Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 235021 alkalommal)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #720 Dátum: 2015. December 01. - 10:55:40 »

Felbuzdulva azon, hogy a fórum egyetemi szintű szakmaiságba csapott át jobb vagy bal oldaliság tekintetében (mindenki úgy érti, ahogy akarja), vitára terjeszteném fel a következő alapvető fontosságú, meghatározó súlyú kérdést: Szerintetek a kemény tojást a hegyesebbik, vagy a tompábbik végén kell feltörni? Vigyorog
Tudom, hogy Gyors Jonatán már megpróbálta erre a választ megtalálni pár száz éve egy Gulliver nevű úr segítségével, de nem emlékszem a konklúzióra.  Vállat von
Ugyan nem olyan fontosságú, mint a távcsövek csavarjainak helyzete, de lássuk be, még egy átlagos vadász is többször tör fel főtt tojást, mint húzgálja a csavarokat oda-vissza a távcsőszerelékén, vagy dörzsöli le a kezén levő bütyköket, így hát a nagy számok törvénye szerint ez is fontos megoldásra váró probléma lehet…..
Ja, és sajnos nincs főt tojás topik..... Stoel
 Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #721 Dátum: 2015. December 01. - 16:19:57 »

Feri, tk. én is igy képzelek el egy klasszikus forumozást. Igen Felteszünk egy ideát s azután adok kapok alapon, ki mennyit visz.
Ezzelszemben itt az idea mentén rendszeresen érkezik a lebasz. de olyan ám hogy a haj sem marad a fejen. Nem( Vagy ami még rosszab hogy, “hagyuk, ne is foglalkozzunk vele TAL majd megoldja) Angyal  Ha jol visszagondolok (ebben a témeban) Te vagy az első aki veszi a fáradságot és utánanéz a dolgoknak és eredményeként a döntetlen és igazságos…….., viszont a józan észt még mindig nem meghazuttoló (, viszont a nagy, kilógó anyacsavarok tényleg jobb helyen vannak a bal oldalon.)  ujj ideák születnek. 

Mindattól eltekintve hogy, sokan itt ezen a forumon is csak a káromat akarják, én ellentetben a többiekkel TAL-t csak sajnalni tudom.
Tudom, 20 éves gyakorlat az egyben garantál is, de ha a husz éve felvett tudást akarja egy ujj kornak bemagyarázni ? Abban a pillanatban csak szánalmas, és az öreg cimbiknek akik esetleg haladnak a korral, leginkább a szanalom a meghatarozo.
Tudom, nagytudasú ember, az viszont egy kicsit zavar hogy ő az egyedüli ezen az egéssz forumon  Csodalk azthiszem ezt nem kell neked különösebben orvosolni hogy, mit von maga után  Mosolyog

Van itt mégegy rákfene.
Amikor a szociális beaálitottság, vagy egyszerűen a nemtudás miatt de az emberek (de az is lehet hogy, szégyelve a kifejezésben elofőrduló hiányosságokat, ilyen is elofordul) egyszerűen nem szolnak hozzá, csak egyszerűen pörgetik az eseményeket. És mikor a nagy Ő bemondja az unalmast :a plebs, szélesen és kajánul , örülve a felsülésen…… “ a széles fejsze mosolyog” .  Ez tk. egy igazi rákfene, ez határozza meg a rendszert a Magyart, és a foromot is. Elnézést , valoszinéleg ezt nem hajnali 1-kor kellene megállapitanom, dehát mit csináljak, az oraeltolódás, és egyáltalan az eltolódás sokmindent megmagyaráz. 



"ezen a forumon is csak a káromat akarják, "

Ingerelt Kedves! Felőlem nyugodtan alhatsz, én már a Zasszonnyal is nehezen bírok, a Te káródra abszolute nem tartok igényt!  Ördög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #722 Dátum: 2015. December 01. - 16:46:24 »


Na ba@@átok + ! Már a Stájer is !   Tasli         Piál

Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #723 Dátum: 2015. December 01. - 17:23:51 »

Na ba@@átok + ! Már a Stájer is !   Tasli         Piál


Balesetveszelyes es forditva van rarakva.!! Röhög
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #724 Dátum: 2015. December 01. - 21:48:34 »

Nem tudom mi a francnak kell itt ilyen baromságokon vitatkozni? Balesetveszélyes a fegyver, a vadásztőr, a magasles, a lőszer, a kutya, az erdő, és még a rosseb sem tudja mi! Abba kell ezt a vadászatot hagyni mielőtt baleset történik!
Nem veszitek észre, hogy csak csesztetésre megy ki ez az egész. Persze van eredménye is! Fejvakarás Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #725 Dátum: 2015. December 01. - 22:25:13 »

Na ba@@átok + ! Már a Stájer is !   Tasli         Piál

Na és? Ki a faszom állított olyat, hogy nincs ilyen? Senki. Csupán TAL nagyképű csúsztató dumájára válaszul lett megemlítve, hogy ugyanolyan eséllyel találunk balos mint jobbos oldású szereléket és ennyi.
De ha nem tudsz elülni a seggeden, mehetsz Attila után.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #726 Dátum: 2015. December 01. - 22:27:17 »

Nem tudom mi a francnak kell itt ilyen baromságokon vitatkozni? Balesetveszélyes a fegyver, a vadásztőr, a magasles, a lőszer, a kutya, az erdő, és még a rosseb sem tudja mi! Abba kell ezt a vadászatot hagyni mielőtt baleset történik!

Ez egy vadászfórum! Miért nem lehet véleményt cserélni-ütköztetni a fegyvertávcső szerelékekkel kapcsolatban? Az, hogy néhány csökött agyú barom ezt is csak arra használja, hogy Miklóst rugdossa, nem a téma hibája. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #727 Dátum: 2015. December 01. - 22:51:43 »

Ez egy vadászfórum! Miért nem lehet véleményt cserélni-ütköztetni a fegyvertávcső szerelékekkel kapcsolatban? Az, hogy néhány csökött agyú barom ezt is csak arra használja, hogy Miklóst rugdossa, nem a téma hibája. Nem

Tehát,csökött agyú barmok el a lábakkal Miklóstól!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #728 Dátum: 2015. December 01. - 23:11:50 »

Tehát,csökött agyú barmok el a lábakkal Miklóstól!
Lajos egyszer már szólt, hogy Miklós csesztetésére van egy fórum, DE NEM EZ AZ.
Nem tudom, ebben mit nem lehet megérteni Vállat von
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #729 Dátum: 2015. December 02. - 06:45:17 »

Na és? Ki a faszom állított olyat, hogy nincs ilyen? Senki. Csupán TAL nagyképű csúsztató dumájára válaszul lett megemlítve, hogy ugyanolyan eséllyel találunk balos mint jobbos oldású szereléket és ennyi.
De ha nem tudsz elülni a seggeden, mehetsz Attila után.

Ha nem vetted észre én nem szoktam baxtatni Miklóst sőt kifejtettem hogy minden határon túli fórumozónak örülök.
Van olyan is hogy valaki belátja hogy valamiben tévedett , benézte stb.
Egyébként a vadászaprót böngészve láttam ezt a fegyvert amit elég jó boltnak tartok, onnét ugrott be. Szerintem érdemes megnézni .

Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #730 Dátum: 2015. December 02. - 07:27:40 »

Nem a szakmai vita továbbgerjesztése céljából: Ha bal oldalon vannak a csavarok, akkor nem lehet fejtetőn fogni a puskát ballal, és jobb kézzel csavarni? Vagy a távcső felfelé jön le a szerelékről, és így leesne? Nekem csak a toznyolcon van oldható, de az nem csavaros, hanem két pöcök a hátsó gyűrűnél, és oldalra kifordul.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #731 Dátum: 2015. December 02. - 07:31:37 »

Feri! Szerintem igen sokan vagyunk még itt, akik nem piszkálják és csesztetik Miklóst. Én személy szerint inkább el sem olvasom sokszor, amit ír. Ettől függetlenül -  a sokadik értetlenkedés és csakazértis belebeszélés után - nem biztos, hogy nekem/nekünk van igazunk...
Ez a távcsőszerelékes cirkusz, amit csinált, kicsit nálam is kiverte a biztosítékot...

Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #732 Dátum: 2015. December 02. - 07:44:52 »


...ha nem tudsz elülni a seggeden, mehetsz Attila után.


Én mindent félreértek, ezért inkább megkérdezem: ezt netán úgy kell érteni, hogy kitiltottad TAL-t?...   Csodalk  Fejvakarás
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #733 Dátum: 2015. December 02. - 07:51:42 »

Én mindent félreértek, ezért inkább megkérdezem: ezt netán úgy kell érteni, hogy kitiltottad TAL-t?...   Csodalk  Fejvakarás

TAL mester kérte regisztrációja törlését, és a fórum vezetése elfogadta. (Semmi közöm hozzá, csak tájékoztatásul bátorkodtam. )
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #734 Dátum: 2015. December 02. - 07:59:29 »

TAL mester kérte regisztrációja törlését, és a fórum vezetése elfogadta. (Semmi közöm hozzá, csak tájékoztatásul bátorkodtam. )

Félretájékoztatásul bátorkodtál! Hazudni, csak szépen...

Az állításoddal szemben az igazság az, hogy  sab kérte az azonosítója törlését, ezt Boar VISSZAUTASÍTOTTA, tehát nem a fórum vezetése, és nem elfogadta!

Tiszta jereváni rádió vagy!  Tasli

Viszont egy hete van rá, hogy kérje Boartól, hogy mégse törölje, mert ...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: