Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234996 alkalommal)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #735 Dátum: 2015. December 02. - 07:59:53 »

Én mindent félreértek, ezért inkább megkérdezem: ezt netán úgy kell érteni, hogy kitiltottad TAL-t?...   Csodalk  Fejvakarás

Nem tiltott ki senki senkit. Joga van az olvtársnak a regisztrációja törléséhez, amit az admin vagy elfogad, vagy nem. Utóbbi történt 1 hét gondolkodási idővel. Mindenki tisztában van TAL szakmaiságával, ettől függetlenül még neki sem kéne éreznie - pláne éreztetnie -, hogy a fórum érte van, vagy számonkérnie bárkit, hogy őt védjék meg másokkal szemben, mert a mittudoménmilyen fórumokon mik történtek. Ezt én nem is értem...


Btw. semmi személyes, de megvan a Mózsi bácsis vicc?
(-maga a Mózsi bácsi, a falu nevezetessége, aki mindenhez ért?
- Mindenhez is!  S.Peti )  

Fenti viccel pusztán arra próbáltam célozni, hogy nem feltétlen emeli valaki szakmai vagy egyéb népszerűségét az, ha témára tekintet nélkül minden egyes topikban ott világítanak a legkülönfélébb mondanivalói, melyeknek feltétel nélkül teret ad a kedves olvtárs. Nincs ezzel konrét bajom, csak egy idő után zsibbasztó...  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Stefi
Vendég
« Új üzenet #736 Dátum: 2015. December 02. - 08:20:02 »

Na és? Ki a faszom állított olyat, hogy nincs ilyen? Senki. Csupán TAL nagyképű csúsztató dumájára válaszul lett megemlítve, hogy ugyanolyan eséllyel találunk balos mint jobbos oldású szereléket és ennyi.
De ha nem tudsz elülni a seggeden, mehetsz Attila után.

Az  baj mikor ez a végső érv !   S.Peti

Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #737 Dátum: 2015. December 02. - 08:22:31 »


...nem feltétlen emeli valaki szakmai vagy egyéb népszerűségét az, ha témára tekintet nélkül minden egyes topikban ott világítanak a legkülönfélébb mondanivalói, melyeknek feltétel nélkül teret ad a kedves olvtárs. Nincs ezzel konrét bajom, csak egy idő után zsibbasztó...  Vállat von

A fórum saját statisztikája alapján TAL a valaha leírt összes hsz száma alapján a listában a 27. Azaz van előtte 26 másik ember, aki többet szólt hozzá. Egyébként szerintem a hozzászólások egy fórumon nem a számosságuk alapján tudnak zsibbasztóak lenni, hanem a tartalmuk alapján. És a zsibbasztásban szerintem pont nem ő járt élen ebben a történetben. AZ meg, hogy ki milyen jogon milyen hangnemet enged meg magának bárkivel szemben is, az megint egy harmadik kérdés  Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #738 Dátum: 2015. December 02. - 08:26:17 »

Félretájékoztatásul bátorkodtál! Hazudni, csak szépen...

Az állításoddal szemben az igazság az, hogy  sab kérte az azonosítója törlését, ezt Boar VISSZAUTASÍTOTTA, tehát nem a fórum vezetése, és nem elfogadta!

Tiszta jereváni rádió vagy!  Tasli

Viszont egy hete van rá, hogy kérje Boartól, hogy mégse törölje, mert ...

Köszönöm, hogy pontosítottál! Köszönöm azt is, hogy hazug-nak neveztél! Igazán kedves. Én azt olvastam, hogy Horrido elfogadta TAL kilépési szándékát, de biztos nem így volt.
Tényleg megáll az ember kicsi esze is, mindenki mensizik??? 
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #739 Dátum: 2015. December 02. - 08:30:49 »

Köszönöm, hogy pontosítottál! Köszönöm azt is, hogy hazug-nak neveztél! Igazán kedves. Én azt olvastam, hogy Horrido elfogadta TAL kilépési szándékát, de biztos nem így volt.
Tényleg megáll az ember kicsi esze is, mindenki mensizik??? 

Szerinted nem komplett hazugság, amit nyomattál?  Pont az ellenkezője igaz, mint amit leírtál.


Horrido két szót írt: Isten Veled!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #740 Dátum: 2015. December 02. - 08:34:51 »

Szerinted nem komplett hazugság, amit nyomattál?  Pont az ellenkezője igaz, mint amit leírtál.


Horrido két szót írt: Isten Veled!

NEM! Nem hazugság! Legfeljebb tévedtem. Nekem az ülepedett le, amit írtam. Mivel én nem vagyok sem moderátor, sem adminisztrátor csak abból tudok bármit leszűrni, amit olvasok. De látom ragaszkodsz verziódhoz, legyen igazad: "HAZUDTAM!" Bevallottam. Ennyi elég?
 Emelem
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #741 Dátum: 2015. December 02. - 08:40:03 »

A fórum saját statisztikája alapján TAL a valaha leírt összes hsz száma alapján a listában a 27. Azaz van előtte 26 másik ember, aki többet szólt hozzá. Egyébként szerintem a hozzászólások egy fórumon nem a számosságuk alapján tudnak zsibbasztóak lenni, hanem a tartalmuk alapján. És a zsibbasztásban szerintem pont nem ő járt élen ebben a történetben. AZ meg, hogy ki milyen jogon milyen hangnemet enged meg magának bárkivel szemben is, az megint egy harmadik kérdés  Emelem

 Rííí Fejvakarás

Pont erről beszéltem kedves olvtársam. Ez lett volna az egyik utolsó gondolatmenet a hozzászólásom szándékául, amit te ismételten ide értelmeztél, és amit Boar is alantabb kifogásolt - a stílust most hagyjuk. Azon szoktam ilyenkor gondolkodni, hogy szándékos-é a részedről ez a fajta beleagyalás, vagy kódolt?  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #742 Dátum: 2015. December 02. - 08:46:47 »

csak abból tudok bármit leszűrni, amit olvasok.

Akkor talán azt is el kellene olvasni, amikor Boar leírta, hogy visszautasította, és nem írtál volna baromságot. A hazugság csak figyelemfelkeltés volt, ne szívd mellre.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #743 Dátum: 2015. December 02. - 08:51:14 »

Köszönöm, hogy pontosítottál! Köszönöm azt is, hogy hazug-nak neveztél! Igazán kedves. Én azt olvastam, hogy Horrido elfogadta TAL kilépési szándékát, de biztos nem így volt.
Tényleg megáll az ember kicsi esze is, mindenki mensizik???  
Szerinted nem komplett hazugság, amit nyomattál?  Pont az ellenkezője igaz, mint amit leírtál.


Horrido két szót írt: Isten Veled!
Nem tisztem Sanyoooo olvtársat védeni ,de nekem is ez jött le ,mert egy régebbi szarvasosagancsozóskitudjakiatökömköpdösőt Boar ugyanezekkel a szavakkal zárt ki.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #744 Dátum: 2015. December 02. - 08:54:20 »

Nem tisztem Sanyoooo olvtársat védeni ,de nekem is ez jött le ,mert egy régebbi szarvasosagancsozóskitudjakiatökömköpdösőt Boar ugyanezekkel a szavakkal zárt ki.

Mielőtt ezt gondolod máskor, és elkezdenéd terjeszteni az igét, klikkelj a felhasználók menüpontra, keresd meg az illető nicket, aztán, ha látod itt van, ha nem látod, meg már nincs.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #745 Dátum: 2015. December 02. - 08:57:35 »

Ha nem vetted észre én nem szoktam baxtatni Miklóst sőt kifejtettem hogy minden határon túli fórumozónak örülök.
Van olyan is hogy valaki belátja hogy valamiben tévedett , benézte stb.
Egyébként a vadászaprót böngészve láttam ezt a fegyvert amit elég jó boltnak tartok, onnét ugrott be. Szerintem érdemes megnézni .

Nem is neked szólt, vazze. Te csak állandóan a bajuszhúzigálással szórakozol aztán nézel ártatlan szempillarezegtetéssel mint egy szűzlány-pedig tudtommal nem vagy az... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #746 Dátum: 2015. December 02. - 08:58:46 »

Én mindent félreértek, ezért inkább megkérdezem: ezt netán úgy kell érteni, hogy kitiltottad TAL-t?...   Csodalk  Fejvakarás
Te tényleg mindent félreértesz Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #747 Dátum: 2015. December 02. - 09:00:14 »

Az  baj mikor ez a végső érv !   S.Peti


B+, a lóf@sznak is van vége... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


« Új üzenet #748 Dátum: 2015. December 02. - 09:00:54 »

Engem speciel Miklós jobban zsibbaszt ,mint  bárki más,zagyva érthetetlen sokszor a hozzászólása,mindent kényszeresen meg(bele)magyarázó hozzászóló.Ez nem a nyelvi nehézségek számlájára írható.
Semmi egyéb bajom nincs vele,annyi,hogy amikor látom,hogy hozzáért,ki kell kerülnöm egy sereg hozzászólást .
Szerintem a legtöbb témában vele vitatkozni itt a legtöbb embernek rangon aluli,és nem is teszi meg a többség,aki igen,az meg meg is érdemi.
Ez a balesetveszélyes csavar cirkuszt kíváncsi vagyok mivel tudja még megkoronázni.

Megyek a pics@ba igaz?
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #749 Dátum: 2015. December 02. - 09:07:02 »

Mielőtt ezt gondolod máskor, és elkezdenéd terjeszteni az igét, klikkelj a felhasználók menüpontra, keresd meg az illető nicket, aztán, ha látod itt van, ha nem látod, meg már nincs.


Semmilyen igét nem terjesztek csak azt irtam le amit tapasztaltam és esetleg Sanyooo és mások is tapasztalhattak,félre érthettek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: