Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozói 2010 Tokorcs  (Megtekintve 109116 alkalommal)
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #690 Dátum: 2010. Június 28. - 14:24:05 »

Nos...röviden és tömören...

Ezt megszívtad...de Te is tudod, hogy ezt a süldőt mindenki meglőtte volna ilyen körülmények között.  Emelem
Naplózva

Erdő az én templomom...
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #691 Dátum: 2010. Június 28. - 14:26:01 »

Attial!

Nagyon vigyáztam mindig...
Sajnálom!
Abban bízok, hogy a másik koca felneveli őket. Fejvakarás


Mivel nincs szó sok malacról, jó eséllyel.  Wave
Naplózva

Erdő az én templomom...
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #692 Dátum: 2010. Június 28. - 14:27:46 »

Nos, hát lezajlott a jutalomvadászat.
Talán nem szép dolog, hogy én kezdem a beszámolót, de muszáj, mert panasszal kívánok élni.
Nagyon elégedetlen voltam a vendégek irodalmi igényével, könyvek iránti vonzódásuk úgyszólván a nullához konvergált.
Novella műfajban még csak-csak mutattak némi érdeklődést, de a mélyebb filozófiai tartalmú, nagyszabású művekbe (pl. Vörös és Fehér) alig kukkantottak bele.
A fémfedelű kódexek tartalma pedig végképp a molyok harmincadjára ítéltetett  -  volna, ha Pyrus olvtárssal meg nem kíséreljük némiképp kiköszörülni a vadászbecsületen esett ordító csorbát.

Ennyi a panasznap, egyébként jó hogy itt voltatok, örülök, hogy két, nagyon szimpatikus, értelmes és jó kedélyű olvtársat sikerült kicsit közelebbről is megismernem U. Peti és Anti személyében.
A többieknek is köszönöm, hogy hozták a szokott formájukat és egy, bár rövid, de vidám vadászhétvégét tölthettünk együtt.
Még szerencse, hogy nem indítottad be a nyomdát! A zenei műveltségük is hasonló volt, mint az irodalmi?
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #693 Dátum: 2010. Június 28. - 14:29:27 »

Ezt megszívtad...de Te is tudod, hogy ezt a süldőt mindenki meglőtte volna ilyen körülmények között.  Emelem
Szerinted vigasztal? Fejvakarás
Az öt malacból három nagyobb volt, szerintem idősebbek valamivel, és kettő kisebb.
Ha odamaradtak a másik kocával végig a lövés előtt, akkor szerintem együtt maradnak.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #694 Dátum: 2010. Június 28. - 14:34:59 »

Szerinted vigasztal? Fejvakarás
Az öt malacból három nagyobb volt, szerintem idősebbek valamivel, és kettő kisebb.
Ha odamaradtak a másik kocával végig a lövés előtt, akkor szerintem együtt maradnak.

Szerintem vigasztaljon! mert más lenne a szitu, ha hallottad volna a többieket, vagy esetleg kint lett volna az egész konda és abból pattintod ki.

A malacok biztos a nagyobb kocával vannak, már biztos előtte is összefeküdtek a kocák és szoptatták egymás malacát. Rokonoknál így szokás.
Naplózva

Erdő az én templomom...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #695 Dátum: 2010. Június 28. - 14:37:57 »

Szerintem vigasztaljon! mert más lenne a szitu, ha hallottad volna a többieket, vagy esetleg kint lett volna az egész konda és abból pattintod ki.

A malacok biztos a nagyobb kocával vannak, már biztos előtte is összefeküdtek a kocák és szoptatták egymás malacát. Rokonoknál így szokás.
Ha látok malacot, vagy a süldőn látom, hogy szoptat, nem lőttem volna...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #696 Dátum: 2010. Június 28. - 15:14:46 »

Akkor most, hogy a nehezén túl vagyunk, akár a többiek is megszólalhatnak, hogy mi történt Zalaországban.

 Figyelmes olvasás   

/Ha nem fórumos vadászatról lenne szó, nem lennék ilyen "követelőző"./  Emelem

 Wildboar                                                                                   Csipesz Fácánvadász
Naplózva

Erdő az én templomom...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #697 Dátum: 2010. Június 28. - 15:48:18 »

Ha látok malacot, vagy a süldőn látom, hogy szoptat, nem lőttem volna...

Ebben biztos vagyok!
De fél óra után minden gyanús jel nélkül bárki meglőtte volna, aki azt mondja nem, az hazudik.
Senki nem kételkedik benne, hogy hagyod útjára menni, ha egy pici jele is van, hogy vannak malacai.
De tényleg sanszos, hogy ha voltak is, felneveli a másik koca.
Azt írod különböző méretű malacokat láttál a szórón utána, lehet, hogy azok egy része is a másik kocához tartozott.
Márpedig akkor régebb óta együtt vannak.
 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #698 Dátum: 2010. Június 28. - 15:53:22 »

Ebben biztos vagyok!
De fél óra után minden gyanús jel nélkül bárki meglőtte volna, aki azt mondja nem, az hazudik.
Senki nem kételkedik benne, hogy hagyod útjára menni, ha egy pici jele is van, hogy vannak malacai.
De tényleg sanszos, hogy ha voltak is, felneveli a másik koca.
Azt írod különböző méretű malacokat láttál a szórón utána, lehet, hogy azok egy része is a másik kocához tartozott.
Márpedig akkor régebb óta együtt vannak.
 Emelem

Nem nagy különbség volt...csíkosak voltak mind...csak kettőn látszott, hogy valamivel kisebb...nem jelentősen.
Szerintem a kocák testvérek voltak, és együtt maradtak, pár napnyi eltéréssel fialhattak.
Ha valaki más járt volna így, én is "vigasztalnám", de velem történt...erről az oldalról pedig sz@r érzés.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #699 Dátum: 2010. Június 28. - 16:01:43 »

Nem nagy különbség volt...csíkosak voltak mind...csak kettőn látszott, hogy valamivel kisebb...nem jelentősen.
Szerintem a kocák testvérek voltak, és együtt maradtak, pár napnyi eltéréssel fialhattak.
Ha valaki más járt volna így, én is "vigasztalnám", de velem történt...erről az oldalról pedig sz@r érzés.

Könnyen lehet, hogy így van, de akkor még nagyobb az esélye, hogy a malacok jó helyen vannak a másik kocánál. Ez már így esett, önhibádon kívül. Nem azért mondom, hogy vígasztaljalak.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #700 Dátum: 2010. Június 28. - 16:03:31 »

Könnyen lehet, hogy így van, de akkor még nagyobb az esélye, hogy a malacok jó helyen vannak a másik kocánál. Ez már így esett, önhibádon kívül. Nem azért mondom, hogy vígasztaljalak.
Igen
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #701 Dátum: 2010. Június 29. - 09:29:58 »

Így láttam Orosztonyt:

 ÖrömNeked Koccint ÖrömNeked Koccint   Főz Foez Ajándék Kajat Tanácskozzunk Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Kutyás  :buba Lő SírSimi :'( :buba  Sleep megyek Effendi Lő Wildboar Fejvakarás Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Tacsi Eb a vadász Tacsi Wildboar Bravó Igen Emelem Emelem Effendi Bow Bow Bow Táncol       Piál Piál  Sleep NoNo Megyek Effendi Megyek Kutyás Effendi Lő Bravó Bravó Bravó Igen Effendi Táncol Táncol Táncol Fotoz Fotoz Fotoz Fotoz Fotoz Fotoz Fotoz Fotoz Koccint Főz Kajat Sleep Pihi Effendi Foez Kajat  Vigyorog Ördög :Mosolyog Tasli Vigyorog Okos Táncol OOO Tanácskozzunk Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Megyek Effendi Lő Wildboar Bravó Bravó Bravó Koccint Koccint Sleep Főz Kajat ÖrömNeked Igen Emelem Wave

És közben folyamatosan: Effendi Mobil Effendi Mobil Effendi Mobil Effendi Mobil Effendi Mobil

Volt még: Figyelmes olvasás Ördög Olvas Ördög Tacsi Tacsi Tacsi Nyusz Fotoz Comput Kutyaalszik Nyelv NoNo BEE Türelmetlen >Nevet Taps Doof BeBeee Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög Nyami Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli is.


 Vigyorog
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #702 Dátum: 2010. Június 29. - 09:34:41 »

 Bion  Igen
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #703 Dátum: 2010. Június 29. - 10:17:42 »

Nem nagy különbség volt...csíkosak voltak mind...csak kettőn látszott, hogy valamivel kisebb...nem jelentősen.
Szerintem a kocák testvérek voltak, és együtt maradtak, pár napnyi eltéréssel fialhattak.
Ha valaki más járt volna így, én is "vigasztalnám", de velem történt...erről az oldalról pedig sz@r érzés.

 Igen Emelem Emelem Emelem
Szerintem nem kell több...
 Wave Emelem
Naplózva

Üdv End
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #704 Dátum: 2010. Június 29. - 10:39:10 »

U.Peti ez állati jó  Vigyorog

 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: