Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 235042 alkalommal)
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #495 Dátum: 2015. Január 19. - 18:38:49 »

A Leupoldról rosszat nem mondott még senki.
Acél, méretpontos, megbízható.



Es elhanyagolhato az alap leragasztasa. A ring es a base kulon is kaphato, vagyis ha tavcsovet akarsz cserelni akkor cask a ringet kell megvenned mindket tavcsore (vagy tobbre akar)
http://www.leupold.com/hunting-shooting/mounting-systems/quick-release-mounting-systems/qr-tc-encore-omega-1-pc/
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
kgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #496 Dátum: 2015. Február 01. - 15:23:19 »

Sziasztok!

Kérdésem az lenne,hogy a már meglévő oldható gyűrűs szerelékre,amiről ugye a gyűrűket le lehet venni egy csavar segítségével,tudnak-e sínes szereléket valahogy rágyártani? Csináltatott már valaki ilyet? Vagy pedig ki kell cseréltetnem az egészet? Erről a szerelékről lenne szó. Lehet béna vagyok / sőt biztos/ de sehol nem találok ilyen fajtát Zeiss belső sínes távcsőhöz...

http://kepfeltoltes.hu/150201/F_nyk_p0536_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #497 Dátum: 2015. Február 01. - 22:59:54 »

Sziasztok!

Kérdésem az lenne,hogy a már meglévő oldható gyűrűs szerelékre,amiről ugye a gyűrűket le lehet venni egy csavar segítségével,tudnak-e sínes szereléket valahogy rágyártani? Csináltatott már valaki ilyet? Vagy pedig ki kell cseréltetnem az egészet? Erről a szerelékről lenne szó. Lehet béna vagyok / sőt biztos/ de sehol nem találok ilyen fajtát Zeiss belső sínes távcsőhöz...

http://kepfeltoltes.hu/150201/F_nyk_p0536_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerintem Komlóról tudsz ilyet rendelni.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #498 Dátum: 2015. Február 16. - 17:11:57 »

Üdv!
Szerintetek van arra esély, hogy a meglévő suhl-i 4 körmös szereléktalphoz találjak olyan felső részt, gyűrűket, amik pont illeszkednek a talpakba? Belemegy, nem kotyog, lövésálló, vagy reménytelen vállalkozás ilyet találni?
Köszönöm a válaszokat!
sanyooo
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #499 Dátum: 2015. Február 16. - 17:35:16 »

Üdv!
Szerintetek van arra esély, hogy a meglévő suhl-i 4 körmös szereléktalphoz találjak olyan felső részt, gyűrűket, amik pont illeszkednek a talpakba? Belemegy, nem kotyog, lövésálló, vagy reménytelen vállalkozás ilyet találni?
Köszönöm a válaszokat!
sanyooo

Esély elvileg van, de szerintem azok párban az igaziak. Ha hasonlót találsz, már jó, fegyvermester össze tudja illeszteni.  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
sab
Vendég
« Új üzenet #500 Dátum: 2015. Február 16. - 17:53:18 »

Üdv!
Szerintetek van arra esély, hogy a meglévő suhl-i 4 körmös szereléktalphoz találjak olyan felső részt, gyűrűket, amik pont illeszkednek a talpakba? Belemegy, nem kotyog, lövésálló, vagy reménytelen vállalkozás ilyet találni?
Köszönöm a válaszokat!
sanyooo

Ezeket párban egymáshoz illisztve, egyedileg gyártják, nem sorozatban, tehát nagyon kicsi az esély rá.
Pont ma bontottam le ilyent komplett. Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #501 Dátum: 2015. Február 16. - 18:04:50 »

Ezeket párban egymáshoz illisztve, egyedileg gyártják, nem sorozatban, tehát nagyon kicsi az esély rá.
Pont ma bontottam le ilyent komplett. Emelem

Köszönöm mindkettőtök válaszát!
Igen, ettől féltem, tehát még a talpak leszerelésével is gond lesz!
Naplózva
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #502 Dátum: 2015. Február 16. - 18:40:49 »

Köszönöm mindkettőtök válaszát!
Igen, ettől féltem, tehát még a talpak leszerelésével is gond lesz!

Ha megakarod tartani az eredeti szerelék jellegét, akkor a talpakat nem kell levenni, csak új nyers felső részek kellene, amit aztán belehet illeszteni a talpba.
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #503 Dátum: 2015. Február 16. - 18:56:34 »

Köszönöm mindkettőtök válaszát!
Igen, ettől féltem, tehát még a talpak leszerelésével is gond lesz!

Mint a mai eset szerint is, gazdaságosabb, gyorsabb, korszerűbb gyári szerelékre váltani, mert esetleges változtatás esetén is kevesebb anyagi ráfordítást igényel. Emelem
Naplózva
w.simmons
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 329


« Új üzenet #504 Dátum: 2015. Február 17. - 10:58:40 »

Sziasztok!

Sikerült hozzájutnom egy Browning X-bolt fegyverhez és ehhez szeretnék szereléket. A talpazatot ennél 4-4 csavar rögzíti így ennyivel bonyolultabb a helyzet más fegyverekhez képest. Fix komlóit és a Leupold fix szerelékét( oldalirányban állítható) nézegettem eddig. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Szeretném a lehető legalacsonyabbra szereltetni a távcsövet, a fegyverhez adtak is acél talpakat,de a komlóival nem kompatibilis, szélesebb egy kicsit így nem csúszik rá. Kérdéses, hogy komlóihoz létezhet e ehhez a fegyverhez megfelelő talp, ami a négy csavar miatt elég keskeny is .
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #505 Dátum: 2015. Február 17. - 11:04:24 »

Sziasztok!

Sikerült hozzájutnom egy Browning X-bolt fegyverhez és ehhez szeretnék szereléket. A talpazatot ennél 4-4 csavar rögzíti így ennyivel bonyolultabb a helyzet más fegyverekhez képest. Fix komlóit és a Leupold fix szerelékét( oldalirányban állítható) nézegettem eddig. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Szeretném a lehető legalacsonyabbra szereltetni a távcsövet, a fegyverhez adtak is acél talpakat,de a komlóival nem kompatibilis, szélesebb egy kicsit így nem csúszik rá. Kérdéses, hogy komlóihoz létezhet e ehhez a fegyverhez megfelelő talp, ami a négy csavar miatt elég keskeny is .

Megkérdezted már a komlóiakat? Google, telefon.
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #506 Dátum: 2015. Február 17. - 20:01:59 »

Sziasztok!

Sikerült hozzájutnom egy Browning X-bolt fegyverhez és ehhez szeretnék szereléket. A talpazatot ennél 4-4 csavar rögzíti így ennyivel bonyolultabb a helyzet más fegyverekhez képest. Fix komlóit és a Leupold fix szerelékét( oldalirányban állítható) nézegettem eddig. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Szeretném a lehető legalacsonyabbra szereltetni a távcsövet, a fegyverhez adtak is acél talpakat,de a komlóival nem kompatibilis, szélesebb egy kicsit így nem csúszik rá. Kérdéses, hogy komlóihoz létezhet e ehhez a fegyverhez megfelelő talp, ami a négy csavar miatt elég keskeny is .

IGEN ! Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #507 Dátum: 2015. Február 19. - 01:31:44 »

Sziasztok!

Sikerült hozzájutnom egy Browning X-bolt fegyverhez és ehhez szeretnék szereléket. A talpazatot ennél 4-4 csavar rögzíti így ennyivel bonyolultabb a helyzet más fegyverekhez képest. Fix komlóit és a Leupold fix szerelékét( oldalirányban állítható) nézegettem eddig. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Szeretném a lehető legalacsonyabbra szereltetni a távcsövet, a fegyverhez adtak is acél talpakat,de a komlóival nem kompatibilis, szélesebb egy kicsit így nem csúszik rá. Kérdéses, hogy komlóihoz létezhet e ehhez a fegyverhez megfelelő talp, ami a négy csavar miatt elég keskeny is .
 

A legjobb lenne ha valahogy koperalnal a Browingal Ördög
"de a komlóival nem kompatibilis" remelem ezt nem rovod fel a Browing hibajakent. Ha le akarod rakni a tavcsovet akkor ajanlani tudom azt a szereleket aminel a gyurun van a negy csavar ami kozvetlen a csohoz rogziti a szereleket. (a "base" kihagyasaval)
Egyepkent, ha komloit akarsz hat, biztos ra tud menni a komloi a Browing honlapjara, onnan minden konnyen lemesolhato Stoel S.Peti
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #508 Dátum: 2015. Február 19. - 07:57:57 »

Hali!
Tudja valaki, hogy a suhli 4 körmös szerelékek talpai forrasztva vannak-e a fegyverre, és ha igen lágy vagy kemény módon?
Köszönöm!
sanyooo
Naplózva
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #509 Dátum: 2015. Február 19. - 14:21:47 »

Hali!
Tudja valaki, hogy a suhli 4 körmös szerelékek talpai forrasztva vannak-e a fegyverre, és ha igen lágy vagy kemény módon?
Köszönöm!
sanyooo
Szia!Nekem forrasztva volt és szerintem mindegyik így van!Lágy,vagy kemény ezt bizti,hogy fegyvermester válogatja!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: