéktól rávaló szereléktalpat reájaragasztjátok aztán belüvés.
Naplózva

Szeresd a puskát de a vadat még annál is jobban.
heliator
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #1491 Dátum: 2020. Október 11. - 18:56:00 »

Kedves Fórumozó Vadásztársak!

Engedjétek meg, hogy bemutassak és szíves figyelmetekbe ajánljak egy teljesen új elven működő céltávcső szereléket, mely a közelmúltban lett kifejlesztve és "kézi kioldású céltávcső szerelék" névre hallgat. A szerkezetre rendkívül pontos pozícionálás, erős rögzítés valamint szennyeződés-érzékelés jellemző. Esetlegesen a felületek közé került szennyeződés esetén a szerkezet a rögzítést letiltja, ezzel hívja fel a figyelmet a tisztításra. A prototípus működik, több mint 60 lövés leadása, illetve számtalan le-és felszerelés után is pontos maradt. A szerelék jelenleg sorozatgyártási előkészület alatt áll, működését megnézhetitek a következő linken:

Véleményeket illetve érdeklődést szívesen fogadok az alábbi e-mail címen: heliator@t-online.hu

Üdv
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1492 Dátum: 2020. Október 11. - 19:27:09 »

Első benyomásom az volt hogy magas.

De ezen még lehet hogy tudtok "faragni".
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1493 Dátum: 2020. Október 11. - 21:34:28 »

Ráadásul még ronda is! Ettől bármelyik weaver vagy picatiny megoldás is százszor szebb.
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1494 Dátum: 2020. Október 12. - 09:02:07 »

Kedves Fórumozó Vadásztársak!

Engedjétek meg, hogy bemutassak és szíves figyelmetekbe ajánljak egy teljesen új elven működő céltávcső szereléket, mely a közelmúltban lett kifejlesztve és "kézi kioldású céltávcső szerelék" névre hallgat.
...
Véleményeket illetve érdeklődést szívesen fogadok az alábbi e-mail címen: heliator@t-online.hu

Üdv


 Emelem

 Fejvakarás Vállat von

Szerkezetileg nem rossz! Ötletes, stabil konstukció. Igen
Hááát, sztétikum tekintetében még kihívásokkal küzd...  :Mosolyog Ördög
A bemutatott prototípus tényleg magasnak tűnik, de ez a duplasínes céltávcső miatt is lehet. Megnéznék egy gyűrűs vagy belsősínes kivitelt.
Szerintem a bonyolultsága (magas gyártási költségek) miatt árban nemigen lesz versenyképes.
- De ne így legyen! Én drukkolok neked!  Kacsint

 Wave
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1672


Koma


« Új üzenet #1495 Dátum: 2020. Október 12. - 18:31:56 »

Szép nem szép magas nem magas ez mind embere válogatja.
Azt sem tudjuk hogy a felhasználója mekkora ember.
Ha ekkora EAW lenne arra is ezt mondanánk?

Örüljünk neki, hogy egy magyar kezdeményezés ezen a nagyon erős piacon. Nem csak Komloi lesz hanem lesz egy masik is.
Aztán majd lesz ver2 ver3 meg egy ver4.

Én szurkolok.
Amugy ötletes stabil dolognak tűnik. Szeretem ha valaminek ilyen stabil klattyanós hangja van.

 Emelem
 Igen
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Berti
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #1496 Dátum: 2020. December 13. - 17:50:38 »

Sziasztok ! Izs 18 colos tàvcsőszereléket keresnék . Egy 6x42 Schmidt Bender tàvcsővet szeretnék felszerelni . Köszönöm
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3507



« Új üzenet #1497 Dátum: 2020. December 14. - 12:15:26 »

Sziasztok ! Izs 18 colos tàvcsőszereléket keresnék . Egy 6x42 Schmidt Bender tàvcsővet szeretnék felszerelni . Köszönöm

Ahogy Géza is írta, komlóit vegyél rá. Én vennék onnan weaver sínt, meg oldható gyűrűket rá és könnyebb lesz a cserebere is. Merthogy lesz afelől ne legyenek kétségeid. Előbb-utóbb arra ébred az ember, hogy azért egy varia céltávcső csak jobb lenne. Meg illősebb is rajta. Pláne ha egy kis rávaló is kerülközik. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1498 Dátum: 2021. április 19. - 20:37:37 »

Kérlek írjatok nekem magyar szerelékgyártókat! Komlóin kívül. Nem emlékszem, hogy milyen szerelék van a puskámon, csak, hogy annak idején a fegyvermester bátran ajánlotta, hogy olyat még nem rakott fel ettől az úrtól, amivel gond lett volna. Ezzel együtt vettem már a puskát. El akarom adni a Mannlicher luxus 9.3*62-es csövét, de szerelékkel együtt és zsákbamacskát nem akarok hirdetni. Előre is köszönöm!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #1499 Dátum: 2021. Május 24. - 10:24:38 »

Üdv Mindenkinek!

Vételi szándékkal keresek , IZS-18-hoz való  komplett  szereléket , colos méretben!

Tudom komlón van , de hátha van valakinek egy elfekvő nem használt darab , amitől megválna!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: